Νέα

Νέος mod

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θελετε να γινει ο amc_anthony13 μοντ.?

  • ναι, πρεπει να γινει,το αξιζει

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι ειναι ενα απλο μελος του site

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Αντε και σε ανώτερα ....
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Εύχομαι ότι καλύτερο στον καινούργιο mod ....
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τα σεβη μου, υποκλινομαι. σου ευχομαι να εντοπιζεις εγκαιρα τις αδελφες και να τις διωχνεις απο δω.
τωρα σε μπουρδελα με πολυ κοσμο (ΚΑΡΙΝΑ) αν λεω οτι ξερω τον panosmpos θα μπαινω αμεσως?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007

Και τα δικά μου συγχαρητήρια σε ένα παιδί με μεράκι .( αν κ δεν εχω καταλαβει τί ειναι global moderator και τί administrator?)  :grin: :grin:
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Δεν νομίζω ότι υπήρχε καλύτερη επιλογή από τον Πάνο για την συγκεκριμένη θέση, άλλωστε μιλάμε ίσως για την πιο μεγάλη κουφάλα εεεεεεε ψαγμένο μέλος στο σάιτ

Πάνο καλή υπομονή αγόρι μου, γιατί δεν τίθεται θέμα αξίας.. αν ήταν έτσι έχεις το παράσημο του τρισάκις τιμημένου , με iron cross, medal of honor, congressial medal of merit kai den symazeuetai από όλους μας.. Απλά υπομονή με τον κάθε μ@#$@ που θα συναντήσεις (και κάνε καμιά νύξη να μας κάνουν τιμημένους ρεεεεεεεε)

Και πάλι ΑΞΙΟΣ

φυσικα και ειναι λαικη απαιτηση να γινει "τιμημενος" ο φιλος fk- αν και δεν χρειαζεται τετοιου ειδους αξιωματα, αλλα ετσι, τιμης ενεκεν- ηθος, καλλιεργεια και γνωσεις, 3 σε 1!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μπραβο panos?καλη μπουρδελοσταδιοδρομια?
Αντε,ελα από το μαγαζι να σε κερασω μια κουτα
προφυλακτικα..Εχει 144 τεμμαχια μεσα?
Θα σου φτασουν?
Χαχαχα?χουχουχου?.χιχιχι?.αξιος?.!!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
+1000 και είς ανώτερα................... :dancing:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ΠΑΝΟ τα συγχαρητηρια μου για την προαγωγη σου...........αντε σε λιγο καιρο σε βλεπω να γινεις και ιδιοκτητης κανενου στουντιου :2funny:...παντως προτεινω να το ανοιξεις διπλα στο μπαιμπυ γκολντ(εκει που ηταν ο πουλιαδης)...θα σε στηριξουμε σαν καλυτεροι πελατες σου.
ααααα για να καταλαβω πρεπει να μας κερασεις κιολας για το αστερι που πηρες....εγω επειδη ειμαι και φτηνος ,θελω μια επισκεψη στην βρηλισου 57....μονο το προγραμμα των 50 ευρω θελω. :knockinb:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μολις το διαβασα. Μπραβο panos. Ενα φιλι στο κουτελο απο τον θειο παπ...!

ρε παπ...σκαστου και ενα πενηνταευρω μαζι με το φιλι στο κουτελο μπας και παρει την φραπα του το παιδι........μην εισαι τσιγγουνης!!!!!!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
ʼξιος - ʼξιος  :dancing:  :dancing:  :dancing:  :dancing:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....εεεεεεεεεεεεεεεεεεέτσι μπραβοοοοοοοοοοο.......!!!!!!!!!!!!
..ο πανος, για οσους ειχαν την ευκαιρια να τον γνωρισουν, ειναι ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ....!!!!!
(ελπιζω να μη μου σβησει τα κεφαλαια)  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Πωπω μπελα που εβαλες στο κεφαλι σου ρε πανοσμπος , απο την μια να ελεγχεις το φορουμ πανω κατω καθε μερα , απο την αλλη να σε κατηγορουν για λογοκρισια και εξυπηρετησεις...

Εχει βεβαια το καλο οτι ο καθενας φιλος και μη , θα σε γλυφει λες και θα του διορισεις το παιδι...

Anyway αφου το επελεξες μπραβο σου και καλη δυναμη!
 

Επισκέπτης
ʼξιος - ʼξιος  :dancing:  :dancing:  :dancing:  :dancing:

συμφωνω για την αξιοσυνη του αλλα πρεπει να δωσει ενα διαφορετικο τονο στο σαιτ....σε συνεργασια με τους mods παντα βεβαια....αλλα χαιρομαι που ειναι ενας mod απο τη βαση.Απο τον απλο λαουτζικο.Τωρα ομως θελω το ρουσφετι μου panosmpos..ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΧΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ για να πηγαινω συχνα ταξιδακια στο εξωτερικο,εστω και να κουβαλαω τους φακελους του τελευταιου παρατρεχαμενου υφυπουργου,can u do it for me?
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Αφού δεν είναι φασίστας μια χαρά είναι.... Συγχαρητήρια.  Καλή μπουρδελοεπιτήρηση...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
πανουλι......?....σιδεροκεφαλος αγορι μου....και ξερεις εσυ περιμενω 'κερασμα'.....!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
....εεεεεεεεεεεεεεεεεεέτσι μπραβοοοοοοοοοοο.......!!!!!!!!!!!!
..ο πανος, για οσους ειχαν την ευκαιρια να τον γνωρισουν, ειναι ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ....!!!!!
(ελπιζω να μη μου σβησει τα κεφαλαια)  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
δεν γαμιεσαι ρε παπαρα...λεω γω τωρα.....και ειπαμε ετσι....κανει gfe,owo.cim cob cif........
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
συμφωνω για την αξιοσυνη του αλλα πρεπει να δωσει ενα διαφορετικο τονο στο σαιτ....σε συνεργασια με τους mods παντα βεβαια....αλλα χαιρομαι που ειναι ενας mod απο τη βαση.Απο τον απλο λαουτζικο.Τωρα ομως θελω το ρουσφετι μου panosmpos..ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΧΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ για να πηγαινω συχνα ταξιδακια στο εξωτερικο,εστω και να κουβαλαω τους φακελους του τελευταιου παρατρεχαμενου υφυπουργου,can u do it for me?

Για τέτοια έχουμε ολόκληρο ΥΠΟΥΡΓΟ!!! ʼσε τον Πάνο...
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Η rouli είναι η πρώτη γυναίκα moderator του bourdela.com
Που βαίνουμε κύριοι; Που πάει ο τόπος και που το site;
Ακου γυναίκα modarator...
Aντε βρε, και με review απο city tour!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom