Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
ΝΑΙ....https://www.protothema.gr/koronoios-live/article/1195606/ti-allazei-stin-ergasia-tin-estiasi-kai-ti-diaskedasi-o-odikos-hartis-mehri-ta-mesa-ianouariou/ :undecided:
pare ta metra σχολιαζεις και μετα αν χρειαστει θα παρω εγω τα δικα σου
Nαι, και λοιπον? Τι να σχολιασω? Οτι βαζει ωραριο στα μαγαζια?
Γιατι, ανυπομονειτε να πατε να στριμωχτειτε σε κανενα μαγαζι?
Πρεπει δηλαδη να ερθει μια κυβερνηση να σας βαλει περιορισμο αντι να σκεφθειτε μονοι σας οτι αυτες τις μερες πρεπει να βαλετε τον κωλο σας κατω και να μην γυριζετε εδω κι εκει?
Εγω δεν προκειται να παω πουθενα, και δεν περιμενα καμια κυβερνηση να μου βαλει ωραριο. Εχω τη συνεση να κανω μονος μου αυτο που πρεπει. Αν εσεις ειστε ανοητοι και ανυπομονειτε να πατε να στριμωχθειτε σαν τους ηλιθιους στα μαγαζια εν καιρω εξαρσης πανδημιας, δεν σας φταιει κανενας παρα το ξερο σας το κεφαλι.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
Nαι, και λοιπον? Τι να σχολιασω? Οτι βαζει ωραριο στα μαγαζια?
Γιατι, ανυπομονειτε να πατε να στριμωχτειτε σε κανενα μαγαζι?
Πρεπει δηλαδη να ερθει μια κυβερνηση να σας βαλει περιορισμο αντι να σκεφθειτε μονοι σας οτι αυτες τις μερες πρεπει να βαλετε τον κωλο σας κατω και να μην γυριζετε εδω κι εκει?
Εγω δεν προκειται να παω πουθενα, και δεν περιμενα καμια κυβερνηση να μου βαλει ωραριο. Εχω τη συνεση να κανω μονος μου αυτο που πρεπει. Αν εσεις ειστε ανοητοι και ανυπομονειτε να πατε να στριμωχθειτε σαν τους ηλιθιους στα μαγαζια εν καιρω εξαρσης πανδημιας, δεν σας φταιει κανενας παρα το ξερο σας το κεφαλι.
Προσπερνω αυτα που γραφεις γιατι ΗΔΗ το αιμα μου εχει ανεβει στο κεφαλι και ερωτω...ΠΡΩΤΟΝ ειναι για σενα μερικη καραντινα αυτο;
ΔΕΥΤΕΡΟΝ θα γινουν χειροτερα τα μετρα;
ΤΡΙΤΟΝ θα κανει ολικη καραντινα;
ΤΕΤΑΡΤΟΝ ισχυει οτι αν κανει καραντινα δεν θα τον ψηφισεις η ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΤΟΡΕΙΟΣ ΔΕΞΙΟΣ ;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Προσπερνω αυτα που γραφεις γιατι ΗΔΗ το αιμα μου εχει ανεβει στο κεφαλι και ερωτω...ΠΡΩΤΟΝ ειναι για σενα μερικη καραντινα αυτο;
ΔΕΥΤΕΡΟΝ θα γινουν χειροτερα τα μετρα;
ΤΡΙΤΟΝ θα κανει ολικη καραντινα;
ΤΕΤΑΡΤΟΝ ισχυει οτι αν κανει καραντινα δεν θα τον ψηφισεις η ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΤΟΡΕΙΟΣ ΔΕΞΙΟΣ ;
Λυσσαξατε πια, δεν ειναι καραντινα αυτο, στοιχειωδη μετρα ειναι, σε ολη την Ευρωπη γινεται χαμος κι εσεις νομιζετε οτι ολα αυτα γινονται μονο εδω, αηδια καταντησατε
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.610
Κριτικές
31
Like
13.186
Πόντοι
5.097
Προσπερνω αυτα που γραφεις γιατι ΗΔΗ το αιμα μου εχει ανεβει στο κεφαλι και ερωτω...ΠΡΩΤΟΝ ειναι για σενα μερικη καραντινα αυτο;
ΔΕΥΤΕΡΟΝ θα γινουν χειροτερα τα μετρα;
ΤΡΙΤΟΝ θα κανει ολικη καραντινα;
ΤΕΤΑΡΤΟΝ ισχυει οτι αν κανει καραντινα δεν θα τον ψηφισεις η ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΤΟΡΕΙΟΣ ΔΕΞΙΟΣ ;
δευτερη φορα σε μια βδομαδα που ερχεσαι εναντια στον κουλη. :confused: :confused: :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
Λυσσαξατε πια, δεν ειναι καραντινα αυτο, στοιχειωδη μετρα ειναι, σε ολη την Ευρωπη γινεται χαμος κι εσεις νομιζετε οτι ολα αυτα γινονται μονο εδω, αηδια καταντησατε
ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ενα προς ενα τα ερωτηματα μου...μετα θα τοποθετηθω και ισως γαμησω και μπαρο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δευτερη φορα σε μια βδομαδα που ερχεσαι εναντια στον κουλη. :confused: :confused: :confused:
μην σπαμμαρεις ρε τωρα συνομιλω με ΑΛΕΞ και με εκνευριζει ηδη
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.610
Κριτικές
31
Like
13.186
Πόντοι
5.097
ζητω συγνωμη παραμενω σιωπηλος και διαβαζω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
μην σπαμμαρεις ρε τωρα συνομιλω με ΑΛΕΞ και με εκνευριζει ηδη
Ρε εδω μου λενε οτι ασχοληθηκε ο Ευαγγελατος με το σαιτ κι εσεις ασχολειστε με παπαριές?
Ρε πουστη μιση μερα ελειψα και εγινε η συντελεια του κοσμου?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Καλησπερα τύποι, ενημερωστε με για τις εξελιξεις γιατι μεχρι τωρα ειχα εναν πελατη και μου επρηζε τ' αρχιδια, ειμαι εκτος ενημερωσης τελειως
αμα σε πετυχω θα σου δωσω ενα κουτουλιδι και θα σου σπασω τα 4 μπροστινα σου δοντια
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
Ρε εδω μου λενε οτι ασχοληθηκε ο Ευαγγελατος με το σαιτ κι εσεις ασχολειστε με παπαριές?
Ρε πουστη μιση μερα ελειψα και εγινε η συντελεια του κοσμου?
ΜΗΝ μου την κανεις γυριστη εμενα...ΠΕΡΙΜΕΝΩ
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.105
Κριτικές
123
Like
51.061
Πόντοι
27.261
θα σου πω μονο οτι Τρουμπ ειναι εξεχων μελος και επισης αγνοεις οτι κανουμε χαβαλε οταν μας δινεται η ευκαιρια και με εκδιδομενες...μην κανεις το λαθος και εσυ και βγαλεις βιαστικα συμπερασματα γιατι θα εισαι λαθος..αυτα..
οταν σας στριμωχνουν ξεκινατε το τσιφτετελι.
μεχρι τοτε κανετε "χαβαλε" ομως. :confused:
υπομονη 4η δοση και θα ισιωσετε ειπαμε, γιατι αυτοι ειστε.
αυτο ειναι το σωστο, αλλα και γιατι ετσι πρεπει !!!
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
οταν σας στριμωχνουν ξεκινατε το τσιφτετελι.
μεχρι τοτε κανετε "χαβαλε" ομως. :confused:
υπομονη 4η δοση και θα ισιωσετε ειπαμε, γιατι αυτοι ειστε.
αυτο ειναι το σωστο, αλλα και γιατι ετσι πρεπει !!!
ποιος με στριμωξε;η γραφω κατι λαθος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom