Νέα

Νέος mod

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θελετε να γινει ο amc_anthony13 μοντ.?

  • ναι, πρεπει να γινει,το αξιζει

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι ειναι ενα απλο μελος του site

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Εξαιρετική επιλογή.

Όχι έκπληξη για όλους εμάς που τον παρακολουθούμε.

Με σωστά διατυπωμένες απόψεις, με υψηλό επίπεδο παροχής πληροφοριών και, κυρίως, ήθος.

ʼξιος!
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Δεν νομίζω ότι υπήρχε καλύτερη επιλογή από τον Πάνο για την συγκεκριμένη θέση, άλλωστε μιλάμε ίσως για την πιο μεγάλη κουφάλα εεεεεεε ψαγμένο μέλος στο σάιτ

Πάνο καλή υπομονή αγόρι μου, γιατί δεν τίθεται θέμα αξίας.. αν ήταν έτσι έχεις το παράσημο του τρισάκις τιμημένου , με iron cross, medal of honor, congressial medal of merit kai den symazeuetai από όλους μας.. Απλά υπομονή με τον κάθε μ@#$@ που θα συναντήσεις (και κάνε καμιά νύξη να μας κάνουν τιμημένους ρεεεεεεεε)

Και πάλι ΑΞΙΟΣ
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Τα συγχαρητήρια κι από μένα Πάνο!! Αν και δεν είμαι απόλυτα σίγουρος τι σημαίνει moderator καθότι άσχετος με τα τεχνικά του internet! Για να λένε όλοι όμως άξιος (που άξιος είσαι γιατί πρώτα απ' όλα είσαι καλό παιδί) κάτι καλό θα είναι!!

Πάντα τέτοια λοιπόν!
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Αντε καλοριζικος και καλοταξιδος
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
ʼντε βρε καλορίζικός!!! Και από μένα κέρασμα ο πρώτος χορός στο Kama Sutra!! Διοτι είμαι και ανοιχτοχέρης βεβαίως βεβαίως!!! :dancing:
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Ο φίλος panos είναι από τα άτομα που ξεχωρίζουν στο σάιτ με την εν γένει παρουσία τους, και η '' προαγωγή '' του εμένα τουλαχιστον με χαροποιεί ιδιαιτέρως !
Καλορίζικος !
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
καλορίζοκος φιλε!!!!!!!!
ΑΞΙΟΣ!!! :dancing:
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες.
Καλή συνέχεια πάνο.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.595
Πόντοι
12.056
Παντα αξιος και σε αλλους με υγεια.. :2funny:
 

griegoathens

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
91
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ο νεος moderator ειναι ο πανοςμπος!!

Σιδεροκέφαλος (και στο πάνω και στο κάτω κεφάλι). Ο Πάνος είναι γαμώ τα παιδιά και ενημερωμένος. 3 δουλειές κάνει το παιδί για να επισκέπτεται τα στριπτιτζάδικα και να παρευρίσκεται σε όλα τα εγκαίνια studio κλπ. ʼντε τώρα Πάνο, ξημέρωσε μιά καινούργια μέρα. Ο αγώνας ΤΩΡΑ δικαιώθηκε.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μικρο μου πονυυυυυυ παντα αξιος :grin: :grin: καλη σταδιοδρομια αν και δεν τα εχω καλα με τους κατα καιρους μοντς-εξουσιαστες......χεχεχεχεχεχεχε.......σλουρπ :grin:
 

Επισκέπτης
Μολις το διαβασα. Μπραβο panos. Ενα φιλι στο κουτελο απο τον θειο παπ...!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Συγχαρητήρια Φίλε ,πάντα επιτυχίες ... :dancing: :dancing: :dancing:
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητέ,
Σου εύχομαι καλή χρονιά και καλό έργο ως moderator.
Gabor,

Sorry, Global Μοderator!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μετα απο αυτη την επιλογη επιβεβαιωνεται η ανησυχια μερικων οτι δυστυχως το σαιτ φθινει :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:















:2funny: :2funny: :2funny: μην τσιμπατε ρε αλανια πλακα κανω
μπραβο πανο αξιος
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Εγω βασικα θελω να καταγγειλω τη διαφθορα που υποβοσκει στο site και προβιβαζονται ατομα αμφιβολου ποιοτητας και αξιας / εγω κοτζαμ ΥΠΟΥΡΓΟΣ και ακομα να γινω Moderator κυριοι /εδω επικρατει η αναξιοκρατια και οι γνωριμιες ........  :dancing: :dancing: :dancing:

Λοιπον μετα απο το ξεσπασμα μου Παναη τραβα καζανακι και σου ευχομαι τα καλυτερα / προφανως ο Παναης αν και δεν το ξερω απο κοντα - αν και μπορω να ρωτησω αλλους για το ποιον του π.χ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ειναι απο τα πιο ΟΚ ατομα εδω μεσα μαζι με τη παρεα του Ropaloforo, Warhol κ.α. / σου ευχομαι τα καλυτερα φιλε / με την αξια σου εισαι εκει ψηλα !!!!!!

Τωρα δηλαδη αν γραφουμαι κεφαλαια ή greeklish θα μας τη λεει ο Παναης σε εμας τους φιλους του / δε παιζει ετσι δεν ειναι / αν ειναι ετσι τωρα θα αρχισω τα φραπεδοποστ, τα κεφαλαια, τα τηλεφωνα απο strip girl κ.α. / για πες μας Παναη ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom