Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
'Οπως έχω αναφέρει και πιο παλιά, πιστεύω πως είναι δικαίωμα τους να μην επιτρέπουν να παραβιάζονται κάποια άδυτα που αυτές θεωρούν, και καλά κάνουν :P ..μιλάμε πάντα για τις όμορφες, τα κομοδίνα όπως είπες. Το βασικό θέμα είναι πάντα η απόδοση με βάση την τιμή. Στην Αντέλλα όμως δεν πληρώνεις απόδοση, πληρώνεις ότι γαμάς ένα πραγματικό μούναρο! :boobies:  Ελάχιστες  είναι νομίζω εκείνες που προσφέρουν υπηρεσίες τύπου Ντενίζα και η εμφάνιση τους είναι ανάλογη με τις υπηρεσίες αυτές. Η Μιλάνα ίσως με διαψεύσει αύριο. :o
 

Επισκέπτης
παιδια αυτο ειναι το ωραιο... ο καθενας μας εχει αλλα γουστα... π.χ. εμενα η ντενιζα με τρελενει για 2 βδομαδες πηγαινα καθε μερα και τωρα παω καθε 2 μερες!!!! ενω η αντριαννα που πηρα σημερα δεν μου ειπε τιποτα αν ειχα δωσει 20 ευρω παλι χαμενα λεφτα θα τα ελεγα.... ασε που υπαρχει και η χημεια.. με την ντενιζ οτι θελω το κανει πριν της το πω σαν να διαβαζει την σκεψη μου... για αυτο και βλεπουμε τοσο μεγαλες αποκλισεις στις κριτικες....
 

Επισκέπτης
Παιδιά το εξανλήσαμε το θέμα! Γεγονός είναι ότι κάποιοι έχουν ξετρελαθεί και κάποιοι δεν θέλουν να την ξαναπάρουν. Εντάξει, γούστα είναι αυτά. Και στο θέμα της εμφάνισης, πάλι είναι θέμα γούστου. Εμένα π.χ. δεν μου αρέσουν οι αγκινάρες! Κάποιοι θα ξετρελένονται! Έτσι είναι αυτά τα πράγματα!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παιδια βρηκα μια φωτο που μου θυμισε τα μουνοχειλα της Ντενιζας . Ισως της Ντενιζας ειναι και διπλασια!.Οσοι την εχουμε γαμησει τα εχουμε δει!
Απολαυστε
 

Συνημμένα

  • 1095556828.jpg
    1095556828.jpg
    10,7 KB · Εμφανίσεις: 25

Επισκέπτης
την πρωτη φορα που πηγα ειχε σκυψει πανω μου και κατω απο τα ποδιατης εβλεπα κατι να κρεμεται και δεν μπορουσα να καταλαβω τι ειναι??????!!!!!! δεν μπορουσα να φανταστω οτι υπαρχουν τοσο μεγαλα μουνοχειλα....ασε την τελευταια φορα τα πιανει με τα χερια της και τα ανοιγει και μεσα ηταν σαν να ηταν κουφιο τοσο ανοιχτομουνα που εβαζα δοαχτυλο και σχεδον δεν εβρισκε....
 

Επισκέπτης
γιατι ακουσες να μην δουλευει???? εγω ξερω κλασικα φυλης 109 το απογευμα.....
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Χαχαχα εγώ θυμάμαι ότι την είχα γυρίσει σε 69 και της έβαλα 2 δάχτυλα στον κώλο. Βέβαια άρχισε να υποκρίνεται ότι πονάει και βόγγαγε μέχρι που τις χτύπησα τα κωλομάγουλα και σταμάτησε.  :2funny: Κλασική Ντενίζα...  :booty:
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Χαχαχα εγώ θυμάμαι ότι την είχα γυρίσει σε 69 και της έβαλα 2 δάχτυλα στον κώλο. Βέβαια άρχισε να υποκρίνεται ότι πονάει και βόγγαγε μέχρι που τις χτύπησα τα κωλομάγουλα και σταμάτησε.  :2funny: Κλασική Ντενίζα...  :booty:
  Στη θέση σου θα τα είχα κόψει τα δάχτυλά μου
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
και τι ωρες δουλευει?
για τετοιες ώρες τι προτείνεται?
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια εγω πηγα χτες βολτουλα στην φυλης και στην τσαρκα μπαινω στο 71 το κατω.η γνωστη μαλακισμενη τσατσα εκθειαζε το προιον της.λεει εχουμε τσεχα που αν δεν μπειτε δεν ξερετε τι θα πει σεξ,περιμενουμε και βγαινει μια ξανθια μιλφ σηκωνομαι και φευγω.με τα πολλα μες στην αναποφασιστικοτητα μου ξαναπερναω απο εκει.ξαναμπαινω και περιμενω και ακουω φωνες και βογγητα και λεω τι εγινε εδω περα?ξαναβγαινει η μιλφ και την παρουσιαζει η τσατσα και στο τελος λεει ντενιζα παιδια.κια οντως ητανε αυτη με το τατου στη μεση και καταλαβα οτι ηταν η γνωστη σε ολουσ μας ντενιζα.βεβαια με το που το ακουσα εφυγα γιατι παραειναι μεταχειρισμενη η μιλφ οντως καυλιαρα τσεχα!!!!
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Χθεσινή κατάθεση στην Ντενίζα , Ρεμούνδου 21. Ημουνα μόνος. 20 ευρώ .Ξανά σούπερ. Πιάσαμε την κουβέντα, είναι 26 χρονών και έχει δίδυμα. Είναι τα παιδιά της 8 χρονών και τα έκανε στα 18.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
αμα αυτη ειναι 26 εγω ειμαι 13
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
αμα αυτη ειναι 26 εγω ειμαι 13
φίλε κάνεις μεγάλο λάθος. είναι πραγματι 26 χρονών και το διαπίστωσα και απο το διαβατήριο της. επίσης τέλος απο 109 και τώρα δουλεύει πρωι ρεμούνδου ως τις 4 και 5-12 φυλής 71
με την ντενίζ βγήκαμε και για καφέ και εχουμε μιλήσει πολλα πράγματα και συνενοουμαστε πολυ καλά στα ελληνικα. διγα-σιγα μαθαίνει. και γω μαθαίνω τσέχικα.
δεν προσποιείται αλλά μερικές φορές το ευχαριστιέται με ορισμένους πελάτες. για αποφυγή παρεξηγήσεων το λεω.
σε μενα προσωπικά δεν βαζει κρέμα. για μένα είναι το κξαλύτερο κορίοτσι που κυκλοφορεί και αν εγινε πουτάνα, έγινε γιατι εχει πολλα οικονομικα προβλ΄΄ηματα στην τσεχία και ...........
αυτα τα ολίγα
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
φίλε κάνεις μεγάλο λάθος. είναι πραγματι 26 χρονών και το διαπίστωσα και απο το διαβατήριο της. επίσης τέλος απο 109 και τώρα δουλεύει πρωι ρεμούνδου ως τις 4 και 5-12 φυλής 71
με την ντενίζ βγήκαμε και για καφέ και εχουμε μιλήσει πολλα πράγματα και συνενοουμαστε πολυ καλά στα ελληνικα. διγα-σιγα μαθαίνει. και γω μαθαίνω τσέχικα.
δεν προσποιείται αλλά μερικές φορές το ευχαριστιέται με ορισμένους πελάτες. για αποφυγή παρεξηγήσεων το λεω.
σε μενα προσωπικά δεν βαζει κρέμα. για μένα είναι το κξαλύτερο κορίοτσι που κυκλοφορεί και αν εγινε πουτάνα, έγινε γιατι εχει πολλα οικονομικα προβλ΄΄ηματα στην τσεχία και ...........
αυτα τα ολίγα
Καλά για να βγαίνεις με πουτάνες της φυλής πρέπει να είσαι πολύ προχωρημένος.. σε παραδέχομαι
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Καλά για να βγαίνεις με πουτάνες της φυλής πρέπει να είσαι πολύ προχωρημένος.. σε παραδέχομαι
γιατί ρε φίλε αυτές δεν είναι άνθρωποι? εχουν και αυτές ψυχή σαν και μας.
και ναι είμαι προχωρημενος
 

Επισκέπτης
terorist respect φιλε !!!εισαι ο βαρωνοσ τησ καυλασ!!!!!!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η Ντενιζα οντως εχει γεννησει.το ξερουμε και φαινεται αλλωστε.Αλλα οτι ειναι και 26 χρονων και οτι ειδες και το διαβατηριο εδω ξεπερνας καθε οριο φιλαρακι.ειπες να πεις ενα ψεμματακι για να εντυπωσιασεις αλλα το γαμησες το θεμα.η αφελεια εχει και τα ορια της.ζητα συγνωμη απο τα υπολοιπα μελη και συνεχισε με πιο σοβαρα threads.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Καλα παιδια, εγω θεωρω πολυ τελειωμενο καποιον που θα παει να βγαλει γκομενα πουτανα. Μιλαω γενικα και οχι για καποιο ατομο συγκεκριμενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom