Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ρεμουνδου
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια, Η Ντενιζα δουλευει το πρωι στο Φυλης 71???Κατι τελειο διαβασα σε αλλο thread
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Φίλε Tavros21 χτες βράδυ που την ρώτησα μου είπε πως δουλεύει μόνο Ρεμούνδου, και μάλιστα μου είπε πως χτυπάει κάτι δεκάωρα
 

Επισκέπτης
Μαλλον σταθεροποιήθηκε στη Ρεμούνδου
Τις πρώτες μέρες όταν γύρισε-- ήταν  σε διάφορα, την είδαν και άλλοι φίλοι
στο Φ 71  επάνω - πρωί, και λίγο στην παιωνίου 10 / πρωί και απόγευμα
Επίσης - τώρα αυτό πάλι  και με την Αλεξάνδρα (του  Φ 71 κάτω) στην παιωνίου 10 τι είναι ?
συνεργάζονται μάλλο τα δύο καταστήματα...Αλλά - το να σου λέει η  μικρά Αλεξάνδρα να την πάρεις
με μια άλλη εκεί και να δώσεις  ...100 Ε , ενώ μπορείς να την πάρεις με 20 ? Τεσπα
Εγώ έτσι κι αλλιώς δεν πλησιάζω πλέον - και δεν είναι ότι είναι ξενέρωτη και διστακτική όπως γράφεται
Είναι τα δράματα --διότι και σε μένα και σε άλλους όταν ξεκινησε  είπε " Παντρεμένη !"
και  έδειχνε την βέρα της ..Αλήθεια είναι μάλλον  (ή την βάζει για να την σεβαστουν ?)
το θέμα είναι τι κάνεις  τότε .. εγώ τα παράτησα και έφυγα
νάστε καλά
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Φίλε Tavros21 χτες βράδυ που την ρώτησα μου είπε πως δουλεύει μόνο Ρεμούνδου, και μάλιστα μου είπε πως χτυπάει κάτι δεκάωρα

Και μεις κάτι 10-12 ωρα χτυπάμε και μας γ@@@νε συνέχεια. Απλά αυτή βγάζει καλά λεφτά.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες να προσέχετε στο δωμάτιο για΄τι την τρίτη που έκανα κατάθεση είδα να βγαίνεις πακιστανός απο δωμάτιο και δεν μου άρεσε αυτό. προσωπικά δεν εμπιστεύομαι τους αλλοδαπούς γιατί κουβαλάνε αρώστιες και καλου κακου κρατάτε και απολυμανρ=τικο μαζί σας για΄τι ολο και κάποιοα αρρωστια θα έχει παρει.
Αλήθεια μπουρδελιάρη σε ποια ίλη είσαι? και σε οια επιλαρχία?
'ημουνα στο κετθ πριν 24 ακριβώς χρόνια τότε που δοιικητής κετθ ήταν ο πριτσινέλης αν έχει ακουσει γιαυτόν. ενημερωτικά ήμαουνα δόκιμοσ και υπηρέτησα στην αλεξανδρούπολη 24 εμα αν ξερεις
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
γινε πιο συγκεκριμενος ρε terrorist..
που αναφέρεσαι..?? για το σπιτι στην Φυλης 109 ή για την Ντενιζα στην Ρεμούνδου 21 ??
ετσι που το εγραψες δεν μπορουμε να καταλαβουμε...
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
γινε πιο συγκεκριμενος ρε terrorist..
που αναφέρεσαι..?? για το σπιτι στην Φυλης 109 ή για την Ντενιζα στην Ρεμούνδου 21 ??
ετσι που το εγραψες δεν μπορουμε να καταλαβουμε...
εννοώ για ρεμούνδου 21 φίλε
είδα πακιστανό και αλβανό να είναι βγαίνουν απο δωμάτια και με χάλασε αυτό
 

Επισκέπτης
εννοώ για ρεμούνδου 21 φίλε
είδα πακιστανό και αλβανό να είναι βγαίνουν απο δωμάτια και με χάλασε αυτό
για αυτο ρε τεροριστ οι ανθρωποι ειναι μαλακες... αντι να προφυλασουν την μονημη πελατια τους βαζουν μεσα μπιχλιδες οι οποιοι δεν θα ξαναπατησουν ποτε και διωχνουν εμας που καταθετουμε συχνα... και οικονομικα να το δεις ειναι μαλακια...
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
παίδες να προσέχετε στο δωμάτιο για΄τι την τρίτη που έκανα κατάθεση είδα να βγαίνεις πακιστανός απο δωμάτιο και δεν μου άρεσε αυτό. προσωπικά δεν εμπιστεύομαι τους αλλοδαπούς γιατί κουβαλάνε αρώστιες και καλου κακου κρατάτε και απολυμανρ=τικο μαζί σας για΄τι ολο και κάποιοα αρρωστια θα έχει παρει.
Αλήθεια μπουρδελιάρη σε ποια ίλη είσαι? και σε οια επιλαρχία?
'ημουνα στο κετθ πριν 24 ακριβώς χρόνια τότε που δοιικητής κετθ ήταν ο πριτσινέλης αν έχει ακουσει γιαυτόν. ενημερωτικά ήμαουνα δόκιμοσ και υπηρέτησα στην αλεξανδρούπολη 24 εμα αν ξερεις
Παρασκευη απογευμα εκανα τσαρκα στη Φυλης με τον skido και περασα απο Ρεμουνδου και κατεθεσα στη Ντενιζ. Κανει καλο κρεβατι η ρουφιανα και δεν εχεις και περιορισμο χρονου. Τωρα ειναι ενα θεμα σοβαρο οσο αφορα την προσωπικη της καθαριοτητα αλλα απολαμβανεις γαμησι. Τελειωσα με το ΚΕΤΘ και σημερα βραδι την κανω για Χιο. Στο ΚΕΤΘ υποδιοικητης ειναι μια μεγαλη μορφη ο Μουντανεας ο Συν/χης σιγουρα τον γνωριζουν καποιοι γιατι εχει φαει στερηση βαθμου επειδη οταν εγινε το σκηνικο με τα Ιμια εδωσε απο μονος του διαταγη να βαλουν μπρος τα αρματα και να τα στρεψουνε προς την μερια της Τουρκιας.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
ΑΣΧΕΤΟ ... ΚΑΝΕΝΑ "ΣΠΙΤΙ" ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΗ ΧΙΟ ?
Ελα μου ντε ειναι ενα προβλημα αυτο πως θα τη βγαζω τωρα. Θα περιμενω ποτε θα παρω αδεια? Αλλα πηγαιντε καλυτερα στο θεμα "που υπηρετησατε" γιατι εδω ξεφευγουμε απο το θεμα της Ντενιζ.
 

louc

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Like
36
Πόντοι
0
ναι , απογευμα .... σημερα Κυριακή 17/06
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Η Ντενίζα σήμερα το απόγευμα ηταν στην θέση της (Ρειμούνδου 21) και την περιποιήθηκε ο panosmpos. Θα σας τα γράψει ο ίδιος νομίζω αργότερα. :rockon:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
αυτο το θέμα με τα αλβανοπακιστανα είναι πολυ μείον..

θα χασει πελατεία..
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Προχθες λοιπον κατεθεσα και εγω μετα απο καιρο στην γνωστη Ντενιζα.Η κοπελα ειναι σκετη καβλα!Οτι αναφερεται πιο πανω ειναι περα για περα πραγματικο.Στα συν το απιστευτο 69 οπου της ειχα ρουφηξει ολα τα μουνοχειλα στο στομα(μα τι μουνοχειλα ειναι αυτα ρε παιδια !δεν εχω δει μεγαλυτερα !)και γκομενα αναστεναζε σαν να εχυνε ,οπως επισης και το τελειωτικο χυσιμο πανω  στο στηθος που το απλωνε στις ρωγες χαιδευοντας τις.Ντενιζα εισαι θεα!
 

robocock

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
83
Like
4
Πόντοι
0
Της γλείφετε και το μουνί ε; Μπράβο παληκάρια , σας εύχομαι να τη γκαστρώσετε κιόλας! Και μετά σας φταίνε οι Πακιστανοί για τις αρρώστιες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom