Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Πέρυσι είχαμε 154 νεκρούς από τη γρίπη. Τα έχουμε πεί αυτά τις προηγούμενες μέρες.....
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.343
Πόντοι
2.606
Μαλακες που το σκ αραζανε σε πασο τεηκ εγουει...καμια δεκαρια μπαγλαμαδες με τατου χωριστρα και μουσι..μια κοψια...ορθιοι και ξερογλυφανε ενα καλαμακι...ειμαι περιεργος να δω πως θα βρουν τροπο να ξυσταρχιδιζουν καπου εξω απο σημερα....γιατι σιγουρα θα βρουν τροπο..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.932
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
ΤΥΠΕ ΠΑΡΕ ΑΔΕΙΑ ΜΕΤ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΟΠΩΣ ΟΙ ΤΣΕΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΦΤΥΣΕ Ο ΑΛΒΑΝΟΣ..
ΚΥΡΙΑ-ΚΥΡΙΑ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΜΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΚΛΑ..
ΤΣΟΥ ΡΕ ΛΑΛΑΚΗ..
ΣΤΟ ΣΑΗ ΟΠΟΥ ΤΟ 70% ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΡΟΥΦΑΕΙ ΨΩΛΕΣ ΤΡΑΒΕΛΙΩΝ Κ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ 29% ΣΜΠΡΩΧΝΕΙ ΑΚΑ ΚΡΕΜΠΙΕ ΤΑ ΖΟΜΠΙ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΒΑΘΗΣ,ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ Κ ΤΩΝ ΛΟΙΠΩΝ ΚΑΤΑΓΩΓΙΩΝ,ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝ ΟΙ ΒΡΙΣΙΕΣ..
ΛΟΓΙΚΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ..
ΑΝ ΣΥΝΔΙΑΛΕΓΟΜΟΥΝ ΜΕ ΕΦΥΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ Κ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕΣ ΠΟΥΣΤΡΟΑΜΟΒΑΔΕΣ,ΘΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΣΑ ΤΟ ΠΙΑΝΟ Κ ΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΤΥΠΕ..
ΣΤΑ ΖΩΑ-ΚΤΗΝΗ-ΞΕΝΙΣΤΕΣ-ΣΑΠΙΟΥΣ ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ-ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΙΣ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ..
ΓΚΕ ΓΚΕ???
ΤΡΑΒΑ ΚΛΑΨΕ ΣΤΟ ΣΑΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΠΟΛΙΤΑΝ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..

Τυπε εγω δεν ελεγα για σενα δεν ασχολουμαι με σκουληκια μονο με ανθρωπους
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.932
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
Κοροναϊός – Πέτσας: Επιτρέπονται οι μικρές μετακινήσεις κοντά στο σπίτι
Επιτρέπονται παρά τα αυστηρά μέτρα που έχουν τεθεί λόγω κοροναϊού οι μικρές μετακινήσεις κοντά στο σπίτι μας, σύμφωνα με τον κυβερνητικό εκπρόσωπο, Στέλιο Πέτσα. Ωστόσο, τόνισε ότι θα υπάρξουν περαιτέρω διευκρινίσεις


ελα νταξει μαγκες τωρα τα αλλαζουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

www.in.gr/2020/03/23/politics/kyvernisi/koronaios-petsas-epitrepontai-oi-mikres-metakiniseis-konta-sto-spiti/]https://www.in.gr/2020/03/23/politics/kyvernisi/koronaios-petsas-epitrepontai-oi-mikres-metakiniseis-konta-sto-spiti/[/url]

Επεσε κραξιμο λες τυπε?
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.343
Πόντοι
2.606
Προφανως οι κωλοτρυπιδιοι δεν εχουν καταλαβει πως ετσι και κολλησουν τα γεροντια τους το χαρτζιλικι παει...και μαζι και οι χωριστρες το μπεβερλι και η τονια η κωμμωτρια που θελει γουστα και αργυρο το σκ..
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.343
Πόντοι
2.606
Ολοκληρη η κοινωνια σημερα γεροι νεοι ολοι εχει χτιστει στο εγω...το εμεις το διαβαζουν στα βιβλια γιατι ετσι,ενω τα παντα ολα γυρω μας διατυμπανιζουν ΕΓΩ...μμε κυβερνησεις οτι διαμορφωνει κοινωνικους αυτοματισμους και αντιληψεις φωναζει ΕΓΩ..λιγο δυσκολα οι αμπαλοι παρτακηδες να καταλαβετε τι σημαινει κοινωνια...που θα παει...θα γαμηθειτε αλλα μπορει και να γινετε ορισμενοι ανθρωποι...απο ζωα.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
Να διακοψω λιγακι το σερι ηλιθιοτητας με μια ενδιαφερουσα ειδηση...στην Ισλανδια που λογω του μικρου πληθυσμου ειχαν τη δυνατοτητα να κανουν τεστ σε ολους βρεθηκε οτι οι μισοι απο οσους ηταν θετικοι στον ιο δεν ειχαν το παραμικρο συμπτωμα.
Και γιατί κάνεις λες και ανακάλυψες την Αμερική τύπε; Αυτό συμβαίνει με όλες τις λοιμώξεις από ιούς και βακτήρια. Κάποιοι είναι ασυμπτωματικοί, κάποιοι νοσούν, κάποιοι πεθαίνουν. Ακόμα δε μας απάντησες όμως τι θα γίνει όταν μετά από 3-4-5 εβδομάδες εκλείψουν τα νέα κρούσματα και επιστρέψει η καθημερινότητα, μόλις παρουσιαστεί εκ νέου ένα νέο κρούσμα θα νεκρώσουν πάλι τα πάντα και φτου κι απ την αρχή;
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.665
Like
1.454
Πόντοι
216
Μαλακες που το σκ αραζανε σε πασο τεηκ εγουει...καμια δεκαρια μπαγλαμαδες με τατου χωριστρα και μουσι..μια κοψια...ορθιοι και ξερογλυφανε ενα καλαμακι...ειμαι περιεργος να δω πως θα βρουν τροπο να ξυσταρχιδιζουν καπου εξω απο σημερα....γιατι σιγουρα θα βρουν τροπο..

στη Γερουλανου τους ειδες? Εγω εκει εντοπισα κατι τετοιους με στυλ βενζινα
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Και γιατί κάνεις λες και ανακάλυψες την Αμερική τύπε; Αυτό συμβαίνει με όλες τις λοιμώξεις από ιούς και βακτήρια. Κάποιοι είναι ασυμπτωματικοί, κάποιοι νοσούν, κάποιοι πεθαίνουν. Ακόμα δε μας απάντησες όμως τι θα γίνει όταν μετά από 3-4-5 εβδομάδες εκλείψουν τα νέα κρούσματα και επιστρέψει η καθημερινότητα, μόλις παρουσιαστεί εκ νέου ένα νέο κρούσμα θα νεκρώσουν πάλι τα πάντα και φτου κι απ την αρχή;
η διαφορα εδω σε σχεση με αλλους ιους ειναι οτι οι ασυμπτωματικοι ειναι καργα μεταδοτικοι για αυτο και πρεπει να εντοπιζονται νωρις με τεστ,στο άλλο που λες ειναι σαφες οτι εφοσον δεν βρεθει φαρμακο/εμβολιο το να εκλειψουν τα κρουσματα 3-4-5 εβδομαδες εχει καποια σημασια αν πλεον οι κοινωνιες αποφασισουν αν λειτουργησουν με κλειστα συνορα ή με απαγορευσεις μετακινησεων απο νομο σε νομο,κουμμουνισμος κέτς
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Πόσο τενεκές είσαι ρε τύπε. Εγώ σχολιάζω το αν η τακτική του να μείνουν όλοι σπίτια είναι λογική με τη σημερινή επιστημονική και τεχνολογική πρόοδο κι εσύ το γυρίζεις στο πολιτικό.
ΧΕΣΤΗΚΑ αν ο κόσμος μένει από μονος του σπίτι ή του το επιβάλλουν. Εμένα με ενδιαφέρει η ουσία του "μένουμε σπίτι" και όχι ο τρόπος με τον οποίο εφαρμόζεται.
ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΝΑΝΤΙΑ ΜΟΥ..
ΤΕΝ ΠΟΙΝΤΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΚΥΒΙΣΤΗΣΗΣ ΣΟΥ ΜΩΡΗ ΚΑΤΑΠΙΟΛΑ..
ΠΟΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ Κ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΠΡΟΟΔΟ ΡΕ ΤΑΡΑΜΑ???
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΟΙΠΟΤΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΙΓΥΠΤΙΟΙ ΟΤΑΝ ΕΦΤΙΑΧΝΑΝ ΤΙΣ ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΗΝ ΤΟΥ ΧΕΟΠΑ???
ΟΙ ΜΥΚΗΝΑΟΙ???
ΟΙ ΜΙΝΩΙΤΕΣ???
ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΟΙ???
ΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΟΙ???
ΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ???
ΒΑΛΕ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ Κ ΤΟΥΣ ΛΟΙΠΟΥΣ "ΔΙΚΟΥΣ" ΜΑΣ ΤΡΥΠΙΕ..
ΟΙ ΑΣΣΥΡΙΟΙ ΜΗΠΩΣ(ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ Κ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΙΓΥΠΤΙΟΥΣ)???
ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΦΗΣΕΙ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΟΙ ΜΑΓΙΑ Κ ΟΙ ΑΖΤΕΚΟΙ???
ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟΙ ΣΤΗΝ ΜΙΑΝΜΑΡ???
ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ Κ ΚΑΜΙΑ 100η ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΠΡΟΧΩ ΠΟΥ ΕΞΑΥΛΩΘΗΚΑΝ ΣΕ ΧΡΟΝΟ dt???
ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΛΕΜΕ..
ΥΓ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΙΣΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ ΜΕ ΚΥΡΙΩΤΕΡΗ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΙΜΗ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ,ΟΙ "ΜΑΓΚΕΣ" ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΗΣ..
ΥΓ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ ΠΟΥ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΚΛΕΙΔΩΣΑΝ ΜΕΣΑ,ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΣΠΑΓΑΝ ΠΟΡΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΝΤΑΗΛΙΚΙ ΤΟΥΣ ΝΟΣΟΥΝΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ,ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ-ΒΛΑΚΕΣ-ΗΛΙΘΙΟΙ???
ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΡΧΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΛΑΟΥΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ..
ΕΜΕΙΣ,ΟΙ ΙΝΔΟΙ,ΟΙ ΠΕΡΣΕΣ-ΑΣΣΥΡΙΟΙ-ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΕΣ ΑΝΑΚΑΤΑΤΑΞΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ..
ΤΥΧΑΙΟ???
ΠΟΣΟ ΝΙΟΝΙΟ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ???
ΕΙΔΑΜΕ Κ ΤΟΥΣ ΟΥΝΑ ΦΑΤΣΑ-ΟΥΝΑ ΡΑΤΣΑ,ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ ΙΤΑΛΟΥΣ(ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΕΞΩΝΗΜΕΝΟΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΞΕΡΟΛΙΑΣΗ Κ ΤΗΝ "ΑΝΩΤΕΡΩΤΗΤΑ" ΤΟΥΣ)..
ΠΟΥΤΣΑ Κ ΞΥΛΟ..
Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ..
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΜΕ ΧΑΔΙΑ..
ΥΓ Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Κ Η ΕΠΙΣΤΗΜΟΣΥΝΗ ΟΤΑΝ ΧΕΙΡΑΓΩΓΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΔΗΦΑΓΟΥΣ-ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΥΣ-ΑΠΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΠΙΝΕΔΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΟΡΕΣ..
ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΞΕΣΚΙΣΤΗΚΑΝ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΠΥΡΗΝΙΚΗ ΒΟΜΒΑ ΜΕ ΚΑΘΕ ΘΥΣΙΑ,ΑΚΟΜΗ Κ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ(ΦΑΝΤΑΡΟΥΣ)ΩΣ ΔΕΚΤΕΣ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΕΠΙΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΚΡΗΞΗ..
ΤΟ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑΝ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΠΟΥ ΨΕΚΑΖΑΝ ΤΟ ΒΙΕΤΝΑΜ Κ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΤΖΗ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ(ΠΡΟ 15ΕΤΙΑΣ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ)..ΠΡΩΤΑ ΨΕΚΑΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΓΡΟΤΕΣ ΤΩΝ ΜΕΣΟΔΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΩΝ..ΠΟΙΟΥΣ ΜΠΟΥΚΩΝΑΝ ΑΒΕΡΤΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΨΥΧΟΤΡΟΠΑ-ΨΥΧΟΧΕΙΡΑΓΩΓΙΚΑ ΚΟΥΜΠΙΑ(ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΑΜΦΕΤΑΜΙΝΗ-ΜΕΘΑΜΦΕΤΑΜΙΝΗ,MDMA)ΣΤΟ ΒΙΕΤΝΑΜ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΦΡΙΚΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥ ΟΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ ΦΑΝΤΑΡΟΙ???ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΠΩΣ ΟΙ ΒΟΜΒΕΣ ΑΠΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΕΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΟΥ ΠΟΥ ΕΣΠΕΙΡΑΝ Σ ΟΛΟ ΤΟ ΙΡΑΚ,ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΤΡΑΓΙΚΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΑΧΙΜΟΥΣ ΠΕΖΙΚΑΡΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑΝ ΑΣΤΙΚΟ ΑΝΤΑΡΤΟΠΟΛΕΜΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ ΤΗΣ ΡΥΜΟΤΟΜΙΑΣ ΤΩΝ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΕΩΝ???ΣΤΟ ΠΕΟΣ ΤΟΥΣ..ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΓΥΡΙΣΑΝ ΜΕ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΓΙΑΤΙ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΤΗΝ ΡΙΨΗ ΤΕΤΟΙΩΝ ΒΟΜΒΩΝ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΠΟΛΕΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΑΣ ΓΡΑΦΑΣ..
ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ..
Ο ΣΚΟΠΟΣ ΑΓΙΑΖΕΙ ΤΑ ΜΕΣΑ..
ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙ Η ΜΑΖΑ,ΠΡΕΠΕΙ Ν ΕΚΤΕΛΕΙ ΑΜΕΣΑ ΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ-ΔΙΑΤΑΓΕΣ..
Κ ΝΑΙ ΡΕ ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ..
ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΟΥΜΕ..
ΟΤΑΝ ΒΡΕΧΕΙ ΦΟΡΑΣ ΓΑΛΟΤΣΕΣ-ΝΙΤΣΕΡΑΔΑ Κ ΠΙΑΝΕΙΣ ΑΠΑΓΚΙΟ..ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ ΟΜΩΣ,ΠΕΡΝΑΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΓΚΙΑ Κ ΤΗΝ ΑΛΗΤΕΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΕΙΜΑΡΟ..ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΝΩΣΤΑ..ΠΕΣΜΑΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟΣΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΔΙΕΘΝΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ..
ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Κ ΣΤΟΝ ΠΛΕΟΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟ-ΗΓΕΤΗ-ΠΡΟΕΔΡΟ-ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ,ΝΑ ΠΕΡΙΟΡΙΖΕΙ ΟΣΟ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΕΣ-ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΕΙΘΑΡ0ΧΗΣ-ΑΛΟΓΗΣ-ΑΥΤΟΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΗΣ-ΚΑΝΙΒΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΤΑΣΕΩΝ,ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΜΟΡΦΩΤΗΣ-ΑΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΧΛΕΜΠΑΣ ΤΩΝ ΜΑΖΩΝ..
ΑΝ Ο ΣΤΑΛΙΝ ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕ 2,5 ΜΥΡΙΑ ΣΟΒΙΕΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΛΙΓΚΡΑΝΤ,ΠΟΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΡΕ ΤΡΥΠΙΕ Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ???
ΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΛΕΟ Κ ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ 299 ΡΕ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΟΥΝ 3 ΦΟΡΕΣ(ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΠΟΥ Σ ΕΣΩΣΑΝ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΟΙ)ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΡΣΕΣ Κ ΠΟΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΓΕΝΟΥΣ ΑΝ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΑΕΡΑ ΟΙ ΟΥΓΚ ΠΕΡΣΕΣ???
ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΣΤΟ ΣΟΥΛΙ Κ ΣΤΟ ΚΟΥΓΚΙ???
ΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ Ν ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΜΟΓΓΟΛΑ???
ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΟΛΑ ΤΑ"ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ" ΠΟΥ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΟΙΩΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙΣ ΝΑ "ΧΑΙΡΕΣΑΙ" ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΗΣΙΟΣ ΒΛΑΚΕΝΤΙΟΣ ΑΝΑΡΧΙΔΟΣ ΠΑΡΤΑΚΙΣΤΗΣ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΑΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΛΑΔΙΚΗ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΘΕΣΦΑΤΟ:ΝΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΚΗΦΗΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΦΙΣΣΟΚΟΛΗΤΗ..
Δεν μπορω παρα να συμφωνησω.
Οταν λεμε εκατο φορες ευγενικα κατι, και εκατον μια επαναλαμβανονται οι ιδιες χαζομαρες, καπως ετσι θα πρεπει να αντιμετωπιζεται η χαζομαρα

Την καλησπερα μου τύπε
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.010
Πόντοι
1.486
ακομη εκει εισαι ναυαρχουκο μου???
Στα μπουνκερ του ΝΑΤΟ οπου επεξεργαζοσαστε τα σεναρια εξαυλωσης της κοκκινης αρκουδας???
ΣΙΓΑ ΤΟ ΚΑΛΤΣΟΝ..
ΠΙΠΑ-ΚΩΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙ..
ΒΑΛΕ ΜΙΑ 500ΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΟΛΙΣ ΣΚΑΣΕΙΣ ΚΑΖΙΝΟ Κ ΟΤΙ ΚΑΤΣΕΙ..
Υγ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΜΒΑΣΜΑ ΜΕ FOUFOUTOS CURIER ΑΜΑ ΧΑΣΩ..
Εχω γυρισει ρε τρελλαμενε..Στην αλλη βαση ειμαι τωρα στα Χανιά.ελα να σε κερασω μια τσικουδια!
ΥΓ:Η 500αρα μπηκε και ηρθε κοκκινο!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Tυπε ποσα χρωστας και ονειρευεσαι σεισαχθεια και αλλες τετοιες πιπες  :think: :S :S :S  Μου θυμησες ολους αυτους που ψηφιζαν Συριζα πιστευοντας οτι θα τους σβησει τα δανεια και τα χρεη οπως ελεγε ο Αλεξης...οτι πηρανε αυτοι θα παρεις και εσυ.  :S :S :S
Κι ομως, δεν ειναι πολυ απιθανο αυτο που λεει
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.493
Κριτικές
1
Like
35.671
Πόντοι
6.256
Όλοι ήξεραν ότι ειναι πανδημία, στην ελλάδα έρχονταν κάργα κινέζοι και ιταλοί,
Τώρα,
sms για κατούρημα,

Ποιός θα απαντήσει γιατί δεν έκλεισαν τα σύνορα στην αρχή?
Μήπως ήθελαν τη διασπορά?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Ο Ζαν Κλωντ πού ειναι?
Τον κυνηγανε ακομη οι αστυνομικοι?
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Να διακοψω λιγακι το σερι ηλιθιοτητας με μια ενδιαφερουσα ειδηση...στην Ισλανδια που λογω του μικρου πληθυσμου ειχαν τη δυνατοτητα να κανουν τεστ σε ολους βρεθηκε οτι οι μισοι απο οσους ηταν θετικοι στον ιο δεν ειχαν το παραμικρο συμπτωμα.
ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΑΣ..
ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΙΣΛΑΝΔΟΙ ΒΑΡΕΣΑΝ ΜΠΙΣΤΟΛΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ Κ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΦΥΛΑΚΗ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ-ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ-ΚΛΠ ΛΑΜΟΓΙΑ,ΟΤΑΝ ΕΣΚΑΣΑΝ ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΤΗΣΙΟ ΚΥΚΛΟ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΟΣΟ Κ Η ΝΤΟΙΤΣ ΜΠΑΝΚ..
ΑΤΥΧΕΙΣ ΟΙ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΟΙ ΨΑΡΑΔΕΣ ΖΟΥΝ ΣΕ ΗΜΙΠΟΛΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Τι θα τα κανουν τύπε?
ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΡΕ???
ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ???
ΒΑΣΕΙ ΑΝΤΙΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΟΥ ΟΙ ΠΑΡΟΧΟΙ ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙ 5ΕΤΙΑ ΣΕ ΑΣΦΑΛΕΣΤΑΤΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡΣ ΟΠΟΥ Η ΚΑΘΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ..
ΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΥΛΑΝΤΙΖΕΙΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΦΑΛΙΑΡΙΖΕΙΣ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom