Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.886
Πόντοι
21.896

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Μου θυμίζεις τον παππού μου που ήταν τρελός φαν της ΝΔ κ δεν άφηνε καρφίτσα να πέσει αν μιλούσες για Παπανδρέου τότε
Εμενα ο δικός μου παππούς, θυμαμαι το ‘81 που βγήκε ο αντρικος, είπε ενα πράγμα μονο:

«Αυτος θα χρεώσει μεχρι κι εσενα…»

Δεν κατάλαβα Χριστο τοτε…

Είπες κατι? :)
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Εσεις οταν τρώτε οικογενειακά τι λέτε με την κυρά;
"Πολύ καλά σε γαμησε ο Μπάμπης αγάπη μου, να συμπεθεριασουμε αν είναι να σου ριχνει 5-6 μανίκια καθε μερα και εγω δε θα σας ενοχλώ" :2funny:

Περιμένουμε με ανυπομονησία την άλλη φορά, όπως πάντα δηλαδή, που θα σε κάνουν ταρανδο...
Άιντε, ντύσε την Αγιο Βασίλη και θα σε τραβάει από τα κερατα.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ
6 απαντήσεις ρε χαζούλη, εσύ που δε θα μου απαντούσες άλλο για σήμερα;
Πάλι βγάζεις ατμούς από τα αυτιά; Κατανοώ τον πανικό σου.
Εσύ πως αισθάνεσαι που πληρώνεις για να κάνει τάρανδο ο πατέρας σου τη μητέρα σου; Ο πατερας σου περιμένει με ανυπομονησία την επόμενη φορά που θα πάτε να δείξετε πόσο σεβεστε και υπολογιζετε τη μητέρα σου;
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Δεν το ξεχνάω τύπε μου. Περιμένω με αγωνία τη δικαιολογία που θα βρεις όταν γίνει λοκνταουν. Οι γιορτές σε λίγο τελειώνουν, το επιχείρημα "η υπόλοιπη Ευρώπη έκλεισε αλλά εμείς σώσαμε τις γιορτές" είναι επιτέλους έτοιμο να βγει από το στόμα του Άδωνι και το μόνο που μένει είναι το υπ αριθμόν 10546541 διάγγελμα του αλήθωρου σε φορτισμένο τόνο να ανακοινώνει τα μέτρα.
Ξεκίνησε να το λέει από τώρα. Μάντης ήμουν; Όχι, απλά είμαι ένας λογικός άνθρωπος που βλέπει τα πράγματα χωρίς κομματικές παρωπίδες. Έχουμε την πιο προβλέψιμη κυβέρνηση ηλιθίων που έχει υπάρξει ποτέ. Αν υπήρχαν στοιχήματα για τις εξελίξεις θα είχα γίνει εκατομμυριούχος τώρα.

- Θα έχουν περάσει οι γιορτές, θα έχει λειτουργήσει η αγορά, θα έχει κάνει ο κόσμος τα ψώνια του, θα έχει κάνει το ρεβεγιόν του, θα έχει περάσει καλά στις γιορτές και μετά θα βάλουμε ένα φρένο.
- Με άλλα λόγια, αφήνετε την αγορά να κινηθεί, να βγει ο κόσμος να περάσει καλά και μετά θα κλείσετε τη διασκέδαση.


 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
6 απαντήσεις ρε χαζούλη, εσύ που δε θα μου απαντούσες άλλο για σήμερα;
Πάλι βγάζεις ατμούς από τα αυτιά; Κατανοώ τον πανικό σου.
Εσύ πως αισθάνεσαι που πληρώνεις για να κάνει τάρανδο ο πατέρας σου τη μητέρα σου; Ο πατερας σου περιμένει με ανυπομονησία την επόμενη φορά που θα πάτε να δείξετε πόσο σεβεστε και υπολογιζετε τη μητέρα σου;
Βρε ταρανδούλη, συγκρίνεις τώρα εναν που πάει και κερναει τον πατέρα του μια φορά στα γενέθλια του σε στριπ κλαμπ , με έναν άλλο τύπο ο οποίος πάει τακτικα την κυρά του σε σουινγκεραδικα για να την εγαμάνε; στα παιδιά πως το λέτε δηλαδη ;

ΜΑ ΠΟΣΟ ΑΠΕΛΠΙΣΜΈΝΟΣ ΕΙΣΑΙ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Βρε ταρανδούλη, συγκρίνεις τώρα εναν που πάει και κερναει τον πατέρα του μια φορά στα γενέθλια του, με έναν άλλο τύπο ο οποίος πάει τακτικα την κυρά του σε σουινγκεραδικα για να την εγαμάνε; στα παιδιά σας πως το λέτε δηλαδη ;

ΜΑ ΠΟΣΟ ΑΠΕΛΠΙΣΜΈΝΟΣ ΕΙΣΑΙ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
7 απαντήσεις; Σε μένα που δε θα μου απαντούσες άλλο σήμερα; Μπράβο! Αν πλησιάσω σπίρτο, σε βλέπω να γίνεσαι δαυλί τύπε.
Κι επειδή αρκετά γελάσαμε μαζί σου σήμερα και δε θέλω να πάθεις κάτι από την ταραχή σου, να γυρίσω στο αρχικό ποστ.
Καποια Ράνια Αντωνοπούλου την έχεις ακουστά;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
7 απαντήσεις; Σε μένα που δε θα μου απαντούσες άλλο σήμερα; Μπράβο! Αν πλησιάσω σπίρτο, σε βλέπω να γίνεσαι δαυλί τύπε.
Κι επειδή αρκετά γελάσαμε μαζί σου σήμερα και δε θέλω να πάθεις κάτι από την ταραχή σου, να γυρίσω στο αρχικό ποστ.
Καποια Ράνια Αντωνοπούλου την έχεις ακουστά;
Έχω ακουστά για εναν στοκαδουρα του οποίου γαμανε την κυρά...
Λεγε θα μας την δώσεις και σε μας εδω καμια πάσα;; εννοείται θα μας πληρώσεις διοτι θα έχουμε εσενα θέαμα δίπλα που θα τον εμπαίζεις με το σκηνικό

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Εμενα ο δικός μου παππούς, θυμαμαι το ‘81 που βγήκε ο αντρικος, είπε ενα πράγμα μονο:

«Αυτος θα χρεώσει μεχρι κι εσενα…»

Δεν κατάλαβα Χριστο τοτε…

Είπες κατι? :)
Εμένα πάλι ο παππούς μου, άνθρωπος που έχει ζήσει πόλεμο και χούντα, στην πρώτη καραντίνα όταν εφαρμόστηκε το μέτρο με τα sms δεν μπορούσε να το πιστέψει. Του φαινόταν αδιανόητο και ακολούθησαν φοβερές κουβέντες για Κούληδες και Χαρδαλιάδες που θα χρειστούν ώρες να σου τις μεταφέρω.

* πριν προλάβεις να πεις μαλακία, ήταν ορκισμένος ψηφοφόρος ΝΔ από τα γεννοφάσκια του :wink:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Έχω ακουστά για εναν στοκαδουρα του οποίου γαμανε την κυρά...
Λεγε θα μας την δώσεις και σε μας εδω καμια πάσα;; εννοείται θα μας πληρώσεις διοτι θα έχουμε εσενα θέαμα δίπλα που θα τον εμπαίζεις με το σκηνικό

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
8 απαντήσεις;;;;;!!!! Κτύπα κανένα ταβοράκι, δε σε κόβω καλά.
Άντε να ξαναρωτήσω. Κάποια Ράνια Αντωνοπούλου την έχεις ακουστά;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
8 απαντήσεις;;;;;!!!! Κτύπα κανένα ταβοράκι, δε σε κόβω καλά.
Άντε να ξαναρωτήσω. Κάποια Ράνια Αντωνοπούλου την έχεις ακουστά;
Την έβαλες να κανει κανα λεσβιακο με την κυρά;;; μπαα, ο σύζυγος της σε έκανε ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ τάρανδο στα σουινγκεραδικα.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Νίο

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Εύχομαι, να έρθει η μέρα, που το Απολλώνιο φως θα γκρεμίσει μια για πάντα το Ιουδαϊκό σκότος!!
Χρόνια καλά, καλή δύναμη σε όλους στους δύσκολους καιρούς που θα έρθουν, ο Δίας να μας δίνει υγεία και τα υπόλοιπα θα τα κάνουμε μόνοι μας!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Την έβαλες να κανει κανα λεσβιακο με την κυρά;;; μπαα, ο σύζυγος της σε έκανε ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ τάρανδο στα σουινγκεραδικα.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
9 τύπε; ΕΝΝΙΑ; Εσύ που δε θα μου ξανα απαντούσες σήμερα; Πρέπει να είσαι σε πολύ μεγάλη ταραχή.
Εδώ θα είμαστε να γελάμε με σένα.
Λύσε μου την απορία. Μια Ράνια Αντωνοπούλου την ξέρεις;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
9 τύπε; ΕΝΝΙΑ; Εσύ που δε θα μου ξανα απαντούσες σήμερα; Πρέπει να είσαι σε πολύ μεγάλη ταραχή.
Εδώ θα είμαστε να γελάμε με σένα.
Λύσε μου την απορία. Μια Ράνια Αντωνοπούλου την ξέρεις;
Δεν την ξέρω οχι.
Αλλά για να την αναφέρεις την ξέρεις εσύ, σιγουρα θα είναι η σύζυγος κάποιου που σε φόρτωσε ΚΑΙ ΆΛΛΑ κέρατα ....
Να σου πω, δώσε και στον Πολακη μια βόλτα την κυρά.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Κλαίω που μου απαντάς με σχόλια του υπουργού του διαπραγματευτή 17ωρων!! :2funny: :2funny:

Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο, με κάλυψε ο stokadoura.



Υ.Γ. Η κρυφομουσίτσα ο κωλόγερος κάνει like στην ανάλυση του υπουργού του άχαστου ηγέτη των 5 ηπείρων!!

«Θέλει η πουτάνα να κρυφτεί αλλά η χαρά δεν την αφήνει».
Σε εσενα ποσα λαικ εχω κανει; Για μετρα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Εμένα πάλι ο παππούς μου, άνθρωπος που έχει ζήσει πόλεμο και χούντα, στην πρώτη καραντίνα όταν εφαρμόστηκε το μέτρο με τα sms δεν μπορούσε να το πιστέψει. Του φαινόταν αδιανόητο και ακολούθησαν φοβερές κουβέντες για Κούληδες και Χαρδαλιάδες που θα χρειστούν ώρες να σου τις μεταφέρω.

* πριν προλάβεις να πεις μαλακία, ήταν ορκισμένος ψηφοφόρος ΝΔ από τα γεννοφάσκια του :wink:
Στ’ αρχιδια μου :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξεκίνησε να το λέει από τώρα. Μάντης ήμουν; Όχι, απλά είμαι ένας λογικός άνθρωπος που βλέπει τα πράγματα χωρίς κομματικές παρωπίδες. Έχουμε την πιο προβλέψιμη κυβέρνηση ηλιθίων που έχει υπάρξει ποτέ. Αν υπήρχαν στοιχήματα για τις εξελίξεις θα είχα γίνει εκατομμυριούχος τώρα.

- Θα έχουν περάσει οι γιορτές, θα έχει λειτουργήσει η αγορά, θα έχει κάνει ο κόσμος τα ψώνια του, θα έχει κάνει το ρεβεγιόν του, θα έχει περάσει καλά στις γιορτές και μετά θα βάλουμε ένα φρένο.
- Με άλλα λόγια, αφήνετε την αγορά να κινηθεί, να βγει ο κόσμος να περάσει καλά και μετά θα κλείσετε τη διασκέδαση.


Κρατάω το ποστ για να σε κανω ρομπα, ΜΕΧΡΙ να γινει γενικό λοκνταουν που τόσο εύχεσαι :)

P.S.: Εκατομμυριούχος δεν πρόκειται να γίνεις ΠΟΤΕ! Και σε αυτο εγω ποντάρω ολα τα λεφτά, σπίτια, περιουσίες, μεχρι και τα φραγκοδίφραγκα που εχω!!!! :tooth:
 
Τελευταία τροποποίηση:

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Στ’ αρχιδια μου :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κρατάω το ποστ για να σε κανω ρομπα, ΜΕΧΡΙ να γινει γενικό λοκνταουν που τόσο εύχεσαι :)
Ε βέβαια, στ αρχίδια σου επειδή δε σε συμφέρει.

ΕΠΙΒΟΛΗ ΩΡΑΡΙΟΥ = ΛΟΚΝΤΑΟΥΝ
ΤΕΛΟΣ
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Δεν την ξέρω οχι.
Αλλά για να την αναφέρεις την ξέρεις εσύ, σιγουρα θα είναι η σύζυγος κάποιου που σε φόρτωσε ΚΑΙ ΆΛΛΑ κέρατα ....
Να σου πω, δώσε και στον Πολακη μια βόλτα την κυρά.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ
Έλα ρε ταραμά!!!! Εντύπωση μου κάνει. "Ξέρεις" τόσα και δεν ξέρεις τη Ράνια;
Η Υπουργός Εργασίας είναι που παραιτήθηκε μετά την κατακραυγή, όπως και ο σύζυγός της Υπουργός Παπαδημητρίου που μας παρέθεσες, με την περισπούδαστη ανάλυση πως επί ΣΥΡΙΖΑ η διαπραγμάτευση είχε θετικό πρόσημο. Βγάλαμε και κέρδος.
Και αυτά μας τα λέει ένας αριστερός λίγδας που έμενε με τη γυναίκα του στο Κολωνάκι και ενώ έπαιρνε δύο μισθούς Υπουργών, χώρια την υπόλοιπη μεγάλη οικονομική επιφάνεια που είχε το ζεύγος, έπαιρνε παράνομα επιδότηση ενοικίου για το σπίτι στο Κολωνάκι. Τη στιγμή που ο απλός κόσμος στέναζε οικονομικά.
Δέκα απαντήσεις ρε κλούβιε για να μας αναλύσεις το αριστερό "ήθος"; Σκέψου να μην μου απαντούσες κιόλας.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ε βέβαια, στ αρχίδια σου επειδή δε σε συμφέρει.
Τι δεν με συμφέρει? Οτι ο παππούς σου έπαθε κoκομπλόκο με τα sms? Ποσο χρόνων ειναι ο παππούς σου είπαμε?

ΕΠΙΒΟΛΗ ΩΡΑΡΙΟΥ = ΛΟΚΝΤΑΟΥΝ
ΤΕΛΟΣ
Δεν το μαζεύεις με ΤΙΠΟΤΑ τωρα. Το screenshot εχει γινει. Το οτι μπορει να κλείνουν τα μαγαζιά στις 9 η στις 10 η στις 11 ΟΥΔΕΜΙΑ σχέση εχει με γενικό λοκνταουν.

Κατι που θα στο τρίβω στη μάπα για οσο ζω και μπαίνω εδω μεσα :) Ακόμη και μετα απο 20 χρονια :)
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Έλα ρε ταραμά!!!! Εντύπωση μου κάνει. "Ξέρεις" τόσα και δεν ξέρεις τη Ράνια;
Η Υπουργός Εργασίας είναι που παραιτήθηκε μετά την κατακραυγή, όπως και ο σύζυγός της Υπουργός Παπαδημητρίου που μας παρέθεσες, με την περισπούδαστη ανάλυση πως επί ΣΥΡΙΖΑ η διαπραγμάτευση είχε θετικό πρόσημο. Βγάλαμε και κέρδος.
Και αυτά μας τα λέει ένας αριστερός λίγδας που έμενε με τη γυναίκα του στο Κολωνάκι και ενώ έπαιρνε δύο μισθούς Υπουργών, χώρια την υπόλοιπη μεγάλη οικονομική επιφάνεια που είχε το ζεύγος, έπαιρνε παράνομα επιδότηση ενοικίου για το σπίτι στο Κολωνάκι. Τη στιγμή που ο απλός κόσμος στέναζε οικονομικά.
Δέκα απαντήσεις ρε κλούβιε για να μας αναλύσεις το αριστερό "ήθος"; Σκέψου να μην μου απαντούσες κιόλας.
Άστα αυτά δε το διαβασα καν, σίγουρα μαλακιες γραφεις, σε ποιο σουινγκεραδικο θα πας τωρα να στην βατεψουν την κυρά;;
Να ξέρουμε που να σου ρίξουμε τομάτες με ζωγραφισμένη την μάπα σου επάνω:2funny:
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Δεν το μαζεύεις με ΤΙΠΟΤΑ τωρα. Το screenshot εχει γινει. Το οτι μπορει να κλείνουν τα μαγαζιά στις 9 η στις 10 η στις 11 ΟΥΔΕΜΙΑ σχέση εχει με γενικό λοκνταουν.

Κατι που θα στο τρίβω στη μάπα για οσο ζω και μπαίνω εδω μεσα :) Ακόμη και μετα απο 20 χρονια :)
Δηλαδή τα μαγαζιά που δουλεύουν μετά το απόγευμα ή ο κύριος όγκος δουλειάς τους είναι μετά το απόγευμα δεν θα κλείσουν λόγω ωραρίου; ΤΕΝΕΚΕ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom