Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Και στα Goody's με 5? μπορείς να φας,αλλά οι συνθήκες είναι καλές.Η υποχρέωση για τη διασφάλιση της δημόσιας υγείας είναι ανεξαρτήτως κόστους.Θα καταλάβαινα τη διαφορά στα studios μόνο για άνεση χρόνου,και καλύτερες γκόμενες.
 

Επισκέπτης
αν φας το ιδιο μπιφτεκι που τρως στα goodys me 5ευρω σε ενα συνοικιακο ψητοπωλειο θα πληρωσεις 1 ευρω.τωρα ελπιζω να καταλαβες τη ενοω.
Ειναι δυνατον να θελεις καλυτερη ποιοτητα με ΜΟΝΟ 20 ευρω?
Δεν ξερω με τι ασχολεισε αλλα σιγουρα δεν εχεις καποια επιχειριση γιατι αν ειχες θα καταλαβενες οτι. οτι πληρωνεις περνεις.

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.......ο,τι πληρωνεις περνεις.

..σωστο αυτο, αλλα πρεπει να εχει να κανει με την ποιοτητα, οχι με την υγιεινη που επικρατει σε ενα χωρο εστιασης, για παραδειγμα.
..το τι προελευσης κτλ θα ειναι το κρεας απο το οποιο θα παρασκευαστει το εν λογω μπιφτεκι, ΕΙΝΑΙ λογος για το καθορισμο της τιμης του.
..ομως οι συνθηκες υγιεινης που θα επικρατουν στο χωρο στον οποιο θα παρασκευαζεται, δεν θα πρεπει να ειναι διαπραγματευσιμες.
..θα πρεπει να υπαρχουν καποια στανταρντς..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..και παρεπιπτοντως στα γκουντις που αναφερθηκε η κατασταση ειναι γενικως ψιλο εως χοντρο αποδεκτη..
..για την ποιοτητα ομως του μπιφτεκιου του, δεν νομιζω να νομιζει καποιος οτι ειναι οπωσδηποτε καλλιτερη απ του συνοικιακου ψητοπωλειου..

..το τυρι το βλεπουμε, τη φακα δεν ?????????
 

Επισκέπτης
αν φας το ιδιο μπιφτεκι που τρως στα goodys me 5ευρω σε ενα συνοικιακο ψητοπωλειο θα πληρωσεις 1 ευρω.τωρα ελπιζω να καταλαβες τη ενοω.
Ειναι δυνατον να θελεις καλυτερη ποιοτητα με ΜΟΝΟ 20 ευρω?
Δεν ξερω με τι ασχολεισε αλλα σιγουρα δεν εχεις καποια επιχειριση γιατι αν ειχες θα καταλαβενες οτι. οτι πληρωνεις περνεις.

Τα Goody's εχουν μεγαλύτερα καταστήματα,περισσότερο προσωπικό και συνεπώς μεγαλύτερα λειτουργικά έξοδα.Αλλά και στο συνοικιακό πρέπει να είναι καθαρός ο χώρος,έστω και αν είναι οικογενειακή επιχείρηση.
 

Επισκέπτης
νομιζω οτι το κουρασαμε το θεμα.Αν διαπιστωσεις υγειονομικες παραβασεις στην ντενιζ μην πας.Και αν νομιζεις σωστο κανε και καταγγελια.
Εγω βλεπω μονο αιδιαστηκα πραγματα και οχι παραβασεις.Αν εσυ νομιζεις οτι ειναι υποχρεομενη βαση νομου να αλλαζει σεντονια η να κανει μπανιο σε καθε πελατη εχω την εντυπωση οτι κανεις λαθος


 

Επισκέπτης
ρε παιδια σορρυ αλλα εγω εχτες κατεθεσα εκει.. και λογο του σαιτ οταν μπηκα προσεξα τα σεντονια αν εχουν λεκιεδες και αν εχουν οτιδιποτε βρομικο ή αιδιαστικο και δεν ειδα τιποτα!!! αν τωρα κοποιοι για λογους που δεν ξερω γραφουν για χυμενα σεντονια και για διαφορα αλλα εγω ξερω κατι οτι αν δεν σου αρεσει δεν πας..... τωρα κατα την γνωμη μου το μπουρδελο αυτο ειναι σαν ολα τα αλλα της φυλης οποτε αν δεν πατε εκει δεν πρεπει να πηγαινετε σε κανενα μπουρδελο αλλα μονο σε στουντιο... πραγμα που δεν κανετε (ολοι)..... τωρα γιατι φαγωνονται ορισμενα ατομα λεγοντας για σεντονια στο φυλης 109 ενω πανε στο 104 που ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΕΝΤΟΝΙΑ  δεν το καταλαβαινω... τωρα καλο ειναι αφου δεν σας αρεσει να μην πηγαινετε να γαμαμε με λιγοτερη ουρα και πιο γρηγορα!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Αν ασχοληθούν οι αρχές με το θέμα,ένα είναι σίγουρο.Ότι θα τα κλείσουν όλα τα μπουρδέλα.Οι ιδιοκτήτες βέβαια,όσο βρίσκουν κορόιδα δεν τους απασχολεί.Και δεν είναι μόνο το μπουρδέλο στο οποίο δουλεύει η Ντενιζ,είναι όλα τα μπουρδέλα.Και μην ξεχνάμε ότι σύμφωνα με τον νέο νόμο είναι όλα παράνομα.Προσωπικά έχω περιορίσει κατά πολύ τις επισκέψεις μου,και προτιμώ,όταν πάω,ώρες που δε γίνεται χαμός από κόσμο.
 

Επισκέπτης
achro1416 έκανες μικροβιολογική ανάλυση στα σεντόνια;Ή αφού δεν είδες λεκέδες από σπέρμα σημαίνει ότι είναι καθαρό;Και δεν αναφέρομαι μόνο στο 109.Όλα τα ίδια χάλια είναι.Κι εδώ μπορεί να φανεί η δύναμη του bourdela.com αν αρχίσουμε να διαμαρτυρώμαστε όλοι για τις συνθήκες.Στην εποχή του τριχίλιαρου πάντως ήταν καλύτερα.Και πιο καθαρά-όσο μπορεί να είναι σε ένα μπουρδέλο-και καλύτερες γκόμενες,και οι γκόμενες δεν έκαναν ακάποτα κλπ.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Σε προηγούμενο ποστ διάβασα πως κάνει πίπα σε
αλλαγή στάσης!! Ισχύει;;
Γιατί μερικές όταν τον βάλουν στο μουνί τους, δεν
ξανακάνουν πίπα παρά με καινούρο προφυλακτικό!!
 

Επισκέπτης
φιλε dstp μιλας πολυ σωστα....
Και δεν αναφέρομαι μόνο στο 109.Όλα τα ίδια χάλια είναι.Κι εδώ μπορεί να φανεί η δύναμη του bourdela.com αν αρχίσουμε να διαμαρτυρώμαστε όλοι για τις συνθήκες.Στην εποχή του τριχίλιαρου πάντως ήταν καλύτερα.Και πιο καθαρά-όσο μπορεί να είναι σε ένα μπουρδέλο-και καλύτερες γκόμενες,και οι γκόμενες δεν έκαναν ακάποτα κλπ.
αλλα αυτο που δεν μου αρεσει ειναι που αν καποιος διαβασει αυτο το threat θα νομιζει πως μονο αυτο το μπουρδελο ειναι χαλια και ολα τα αλλα ειναι καλα.... ολοι ξερουμε οτι οι υπηρεσιες που μας παρεχονται ειναι χαλια αλλα εφοσον δεν κανουμε κατι για αυτο δεν εχουμε δικαιωμα να ομιλουμε (εγω δηλαδη για τους αλλους δεν ξερω)
Σε προηγούμενο ποστ διάβασα πως κάνει πίπα σε
αλλαγή στάσης!! Ισχύει;;
Γιατί μερικές όταν τον βάλουν στο μουνί τους, δεν
ξανακάνουν πίπα παρά με καινούρο προφυλακτικό!!
ναι κανει
 

Επισκέπτης
Σίγουρα δεν είναι μόνο το 109.Και μπορούμε να κάνουμε.Κάθε φορά που πάμε,να ελέγχουμε το χώρο,και αν είναι βρώμικος να αρνούμαστε να μπούμε.Αν το κάνουμε,κάποια στιγμή θα αλλάξουν νοοτροπία.Ο τζίρος τους έχει πέσει αισθητά,γι΄αυτό προσφέρουν ακάποτες κλπ,μήπως και τσιμπήσουν πελάτη.ʼλλες χρονιές γινόταν πανικός σε όλες τις ώρες και ημέρες.Τώρα τα οικονομικά προβλήματα "χτύπησαν" και τα μπουρδέλα!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Αφού κάνει πίπα στην αρχή, την πηδάμε, αλλάζουμε στάση
και πριν μπούμε μας ξανακάνει πίπα...........
πόοοσο να αντέξουμε;;;;;;;;
Δεν έχω πάει ακόμα!!!!!
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
κανένα νέο από το
:cool2:
ΣΤΗ ΦΥΛΗΣ
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Είπα και εγώ να επισκεφθώ την περιβόητη Ντενίζ. ΟΚ- τα πράγματα πρέπει να ομολογήσω πως ήταν όπως τα έχουν περιγράψει σε μεγάλο βαθμό οι συναγωνιστές. Πολύ καλή και φιλότιμη συμπεριφορά στο κρεβάτι και αξίζει τα λεφτά της (και ίσως και περισσότερα). Αλλά?:ούτε ωραία είναι- για την ακρίβεια εάν δεν είχα ακούσει τόσα εδώ μέσα για αυτήν δεν θα πέρναγα στηριζόμενος σε αυτά που έβλεπα.
Σε καμία περίπτωση δεν έχω διάθεση να περιμένω 1 ώρα για να γαμήσω σε ένα σαλόνι με άλλους 15-20 (που έχουν περάσει και έχουν φύγει στο μεταξύ όσο περιμένεις να αδειάσει δωμάτιο), ούτε να κάνω 2-3 τσιγάρα στο άθλιο και πανβρώμικο δωμάτιο περιμένοντας (όποιος πάει ας έχει και κανένα βιβλίο ?και κανά φλασκί με ποτάκι, ας το διασκεδάσει περιμένοντας).
Αν ήταν πιο καλό το μπουρδέλο και αν είχε λιγότερο κόσμο ΟΚ (θα μου πείτε αν ίσχυαν όλα αυτά δεν θα έκανε 20 μόνο..).
Και τέλος δεν μπορώ να καταλάβω όσους λένε πως είναι νυμφομανής επειδή φωνάζει και βογγάει?Προσποιείται (σιγά το νέο) πολύ χαρακτηριστικά και μηχανικά. Αλλά δεν είναι πρόβλημα αυτό, προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη.
Γενικό συμπέρασμα: Αξίζει σε κάθε περίπτωση τα λεφτά της από πλευράς service, στη συνολική φάση όμως ξενέρωσα για όσα είπα παραπάνω.
Τέλος, ο τσάτσος αξίζει αναφοράς?πολύ μορφή. (Δεν ξέρω αν ήταν κανένας από εσάς την Πέμπτη κατά τις 9 όπου ενώ περιμένουμε και ενώ έχει μπει πριν από λίγο η Ντενίζ στο δωμάτιο, ανοίγει η πόρτα από το διπλανό του δωμάτιο και βγαίνει ο προηγούμενος πελάτης, και αυτός χωρίς να βλέπει από συνήθεια ξεκινάει να λέει «αυτή είναι η?» το καταλαβαίνει και το κόβει πριν κάνει ρόμπα τον άνθρωπο?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..λύσσα το κανες....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..panosmpos (RESPECT), ριξε και δω.....
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
ρε τελικά είναι καλή η ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom