Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
ημερομηνια ξερουμε? ωρα?
Λογικα μετα την δεθ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσυ εισαι ο ελληνας επαναστατης που μιλαει ολος ο κοσμος?
Ο επαναστατης ποπολαρος

Ζεπος πεμποναρης
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
αυτοι που φοβουνται οτι θα πεθανουν θερμη παρακληση να μη μας ζαλιζουν τα κακαλα...αρκετα ζαλισμενα ειναι απο τον τετραπληγικο και τη παρεα του
 
  • Like
Αντιδράσεις: Α-Ω

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ναι, επειδή ήταν παράνομη! Πες μας τώρα για τους κουκουλοφόρους αρχιφασίστα :)


Μου κλάνει μια μάντρα αρχίδια! Καλύτερα να αρχίσει να σκεφτεται τον εαυτό της γιατί η πούτσα έρχεται. Και κρίνοντας από το πως είναι, πρέπει να έχει να φάει χρόνια! Θα το φχαριστηθεί! :)


Φυσικά και αυτό ζητάμε όλοι. Και θα διαλευκανθεί :)
Μια τριχα της τουλουπακη εχει μεγαλυτερη αξια απο σενα ρε θειτσο.
Η τουλουπακη μια χαρα πηγε να διαλευκανει την υποθεση.
Μακαρι να ειχες μια γυναικα σαν την τουλουπακη,θα εκανες τον σταυρο σου σε ολες τις θρησκειες τα δογματα και τις αιρεσεις.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Μια τριχα της τουλουπακη εχει μεγαλυτερη αξια απο σενα ρε θειτσο.
... ίση με μια τρίχα από τα αρχίδια μου :)

Η τουλουπακη μια χαρα πηγε να διαλευκανει την υποθεση.
Ναι φυσικά! Δεν είδες πως την διαλεύκανε? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Μακαρι να ειχες μια γυναικα σαν την τουλουπακη,θα εκανες τον σταυρο σου σε ολες τις θρησκειες τα δογματα και τις αιρεσεις.
Άσε αυτή που έχω είναι απείρως καλύτερη! Στην χαρίζω την τουλούπα και σας κάνω και δωράκι στραπ-ον που σου αρέσει :)
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
... ίση με μια τρίχα από τα αρχίδια μου :)


Ναι φυσικά! Δεν είδες πως την διαλεύκανε? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:


Άσε αυτή που έχω είναι απείρως καλύτερη! Στην χαρίζω την τουλούπα και σας κάνω και δωράκι στραπ-ον που σου αρέσει :)
Χαχαχαχαχα ρε γαμμιολακι ποια εχεις??δεν εχεις πυτε θυλικια ψιψινα
Χαχαχαχαχαχαχααχ
Για πες μας τωρα γιατι η γυναικα σπυ εδωσε τα παπούτσια στα χερια?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736


Εδω λέει για το αν και πότε θα καταργηθούν οι μάσκες στους εξωτερικούς χώρους , αλλά μου φαίνεται πως κάπου έχουν μπερδευτει οι ειδικοι , γιατί στο τέλος του αρθρου αναφέρει.

"Όσον αφορά τη μετάλλαξη Δέλτα, που φαίνεται να είναι 2,5 φορές πιθανότερο να μολύνει τα παιδιά, η κυβερνητική εκπρόσωπος είπε ότι η εθνική επιτροπή εμβολιασμών συζητά για τον εμβολιασμό των παιδιών και θα εισηγηθεί σχετικά."

Εγω νόμιζα οτι αυτή μετάλλαξη πιάνει τους εμβολιασμένους και όχι τα παιδιά , η ακόμα και αν τους πιάνει και τους δύο γιατί να μιλάμε για εβολιασμό παιδιών λόγω μετάλλαξης αν η μετάλλαξη πιάνει και τους εμβολιασμένους ; :confused: :confused: :confused:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306


Εδω λέει για το αν και πότε θα καταργηθούν οι μάσκες στους εξωτερικούς χώρους , αλλά μου φαίνεται πως κάπου έχουν μπερδευτει οι ειδικοι , γιατί στο τέλος του αρθρου αναφέρει.

"Όσον αφορά τη μετάλλαξη Δέλτα, που φαίνεται να είναι 2,5 φορές πιθανότερο να μολύνει τα παιδιά, η κυβερνητική εκπρόσωπος είπε ότι η εθνική επιτροπή εμβολιασμών συζητά για τον εμβολιασμό των παιδιών και θα εισηγηθεί σχετικά."

Εγω νόμιζα οτι αυτή μετάλλαξη πιάνει τους εμβολιασμένους και όχι τα παιδιά , η ακόμα και αν τους πιάνει και τους δύο γιατί να μιλάμε για εβολιασμό παιδιών λόγω μετάλλαξης αν η μετάλλαξη πιάνει και τους εμβολιασμένους ; :confused: :confused: :confused:
Καλα ενταξει

Οτι του φανει του λωλοστεφανη

Εδω διαβαστε

Βατόπουλος: «Βγάζουμε τις μάσκες σε εξωτερικούς χώρους – Από το 2022 θα αντιμετωπίζουμε τον ιό σαν γρίπη»


Η γριππουλα εγινε κοροιδοιος και ο κοροιδοιος γριππουλα

Τρεξανε τα προβατα να ψεκαστουν με το χτικιο
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Τελικά μόνο ο CLOSER είχε δίκιο που διαμαρτυρόταν για το lockdown.

Τα υπόλοιπα ρεμάλια, Γκρούεζες, κόπροι συνταξιούχοι κ.λπ.. είναι εδώ και αναμασάνε τα ίδια… :confused:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Εγω νόμιζα οτι αυτή μετάλλαξη

Βασικά…. δεν έχει σημασία τι νόμιζες εσύ, άλλο όμως είναι το ερώτημα.

Εσύ ρε Savva τι δουλειά κάνεις, εξωμπουρδελικά δηλαδή πώς τα βολεύεις;
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
663
Πόντοι
81
Εγώ από το Γενάρη του 2020 έχω πάρει δεκάδες call girls, αν υπήρχε πραγματικά πανδημία και όχι ΚΟΡΟΪΔΟΪΟΣ τότε θα έπρεπε να έχουμε ψοφίσει όλοι....
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Βασικά…. δεν έχει σημασία τι νόμιζες εσύ, άλλο όμως είναι το ερώτημα.

Εσύ ρε Savva τι δουλειά κάνεις, εξωμπουρδελικά δηλαδή πώς τα βολεύεις;
Εδω δεν θέλω να απαντήσω , όσον αφορά το αν έχει σημασία το τί νομίζω εγω όντως δεν έχει σημασία , το θέμα είναι αυτό που νομίζουν οι ειδικοι να έχει και κάποια βάση ... αν έχει και δεν το καταλαβαίνω εγω δεκτό.
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
Μειώνεται η κίνηση στο νήμα. Καλό σημάδι ή απλώς κούρασε;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Τελικά μόνο ο CLOSER είχε δίκιο που διαμαρτυρόταν για το lockdown.

Τα υπόλοιπα ρεμάλια, Γκρούεζες, κόπροι συνταξιούχοι κ.λπ.. είναι εδώ και αναμασάνε τα ίδια… :confused:
Tι έπαθε ο CLOSER?
 

batsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
Μύστη μου, εγώ τα τελευταία χρόνια έχω οδηγήσει μεθυσμένος αμέτρητες φορές και δεν έχω τρακάρει ποτέ. Αν ισχύει ότι είναι επικίνδυνο να οδηγείς μεθυσμένος θα έπρεπε να είχα πεθάνει.

:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
:2funny:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.336
Κριτικές
1
Like
35.395
Πόντοι
6.256

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom