Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
αλλα οτι εχει πάθει ζημιά κοσμος απο τα εμβόλια ισχιει ε!!υποψην...ξερω και κοντινούς ανθρωπους με διάφορα περιστατικα με μυοκαρδιτιδα και πρόσφατα πετυχα εναν με παρεση bell
Υπάρχει μια πιθανότητα 1/100.000 για βρόμβωση και μέσα σε εκατομμύρια εμβολιασμούς είναι λογικό να έχουν μαζευτεί αρκετά τέτοια περιστατικά.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Υπάρχει μια πιθανότητα 1/100.000 για βρόμβωση και μέσα σε εκατομμύρια εμβολιασμούς είναι λογικό να έχουν μαζευτεί αρκετά τέτοια περιστατικά.
εγω τύπε καλου κακου εκανα εξετάσεις αιματος πριν το βαρέσω και ενα τριπλεξ καρδιας...(παρεπιπτοντως ειναι κομμάντο) νομίζω απο τα αιμοπετάλια μπορεις να τσεκαρεις για τυχόν θρόμβωση
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
εγω τύπε καλου κακου εκανα εξετάσεις αιματος πριν το βαρέσω και ενα τριπλεξ καρδιας...(παρεπιπτοντως ειναι κομμάντο) νομίζω απο τα αιμοπετάλια μπορεις να τσεκαρεις για τυχόν θρόμβωση
Μπορούν αυτές οι εξετάσεις να σου δείξουν αν είναι ασφαλές να κάνεις το εμβόλιο; Τις κάνει κανένας πριν εμβολιαστεί;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Μπορούν αυτές οι εξετάσεις να σου δείξουν αν είναι ασφαλές να κάνεις το εμβόλιο; Τις κάνει κανένας πριν εμβολιαστεί;
ηταν δικη μου πρωτοβουλια οι εξετάσεις (θα τις εκανα ουτως η αλλως κάνω κάθε χρονο) δεν μου ειπε καποιος γιατρος.Αυτο που εχω αμελήσει ειναι μια θώρακος γιατι ειχα περασει περυσι κοβιντ χωρις συμπτώματα μεν αλλα ξερω γω..θελω να κανω ενα τσεκ
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Το ποσοστό των εμβολιασμένων στις ΜΕΘ είναι φυσιολογικό να αυξάνεται
και δεν έχει μεγάλη σχέχη με την αποτελεσματικότητα ή όχι των εμβολίων...
Και με τι εχει σχεση τοτε ρε φιλε?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
οταν βγηκε ο ιος, απο τους πρωτους ειπα να πανε οι ευπαθεις να κανουν το εμβολιο και οι υπολοιποι να ζησουμε κανονικα...

αλλα οχι.... 3 θανατοι σε 100.000 κρουσματα ανηλικων ειναι αρκετοι για να τρεχουμε να τσιμπησουμε ολα τα παιδια για να πιασουμε τα νουμερα που θελουμε....
Αλλα αντ' άλλα, της Παρασκευής το γάλα. Καμία σχέση η απάντησή σου, με αυτό που έγραψα εγώ. όχι ότι περίμενα βέβαια να απαντήσεις λογικά
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Η καλύτερη μέθοδος ειναι «μην μου κάνετε τίποτα, δεν θέλω διασωλήνωση!

Όταν πρόκειται για ψεκα, συμφωνω 100%!!!!! Να γίνεται παντα σεβαστή η επιθυμία του μέλλοντα μακαρίτη! :) Θα επεμβαίνουμε στην ζωη των ανθρώπων? Ε, οχι δα!!!!

:tooth: :tooth: :tooth:
Αν καποιος εχει κοβιντ και του κανει επιπλοκες να μην μπει σε μεθ κατα τη γνωμη σου αμα ειναι ανεμβολιαστος να τον αφησουν εκτος μεθ..
Εισαι ο μεγαλυτερος καραπουσταρας του σαιτ,ενα γαμιολακι του περιθωριου που η μονη του ευχαριστηση ειναι να γλυφει κωλοτρυπιδες και βρωμοπατουσες.
Απο ποτε ρε απατημενε πρωην συζηγε θα γινονται επιλογες για το ποιος θα μπει η οχι στις μεθ?
Απο ποτε η δωρεαν ιατρικη περιθαλψη θα εχει ορους και προυποθεσεις και οποιος δνε τις τηρει να μενει εκτος?
Είδες ποσο ξεφτιλας εσυ,αρχιξεφτιλας
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Αν καποιος εχει κοβιντ και του κανει επιπλοκες να μην μπει σε μεθ κατα τη γνωμη σου αμα ειναι ανεμβολιαστος να τον αφησουν εκτος μεθ..
Μα το είπε ο ίδιος! Φάπα #έχω_χάσει_τον_αριθμό!!! :)
Εισαι ο μεγαλυτερος καραπουσταρας του σαιτ,ενα γαμιολακι του περιθωριου που η μονη του ευχαριστηση ειναι να γλυφει κωλοτρυπιδες και βρωμοπατουσες.
Είπε η κλασσική πόρνη της Αγκύρας όπου μαζεύει μεχρι και "χρυσά φλουριά"!!! Φάπα #έχω_χάσει_τον_αριθμό!!! :)

Απο ποτε ρε απατημενε πρωην συζηγε θα γινονται επιλογες για το ποιος θα μπει η οχι στις μεθ?
Οι επιλογές έχουν γίνει. Επιλογή σου να μην το κάνεις, σωστά? ή στο είπε ο Κούλης και μας τρολάρεις? Φάπα #έχω_χάσει_τον_αριθμό!!! :)

Απο ποτε η δωρεαν ιατρικη περιθαλψη θα εχει ορους και προυποθεσεις και οποιος δνε τις τηρει να μενει εκτος?
Από τότε που κάποιοι καμμένοι άεργοι ψεκομαλάκες μπούληδες που μένουν με την μαμά τους και ψηφίζουν, αποφάσισαν να κάνουν αντυπωλείταιφσοι με κάτι που έχει σχέση με την υγεία (την καθολική) και όχι με την πολιτική!!! Φάπα #έχω_χάσει_τον_αριθμό!!! :)

Είδες ποσο ξεφτιλας εσυ,αρχιξεφτιλας
Στραπονιασμένο αριστερό σούργελο! Φάπα #έχω_χάσει_τον_αριθμό!!! :)

fapes.gif
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Μα το είπε ο ίδιος! Φάπα #έχω_χάσει_τον_αριθμό!!! :)

Είπε η κλασσική πόρνη της Αγκύρας όπου μαζεύει μεχρι και "χρυσά φλουριά"!!! Φάπα #έχω_χάσει_τον_αριθμό!!! :)


Οι επιλογές έχουν γίνει. Επιλογή σου να μην το κάνεις, σωστά? ή στο είπε ο Κούλης και μας τρολάρεις? Φάπα #έχω_χάσει_τον_αριθμό!!! :)


Από τότε που κάποιοι καμμένοι άεργοι ψεκομαλάκες μπούληδες που μένουν με την μαμά τους και ψηφίζουν, αποφάσισαν να κάνουν αντυπωλείταιφσοι με κάτι που έχει σχέση με την υγεία (την καθολική) και όχι με την πολιτική!!! Φάπα #έχω_χάσει_τον_αριθμό!!! :)


Στραπονιασμένο αριστερό σούργελο! Φάπα #έχω_χάσει_τον_αριθμό!!! :)
Είπες εδω δημοσια οτι δεν πρέπει οι ανεμβολιαστοι να μπαινουν σε μεθ.
Και το στηριζεις κιολας.
Οσο για τις φαπες που λες ειναι σκετος αερας,την ψυχουλα σου εχω βιασει εδω μεσα και τσιριζεις σαν πουτανακι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
δε ξερω πως έφτασε η ανθρωπότητα να μιλάει για τσιπάκια και μαλακίες...για μια πιθανή παρενέργεια του εμβολιου στο μέλλον,αυτο ναι να καταλάβω τις οποιες επιφυλάξεις..ε και τωρα αν μιλάμε για εναν πιτσιρικά 10 χρονων η εναν 20ρη ναι εκει τα καταλαβαινω..δεν ειναι και ολες οι επιφυλάξεις ψεκασμένες,μην τα ισοπεδώνουμε ολα τύποι
η απάντηση είναι απλούστατη. Οι χριστιανοί περιμένουν τη Β΄ Παρουσία εδώ και Αιώνες, λες και έγινε η Α΄ Παρουσία. Ο Ιωάννης στην Αποκάλυψη γράφει πως πριν τη Β΄ Παρουσία θα υπάρξουν κάποια σημάδια. Ένα από αυτά είναι η εμφάνιση του Αντίχριστου. Ένας όμορφος τύπος θα κάνει θαύματα και θα τον περάσουν για τον Χριστό, θα του δώσουν την Παγκόσμια Κυριαρχία Αντί του Χριστού. Όταν βγήκε ο φουκαράς ο Ομπάμα, έσκουζαν πως να, αυτός είναι ο Αντίχριστος. Ο εν λόγω θα σφραγίσει κάθε άνθρωπο στο δεξί χέρι και στο μέτωπο με ένα ειδικό σφράγισμα, χωρίς το οποίο κανένας δεν θα μπορεί να πουλήσει ή να αγοράσει. Οι Ογκόλιθοι γνώσης εδώ και δεκαετίες βλέπουν το σφράγισμα αρχικά στις Πιστωτικές Κάρτες, και στη συνέχεια βρήκαν την παπάτζα με το τσιπάκι, οι παπαροκάδες το έκαναν τραγούδι πριν 20 χρόνια. Τι σημασία έχει που δεν έγινε; συνεχίζουν να βλέπουν τσιπάκια μέσα στα εμβόλια, λες και είναι δυνατόν να χωρέσει μέσα από τη βελόνα και να μην τι καταλάβεις. Δεν έχουν όμως πρόβλημα, γιατί το κοινό τους είναι Λειτουργικά Αναλφάβητο και έτοιμο να πιστέψει οτιδήποτε
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Είπες εδω δημοσια οτι δεν πρέπει οι ανεμβολιαστοι να μπαινουν σε μεθ.
Bρε ζωντόβολο πανηλίθιε, αφού το κάνουν οι ΙΔΙΟΙ!!! Και ψοφάνε μετά! Ο άλλος υπέγραψε κιόλας! Μαλάκα μπούλη!!!! :tooth:

Και το στηριζεις κιολας.
Οσο για τις φαπες που λες ειναι σκετος αερας,την ψυχουλα σου εχω βιασει εδω μεσα και τσιριζεις σαν πουτανακι.
Tρώς φάπες... βάζεις και στις τσέπες!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

fapes.gif
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Bρε ζωντόβολο πανηλίθιε, αφού το κάνουν οι ΙΔΙΟΙ!!! Και ψοφάνε μετά! Ο άλλος υπέγραψε κιόλας! Μαλάκα μπούλη!!!! :tooth:


Tρώς φάπες... βάζεις και στις τσέπες!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

fapes.gif
Αυτα που λες ειναι μεμονωμένα περιστατικα
Η πλειοψηφια αν νοσησουν βαρια θελει να μπει στη μεθ.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Αυτα που λες ειναι μεμονωμένα περιστατικα
Η πλειοψηφια αν νοσησουν βαρια θελει να μπει στη μεθ.
Ίσα ρε τρόμπα που θα πιάσει ο καμμένος την ΜΕΘ επειδή κάνει αντυπωλείταιφσοι, και θα μείνει έξω ένας που έπαθε εγκεφαλικό ή καρδιακό επεισόδιο στα καλά καθούμενα. Σκουπιδαριό! μικροπολιτικό σκουπίδι, ξέρασμα!
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.234
Κριτικές
27
Like
4.044
Πόντοι
4.895
Επίσης F, I, Κ, P, S, V, Ca, Co, Mb, Mn, Br, και Fe.

Ας τα πάρει για ένα μήνα και αν ζει ακόμα να του δώσουμε και Hg ή Mo.
και στο τέλος για επιδόρπιο λαχταριστό σορμπε με Ra, σερβιρισμένο κατα προτιμηση στο ημιφως.... έτσι για ατμόσφαιρα
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Επίσης F, I, Κ, P, S, V, Ca, Co, Mb, Mn, Br, και Fe.
Ας τα πάρει για ένα μήνα και αν ζει ακόμα να του δώσουμε και Hg ή Mo.
Ρε ασχετιδη Σαμάνε της Ζιμπάμπουε, τις συγκεκριμενες βιταμινες προτειναν προληπτικα οι γιατροι για τον κορωνοιο τοτε που δεν ειχαν εμβολιο. :embarrased:
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.234
Κριτικές
27
Like
4.044
Πόντοι
4.895
Δεν ειναι ευκολα τα μαθηματικα σε αυτο το ερωτημα, δεν ειναι δυσκολα, αλλα δεν ειναι και τοσο ευκολα. Αν προσθεσεις και την προθεση να μην δεχτει το αυτονοητο καποιος, πολυ απλα δε θα τα κανει.
Ομως τα νουμερα ειναι πραγματικα και το αποτελεσμα ειναι τραγικο για τους φιλους που προτιμουν να "πιστευουν" αντι να ξερουν!
αν διάβασες την απάντηση του διογένη που αναμασά τις αρλούμπες του "γιατρού" Αρβανίτη (ο οποίος θα έπρεπε να έχει ήδη αντιμετωπίσει τη δικαιοσύνη) καταλαβαίνεις ότι δεν είναι θέμα γνώσεων μαθηματικών κλπ.... αλλού σκαλώνει το πράγμα....
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.234
Κριτικές
27
Like
4.044
Πόντοι
4.895
σσσ μην πειτε τον πιεξ οτι απο 5 τα εκατο πηγε σε 15 τα εκατο δηλαδη ΤΡΙΠΛΑΣΙΑΣΣΑΝ τα ποσοστα τους στις μεθ οι μη εμβολιασμενοι ενω οι ΑΝΕΜΒΟΛΙΑΣΤΟΙ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ απο το 100% στο 85 πλεον!!!! κερδαμε αδερφια!!!!!!!!!!!!!!

το ερώτημα-πρόβλημα που έθεσε ο υπογειος μερικές σελίδες πίσω σου λέει κάτι ;
πες δυο λόγια, ο ανθρωπος περιμένει ακόμη κάποια απάντηση
να μας το γράψεις και με κατοσταρικάκια να είναι πιο εφετζίδικο
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Ίσα ρε τρόμπα που θα πιάσει ο καμμένος την ΜΕΘ επειδή κάνει αντυπωλείταιφσοι, και θα μείνει έξω ένας που έπαθε εγκεφαλικό ή καρδιακό επεισόδιο στα καλά καθούμενα. Σκουπιδαριό! μικροπολιτικό σκουπίδι, ξέρασμα!
Λοιπον για να μην μπερδευεσαι και να παψεις να λες αυτη τη καραμουζα συνέχεια αλλο οι μεθ κοβιντ και αλλο οι απλες μεθ.
Π.χ να μεινει ενας με εγκεφαλικο εκτος μεθ επειδη την επιασε ενας με κοβιντ δεν ισχύει.
Να μεινει ενας εμβολιασμενος απο μεθ κοβιντ που την επιασε ανεμβολιαστος ναι ισχύει.
Να σου πω μαλακα στην αμερικη ανα 100χιλιαδες πληθυσμο εχουν 35 με 40 μεθ ετην ελλαδα αντιστοιχα εχουν με το ζορι 10
Οποτε πες στην κωλοκυβερνηση σου να αυξησει τις μεθ και να μην πεθαινει ο κοσμος στις κλινες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom