Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
εγω λεω να αφησεις τις μαλακιες και το μαλλι σου ετσι οπως ειναι μεχρι να ξανανοιξουν τα μπαρμπερικα
Σωστα, μαλλον πρεπει να ευχαριστω την τύχη που εχω μαλλια στην ηλικια μου κιολας
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πολλοί υποστηρίζουν ότι οι ψωλομασκες της πλακας δεν κάνουν τίποτα.
Απεναντίας είναι χειρότερα γιατί τις φοράνε κάργα και για καιρό επειδή δεν βρίσκουν και συλλέγουν μικρόβια και υγρασια που ειναι οτι χειροτερο. Συν ότι τις πιάνουν από μπροστα όταν τις βγάζουν. Α ρε τσοπανηδες.
Επίσης αν πατε ξερά κάπου και πείτε γεια σας έχω κοροναιο θα σου πουν τράβα σπίτι σου. Το λέω γιατί έμαθα ότι πάνε πολλοί και λένε έτσι για να τους κάνουν τεστ να τους λυθεί η απορία. Ένας λαός παρτολας.
Σε όσους γαμησουν εύχομαι καλά γαμησια.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.215
Κριτικές
3
Like
1.717
Πόντοι
496

Για τους λοβοτομημένους που πιστεύουν ότι η καραντίνα μπορεί να παρατείνεται επί μακρόν και ότι οι καθολικές απαγορεύσεις θα λύσουν τον πρόβλημα.

ΚΑΙ δεν θα το λύσουν ΚΑΙ θα καταστρέψουν την οικονομία ΚΑΙ θα δημιουργήσουν προϋποθέσεις εμφυλίου πολέμου αν παραταθούν περισσότερο από ελάχιστες εβδομάδες.

Ευθανασία και υποβοηθούμενη αυτοκτονία στους αρρώστους με δυσμενή πρόγνωση συνδυασμένη με υποχρεωτικό κατ'οίκον περιορισμό εξασθενημένων και γέρων με ταυτόχρονη χαλάρωση των μέτρων για το γενικό πληθυσμό ή μόνη πρακτική λύση ΕΚΤΟΣ αν υπάρξει γρήγορα δωρεάν διαγνωστικό τεστ αντίστοιχο με αυτό της εγκυμοσύνης που θα διανεμηθεί μαζικά.

Φάρμακα και εμβόλια θα χρειστούν πολλά εξάμηνα για να διατεθούν μαζικά.
[/quote]

ρε τυπε το αστειο ειναι οτι ολοι οι καραντινολατρες δεν αντιλαμβανονται το προφανες : με διαλυμενη οικονομια δεν υφισταται δημοσια υγεια , νοσοκομεια κλπ αρα παλι τον μπουλο.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΣΙΚΟΥΔΙΕΣ ΜΕ ΜΑΝΔΡΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΣΟΥΓΙΑ..
...
Περιμενω,το ειπες και δεν εχει τωρα ειπα ξειπα..
ΥΓ: Κι εκεινο το ΓΑΜΩ-ΚΟΥΜΠΟ το CAPS LOCK ΠΑΤΑ ΤΟ γιατι μας ξεκουφανες!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Ε δεν μπορω να μοιραζω σφαλιαρες ολη την ωρα ρε τύπε, κατα βαθος ειμαι καλο παιδι εγω.
Το ξερω οτι μιλαω με καποιους πιο πολυ απο οσο θα επρεπε και πολυ καλυτερα απο οσο θα επρεπε, εχεις δικιο
ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΡΕ ΤΥΠΕ???
ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ???
ΜΗΝ ΓΑΜΙΕΣΑΙ..
ΑΠΛΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ,ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΤΗΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΝΙΟΥΑΛ Κ ΩΣ ΕΞ ΑΥΤΟΥ ΥΠΟΧΡΕΟΥΜΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΩ ΤΟΝ ΑΜΑΧΟ ΠΛΥΘΗΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΧΤΡΟΥΣ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ..BORN TO FIGHT..ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΠΡΟΒΛΗΜΑ"..ΑΛΦΑ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ..ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΣΤΟ DNA ΣΟΥ..ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΕΝΕΡΓΕΙΣ ΩΣ SS Ή ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΩΝ..ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΗΣΑΝ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΗΠΕΙΡΟ,Ο ΔΕ ΕΚΠΟΛΙΤΗΣΕ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΥΦΗΛΙΟ..
ΥΓ Η ΝΟΜΙΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΚΟΣΜΟ Κ ΝΤΟΥΝΙΑ..ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ..ΕΧΩ ΘΗΤΕΥΣΕΙ ΕΠΙ ΣΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΣΤΟ ΤΡΙΓΩΝΟ:ΝΟΜΙΚΗ-ΧΗΜΕΙΟ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ..ΟΙ ΠΛΕΟΝ ΚΟΤΑΡΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ..ΦΑΠΑ-ΞΑΠΛΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ 20 ΔΕΥΤΕΡΑ..ΛΟΓΙΚΟ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΤΕ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΑΠΑΝΘΡΩΠΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΧΕΙΡΑΓΩΓΗΣΗΣ ΜΑΖΩΝ..
b551241337927603.jpg

2151281337927591.jpg

ΨΕΜΜΑΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΑΡΧΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝΟΣ ΣΤΟΝ ΝΕΟΠΑ???
ΤΣΟΥ..
ΑΛΛΑ ΚΡΥΒΕ ΛΟΓΙΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΟΠΟΛΟ Κ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΤΣΕΤΕΣ
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Σωστα, μαλλον πρεπει να ευχαριστω την τύχη που εχω μαλλια στην ηλικια μου κιολας
Σιγα ρε συ.49χρονων και να πεσουν?Εγω εδω 54 και κανω φραντζα..
Οχι από τη μια μερια στην αλλη,ετσι? :2funny: :2funny: :2funny:
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
ρε τυπε το αστειο ειναι οτι ολοι οι καραντινολατρες δεν αντιλαμβανονται το προφανες : με διαλυμενη οικονομια δεν υφισταται δημοσια υγεια , νοσοκομεια κλπ αρα παλι τον μπουλο.

Η περιβόητη παπάτζα του "εμείς κοιτάζουμε τους ανθρώπους και όχι τους αριθμούς" κάνοντας τόσο ανθρώπους όσο και αριθμούς να δυστυχούν ομοίως.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Πλακα πλακα, το μεγαλυτερο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι το κουρεμα

Οταν εκλεισαν τα παντα, ειχα κανονισει να παω να κουρευτω

Τωρα προβλεπω το μαλλι να φτασει στους ωμους

Μου περναει απο το μυαλο η ιδεα να ξυρισω το κεφαλι μου αλλά μολις το ακουσε η γυναικα μου πηρε ενα υφος που με εκανε να το ξανασκεφτω

Εσεις τι λετε?
εχω-εχω..
Δισυποστατη παροχη υπηρεσιων..
Κουρεμα-ξυρισμα-λουσιμο-βαψιμο-μιζανπλι-ανταυγιες-μπιστολακι-ξεσκονισμα με πινελο αλογοτριχας κ φραπεδια με ή ανευ καλαμακιου για το μπουκι..Μπριζολα μονο μεσω προκρατησης..
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Πολλοί υποστηρίζουν ότι οι ψωλομασκες της πλακας δεν κάνουν τίποτα.
Απεναντίας είναι χειρότερα γιατί τις φοράνε κάργα και για καιρό επειδή δεν βρίσκουν και συλλέγουν μικρόβια και υγρασια που ειναι οτι χειροτερο. Συν ότι τις πιάνουν από μπροστα όταν τις βγάζουν. Α ρε τσοπανηδες.
Επίσης αν πατε ξερά κάπου και πείτε γεια σας έχω κοροναιο θα σου πουν τράβα σπίτι σου. Το λέω γιατί έμαθα ότι πάνε πολλοί και λένε έτσι για να τους κάνουν τεστ να τους λυθεί η απορία. Ένας λαός παρτολας.
Σε όσους γαμησουν εύχομαι καλά γαμησια.

Αν ξέρεις να φοράς και να βγάζεις γάντια και μάσκα και φοράς κατάλληλου τύπου εξοπλισμό για την περίσταση τότε προστατεύεσαι και προστατεύεις του άλλους παραπάνω.

Ο λόγους που δεν προτείνουν εξοπλισμό για τον γενικό πληθυσμό είναι ότι τον θέλουν για το ιατρικό προσωπικό και όσους επιβάλλεται να τον χρησιμοποιούν λόγω δουλειάς και γιατί θεωρούν, δικαίως, τους πολίτες ανίκανους ή αδιάφορους να μάθουν τους χειρισμούς που χρειάζεται.
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
2058 κλινες ΜΕΘ στην Ελλαδα για τον κορωνοιο
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Η επανάσταση των νέων και υγιών προ των πυλών.

Μόλις οι νεότεροι και υγιείς καταλάβουν την τεράστια ζημιά που προκαλείται στο μέλλον τους για την προστασία κατά κύριο λόγο γέρων και αρρώστων από τον κορωνιό θα υπάρξει ένας νέος εθνικός διχασμός αντίστοιχο του οποίου δεν θα έχει ξαναδεί η χώρα.

Το μέλλον διαγράφεται ζοφερό.

 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Η επανάσταση των νέων και υγιών προ των πυλών.

Μόλις οι νεότεροι και υγιείς καταλάβουν την τεράστια ζημιά που προκαλείται στο μέλλον τους για την προστασία κατά κύριο λόγο γέρων και αρρώστων από τον κορωνιό θα υπάρξει ένας νέος εθνικός διχασμός αντίστοιχο του οποίου δεν θα έχει ξαναδεί η χώρα.

Το μέλλον διαγράφεται ζοφερό.

Τι χαζομάρες γράφεις ρε centrino.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom