Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Εγω νομίζω οτι δεν κάνει τώρα λάθος , απλά διορθώνει ενα ανούσιο μέτρο (το μάσκες παντού) που θα μπορούσε να μην εφαρμοστεί ποτέ , και που πιστεύω οτι δεν είχε και κανένα αποτέλεσμα σε αυτούς που το τήρησαν , αν ίσχυε απο την αρχή που είπαν το μάκες παντου ότι ισχύει απο σήμερα το αποτέλεσμα θα ηταν το ίδιο.
το διορθωνει η εις το επανιδειν?
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.340
Κριτικές
1
Like
35.401
Πόντοι
6.256
Χθες καθησυχαζαν τον κοσμο και σημερα ειναι σε συναγερμο για τη μεταλλαξη.
Τρικυμια στα κρανια των ειδικων
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.340
Κριτικές
1
Like
35.401
Πόντοι
6.256
Πριν λιγο ανακοινωσε η βρετανια ,
Η ελλαδα εκτος πρασινης λιστας,
Καλα κρασια
Δεκα μερες καραντινα
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.477
Κριτικές
8
Like
3.237
Πόντοι
786

πιο ικανοί οι ισπανοί και η μάλτα
εμείς εδώ έχουμε γιατρούς στα νοσοκομεία ανεμβολίαστους με ευθύνη της κυβέρνησης,
πολάκη στο επίπεδο του βελόπουλου
και κανάτες στην κέρκυρα (ε ας φάνε κανάτες)
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.340
Κριτικές
1
Like
35.401
Πόντοι
6.256

πιο ικανοί οι ισπανοί και η μάλτα
εμείς εδώ έχουμε γιατρούς στα νοσοκομεία ανεμβολίαστους με ευθύνη της κυβέρνησης,
πολάκη στο επίπεδο του βελόπουλου
και κανάτες στην κέρκυρα (ε ας φάνε κανάτες)
Ποιος τον γαμαει τον πολακη και το βελοπουλο
Να φτιαξουν ΚΥΑ και να εμβολιασουν 100 τοις εκατο το ΕΣΥ
Οποιος δε θελει τον πουλο, να παει ντελιβερας
Πως εφτιαξαν ΚΥΑ και μαντρωσαν τον κοσμο και εκλεισαν τα μαγαζια.

Αρα μονο η κυβερνηση φταιει και οχι ο πολακης
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Μου αρέσει πάρα πολύ κάθε πρωί και να βλέπω την κλασσική πλέμπα του site να κράζει και να γκρινιάζει!

Έτσι, φάτε μπούλο, στο τέλος θα το φχαριστιέστε!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Μύστη μου, εγώ τα τελευταία χρόνια έχω οδηγήσει μεθυσμένος αμέτρητες φορές και δεν έχω τρακάρει ποτέ. Αν ισχύει ότι είναι επικίνδυνο να οδηγείς μεθυσμένος θα έπρεπε να είχα πεθάνει.

:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
ο λαός λέει πως μπορεί να πηδήξεις πολλά παλούκια και να μην πάθεις κάτι, κι άλλος να πηδήξει ένα και καρφωθεί πάνω του. Αν σου τύχαινε μια στραβή, όντας πιωμένος, δεν θα είχες αντιδράσει με την ταχύτητα και την ακρίβεια που έπρεπε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Πριν λιγο ανακοινωσε η βρετανια ,
Η ελλαδα εκτος πρασινης λιστας,
Καλα κρασια
Δεκα μερες καραντινα
και δεν χαίρεσαι; οι Άγγλοι θα μας έφερναν την Ινδική μετάλλαξη
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

Να'τα,ετοιμαστείτε πάλι για λοκνταουν
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

συνεχιζει να προκαλει ο πουστης
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης

Να'τα,ετοιμαστείτε πάλι για λοκνταουν
θα ξανα παμε για λοκνταουν μεχρι να τους εμβολιασουν ολους με το στανιο...αυτο εχω μαθει (απο μεσα)
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
θα ξανα παμε για λοκνταουν μεχρι να τους εμβολιασουν ολους με το στανιο...αυτο εχω μαθει (απο μεσα)
Φαίνεται το πράγμα και χωρίς πληροφορίες απο μέσα , αντί να πουν οτι τα λοκντάουν ηταν μια αποτυχία και οτι δεν ξαναπάμε σε λοκντάουν οτι και να γίνει , συνεχίζουν να πιστεύουν οτι τα λοκντάουν μας έσωσαν και οτι θα μας ξανασώσουν ... η τουλάχιστον αυτό είναι το αφήγημά τους δεν σημαίνει οτι το πιστεύουν ντε και καλά.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Φαίνεται το πράγμα και χωρίς πληροφορίες απο μέσα , αντί να πουν οτι τα λοκντάουν ηταν μια αποτυχία και οτι δεν ξαναπάμε σε λοκντάουν οτι και να γίνει , συνεχίζουν να πιστεύουν οτι τα λοκντάουν μας έσωσαν και οτι θα μας ξανασώσουν ... η τουλάχιστον αυτό είναι το αφήγημά τους δεν σημαίνει οτι το πιστεύουν ντε και καλά.
μα δεν το κανουν για να μας ξανα σωσουν..εκβιαστικοι ειναι οι λογοι.Δε μιλαμε τυχαια για καθικαραιους του κερατα.
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
και δεν χαίρεσαι; οι Άγγλοι θα μας έφερναν την Ινδική μετάλλαξη
Αν χαίρομαι! Τώρα μόλις άνοιξα σαμπάνια και πίνω στην υγεία των λεβεντόκολων του φλωροπρωθυπουργού τους και της Βασίλισσας. Θα καθόμαστε 6 μήνες μέσα για να έρχονται να λιάζουν τα ξασπρουλιάρικα κορμιά τους. Βρε ουστ! Όσον αφορά τη βαριά μας βιομηχανία, χέστηκα. Εγώ είμαι μακάκας που εργάζομαι και τα βγάζω τσίμα-τσίμα 12 μήνες το χρόνο και μου έχουν @@σει το κέρατο. Θέλουν να δουλεύουν 4 μήνες και να κάθονται τους άλλους 8. Βρε ουστ! Ας αλλάξουμε μυαλά και παραγωγικό μοντέλο. Και πούσαι, πάντα θα υπάρχει μια μετάλλαξη ή ότι σκαρφίζονται κάθε φορά για να καλλιεργείται ο "συλλογικός φόβος", είτε είναι η Ινδική ή η Ουγκαντέζικη ή η Αρειανή ή του γαλαξία της Παρθενόπης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom