Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.037
Κριτικές
184
Like
44.664
Πόντοι
22.266
Ναι, γιατι (α) μισούσες τον Μητσοτακη χωρις να ξερεις, απλα άκουγες τις πίπες που σου έλεγαν και (β) θυμάσαι τι έγινε μετά οταν δεν βγήκε ο Μητσοτάκης :) Μας ήρθε ο κοντός με τις ελιές! :)

Κι ιστορία επαναλαμβάνεται… δες τι κανεις τωρα :)
Ωχ άνοιξες μπαρουταποθήκη
Τώρα θα σκάσει ο.πιξ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βρε τέτοια με βιταμίνες μου λέει όλο ο κολλητός μου Πέτρος κ νομίζω πίσω από το νίο είσαι εσύ,,,ΧΑ χα
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Λογική ψεκασμένου.
Τα μέσα ενημέρωσης λένε να κάνουμε το εμβόλιο άρα αρνούμαι
Ο Μητσοτάκης λέει να κάνουμε το εμβόλιο άρα αρνούμαι
Ο Τσίπρας λέει να κάνουμε το εμβόλιο άρα αρνούμαι

Του αρνητή του φταίνε τα μέσα ενημέρωσης, οι πολιτικοί, η άδεια τσέπη του, το ότι δεν σταυρώνει γκόμενα, το ότι δεν έχει πελάτες το μαγαζί, το ότι οι άλλοι δεν οδηγούν καλά, το ότι οι άλλοι δεν ξέρουν να διαβάζουν τα" κρυφά" μηνύματα.

Εγώ για ένα πράγμα μετανιώνω στην ζωή μου. Γιατί να μη γίνω ρε πούστη μου πραγματικό κωλόπαιδο σαν τον Βελόπουλο σαν τον Πολάκη να πουλάω "επιστολές" του Ιησού να τρώω και να πίνω στην υγεία κάθε κορόιδου, γιατί να έχω ενδοιασμούς αφού υπάρχουν χιλιάδες θύματα εκεί έξω για κάθε παπάντζα για κάθε δούλεμα για κάθε μαλακία. Μπορείς να πουλάς ψέμα και να βγάζεις άκοπο χρήμα.

Πες ότι μαλακία θέλεις κάποιος θα βρεθεί να σε χειροκρατάει, η γη είναι επίπεδη ναι ναι, το εμβόλιο σκοτώνει ναι ναι, τα αεροπλάνα ψεκάζουν ναι ναι θα βρεις κοινό, θα βρεις άτομα μέχρι και να πληρώνουν για πάρτι σου και να σκίζονται και να δουλεύουν για εσένα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Λογική ψεκασμένου.
Τα μέσα ενημέρωσης λένε να κάνουμε το εμβόλιο άρα αρνούμαι
Ο Μητσοτάκης λέει να κάνουμε το εμβόλιο άρα αρνούμαι
Ο Τσίπρας λέει να κάνουμε το εμβόλιο άρα αρνούμαι

Του αρνητή του φταίνε τα μέσα ενημέρωσης, οι πολιτικοί, η άδεια τσέπη του, το ότι δεν σταυρώνει γκόμενα, το ότι δεν έχει πελάτες το μαγαζί, το ότι οι άλλοι δεν οδηγούν καλά, το ότι οι άλλοι δεν ξέρουν να διαβάζουν τα" κρυφά" μηνύματα.

Εγώ για ένα πράγμα μετανιώνω στην ζωή μου. Γιατί να μη γίνω ρε πούστη μου πραγματικό κωλόπαιδο σαν τον Βελόπουλο σαν τον Πολάκη να πουλάω "επιστολές" του Ιησού να τρώω και να πίνω στην υγεία κάθε κορόιδου, γιατί να έχω ενδοιασμούς αφού υπάρχουν χιλιάδες θύματα εκεί έξω για κάθε παπάντζα για κάθε δούλεμα για κάθε μαλακία. Μπορείς να πουλάς ψέμα και να βγάζεις άκοπο χρήμα.

Πες ότι μαλακία θέλεις κάποιος θα βρεθεί να σε χειροκρατάει, η γη είναι επίπεδη ναι ναι, το εμβόλιο σκοτώνει ναι ναι, τα αεροπλάνα ψεκάζουν ναι ναι θα βρεις κοινό, θα βρεις άτομα μέχρι και να πληρώνουν για πάρτι σου και να σκίζονται και να δουλεύουν για εσένα.
Πως φαίνεσαι κομματοσκυλο... Ανέφερες τον Βελο και τον Πολα, ενώ παρεκαμψες τον νανογιλεκακια αντιπρόεδρο του κυβερνώντος κόμματος
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αρα ειναι απαραιτητο να εμβολιασθουν οι ανεμβολιαστοι σε καθε περιπτωση, για να μην νοσησουν βαρια και χρειαστουν νοσηλεια. Ευχαριστουμε για την επιβεβαιωση οσων λεμε τοσο καιρο τωρα
Eίναι τραγικό το ότι εντυπωσιάζονται από τον τίτλο και τρέχουν όλο χαρα να παραθέσουν άρθρα που τους διαψεύδουν, γιατί δεν μπαίνουν στον κόπο να διαβάσουν το περιεχόμενο των άρθρων που παραθέτουν. Κλασσική τρικλοποδιά των αρνητών στον εαυτό τους. Και δεν είναι ο μόνος φυσικά που το κάνει.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Πως φαίνεσαι κομματοσκυλο... Ανέφερες τον Βελο και τον Πολα, ενώ παρεκαμψες τον νανογιλεκακια αντιπρόεδρο του κυβερνώντος κόμματος
Εσυ και φαίνεσαι και εισαι ΜΑΛΑΚΑΣ :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
θα τους δεις οταν εγω θα απολαμβανω τη συνταξη μου τυπε στα 90 μου ενω εσυ θα εισαι ηδη ενα ωραιο κυπαρισσακι στην εξοχη....
ναι, ξέρω. Αφού έχουν αποδειχτεί ΠΑΠΑΤΖΕΣ όλες οι προβλέψεις σας, βρήκες καινούριο παραμύθι, το οποίο δεν μπορεί να αποδειχτεί. Στην αρχή δεν υπήρχε καν ο Ιός, στη συνέχεια υπήρξε μεν, αλλά ήταν απλή γρίπη, όταν άρχισαν να σωρεύονται τα πτώματα πέθαιναν από άλλες αιτίες, και οι Γιατροί λέγανε ψέματα. Όταν άρχισαν οι εμβολιασμοί θα αρχίζαμε να πεθαίνουμε μαζικά, κι επειδή ΟΥΤΕ ΑΥΤΗ Η ΠΑΠΑΤΖΑ αποδείχτηκε, θα πεθάνουμε σε δεκαετίες. Το πιθανότερο είναι να έχω πεθάνει μέσα σε 20 χρόνια, ή και λιγότερο. Και οι δύο παππούδες μου πέθαναν από έμφραγμα στα 70 τους, κι ο πατέρας μου στα 60 του. Μάλλον το εμβόλιο θα έφταιγε
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ρε βρωμιαρα;

Ακομη εδω εισαι;

Αντε γλυψε τιποτα ψωλοσπερματα πακιστανων μαλακα...
Εσυ τραβα και παίξε μαλακια χιαστή με το φιλαράκι σου, που δεν θυμάστε καν που ειναι το μουνι, ΜΑΛΑΚΕΣ με το ονομα και την χάρη!!! :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom