Νέα

Νέος mod

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θελετε να γινει ο amc_anthony13 μοντ.?

  • ναι, πρεπει να γινει,το αξιζει

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι ειναι ενα απλο μελος του site

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
554
Like
59
Πόντοι
6
λοιπόν δεν ξέρω ποιος θα είναι ο νέος μοντ και όποιος και να είναι καλά να είναι οσο αναφορα τον amc_anthony13 φίλε αντονη ..άργησα να απαντήσω γιατί αν το έκανα τις πρώτες μέρες μετά το περιστατικό αλιβρισιματος θα γινόμασταν κώλος εδώ μέσα ..στο site είμαι μέλος εδώ και 3 χρόνια και ενώ πολλές φορές μερικοί έξυπνη μου την είπαν για την ανορθογραφία που με δέρνει δεν βρίστηκα με κανέναν εδώ μέσα ..πως ξεκίνησε η ιστορία τώρα ..με αφορμή το nick που χρησιμοποιείς δηλαδή το 13 είπα και εγώ να κάνω μια πλάκα ότι και καλά είσαι 13 ετών και τη θες εσύ σε αυτά τα site νόμισα οτι θα σε κάνω να γελάσεις γιατί γέλασες με ένα σχόλιο που έκανα για ένα παλικάρι που ζητούσε το pass για να μπει στο φεις μπουκ σου είχα πει ότι εισαι μέγας προγραμματιστής και γέλασες το ίδιο πήγα να κάνω και την δεύτερη φορά. και το έκανα απολκιστικα για σένα γιατί όντος μπορώ να παραδεχτό με βοιθισες και μένα στο να βρεις μια τενια του ελληνικού κοινοματογραφου που είχε σχέσει με τον βεγκο..αλλά εσύ δεν ξέρω για πιο λόγο το πήρες στραβά ..δεν θα μπω στην διαδικασία να πω ποιος έβρισε ποιον πρώτο σε πμ ( αλοστε εσύ το ξερεις πιο καλά ποιος το έκανε πρώτος ).. επίσης δεν ξέρω για πιο λόγο κάποια παλικάρια από εδώ μέσα μου επιτεθικανε και μου είπαν και καλά ( αυτό κατάλαβα τουλάχιστον εγώ) ότι και καλά έχω τον δικό μου σκοπό για να γράφω αυτά που γράφω ..με νιαζει έμενα ρε παιδιά ποιος θα είναι ο Μοντ? θα αλαξει τίποτα ; την ψήφο μου βεβεα ενοιτε δεν την πήρα πίσω ( δεν ξέρω αν γίνετε βεβαία ) άλλα και να γίνετε  δεν προκετε να το έκανα ..( αλώστε πιστευτω ότι το αξίζεις ..και όντος βλέπω ότι βοιθαs αρκερτο κόσμο ..αλλά ξερεις τι γίνετε ρε αντονη; καλά κάνεις που κάνεις copy paste από άλλα site αλλά μερικές φορές όταν το κάνουμε αυτό δεν ξέρουμε τι ακριβός κάνει αυτό το πρόγραμμα και μετά μερικοί τα βρίσκουν μπαστούνια ( όπως αλοστε με το game που σε ρωτούσα σε πμ ..και δεν ήξερες να μου απάντησής ..αα να το πω και αυτό παρεπιπτοντος ώση έχουν κατεβάσει το game με ενα προβατάκι που τρέχει να ξέρουν ότι όταν παν να το τρέξουν στο τέλος ζιται ένα αρχείο dll αυτό το αρχείο είναι από το dirext 09 αλλά πρέπει να κατεβάσετε την φουλ εκδοσή η αυτούσια μόνο αυτό το αρχείο και να το κάνετε copy  paste μέσα στο φάκελο τον win --> sistem 32 .εγώ τουλάχιστον θα προσπαθήσω να ανεβάζω προγράμματα από το δικό μου υπολογιστή που μόνο αν ξέρω πως δουλεύουν θα το κάνω.αυτά προς αποφυγή πάσας παρεξιγιοσεος και καλό είναι να σταματήσει το θέμα κάπου εδώ. 
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
λοιπόν δεν ξέρω ποιος θα είναι ο νέος μοντ και όποιος και να είναι καλά να είναι οσο αναφορα τον amc_anthony13 φίλε αντονη ..άργησα να απαντήσω γιατί αν το έκανα τις πρώτες μέρες μετά το περιστατικό αλιβρισιματος θα γινόμασταν κώλος εδώ μέσα ..στο site είμαι μέλος εδώ και 3 χρόνια και ενώ πολλές φορές μερικοί έξυπνη μου την είπαν για την ανορθογραφία που με δέρνει δεν βρίστηκα με κανέναν εδώ μέσα ..πως ξεκίνησε η ιστορία τώρα ..με αφορμή το nick που χρησιμοποιείς δηλαδή το 13 είπα και εγώ να κάνω μια πλάκα ότι και καλά είσαι 13 ετών και τη θες εσύ σε αυτά τα site νόμισα οτι θα σε κάνω να γελάσεις γιατί γέλασες με ένα σχόλιο που έκανα για ένα παλικάρι που ζητούσε το pass για να μπει στο φεις μπουκ σου είχα πει ότι εισαι μέγας προγραμματιστής και γέλασες το ίδιο πήγα να κάνω και την δεύτερη φορά. και το έκανα απολκιστικα για σένα γιατί όντος μπορώ να παραδεχτό με βοιθισες και μένα στο να βρεις μια τενια του ελληνικού κοινοματογραφου που είχε σχέσει με τον βεγκο..αλλά εσύ δεν ξέρω για πιο λόγο το πήρες στραβά ..δεν θα μπω στην διαδικασία να πω ποιος έβρισε ποιον πρώτο σε πμ ( αλοστε εσύ το ξερεις πιο καλά ποιος το έκανε πρώτος ).. επίσης δεν ξέρω για πιο λόγο κάποια παλικάρια από εδώ μέσα μου επιτεθικανε και μου είπαν και καλά ( αυτό κατάλαβα τουλάχιστον εγώ) ότι και καλά έχω τον δικό μου σκοπό για να γράφω αυτά που γράφω ..με νιαζει έμενα ρε παιδιά ποιος θα είναι ο Μοντ? θα αλαξει τίποτα ; την ψήφο μου βεβεα ενοιτε δεν την πήρα πίσω ( δεν ξέρω αν γίνετε βεβαία ) άλλα και να γίνετε  δεν προκετε να το έκανα ..( αλώστε πιστευτω ότι το αξίζεις ..και όντος βλέπω ότι βοιθαs αρκερτο κόσμο ..αλλά ξερεις τι γίνετε ρε αντονη; καλά κάνεις που κάνεις copy paste από άλλα site αλλά μερικές φορές όταν το κάνουμε αυτό δεν ξέρουμε τι ακριβός κάνει αυτό το πρόγραμμα και μετά μερικοί τα βρίσκουν μπαστούνια ( όπως αλοστε με το game που σε ρωτούσα σε πμ ..και δεν ήξερες να μου απάντησής ..αα να το πω και αυτό παρεπιπτοντος ώση έχουν κατεβάσει το game με ενα προβατάκι που τρέχει να ξέρουν ότι όταν παν να το τρέξουν στο τέλος ζιται ένα αρχείο dll αυτό το αρχείο είναι από το dirext 09 αλλά πρέπει να κατεβάσετε την φουλ εκδοσή η αυτούσια μόνο αυτό το αρχείο και να το κάνετε copy  paste μέσα στο φάκελο τον win --> sistem 32 .εγώ τουλάχιστον θα προσπαθήσω να ανεβάζω προγράμματα από το δικό μου υπολογιστή που μόνο αν ξέρω πως δουλεύουν θα το κάνω.αυτά προς αποφυγή πάσας παρεξιγιοσεος και καλό είναι να σταματήσει το θέμα κάπου εδώ. 
Αγαπητέ φίλε baklavatzioglou εγώ ποτέ δεν είπα κάτι για την ορθογραφία σου η τίποτε άλλο που θα σε πρόσβαλε . Αλλά δεν καταλαβαίνω πως σου ήρθε να πεις ότι είμαι 13 χρονών αυτό ακόμα το σκέφτομαι και λέω γιατί σου δείχνω αυτή την εντύπωση ? Δεν παίρνω τίποτα στραβά δυστυχώς τα διαβάζω όλα να το ξέρεις αυτό ότι γράφει ο καθένας εδώ μέσα και ανάλογα κρίνω . Δεν είμαι θεός να το ξέρεις δεν τα ξέρω όλα αλλά προσπαθώ και εγώ να βοηθάω όσο μπορώ και όσο πιάνει το χέρι μου για τα άλλα δεν δίνω απλούστατα σημασία . Να καταλάβεις κάτι φίλε μου και με αυτό θα κλείσω άμα κάτι δεν το ψάξεις και δεν το βρεις ποτέ δεν θα πας μπροστά . Όσα προγράμματα έχω στον υπολογιστή μου προσπαθώ να τα ποστάρω , όλα τα άλλα και είναι φυσιολογικό νομίζω να τα βρίσκω ψάχνοντας , ούτε το κέντρο του κόσμου είμαι για να τα έχω όλα . Φιλικά amc_anthony13  ;)
 

Επισκέπτης
σε ευχαριστο μεγα στριπτιζοκρατορα!!!!χεχε!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.642
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.049
Πόντοι
17.085
Καλωσορίζουμε τον pitsilisti στο moderation team του site...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ο πορνοαγονασ τορα δικαιοθικε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
καλοσ σασ βρικα χιστεσ μου!α ολοι στον πορνοαγονα για ενα καλιτερο γλομπεο!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

χύστη μου σεμνά και ταπεινά.
μη μου παρασυρθείς σαν τον Κωστάκη......

καλή επιτυχία και καλή καρδιά.....
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

 

Επισκέπτης
σαν ενασ ταπινοσ ντεσπαραντο τισ ιδονισ θα ιπερασπιζομαι παντα τι  καυλα!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ξεροχινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο επιτοπου!!!!!!!!!!! :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

χιστι :cheesy: σε περιμενουν οι αγονιστεσ να τους παρασιρισ στα μεταλαγμενα μονοπατια τισ ιδονισ και τις ξεβρακοκεφαλεσ αδισοπιτεσ αφροδιτεσ του εροτα
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Με τον βοθρο στη Βουλη,  θα χορτασουμε μουνι !!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ΝΑΙ στο βόθρο
ΟΧΙ στους λαπάδες
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Ούτε ο ένας ,ούτε ο άλλος.... :rockon: :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Να γυρίσει ο vothros, φυσικά. Δεν είναι δυνατόν όμως σε κάθε νέο post, να σκέφτεσαι αν θα πρέπει το ανοίξεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom