Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.105
Κριτικές
123
Like
51.059
Πόντοι
27.261
Καλησπερα τύποι, ενημερωστε με για τις εξελιξεις γιατι μεχρι τωρα ειχα εναν πελατη και μου επρηζε τ' αρχιδια, ειμαι εκτος ενημερωσης τελειως
εμβολιασμενος η' με ραπιντ ? :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Πραγματικά δεν περίμενα ποτέ ότι θα ανέβαζες μια τόσο ωραία εικόνα, ούτε για πλάκα...
Σου αρέσει αυτή η εικόνα? Να σου θυμίσω πως οι ναζί σκότωναν Έλληνες? Κατά τα άλλα μας τα ζαλίζεις με την Ελλάδα και τους Έλληνες :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Προσπερνω αυτα που γραφεις γιατι ΗΔΗ το αιμα μου εχει ανεβει στο κεφαλι και ερωτω...ΠΡΩΤΟΝ ειναι για σενα μερικη καραντινα αυτο;
Όχι. Είναι κάποια επιπλέον μέτρα.

ΔΕΥΤΕΡΟΝ θα γινουν χειροτερα τα μετρα;
Εξαρτάται από τον ιό.

ΤΡΙΤΟΝ θα κανει ολικη καραντινα;
Όχι.

ΤΕΤΑΡΤΟΝ ισχυει οτι αν κανει καραντινα δεν θα τον ψηφισεις η ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΤΟΡΕΙΟΣ ΔΕΞΙΟΣ ;
Δεν θα κάνει καραντίνα.

Εσένα το θέμα που σταθμιζεις πιο πολύ από όλα για την ψήφο σου είναι η καραντίνα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
Όχι. Είναι κάποια επιπλέον μέτρα.


Εξαρτάται από τον ιό.


Όχι.


Δεν θα κάνει καραντίνα.

Εσένα το θέμα που σταθμιζεις πιο πολύ από όλα για την ψήφο σου είναι η καραντίνα?
ΕΧΩ δηλωσει οπως και ο Αλεξουκος οτι αν κανει ολικη καραντινα δεν θα τον ψηφισω ναι...οταν λεμε κατι το κανουμε...να καραντινιασει ανεμβολιαστους.. διαφωνω με το εξαρταται απο τον ιο...τοτε γιατι εβολιαστηκαμε;αυτα...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
ΕΧΩ δηλωσει οπως και ο Αλεξουκος οτι αν κανει ολικη καραντινα δεν θα τον ψηφισω
Οκ.

οταν λεμε κατι το κανουμε...να καραντινιασει ανεμβολιαστους..
Αυτούς θα καραντινιασει.

διαφωνω με το εξαρταται απο τον ιο...τοτε γιατι εβολιαστηκαμε;αυτα...
Δεν εμβολιαστηκαν όλοι όμως. Και γι αυτό ο ιός υπάρχει, θα τρώει τα ζωντοβολα και θα μεταλασσεται. Μέχρι να φάει όλα τα ζωντοβολα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
Οκ.


Αυτούς θα καραντινιασει.


Δεν εμβολιαστηκαν όλοι όμως. Και γι αυτό ο ιός υπάρχει, θα τρώει τα ζωντοβολα και θα μεταλασσεται. Μέχρι να φάει όλα τα ζώα.
εισαι ο μονος που πιστευει οτι δεν θα κανει ολικη καραντινα η /και θα καραντινιασει μονο ψεκια....για να δουμε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
ΕΧΩ δηλωσει οπως και ο Αλεξουκος οτι αν κανει ολικη καραντινα δεν θα τον ψηφισω ναι...οταν λεμε κατι το κανουμε...να καραντινιασει ανεμβολιαστους.. διαφωνω με το εξαρταται απο τον ιο...τοτε γιατι εβολιαστηκαμε;αυτα...
Κατσε γιατι θα μας τρελανεις βραδιατικα.
Λοκνταουν δεν εχει γινει, ουτε θα γινει. Ενα το κρατουμενο.
Εμβολιαστηκες για καλο δικο σου, οχι για να κανεις την χάρη σε κανεναν Κουλη. Δευτερο το κρατουμενο.
Το προβλημα ειναι οτι θελεις επειδη εισαι εμβολιασμενος, να εισαι ελευθερος να πηγαινεις πανω-κατω? Δηλαδη αν δεν σου ελεγε τιποτα καμια κυβερνηση, εσυ δεν εχεις μυαλο να αυτοπεριορισθεις? Και αγανακτεις επειδη τελικα αναγκαζονται να σου επιβαλλουν το αυτονοητο? Κανονικα επρεπε να μην σε νοιαζουν καθολου οι περιορισμοι, γιατι απο συνεση θα τους ειχες επιβαλει μονος σου στον εαυτο σου. Ε μην τρελαθουμε κιολας, επιτελους. Βαρεθηκα να διαβαζω μαλακιες σημερα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.105
Κριτικές
123
Like
51.059
Πόντοι
27.261

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
Κατσε γιατι θα μας τρελανεις βραδιατικα.
Λοκνταουν δεν εχει γινει, ουτε θα γινει. Ενα το κρατουμενο.
Εμβολιαστηκες για καλο δικο σου, οχι για να κανεις την χάρη σε κανεναν Κουλη. Δευτερο το κρατουμενο.
Το προβλημα ειναι οτι θελεις επειδη εισαι εμβολιασμενος, να εισαι ελευθερος να πηγαινεις πανω-κατω? Δηλαδη αν δεν σου ελεγε τιποτα καμια κυβερνηση, εσυ δεν εχεις μυαλο να αυτοπεριορισθεις? Και αγανακτεις επειδη τελικα αναγκαζονται να σου επιβαλλουν το αυτονοητο? Κανονικα επρεπε να μην σε νοιαζουν καθολου οι περιορισμοι, γιατι απο συνεση θα τους ειχες επιβαλει μονος σου στον εαυτο σου. Ε μην τρελαθουμε κιολας, επιτελους. Βαρεθηκα να διαβαζω μαλακιες σημερα.
οκ κρατω και την δικη σου σιγουρια...
καταρχην μετρα κραταω μονος μου αλλα ναι βολτες παω..εμβολιαστηκα για μενα αλλα και για να μπορω να κινουμαι ελευθερα...
να καραντινιασει ψεκια οχι να γαμησει και τους εμβολιασμενους...και αυτα που γραφω εγω τα λενε παρα πολλοι εμβολιασμενοι..νιωθουν εξαπατημενοι,ειναι νευριασμενοι και τα εχουν με την κυβερνηση..καταλαβες;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
οκ κρατω και την δικη σου σιγουρια...
καταρχην μετρα κραταω μονος μου αλλα ναι βολτες παω..εμβολιαστηκα για μενα αλλα και για να μπορω να κινουμαι ελευθερα...
να καραντινιασει ψεκια οχι να γαμησει και τους εμβολιασμενους...και αυτα που γραφω εγω τα λενε παρα πολλοι εμβολιασμενοι..νιωθουν εξαπατημενοι,ειναι νευριασμενοι και τα εχουν με την κυβερνηση..καταλαβες;
Είσαι πολύ επιρρεπής με το να ακούς μαλακες, πακοχυμενα υβρίδια και το κάθε σουργελο που γραφει στο bou. :)
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.105
Κριτικές
123
Like
51.059
Πόντοι
27.261

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
και αυτα που γραφω εγω τα λενε παρα πολλοι εμβολιασμενοι..νιωθουν εξαπατημενοι,ειναι νευριασμενοι και τα εχουν με την κυβερνηση..καταλαβες;
Κάνουν λαθος.
Οι πανδημιες δεν τελειωνουν επειδη καποιοι κουραστηκαν. Απο τη στιγμη που ειναι προφανες οτι καμια αλλη κυβερνηση δεν θα τα πηγαινε καλυτερα, ειναι νευριασμενοι επειδη δεν εχουν με ποιον να τα βαλουν.
Σαν το 5χρονο, που εχει πυρετο και δεν μπορει να παει να παιξει εξω απο το σπιτι και τα βαζει με την μανα του που δεν το αφηνει. Να αποκτησουν λοιπον μυαλο μεγαλυτερο απο πενταχρονου, οσοι νευριαζουν.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
καθολου....εγω η εσυ πες μου τι κινδυνο εχουμε που εχουμε εμβολιαστει...
Είσαι ΠΑΑΑΑΡΑ πολύ επιρρεπής! Εδώ πίστεψες το πακοχυμενο υβρίδιο που έλεγε ότι ο τσιριζας έκανε απελασεις σωρηδόν! :tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.105
Κριτικές
123
Like
51.059
Πόντοι
27.261
Απο τη στιγμη που ειναι προφανες οτι καμια αλλη κυβερνηση δεν θα τα πηγαινε καλυτερα, ειναι νευριασμενοι επειδη δεν εχουν με ποιον να τα βαλουν.
mr. malakas 2021 σταθερος :tooth:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
καθολου....εγω η εσυ πες μου τι κινδυνο εχουμε που εχουμε εμβολιαστει...
Εχεις. Να κολλησεις και να μεταδωσεις σε ευπαθες ατομο ή να βρεθεις στο μικρο ποσοστο που δεν καλυπτει το εμβολιο και να νοσησεις. Τα εχουμε πει χίλιες φορες, νομιζω πλεον οτι το κανετε επιτηδες οτι δεν καταλαβαινετε. Ειναι αντιληπτη η κουραση αλλά μην το ριχνουμε και στη μαλακια
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
Κάνουν λαθος.
Οι πανδημιες δεν τελειωνουν επειδη καποιοι κουραστηκαν. Απο τη στιγμη που ειναι προφανες οτι καμια αλλη κυβερνηση δεν θα τα πηγαινε καλυτερα, ειναι νευριασμενοι επειδη δεν εχουν με ποιον να τα βαλουν.
Σαν το 5χρονο, που εχει πυρετο και δεν μπορει να παει να παιξει εξω απο το σπιτι και τα βαζει με την μανα του που δεν το αφηνει. Να αποκτησουν λοιπον μυαλο μεγαλυτερο απο πενταχρονου, οσοι νευριαζουν.
με δουλευεις;τα εχουμε πει για τον συριζα μην τα ξαναλεμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom