Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.263
Πόντοι
3.936
Τύπε απάντηση θα δώσει ο 6κτυλος..οπως προτείνει βυζιά κ κώλους στις πελάτισσες..
:confused: :confused: :confused:
τρελλος επιστημονας... και μολις τον στριμωξουν λέει οτι δεν ειναι ειδικος, ειναι απλα ενας πλαστικος χειρουργος
μεγαλο σοου ο τυπος
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.172
Κριτικές
2
Like
9.119
Πόντοι
2.456
τρελλος επιστημονας... και μολις τον στριμωξουν λέει οτι δεν ειναι ειδικος, ειναι απλα ενας πλαστικος χειρουργος
μεγαλο σοου ο τυπος
Τύπε το 10ρικο να πέφτει..
*Έχει νοσηλευτεί κ αυτός;
:confused: :confused: :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.745
Like
1.500
Πόντοι
266
δημοκρατια??

ολιγαρχια και αμα εχουμε τυπε!!! κυβερνουν οι "αριστοκρατες" και μερικοι αυλικοι τους...

εμεις μεγαλε απο αυριο εχουμε το κιτρινο περιβραχιονιο και δε μπορουμε να μπουμε για καφε! μαλλον γιατι τοσο πολυ σας προστατευει το εμβολιο, που αντι να φοβομαστε εμεις που κυκλοφορειτε σαν αδεσποτοι, προφυλασσουν εσας!!!
τους κυβερνωντες οτι και να νομιζεις οτι ειναι τους επιλεγει ο λαος
αυτο λεγεται δημοκρατια
αν οι πολλοι επιλεγουν αυτους που κυβερνουν οτι και να ειναι μπορεις να λες την γνωμη σου να προσπαθεις να αλλαξεις αυτο που εσυ λες ολιγαρχια με οτιδηποτε εσυ πιστευεις αλλα μεχρι τοτε αυτοι θα σε κυβερνουν
η πλειοψηφια αποφασιζει
οχι η δικτατορια του προλεταριατου ουτε οι εκλεκτοι μιας στρατιωτικης δικτατοριας ουτε οι λιγοι του ναζισμου φασισμου κομμουνισμου
αλλα ποια χωρα του κοσμου εχει το πολιτευμα που εσυ επιθυμεις;
η κινα,η βορεια κορεα η σουηδια η κουβα ποια;
και στην χωρα που θα ονομασεις,αν ονομασεις που δεν θα ονομασεις ειναι μηπως κατα του εμβολιου;
τα ειπαμε
το εμβολιο ειναι παγκοσμιο
δεν εξαρταται απο δημοκρατια χουντα φασισμο κλπ
ΤΑ 99% των χωρων λενε ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕς

και μια που εισαι μαλλον λιγο η πολυ αριστερος και πιθανον περα απο τον συριζα η οπαδος της χρυσης αυγης(για ολιγαρχιες κλπ αυτοι λενε) και περιμενω την διαψευση σου αν κανω λαθος θα υποθεσω για τωρα αριστερος
αρα το κκε δεν ειναι ολιγαρχια
αλλα φοβαται συμφωνα με τα προηγουμενα μυνηματα σου να πει εναντιον του εμβολιου
ποιος φοβαται;
το κκε;
συχνα φοβαται αυτο το κομμα;
και για μια στιγμη ας πουμε οτι φοβαται
θα λουφαζε
δεν θα εβγαζε και ανακοινωση οτι ολοι οι συνεδροι στο συνεδριο μας ειναι εμβολιασμενοι
αυτο ειναι σαφης δηλωση υπερ του εμβολιου
ποιος φοβος το αναγκασε να το κανει;
υ,γ εχω δημοσιευσει τις 24 θεσεις της χρυσης αυγης που στον οικονομικο τομεα ειναι παρομοιες με του συρζα του 2014ι
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.764
Κριτικές
1
Like
5.760
Πόντοι
2.356
τους κυβερνωντες οτι και να νομιζεις οτι ειναι τους επιλεγει ο λαος
αυτο λεγεται δημοκρατια
αν οι πολλοι επιλεγουν αυτους που κυβερνουν οτι και να ειναι μπορεις να λες την γνωμη σου να προσπαθεις να αλλαξεις αυτο που εσυ λες ολιγαρχια με οτιδηποτε εσυ πιστευεις αλλα μεχρι τοτε αυτοι θα σε κυβερνουν
η πλειοψηφια αποφασιζει
οχι η δικτατορια του προλεταριατου ουτε οι εκλεκτοι μιας στρατιωτικης δικτατοριας ουτε οι λιγοι του ναζισμου φασισμου κομμουνισμου
αλλα ποια χωρα του κοσμου εχει το πολιτευμα που εσυ επιθυμεις;
η κινα,η βορεια κορεα η σουηδια η κουβα ποια;
και στην χωρα που θα ονομασεις,αν ονομασεις που δεν θα ονομασεις ειναι μηπως κατα του εμβολιου;
τα ειπαμε
το εμβολιο ειναι παγκοσμιο
δεν εξαρταται απο δημοκρατια χουντα φασισμο κλπ
ΤΑ 99% των χωρων λενε ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕς

και μια που εισαι μαλλον λιγο η πολυ αριστερος και πιθανον περα απο τον συριζα η οπαδος της χρυσης αυγης(για ολιγαρχιες κλπ αυτοι λενε) και περιμενω την διαψευση σου αν κανω λαθος θα υποθεσω για τωρα αριστερος
αρα το κκε δεν ειναι ολιγαρχια
αλλα φοβαται συμφωνα με τα προηγουμενα μυνηματα σου να πει εναντιον του εμβολιου
ποιος φοβαται;
το κκε;
συχνα φοβαται αυτο το κομμα;
και για μια στιγμη ας πουμε οτι φοβαται
θα λουφαζε
δεν θα εβγαζε και ανακοινωση οτι ολοι οι συνεδροι στο συνεδριο μας ειναι εμβολιασμενοι
αυτο ειναι σαφης δηλωση υπερ του εμβολιου
ποιος φοβος το αναγκασε να το κανει;
υ,γ εχω δημοσιευσει τις 24 θεσεις της χρυσης αυγης που στον οικονομικο τομεα ειναι παρομοιες με του συρζα του 2014ι

οι 300 ολιγαρχες αποφασιζουν τυπε! εσυ απλα αποφασιζεις ποιος θα ειναι ο νταβας σου που θα βαλει τους δικους του στη βουλη και στα υπουργεια. οι αλλοι απλα γεμιζουν το καδρο! για αυτο πλεον δε χρειαζονται ουτε 300....

100 και πολλοι ειναι στο μπουρδελισταν.

απαντηση στο υ.γ.
να τις χεσω τις θεσεις! το θεμα ειναι οι πραξεις! τα λογια ειναι δωρεαν
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.764
Κριτικές
1
Like
5.760
Πόντοι
2.356
Τι 100; Ένας και πολύς είναι.
Όπως τότε το 1967 που είχαμε τον Παπαδόπουλο και κοιμόμασταν με ανοιχτά παράθυρα.
Έτσι φασιστόμουτρο;
εσυ κοιμοσουν και με ανοιχτα τα ποδια τοτε
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.745
Like
1.500
Πόντοι
266
Αυτό που 31 Αυγούστου όλοι είμαστε παραλία και 1 Σεπτεμβρη δεν πάμε γιατί κρύωσε απότομα η θάλασσα, δεν τό έχω καταλάβει ποτέ. :confused:
ασχετο
θυμηθηκα οτι ειχες ρωτησει καπουε αν μπορει να εφαρμοστει αριστερη πολιτικη στην ελλαδα
εγω σαν ουφο σου ειχα απαντησει για τα καλα της ελευθερης οικονομιας και σωστα μου απαντησες με καλο τροπο οτι δεν ρωτησες αυτο
ειχες δικιο και συγγνωμη που ξεχασα να το αναγνωρισω
στο θεμα μας που βεβαια δεν εχει σχεση με τον κοβιντ και αν υελεις η επομενη συζητηση μας να ειναι στο πολιτικη
πιστευεις οτι σημερα
η σουηδια και οι λοιπες σκανδιναβικες χωρες,η κινα, η βορεια κορεα,η κουβα δηλααδη οι σοσιαλδημοκρατικες και κομμουνιστικες η ολιγον κομμουνιστικες π,χ κινα χωρες εφαρμοζουν σημερα αριστερη πολιτικη;
και την ιδια ερωτηση για τις χωρες του κομμουνισμου οταν υπηρχε ορθοδοξες η μη
π,χ σαν ορθοδοξες εννοω σοβιετικη ενωση βουλγαρια κλπ
σαν μη αλβανια ρουμανια γιουκοσλαβια ερυθρους χμερ κλπ
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.745
Like
1.500
Πόντοι
266
οι 300 ολιγαρχες αποφασιζουν τυπε! εσυ απλα αποφασιζεις ποιος θα ειναι ο νταβας σου που θα βαλει τους δικους του στη βουλη και στα υπουργεια. οι αλλοι απλα γεμιζουν το καδρο! για αυτο πλεον δεca koybenta gia poia xvra einai to protypo soy
χρειαζονται ουτε 300....

100 και πολλοι ειναι στο μπουρδελισταν.

απαντηση στο υ.γ.
να τις χεσω τις θεσεις! το θεμα ειναι οι πραξεις! τα λογια ειναι δωρεαν
οπως προεβλεψα δεν μου λες ποιο ειναι το προτυπο της χωρας που θαυμαζεις η εστω εισαι κοντα
μου λες γενικοτητες και συνθηματα για την δημοκρατια
να συνεχισουμε αυτη την συζητηση στο πολιτικα γιατι εδω ειναι κοβιντ
το μονο που θελω απο σενα για να κανουμε αν ποτε το επιθυμησεις μια λογικη συζητηση ειναι να μου πεις σε τι πιστευεις εσυ να συγκρινουμε
η αρνηση ειναι ευκολη
η θεση και η συγκριση ειναι το θεμα
οχι κοινοβουλευτικη δημοκρατια
αλλα τι
δικτατορια,φασισμος ναζισμος κομμουνισμος αμεση δημοκρατια
για να κανουμε διαλογο πρεπει να εχεις και θεσεις οχι μονο αντιθεσεις
σε παρακαλω στο πολιτικη τα λοιπα για αυτο

το μονο που θελω να
ξαναρωτησω στο παρον νημα που δεν περνω απαντηση
στο καλο πολιτευμα στην καλη χωρα που εσυ πιστευεις ειναι ΚΑΤΑ του εμβολιου;
ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ
γιατι 99% αν οχι 99,9% ειναι υπερ
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Eντάξει.

Παραδέχομαι πως έχεις δίκιο.
Φυσικά και έχω. Και το ξέρεις κι εσύ γι' αυτό βαράς κόκκινα αρχιμαλάκα φτωχομπινεδιαρικο σκουπίδι :)

Βγάλε τώρα την καραπουτσακλάρα μου από το στόμα σου, και την ψωλάρα του κ. Κωλόγερου από τον κώλο σου, και ξαναντύσου άντρακλας, σωματαράς. :2funny: :2funny: :2funny:
Χμμμμ... μάλιστα.... για να δούμε...

Απορώ πως γίνεται αυτό που λες από έναν αρχιμαλάκα που σκούζει Ο ΙΔΙΟΣ αν τολμήσει να του πάρει τον τίτλο του αρχιμαλάκα κάποιος άλλος....

saint_arximalakas.jpg


... κι ένας κωλόγερος (σύμφωνα πάντα με το nickname του), ο οποίος δηλώνει Ο ΙΔΙΟΣ μικροτσούτσουνος...

kwlogeros_mikrotsoutsounos.jpg


Πραγματικά απορώ!

Μαρτυράτε χωρίς καν πουτσοσκαμπιλάκι... κι ΕΤΣΙ ΠΡEΠΕΙ :)

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

kisss69

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
134
Like
179
Πόντοι
1
τρελλος επιστημονας... και μολις τον στριμωξουν λέει οτι δεν ειναι ειδικος, ειναι απλα ενας πλαστικος χειρουργος
μεγαλο σοου ο τυπος
Πηξαμε στους επιστημονες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.901
Πόντοι
25.467
Φυσικά και έχω. Και το ξέρεις κι εσύ γι' αυτό βαράς κόκκινα αρχιμαλάκα φτωχομπινεδιαρικο σκουπίδι :)


Χμμμμ... μάλιστα.... για να δούμε...

Απορώ πως γίνεται αυτό που λες από έναν αρχιμαλάκα που σκούζει Ο ΙΔΙΟΣ αν τολμήσει να του πάρει τον τίτλο του αρχιμαλάκα κάποιος άλλος....

saint_arximalakas.jpg


... κι ένας κωλόγερος (σύμφωνα πάντα με το nickname του), ο οποίος δηλώνει Ο ΙΔΙΟΣ μικροτσούτσουνος...

kwlogeros_mikrotsoutsounos.jpg


Πραγματικά απορώ!

Μαρτυράτε χωρίς καν πουτσοσκαμπιλάκι... κι ΕΤΣΙ ΠΡEΠΕΙ :)

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Έτσι χοντρούλα μου... :)

Ρίξε ψάξιμο κι εργατιλίκι, και ξόδευε ώρα για να απαντήσεις σε εμάς τα "σκουπίδια", γύφτικο αρκούδι μου. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.263
Πόντοι
3.936
Έτσι χοντρούλα μου... :)

Ρίξε ψάξιμο κι εργατιλίκι, και ξόδευε ώρα για να απαντήσεις σε εμάς τα "σκουπίδια", γύφτικο αρκούδι μου. :2funny:
Μονο και μονο για μια απο τις κριτικες σου που ειναι μια κατηγορια απο μονες τους. Θα επρεπε ο μπαρμπας να πεσει κατω και να παιρνει καμψεις. Ποσες ζωες του χρειαζονται για να γραψει μια κριτικη σου..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Έτσι χοντρούλα μου... :)

Ρίξε ψάξιμο κι εργατιλίκι, και ξόδευε ώρα για να απαντήσεις σε εμάς τα "σκουπίδια", γύφτικο αρκούδι μου. :2funny: :2funny: :2funny:
Αρχιμαλάκα μου, εκτός από το ότι σε έχω κάνει ρόμπα (ή μάλλον καλύτερα ΜΟΝΟΣ σου έχεις γίνει ρόμπα), δεν ξέρεις ΚΑΝ τι να πεις και χρησιμοποιείς δικές μου εκφράσεις :)

"Ξόδευε χρόνο...."
"Έτσι ΠΡΕΠΕΙ..."
"Σου ανεβαίνει η πίεση..."
"Ψάχνε τα ποστ μου..."
... κτλ, κτλ, κτλ, κτλ!

Εντάξει? Τα σκούπισες τα πρωινά χυσαμόλια? Καλή χώνεψη! :tooth:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Μονο και μονο για μια απο τις κριτικες σου που ειναι μια κατηγορια απο μονες τους. Θα επρεπε ο μπαρμπας να πεσει κατω και να παιρνει καμψεις. Ποσες ζωες του χρειαζονται για να γραψει μια κριτικη σου..
Να μιλήσει ένας με τουλάχιστον διψήφιο αριθμό κριτικών, να πω ΟΚ!

Να μιλάει ένα χρυσαυγίτικο φτωχομπινεδιάρικο σκουπίδι με 4 κριτικές από το 2018... πάει πολύ! Καταλαβαίνεις ότι γίνεσαι ρόμπα έτσι? Τι? Όχι? ΑΚΟΜΑ καλύτερα! :tooth:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.263
Πόντοι
3.936
Να μιλήσει ένας με τουλάχιστον
Ρε χαζοχαζέ παλι μπροστα μου; Που θελετε να κανετε την νυχτα μερα με τον αυτισμο σας. Που οποιος δεν ειναι με εσας ειναι χ.α ντε και καλα. Παντα Δημοκρατικα κομματα ψηφιζα και θα ψηφισω στο μελλον. Τραβα και το καζανακι τωρα. Και οταν δεις περα απο τη μυτη σου τι συμβαινει, τηλεφωνησε μου
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Να μιλήσει ένας με τουλάχιστον διψήφιο αριθμό κριτικών, να πω ΟΚ!

Να μιλάει ένα χρυσαυγίτικο φτωχομπινεδιάρικο σκουπίδι με 4 κριτικές από το 2018... πάει πολύ! Καταλαβαίνεις ότι γίνεσαι ρόμπα έτσι? Τι? Όχι? ΑΚΟΜΑ καλύτερα! :tooth:
Πόσο βιασμό δέχτηκες όταν ήσουνα μικρός ρε τυπε!

Πραγματικά για λυπηση είσαι.Σ κανε ο Κούλης έμβασμα τα 0,60€?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.901
Πόντοι
25.467
Αρχιμαλάκα μου, εκτός από το ότι σε έχω κάνει ρόμπα (ή μάλλον καλύτερα ΜΟΝΟΣ σου έχεις γίνει ρόμπα), δεν ξέρεις ΚΑΝ τι να πεις και χρησιμοποιείς δικές μου εκφράσεις :)

"Ξόδευε χρόνο...."
"Έτσι ΠΡΕΠΕΙ..."
"Σου ανεβαίνει η πίεση..."
"Ψάχνε τα ποστ μου..."
... κτλ, κτλ, κτλ, κτλ!

Εντάξει? Τα σκούπισες τα πρωινά χυσαμόλια? Καλή χώνεψη! :tooth:

Μη μου αγχώνεσαι αρκουδάκι μου. :)

Εξ άλλου σε αυτά δεν είσαι καλός. :)

Τράβα στο Μετάξι να γλείψεις σκατό από σάπιες αφγανοπακοχυμένες κωλότρυπες (που σε αυτό έχεις μεγάλο ταλέντο), για να ηρεμήσεις λίγο. :)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Πραγματικά για λυπηση είσαι.
Μιλώντας γα λύπηση.... :tooth:

mounoxalastis_sto_onoma_mono.png


mounoxalastis_agamitos.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μη μου αγχώνεσαι αρκουδάκι μου. :)

Εξ άλλου σε αυτά δεν είσαι καλός. :)

Τράβα στο Μετάξι να γλείψεις σκατό από σάπιες αυγανοπακοχυμένες κωλότρυπες (που σε αυτό έχεις μεγάλο ταλέντο), για να ηρεμήσεις λίγο. :)
Εντάξει Αρχιμαλάκα του Bou :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ρε χαζοχαζέ παλι μπροστα μου;
Εσύ χώθηκες! Κι έχοντας δει τι τραβάνε αυτοι που χώνονται, τα ήθελε η κωλοτρυπίδα σου :)

Που θελετε να κανετε την νυχτα μερα με τον αυτισμο σας. Που οποιος δεν ειναι με εσας ειναι χ.α ντε και καλα. Παντα Δημοκρατικα κομματα ψηφιζα και θα ψηφισω στο μελλον.
Σάλτα γαμήσου ρε φασιστάκι :)

Τραβα και το καζανακι τωρα. Και οταν δεις περα απο τη μυτη σου τι συμβαινει, τηλεφωνησε μου
Κι εσύ τράβα παίξτον :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom