Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
Για τον ορκισμένο αντιεμβολιαστή υπουργό υγείας δεν βλέπω να κάνεις κριτική χασοδίκη.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
τυπε απο τους παλιους ψεκασμενους, μονο εσυ εμεινες....κατι λιλαδες και κατι ντικ, την πουλεψαν...ειδαν και αποειδαν που δεν ψοφαμε απο τα εμβολια και την εκαναν για αλλες πολιτειες.... :confused:

οποτε εισαι κατι σαν τον αβρααμ των ψεκασμενων...εισαι ο πατριαρχης τους!!!! :rockon:
Ρε τι συζητας με δαυτον, ακομη δεν εννοει αυτος να αντιληφθει τι ζημια κανουν οι ανεμβολιαστοι στο συστημα υγειας, σαν πενταχρονο πιπιλαει την καραμελα οτι αφου εισαι εμβολιασμενος τι σε φοβιζουν οι ανεμβολιαστοι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Πώς τιμωρειται ο επιχειρηματιας δηλαδη?
με το να του βάζεις συγκεκριμένο οριο πελατών στο μαγαζι του και μονο εμβολιασμένους...και παει στο διάολο το μονο εμβολιασμένους,απο τη στιγμή που ειναι μόνο εμβολιασμένοι (αρα δεν υπαρχει κινδυνος μεταξύ τους) το οριο ατόμων τι νοημα εχει?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
με το να του βάζεις συγκεκριμένο οριο πελατών στο μαγαζι του και μονο εμβολιασμένους...και παει στο διάολο το μονο εμβολιασμένους,απο τη στιγμή που ειναι μόνο εμβολιασμένοι (αρα δεν υπαρχει κινδυνος μεταξύ τους) το οριο ατόμων τι νοημα εχει?
Ναι, φυσικα να του βαλουν μονο εμβολιασμενους. Οπως και σε ολη την Ευρωπη εξαλλου.
Εγω ας πουμε σε μαγαζι που θα επιτρεπονται ανεμβολιαστοι, δεν προκειται να πατησω. Αυτο ειναι καλο για τον επιχειρηματια?
Σε τελικη αναλυση, η ευθυνη ειναι στους ανεμβολιαστους, οχι στην κυβερνηση που εχει παρει τη σωστη αποφαση. Οι επιχειρηματιες να κραξουν τους ανεμβολιαστους που ειναι υπευθυνοι για το θεμα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
αυτα πες τα σε ενα φίλο που εχει γυμναστήριο και λογω των μετρων ειναι αναγκασμένος πλεον ο ανθρωπος να δουλευει με το 1/3 των πελατών.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγω ας πουμε σε μαγαζι που θα επιτρεπονται ανεμβολιαστοι, δεν προκειται να πατησω.
μη πας ρε φιλε δε φοβουνται ολοι το ιδιο με σενα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
αυτα πες τα σε ενα φίλο που εχει γυμναστήριο και λογω των μετρων ειναι αναγκασμένος πλεον ο ανθρωπος να δουλευει με το 1/3 των πελατών.
Σου ειπα ποιον πρεπει να κραξει. Απλα πραγματα. Αν ειχαμε εμβολιασθει ολοι, το θεμα θα ηταν παρελθον.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
αυτα πες τα σε ενα φίλο που εχει γυμναστήριο και λογω των μετρων ειναι αναγκασμένος πλεον ο ανθρωπος να δουλευει με το 1/3 των πελατών.
Μα πως γίνεται να δουλεύει με το 1/3 αφού το εμβολιαστικό πρόγραμμα του Κούλη πάει σφαίρα. :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Για τον ορκισμένο αντιεμβολιαστή υπουργό υγείας δεν βλέπω να κάνεις κριτική χασοδίκη.

παντως οι ψεκασμενοι παιζουν κασετα...ο,τι λενε τωρα, λεγανε και το 2010 : πειραματικα εμβολια, χωρις εγκριση, δεν ξερουμε τις παρενεργειες και λοιπες πιπες...
οπως λεει και ο πλευρης το 2010 οι κακες φαρμακευτικες ηθελαν να σκοτωσουν τον κοσμο...τελικα δεν ψοφησε κανεις...
τα ιδια και τωρα το 2021...οι κακες φαρμακευτικες θελουν να σκοτωσουν τον κοσμο...παλι αποτυγχανουν...
ας ελπισουμε στο επομενο εμβολιο εκει γυρω στο 2030, να καταφερουν να μας εξοντωσουν, μπας και δικαιωθουν τα ψεκια....αλλιως θα περιμενουμε το 2040, το 2050 και παει λεγοντας...
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
Εγω ας πουμε σε μαγαζι που θα επιτρεπονται ανεμβολιαστοι, δεν προκειται να πατησω
Άρα για ποιο λόγο έκανες το εμβόλιο αφού πάλι φοβάσαι;

Σε τελικη αναλυση, η ευθυνη ειναι στους ανεμβολιαστους, οχι στην κυβερνηση που εχει παρει τη σωστη αποφαση. Οι επιχειρηματιες να κραξουν τους ανεμβολιαστους που ειναι υπευθυνοι για το θεμα.
Α καλά. Τύπε χρειάζεσαι φαρμακευτική αγωγή επειγόντως.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
παντως οι ψεκασμενοι παιζουν κασετα...ο,τι λενε τωρα, λεγανε και το 2010 : πειραματικα εμβολια, χωρις εγκριση, δεν ξερουμε τις παρενεργειες και λοιπες πιπες...
οπως λεει και ο πλευρης το 2010 οι κακες φαρμακευτικες ηθελαν να σκοτωσουν τον κοσμο...τελικα δεν ψοφησε κανεις...
τα ιδια και τωρα το 2021...οι κακες φαρμακευτικες θελουν να σκοτωσουν τον κοσμο...παλι αποτυγχανουν...
ας ελπισουμε στο επομενο εμβολιο εκει γυρω στο 2030, να καταφερουν να μας εξοντωσουν, μπας και δικαιωθουν τα ψεκια....αλλιως θα περιμενουμε το 2040, το 2050 και παει λεγοντας...
Αν δεν το έχεις καταλάβει ο Θανούλης είναι ο ορισμός του αντιεμβολιαστή ψέκα. Και έγινε υπουργός υγείας. Ελλάδα 2021, Κούλης Μητσοτάκης.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Αλλά και προσωπικα, εχω γνωστη 35 ετων η οποια νοσησε, νοσηλευθηκε σε απλη κλινη, ΔΕΝ χρειαστηκε διασωληνωση αλλά σημερα μετα απο 2 μηνες δεν μπορει ούτε τρεις σκαλες να ανεβει χωρις να της κοπεί η ανασα.
Για να είναι γνωστή σου, μάλλον δε μπορεί να ανέβει τα σκαλιά επειδή είναι υπέρβαρη και όχι από τον κορονοιο :birdman:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Αν δεν το έχεις καταλάβει ο Θανούλης είναι ο ορισμός του αντιεμβολιαστή ψέκα. Και έγινε υπουργός υγείας. Ελλάδα 2021, Κούλης Μητσοτάκης.
o πλευρης δεν ειναι ψεκας...ο πλευρης βγαζει λεφτα απο αυτο...τοτε τον πληρωνε ο καρατζαφερης, οποτε επρεπε να λεει τις πιπες των ψεκασμενων...τωρα τον πληρωνει ο κουλης,οποτε το γυρισε...αυριο μπορει να παει στο κκε και να μιλαει υπερ του σταλιν...
ο πλευρης, ο χιος και λοιποι βγαζουν φραγκα απο τις μαλακιες που λενε...δεν ειναι γνησιοι ψεκες οπως εσυ, που πραγματικα πιστευεις οτι η φαιζερ θελει να μας σκοτωσει...
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Όχι ρε φίλε, με ενοχλεί η υποχρεωτικοτητα για εμβόλιο κορονοϊού, αλλού πάει η δουλειά παγκοσμίως αλλά που να καταλάβετε; Περιμένετε τώρα στη σειρά μέχρι την 7η δόση...
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
δεν ειναι γνησιοι ψεκες οπως εσυ, που πραγματικα πιστευεις οτι η φαιζερ θελει να μας σκοτωσει...
Το ακούσαμε κι αυτό ότι είμαι ψέκας εγώ.:2funny::2funny:
Κάποτε είχα πει στον μπαρμπαβλάκουλα ή τον βλαροκ δεν θυμάμαι σε ποιον, ότι "ακόμα κι αν ανεβάσω σύμβαση εργασίας με τη pfizer, πάλι θα βρείτε κάτι να πείτε για ψέκες κλπ". Ήρθε η στιγμή που αναφέρεις συγκεκριμένα τη pfizer και μου δίνεις την καλύτερη πάσα για να σε κάνω να μην ξέρεις που να κρυφτείς, αλλά από την άλλη είμαι σίγουρος ότι πάλι κάτι θα βρεις να πεις σαν γνήσιος απόφοιτος της σχολής του Σπυρίδων-Άδωνι.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Το ακούσαμε κι αυτό ότι είμαι ψέκας εγώ.:2funny::2funny:
Κάποτε είχα πει στον μπαρμπαβλάκουλα ή τον βλαροκ δεν θυμάμαι σε ποιον, ότι "ακόμα κι αν ανεβάσω σύμβαση εργασίας με τη pfizer, πάλι θα βρείτε κάτι να πείτε για ψέκες κλπ". Ήρθε η στιγμή που αναφέρεις συγκεκριμένα τη pfizer και μου δίνεις την καλύτερη πάσα για να σε κάνω να μην ξέρεις που να κρυφτείς, αλλά από την άλλη είμαι σίγουρος ότι πάλι κάτι θα βρεις να πεις σαν γνήσιος απόφοιτος της σχολής του Σπυρίδων-Άδωνι.
ελα τυπε, δουλευεις στην φαιζερ?
για πες μας τι μας κρυβει η κακια φαρμακοβιομηχανια....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom