Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
1223.gif



Βγάλε το σκασμό επιτέλους ρε αριστερό ψεκ. :vomit:
Οχι και αριστερο ρε
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
oποτε εσυ αφου δεν τασσεσαι με καμια ηλιθιοτητα, αφηνεις εμενα τον ηλιθιο να σε γλενταω και να αποφασιζω για το μελλον σου...αφου δεν ψηφισες κανεναν, με την ψηφο μου σου φορεσα τον πλευρη...Συγχαρητηρια
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Για κανένα μέλλον μου δεν αποφασίζεις. Για το μέλλον των παιδιών σου αποφασίζεις. Όποιος πούστης και να κυβερνάει τώρα δεν επηρεάζει άμεσα ούτε εσένα ούτε εμένα, εκτός κι αν δουλεύεις στο δημόσιο ή σε 2-3 πολύ συγκεκριμένες δουλειές. Ευτυχώς η δουλειά μου, μου επιτρέπει να μετακινηθώ όποτε το θελήσω σε άλλη χώρα. Και αυτό θα κάνω όταν πάρω την απόφαση να κάνω παιδιά. Εσύ αν θέλεις τα παιδιά σου να μεγαλώσουν στην Ελλάδα που χτίζει ο Κούλης είσαι ελεύθερος να το κάνεις.:birdman:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.612
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Για κανένα μέλλον μου δεν αποφασίζεις. Για το μέλλον των παιδιών σου αποφασίζεις. Όποιος πούστης και να κυβερνάει τώρα δεν επηρεάζει άμεσα ούτε εσένα ούτε εμένα, εκτός κι αν δουλεύεις στο δημόσιο ή σε 2-3 πολύ συγκεκριμένες δουλειές. Ευτυχώς η δουλειά μου, μου επιτρέπει να μετακινηθώ όποτε το θελήσω σε άλλη χώρα. Και αυτό θα κάνω όταν πάρω την απόφαση να κάνω παιδιά. Εσύ αν θέλεις τα παιδιά σου να μεγαλώσουν στην Ελλάδα που χτίζει ο Κούλης είσαι ελεύθερος να το κάνεις.:birdman:
ε τοτε τι κλαιγεσαι εδω μεσα εδω και κατι μηνες για τα μετρα της κυβερνησης????
αφου δεν αποφασιζω για το μελλον σου και δεν σε επηρεαζω...
αντε και καλο ταξιδι...ζακετα να παρεις...
:2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Kαλώς την χοντρή κομματοσκύλα .Πιάνεις βάρδια μετά την πιάτσα ;:*
Κακη παιδικη ηλικια ε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για κανένα μέλλον μου δεν αποφασίζεις. Για το μέλλον των παιδιών σου αποφασίζεις. Όποιος πούστης και να κυβερνάει τώρα δεν επηρεάζει άμεσα ούτε εσένα ούτε εμένα, εκτός κι αν δουλεύεις στο δημόσιο ή σε 2-3 πολύ συγκεκριμένες δουλειές. Ευτυχώς η δουλειά μου, μου επιτρέπει να μετακινηθώ όποτε το θελήσω σε άλλη χώρα. Και αυτό θα κάνω όταν πάρω την απόφαση να κάνω παιδιά. Εσύ αν θέλεις τα παιδιά σου να μεγαλώσουν στην Ελλάδα που χτίζει ο Κούλης είσαι ελεύθερος να το κάνεις.:birdman:
Τότε τι κλαψουριζεις σαν γκομενιτσα ρε τύπε
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.452
Like
803
Πόντοι
96
Κακη παιδικη ηλικια ε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τότε τι κλαψουριζεις σαν γκομενιτσα ρε τύπε
Ευτυχώς όχι σαν την δική σου που σε πηδάγανε από τον κώλο , χοντρολούγκρα! :fuck2:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.452
Like
803
Πόντοι
96
Εχει πιασει κρυο τωρα, δεν ειναι καιρος για μπανια, μαζεψου λοιπον τιτάνα
Ωχ , τι έγινε ; Κρύωσε ο κώλος σου που τον έχεις συνέχεια εκτεθειμένο στον καιρό για να αρπάξει ότι μπορεί ; :badair:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.529
Κριτικές
36
Like
38.341
Πόντοι
19.795
Εχει πιασει κρυο τωρα, δεν ειναι καιρος για μπανια, μαζεψου λοιπον τιτάνα
Αυτό που 31 Αυγούστου όλοι είμαστε παραλία και 1 Σεπτεμβρη δεν πάμε γιατί κρύωσε απότομα η θάλασσα, δεν τό έχω καταλάβει ποτέ. :confused:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.452
Like
803
Πόντοι
96

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Αυτό που 31 Αυγούστου όλοι είμαστε παραλία και 1 Σεπτεμβρη δεν πάμε γιατί κρύωσε απότομα η θάλασσα, δεν τό έχω καταλάβει ποτέ. :confused:
Αγαθε μου γεροντα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσύ είσαι μεταχειρισμένη σερβιέτα γεμάτη σκατά από κώλο δεξιάς τραβεστί !
Καλα καλα. Ποτέ μου δεν καταλαβα γιατι εσεις τα ναζιδια ειστε και σκατολαγνοι.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.452
Like
803
Πόντοι
96
Κοιτάξτε όλες εσείς που δεν έχετε γαμήσει ποτέ στην ζωή σας πουτάνα και γράφετε σε ιστοσελίδα για πουτάνες , κομματόσκυλες του κερατά και ψυχανώμαλοι , θα πρέπει να βρείτε γιατί έχω την σβάστικα στο εικονίδιο μου σε προηγούμενα μηνύματα μου .Ψάξτε. Άλλα τόσο πάει το μυαλό σας.Δεν μπορείτε να εννοήσετε την ειρωνία και την πλάκα !Επίπεδο της αγαμίας και της αμορφωσίας σας! Βρε ουστ ψεκασμένα κουλόπαιδα !:shit:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.452
Like
803
Πόντοι
96
Αγαθε μου γεροντα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλα καλα. Ποτέ μου δεν καταλαβα γιατι εσεις τα ναζιδια ειστε και σκατολαγνοι.
Σκατολάγνος δεν είμαι , απλά μου αρέσει να χέζω στην μούρη κάτι ξεπουλημένα τομάρια σαν και εσένα!Χοντροβλακεντία!:shit:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356
  • Χαχα
Αντιδράσεις: px75

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Σκατολάγνος δεν είμαι , απλά μου αρέσει να χέζω στην μούρη κάτι ξεπουλημένα τομάρια σαν και εσένα!Χοντροβλακεντία!:shit:
Δεν πειραζει τύπε, εσυ προκαλεις αηδια σε οσους σε διαβαζουν, οχι εγω.
Εσυ ξεφτιλιζεσαι.
Απλως δεν εχεις την συναισθηματικη νοημοσυνη να το αντιληφθεις
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.452
Like
803
Πόντοι
96
Ακροδεξιό σκουπιδαριό είσαι ρε σιχαμερό σκουλήκι;

Τράβα να γλύψεις τα αρχίδια του κεραλοιφή ρε βρομερό κονάβι… :vomit:
Ψέκασμένο κουλόπαιδο πάρε και εσύ πάλι σκατά στη μούρη .Δεν χόρτασες ακόμα ; Βλέπω ανέβασες επίπεδο ! :shit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom