Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Τι δεν με συμφέρει? Οτι ο παππούς σου έπαθε κoκομπλόκο με τα sms? Ποσο χρόνων ειναι ο παππούς σου είπαμε?


Δεν το μαζεύεις με ΤΙΠΟΤΑ τωρα. Το screenshot εχει γινει. Το οτι μπορει να κλείνουν τα μαγαζιά στις 9 η στις 10 η στις 11 ΟΥΔΕΜΙΑ σχέση εχει με γενικό λοκνταουν.

Κατι που θα στο τρίβω στη μάπα για οσο ζω και μπαίνω εδω μεσα :) Ακόμη και μετα απο 20 χρονια :)
μαλλον απο το πολυ σκατο που εχεις φαει μεταξι δεν καταλαβαινεις την εννοια του λοκνταουν μπαρμπα. δωσε απο τα μπολικα λεφτα που εχεις :2funny: σε καποιον να σου εξηγησει τι σημαινει. απλα παραδεχτειτε τα κομματοσκυλα οτι τον ηπιατε. ολο το υπολοιπο φορουμ το ξερει ηδη μην ντρεπεστε.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Δηλαδή τα μαγαζιά που δουλεύουν μετά το απόγευμα ή ο κύριος όγκος δουλειάς τους είναι μετά το απόγευμα δεν θα κλείσουν λόγω ωραρίου; ΤΕΝΕΚΕ.
Επαναλαμβάνω, μπετόστοκε της δεκαετίας, ότι το ωράριο στα καταστήματα δεν εχει να κανει με γενικό λοκνταουν. Εσυ ευχεσαι καθε μέρα γενικό λοκνταουν για να κλείσουν εταιρείες, να μείνει κόσμος χωρις δουλειά και γενικά να γινει ενα μπάχαλο επειδη σου την σπάει η φάτσα του κουλη! Διότι κατα τα αλλα εισαι πανασχετος στόκος πανηλίθιος βραδυστροφος κι απο πολιτική δεν εχεις ιδέα και καλα κανεις και δεν ασχολείσαι, διοτι οποτε ασχολησαι τρως την παπάρα σου και λουφαζεις.

Εχεις να φας παπάρες λοιπον απο το ‘22…!!!!! Πρώτο-πρώτο θα σε περιλαβω :tooth:
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Επαναλαμβάνω, μπετόστοκε της δεκαετίας, ότι το ωράριο στα καταστήματα δεν εχει να κανει με γενικό λοκνταουν. Εσυ ευχεσαι καθε μέρα γενικό λοκνταουν για να κλείσουν εταιρείες, να μείνει κόσμος χωρις δουλειά και γενικά να γινει ενα μπάχαλο επειδη σου την σπάει η φάτσα του κουλη!
Ρε τενεκέ ξεγάνωτε, όταν επιβληθεί ωράριο είτε 9 είτε είτε 10 είτε 12 δεν θα κλείσουν τα μαγαζιά που δουλεύουν εκείνες τις ώρες; Δεν θα μείνει κόσμος χωρίς δουλειά; ΜΠΕΤΟΣΤΟΚΕ.
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.516
Like
9.561
Πόντοι
2.306
Εύχομαι, να έρθει η μέρα, που το Απολλώνιο φως θα γκρεμίσει μια για πάντα το Ιουδαϊκό σκότος!!
Χρόνια καλά, καλή δύναμη σε όλους στους δύσκολους καιρούς που θα έρθουν, ο Δίας να μας δίνει υγεία και τα υπόλοιπα θα τα κάνουμε μόνοι μας!
Αυτόν εδώ τον κόσμο, τον ίδιο για όλους, ούτε κανείς θεός ούτε άνθρωπος τον έπλασε, αλλ' ήταν από πάντα και είναι και θα είναι αιώνια ζωντανή φωτιά, που ανάβει με μέτρο και σβήνει με μέτρο ~Ηράκλειτος
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.793
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Αν ειχε αρχιδακια ο μοσιαλος να έκανε το σκίτσο με τον Μωάμεθ

Πόσο φθονείς τελικά τα Ομογάλακτα αδέρφια σου, είναι φανερό. Εδώ όμως τους έκοψε τα κεφάλια και το βήχα ο Μάρα, ο Σαιν Ζυστ και η παρέα τους και δεν μπορούν να μας κάψουν ζωντανούς
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Άστα αυτά δε το διαβασα καν, σίγουρα μαλακιες γραφεις, σε ποιο σουινγκεραδικο θα πας τωρα να στην βατεψουν την κυρά;;
Να ξέρουμε που να σου ρίξουμε τομάτες με ζωγραφισμένη την μάπα σου επάνω:2funny:
11 απαντήσεις ρε ταραμά; Εσύ που δε θα μου απαντούσες άλλο σήμερα; Που να μου απαντούσες κιόλας. 100 θα είχες φτάσει ήδη. Κάνε ένα διάλειμμα, βάλε λίγο πάγο στο σβερκάκο να ηρεμήσει, πιες και κανένα ντεπόν να περάσει ο πονοκέφαλος και γράψε μας εσύ ποιά είναι η Ράνια Αντωνοπούλου και γιατί παραιτήθηκε από Υπουργός επι κυβέρνησης ΣΥΡΙΖΑ.
Και μετά πες μας και για τα γλωσσόφιλα με τις ναζί μαϊμούδες εδώ μέσα. Πες μας πως εσύ ο "αριστερός", ο υμνητής του ΕΑΜ, ήσουν κώλος και βρακί με τον υμνητή του Αμον Γκετ, το χασάπη των SS. Κάνε μας μια ανάλυση διεθνιστικής αλληλεγγύης με τα ναζισταριά.
Δίδαξέ μας το αριστερό σου "ήθος" ρε σκουπιδαριό, που βρωμιζεις με τη ρυπαρή σου παρουσία κάθε τι πραγματικά αριστερό.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ρε τενεκέ ξεγάνωτε, όταν επιβληθεί ωράριο είτε 9 είτε είτε 10 είτε 12 δεν θα κλείσουν τα μαγαζιά που δουλεύουν εκείνες τις ώρες; Δεν θα μείνει κόσμος χωρίς δουλειά; ΜΠΕΤΟΣΤΟΚΕ.
Αυτο εύχεσαι σκουπιδαριο? Πες το στα ίσια για να εχω ενα ακόμα screenshotαπο σενα να σου το τρίβω στην κωλοτρυπα νυχθημερόν :)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.885
Πόντοι
21.896
Επαναλαμβάνω, μπετόστοκε της δεκαετίας, ότι το ωράριο στα καταστήματα δεν εχει να κανει με γενικό λοκνταουν. Εσυ ευχεσαι καθε μέρα γενικό λοκνταουν για να κλείσουν εταιρείες, να μείνει κόσμος χωρις δουλειά και γενικά να γινει ενα μπάχαλο επειδη σου την σπάει η φάτσα του κουλη! Διότι κατα τα αλλα εισαι πανασχετος στόκος πανηλίθιος βραδυστροφος κι απο πολιτική δεν εχεις ιδέα και καλα κανεις και δεν ασχολείσαι, διοτι οποτε ασχολησαι τρως την παπάρα σου και λουφαζεις.

Εχεις να φας παπάρες λοιπον :confused: απο το ‘22…!!!!! Πρώτο-πρώτο θα σε περιλαβω :tooth:
Ένας πιλότος μου έστειλε πμ κ σου στέλνει τα εγκάρδια χαιρετίσματα από κάπου στον τροπικο
Χρόνια πολλα με υγεία

Είναι κ παοκτσης:confused:
 

Συνημμένα

  • IMG-100d41d020b7320a2c1d5fba4c76a952-V.jpg
    IMG-100d41d020b7320a2c1d5fba4c76a952-V.jpg
    196,1 KB · Εμφανίσεις: 27

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.098
Πόντοι
18.565
Παντως ειμαστε λαος με μυστηριες αντιδρασεις. Βγηκα πριν λιγο να κανω το καθημερινο μου περπατημα και οι δρομοι ηταν αδειοι. Ψυχη ζωσα δεν υπηρχε. Και μοιραια θυμηθηκα περσι, ακριβως την ιδια ημερα και ωρα, με sms ο κοσμος εξω, με ποδηλατα, με σκυλια και με γατια στους δρομους γινοταν πανικος.
Μηπως ειμαστε λαος που η αντιδραση στην υποχρεωτικοτητα, εχει μπει στο DNA μας λογω των 400 χρονων τουρκοκρατειας;
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Αυτο εύχεσαι σκουπιδαριο? Πες το στα ίσια για να εχω ενα ακόμα screenshotαπο σενα να σου το τρίβω στην κωλοτρυπα νυχθημερόν :)
Πού είδες να το εύχομαι; Είπα ότι θα συμβεί, όχι ότι το εύχομαι. Και σύμφωνα με τις μέχρι τώρα ανακοινώσεις θα συμβεί όντως. Περαστικά στους επιχειρηματίες, ας είχαν δώσει τα κλειδιά στον Άδωνι τότε που πήγαν να διαμαρτυρηθούν αλλά κότεψαν.

adoniskleidia__2_.jpg


enKpfir.jpg
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
11 απαντήσεις ρε ταραμά; Εσύ που δε θα μου απαντούσες άλλο σήμερα; Που να μου απαντούσες κιόλας. 100 θα είχες φτάσει ήδη. Κάνε ένα διάλειμμα, βάλε λίγο πάγο στο σβερκάκο να ηρεμήσει, πιες και κανένα ντεπόν να περάσει ο πονοκέφαλος και γράψε μας εσύ ποιά είναι η Ράνια Αντωνοπούλου και γιατί παραιτήθηκε από Υπουργός επι κυβέρνησης ΣΥΡΙΖΑ.
Και μετά πες μας και για τα γλωσσόφιλα με τις ναζί μαϊμούδες εδώ μέσα. Πες μας πως εσύ ο "αριστερός", ο υμνητής του ΕΑΜ, ήσουν κώλος και βρακί με τον υμνητή του Αμον Γκετ, το χασάπη των SS. Κάνε μας μια ανάλυση διεθνιστικής αλληλεγγύης με τα ναζισταριά.
Δίδαξέ μας το αριστερό σου "ήθος" ρε σκουπιδαριό, που βρωμιζεις με τη ρυπαρή σου παρουσία κάθε τι πραγματικά αριστερό.
Τόσο πολύ σε έτσουξε που στην είπαμε για την κυρα;
Αν το 'ξερα δε θα σε γαμούσα τοσο :sad:

Τέλος πάντων , επειδή μου έστειλε pm ένα άτομο που σέβομαι πολύ τις απόψεις του και γραφει λίγες φορές εδώ μέσα, και μου λέει ότι δε χρειάζεται να βγάζουμε χολη κανενας απο μας, εγω το σταματάω για σήμερα, αν προκληθω αύριο μεθαύριο πάλι, εννοείται θα παρεις την απάντηση που σου αναλογεί.
Αντε σ'αφηνω την τελευταία κουβέντα για να χαρείς κι εσυ λιγο.
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
11 απαντήσεις ρε ταραμά; Εσύ που δε θα μου απαντούσες άλλο σήμερα; Που να μου απαντούσες κιόλας. 100 θα είχες φτάσει ήδη. Κάνε ένα διάλειμμα, βάλε λίγο πάγο στο σβερκάκο να ηρεμήσει, πιες και κανένα ντεπόν να περάσει ο πονοκέφαλος και γράψε μας εσύ ποιά είναι η Ράνια Αντωνοπούλου και γιατί παραιτήθηκε από Υπουργός επι κυβέρνησης ΣΥΡΙΖΑ.
Και μετά πες μας και για τα γλωσσόφιλα με τις ναζί μαϊμούδες εδώ μέσα. Πες μας πως εσύ ο "αριστερός", ο υμνητής του ΕΑΜ, ήσουν κώλος και βρακί με τον υμνητή του Αμον Γκετ, το χασάπη των SS. Κάνε μας μια ανάλυση διεθνιστικής αλληλεγγύης με τα ναζισταριά.
Δίδαξέ μας το αριστερό σου "ήθος" ρε σκουπιδαριό, που βρωμιζεις με τη ρυπαρή σου παρουσία κάθε τι πραγματικά αριστερό.
συναγωνιστη χωρις να παιρνω θεση στη διαμαχη σας απλα επειδη παντα το ειχα απορια, τι ευχαριστηση παιρνεις απο το να βλεπεις τη συντροφο σου να πηδιεται με αλλους? η σχεση σας ειναι σοβαρη δηλαδη σε φαση να γερασετε μαζι ή απλα κατι περιστασιακό?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τόσο πολύ σε έτσουξε που στην είπαμε για την κυρα;
Αν το 'ξερα δε θα σε γαμούσα τοσο :sad:

Τέλος πάντων , επειδή μου έστειλε pm ένα άτομο που σέβομαι πολύ τις απόψεις του και γραφει λίγες φορές εδώ μέσα, και μου λέει ότι δε χρειάζεται να βγάζουμε χολη κανενας απο μας, εγω το σταματάω για σήμερα, αν προκληθω αύριο μεθαύριο πάλι, εννοείται θα παρεις την απάντηση που σου αναλογεί.
Αντε σ'αφηνω την τελευταία κουβέντα για να χαρείς κι εσυ λιγο.
Να μου θίξεις τι βρε τενεκέ; Όπως σου είπα δεν έχω κανέναν άνθρωπο στην ιδιοκτησία μου. Λιτό αλλά δυσνόητο για κάποιον που δε σέβεται ούτε τη μάνα του. Το έχουν προσπαθήσει κι άλλα νούμερα πριν από σένα. Είδες να με σκοτίζει;
Το ποιός γάμησε ποιόν, το λένε οι δω΄δεκα απαντήσεις που έτρεχες σαν τρελός να ποστάρεις, εσύ που δε θα απαντούσες άλλο για σήμερα. Δεν είχες τι να απαντήσεις και νόμιζες πως αν πιάσεις στη στόμα σου τη γυναίκα μου θα με κάνεις να ξεφύγω από το θέμα. Μέχρις εκεί είσαι.
Όπου σε πετυχαίνω σκουπιδαριό και λες τις συνηθισμένες ανοησίες σου θα σε σαπακιάζω. Τόσο απλά.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
συναγωνιστη χωρις να παιρνω θεση στη διαμαχη σας απλα επειδη παντα το ειχα απορια, τι ευχαριστηση παιρνεις απο το να βλεπεις τη συντροφο σου να πηδιεται με αλλους? η σχεση σας ειναι σοβαρη δηλαδη σε φαση να γερασετε μαζι ή απλα κατι περιστασιακό?
Είναι παντρεμένοι, έχουν και παιδιά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nikg
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
συναγωνιστη χωρις να παιρνω θεση στη διαμαχη σας απλα επειδη παντα το ειχα απορια, τι ευχαριστηση παιρνεις απο το να βλεπεις τη συντροφο σου να πηδιεται με αλλους? η σχεση σας ειναι σοβαρη δηλαδη σε φαση να γερασετε μαζι ή απλα κατι περιστασιακό?
Συναγωνιστή εγώ δεν είμαι μονογαμικός και δε μου αρέσει να κοροϊδευω στις σχέσεις μου. Το swinging μου ταιριάζει σε αυτό που έχω ως φιλοσοφία ζωής. Swinging εννοείται μόνον σε σοβαρές σχέσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nikg

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Συναγωνιστή εγώ δεν είμαι μονογαμικός και δε μου αρέσει να κοροϊδευω στις σχέσεις μου. Το swinging μου ταιριάζει σε αυτό που έχω ως φιλοσοφία ζωής. Swinging εννοείται μόνον σε σοβαρές σχέσεις.
κοιτα στο κανεις δεν ειναι κανενος που λες συμφωνω απολυτα και ουτε εγω πιστευω στη μονογαμια. δηλαδη δεν εχει υπαρξει γκομενα που δεν εχω κερατωσει αλλα πιο πολυ μου φαινεται πρακτικο το θεμα. δηλαδη πχ στα σουινγκερς στοματικο κανετε με προφυλαξη η χωρις σε νεους παρτενερ? γιατι οκ το να μην εχεις θεμα να πηγαινει η γυναικα σου με αλλους δεν το ασπαζομαι αλλα ο καθενας με τα γουστα του. Αλλα πχ να φιλας εκει που εχυνε πριν ενας αγνωστος αυτο δεν σε χαλαει? εκτος και αν εισαι κλωνος του μπαρμπαπηδουλα που δεν εχει τετοια θεματα αλλα δεν νομιζω οτι εισαι οποτε το ρωταω σοβαρα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
κοιτα στο κανεις δεν ειναι κανενος που λες συμφωνω απολυτα και ουτε εγω πιστευω στη μονογαμια. δηλαδη δεν εχει υπαρξει γκομενα που δεν εχω κερατωσει αλλα πιο πολυ μου φαινεται πρακτικο το θεμα. δηλαδη πχ στα σουινγκερς στοματικο κανετε με προφυλαξη η χωρις σε νεους παρτενερ? γιατι οκ το να μην εχεις θεμα να πηγαινει η γυναικα σου με αλλους δεν το ασπαζομαι αλλα ο καθενας με τα γουστα του. Αλλα πχ να φιλας εκει που εχυνε πριν ενας αγνωστος αυτο δεν σε χαλαει? εκτος και αν εισαι κλωνος του μπαρμπαπηδουλα που δεν εχει τετοια θεματα αλλα δεν νομιζω οτι εισαι οποτε το ρωταω σοβαρα.
To προφυλακτικό είναι μονόδρομος στα πάντα. Όπως σε κάθε σεξουαλική επαφή. Δεν παίζει κανείς με θέματα υγείας. Και υπάρχουν ντουζιέρες μέσα για να κάνεις μπάνιο αμέσως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nikg

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
To προφυλακτικό είναι μονόδρομος στα πάντα. Όπως σε κάθε σεξουαλική επαφή. Δεν παίζει κανείς με θέματα υγείας. Και υπάρχουν ντουζιέρες μέσα για να κάνεις μπάνιο αμέσως.
τα παιδια σας το ξερουν/εχουν παρει χαμπαρι?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Πού είδες να το εύχομαι; Είπα ότι θα συμβεί, όχι ότι το εύχομαι. Και σύμφωνα με τις μέχρι τώρα ανακοινώσεις θα συμβεί όντως. Περαστικά στους επιχειρηματίες, ας είχαν δώσει τα κλειδιά στον Άδωνι τότε που πήγαν να διαμαρτυρηθούν αλλά κότεψαν.

adoniskleidia__2_.jpg


enKpfir.jpg
Ποιες ανακοινώσεις δείχνουν λοκνταουν?

Για πες μου μια και μετα εγω θα σου βγάλω 10 που λενε οτι δεν θα γινει :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ένας πιλότος μου έστειλε πμ κ σου στέλνει τα εγκάρδια χαιρετίσματα από κάπου στον τροπικο
Χρόνια πολλα με υγεία

Είναι κ παοκτσης:confused:
Τι λε ρε παιδι μου… κι αυτος με ξερει? :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom