Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
ελα τυπε, δουλευεις στην φαιζερ?
για πες μας τι μας κρυβει η κακια φαρμακοβιομηχανια....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε τύπε εδώ δεν έχεις ιδέα αν έχω εμβολιαστεί ή όχι και με λες ψεκα. Τι να συζητήσω μαζί σου;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.612
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Ρε τύπε εδώ δεν έχεις ιδέα αν έχω εμβολιαστεί ή όχι και με λες ψεκα. Τι να συζητήσω μαζί σου;
καλα και εσυ νομιζεις οτι δουλευεις στο ερευνητικο κεντρο της φαιζερ στο κολοραντο, ενω στην πραγματικοτητα εισαι ιατρικος επισκεπτης που πηγαινει γαλατα, χαπια και ημερολογια της φαιζερ.... :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Όχι ρε φίλε, με ενοχλεί η υποχρεωτικοτητα για εμβόλιο κορονοϊού, αλλού πάει η δουλειά παγκοσμίως αλλά που να καταλάβετε; Περιμένετε τώρα στη σειρά μέχρι την 7η δόση...
φιλε εγω ειμαι και με τις 2 δοσεις και με το πιστοποιητικο ολα κομπλέ (δε καιγόμουν να το κάνω αλλα λεω δε βαριέσαι) αν αρχίσουν ομως διάφορους τραμπουκισμούς για 3η 4η 5η δοση και παει λέγοντας αλλως πιστοποιητικο γιόκ ,τοτε να πανε να γαμηθούν και αυτο δεν το λέω μονο εγω, μου το λένε πλεον και ατομα που πιστευουν στον κούλη με τα μπούνια ...αντε με τα τραμπουκόσκυλα μπατσοκρατίας
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.612
Like
21.984
Πόντοι
5.006
φιλε εγω ειμαι και με τις 2 δοσεις και με το πιστοποιητικο ολα κομπλέ (δε καιγόμουν να το κάνω αλλα λεω δε βαριέσαι) αν αρχίσουν ομως διάφορους τραμπουκισμούς για 3η 4η 5η δοση και παει λέγοντας αλλως πιστοποιητικο γιόκ ,τοτε να πανε να γαμηθούν και αυτο δεν το λέω μονο εγω, μου το λένε πλεον και ατομα που πιστευουν στον κούλη με τα μπούνια ...αντε με τα τραμπουκόσκυλα μπατσοκρατίας
εννοειται ρε τυπε...ειναι δυνατον να μας πει ο κουλης "καντε 3η δοση" και να παμε να την κανουμε???? :confused:
πρωτα θα δουμε τι θα κανουν τα σοβαρα κρατη (αμερικη, ισραηλ, γαλλια κτλ) και αν αυτοι πανε και κανουν 3η δοση, τοτε θα παμε να κανουμε και εμεις...
(εξαιρουνται και παλι οι ψεκες και οι υποσαχαριοι αφρικανοι που θα παραμεινουν ανεμβολιαστοι για να κληρονομησουν τον πλανητη γη)
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Όχι ρε φίλε, με ενοχλεί η υποχρεωτικοτητα για εμβόλιο κορονοϊού, αλλού πάει η δουλειά παγκοσμίως αλλά που να καταλάβετε; Περιμένετε τώρα στη σειρά μέχρι την 7η δόση...
Ρε τύπε γιατι δεν το λες τοση ωρα?
"Ελευθερη Ωρα" διαβαζεις?
Αυτη μιλαει σημερα για "7η δοση"
Μην μου πεις οτι το σκεφτηκες μονος σου και ειναι συμπτωση
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Ρε τύπε γιατι δεν το λες τοση ωρα?
"Ελευθερη Ωρα" διαβαζεις?
Αυτη μιλαει σημερα για "7η δοση"
Μην μου πεις οτι το σκεφτηκες μονος σου και ειναι συμπτωση
Δεν διαβάζω εφημερίδες, αλλά ούτε το σκέφτηκα μόνος μου. Βλέπω ότι διαβάζεις ΕΩ, μπράβο και εις ανώτερα....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Δεν διαβάζω εφημερίδες, αλλά ούτε το σκέφτηκα μόνος μου. Βλέπω ότι διαβάζεις ΕΩ, μπράβο και εις ανώτερα....
Διαβαζω τα πρωτοσέλιδα.
Μου κάνει εντυπωση που ειπες κατι που ειχε πρωτοσελιδο η Ελευθερη Ωρα, θα δεχθω οτι σου το ειπε καποιος που την διαβαζει
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.745
Like
1.500
Πόντοι
266
οχι τυπε απλα τους δινουν μελετες συμφωνα με αυτα που τους βαζουν να λενε οποτε δε μπορουν να διαφωνησουν!

ποιος γιατρος εχει κανει πραγματικη ερευνα για τον κορωνα στην ελλαδα? ο βασιλακοπουλος?

αναμασανε οτι τους ερθει απο το δελτιο τυπου.

σαν να λες σε ενα αθεο οριστε το λεει το ευαγγελιο γιατι δε με πιστευεις υπαρχει θεος!!!!!!!!!!!!!!!!!
ολοι αναμασανε εκτος τους αντιεμβολιαστες ε;
και αυτο γινεται σε ολο τον κοσμο
παγκοσμια συνομωσια
και κανενα κομμα δεν την καταγγελλει
και πουθενα δεν λενε μην κανετε τα εμβολια
ολοι σε ολη την γη συννενοημενοι να κανουν οτι τους λενε
και εδω το κκε που αντι αν ηταν αληθεια αυτα που λες να τα καταγγελει
βγαζει ανακοινωση οτι στο συνεδριο του ολοι ηταν εμβολιασμενοι
πληρωμενο και το κκε και οι γιατροι οχι ομως οι αντιεμβολιαστες
αλλα καμμια κυβερνηση δεν τους ακουει
καλα οι φιλελευθερες καπιταλιστικες που εχουν κατα εσενα συμφεροντα
αλλα και οι σοσιαλιστικες κομμουνιστικες σοσιαλδημοκρατικες μουσουλμανικες καταλαβαινεις τι εννοω με αυτο ,δικτατορικες
ολες δεν ακουν τους λιγους υπεροχους ανιδιοτελεις ανεξαρτητους αντιεμβολιαστες αλλα συρονται και φερονται απο τους κατα εσενα μαλλον επιπολαιους ασχετους πληρωμενους η τι αλλο που ειναι υπερ του εμβολιασμου
ντροπη τους

και ξανα για την ελλαδα
και δεν μιλαω για καραντινα υποχρεωτικοτητα οικονομικα του κοβιντ μετρα κλπ
τεραστιες διαφορες μεταξυ των κομματων
κραξιμο στην κυβερνηση
οταν ομως φτανουμε στο κρισιμο ερωτημα πλην βελοπουλου

ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ
δεν τα ξερουν αυτα που λετε οι αντιεμβολιαστες
ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕς
 
Τελευταία τροποποίηση:

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Ζεις σε αυτον τον πλανητη?
τι απάντηση είναι αυτή τώρα;εκεί στην πειραιως κάνουν καλή δουλειά πάντως.σε κάθε site έχουν τους αυλικούς τους..δεν παρεκκλίνουν τρίχα.χειροτεροι και απ' τους κουκουεδες στην προπαγανδα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.439
Κριτικές
1
Like
35.567
Πόντοι
6.256
Χθες ,φιλος σε καφετερια εδειξε στη γκαρσονα τπ barcode του γιού του και ολα μια χαρά, τον ευχαριστησε η γκαρσονα κιολας.
Τελικα η τεχνολογια βοηθαει πολύ
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Η Πορεια ενος Αντιεμβολιαστη:

1. Δεν υπαρχει Covid 19
2. Υπαρχει αλλα δεν ειναι Θανατηφορος
3. Ειναι Θανατηφορος αλλα μονο στις μεγαλες ηλικιες και στις ευπαθεις ομαδες
4. Το εμβολιο ειναι πειραματικο και εχει προσωρινη αδεια
5. Το εμβολιο εχει αγνωστες μελλοντικες παρενεργειες ( Το εμβολιο πηρε κανονικη αδεια κυκλοφοριας)
6. Ολοι οι επιστημονες παγκοσμιως που υποστηριζουν το εμβολιο (99%) ειναι παπαγαλακια
7. Τα δικαστηρια θα μας δικαιωσουν
8. Προσφυγη στο ΣΤΕ περι υποχρεωτικοτητας (ήττα)
9. Προσφυγη στο Ευρωπαικο Δικαστηριο περι Υποχρεωτικοτητας (ήττα)
10. Πιασε μας ενα πλαστο πιστοποιητικο...
11. Τους τσακώνουν
12. Έρχονται αντιμέτωποι με διοικητικές και ποινικές κυρώσεις
13. Κλαίγονται και παρακαλούν να κάνουν το εμβόλιο μπας και την γλυτώσουν.

This is psekia! :tooth:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.762
Κριτικές
1
Like
5.760
Πόντοι
2.356
ολοι αναμασανε εκτος τους αντιεμβολιαστες ε;
και αυτο γινεται σε ολο τον κοσμο
παγκοσμια συνομωσια
και κανενα κομμα δεν την καταγγελλει
και πουθενα δεν λενε μην κανετε τα εμβολια
ολοι σε ολη την γη συννενοημενοι να κανουν οτι τους λενε
και εδω το κκε που αντι αν ηταν αληθεια αυτα που λες να τα καταγγελει
βγαζει ανακοινωση οτι στο συνεδριο του ολοι ηταν εμβολιασμενοι
πληρωμενο και το κκε και οι γιατροι οχι ομως οι αντιεμβολιαστες
αλλα καμμια κυβερνηση δεν τους ακουει
καλα οι φιλελευθερες καπιταλιστικες που εχουν κατα εσενα συμφεροντα
αλλα και οι σοσιαλιστικες κομμουνιστικες σοσιαλδημοκρατικες μουσουλμανικες καταλαβαινεις τι εννοω με αυτο ,δικτατορικες
ολες δεν ακουν τους λιγους υπεροχους ανιδιοτελεις ανεξαρτητους αντιεμβολιαστες αλλα συρονται και φερονται απο τους κατα εσενα μαλλον επιπολαιους ασχετους πληρωμενους η τι αλλο που ειναι υπερ του εμβολιασμου
ντροπη τους

και ξανα για την ελλαδα
και δεν μιλαω για καραντινα υποχρεωτικοτητα οικονομικα του κοβιντ μετρα κλπ
τεραστιες διαφορες μεταξυ των κομματων
κραξιμο στην κυβερνηση
οταν ομως φτανουμε στο κρισιμο ερωτημα πλην βελοπουλου

ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ
δεν τα ξερουν αυτα που λετε οι αντιεμβολιαστες
ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕς
κανενα κομμα δε γουσταρει να το πουνε "ψεκασμενο" και β) θα καψει το χαρτι των ψηφοφορων (προβατακια) του ως μαυρο προβατο, πλην βελοπουλου που προφανως θα συγκεντρωσει αρκετες τετοιες ψηφους.

ο φοβος πουλαει τυπε μια ζωη!

φοβασαι?

ετσι παιρνοταν και τα μετρα στη γερμανια του τριτου ραιχ τυπε. ενα ενα και σταδιακα. για αυτο μην αναρωτιεσαι γιατι τοτε οι ανθρωποι δεν καναν κατι. ζεις την ακριβη αναπαρασταση μιας μουδιασμενης και διεσπασμενης κοινωνιας...

οι ανεμβολιαστοι παιζουν το ρολο των εβραιων για να σε βοηθησω...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Χθες ,φιλος σε καφετερια εδειξε στη γκαρσονα τπ barcode του γιού του και ολα μια χαρά, τον ευχαριστησε η γκαρσονα κιολας.
Τελικα η τεχνολογια βοηθαει πολύ
Όλα μια χαρά που ένας πατέρας ειναι πιο ηλίθιος και ανεύθυνος απο τον γιο του?

Ε, τότε ναι, όλα καλά :)
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.872
Πόντοι
3.556
μια παρένθεση ρε νιαμου

τύπε δικηγορε @alex71

ασε το κορώνα και μιλα στα ίσα να ξεροχυσει ολο το σαη :takethis: :takethis: :takethis:

θα παίξεις και συ στο θεατρικό; :wanker::wanker::wanker:

 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.172
Κριτικές
2
Like
9.119
Πόντοι
2.456
Έδωσαν την άδεια οι άριστοι γιατί δεν κολλάει το χτικιό όπως στις άλλες παρελάσεις..

:alivedick:
:confused::confused::confused:
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Εσύ δηλαδή βλέπεις όλα αυτά που γράφει και λέει ο Τράκης τα τελευταία χρόνια και λες από μέσα σου "να ένα φυσιολογικό άτομο".
ο άνθρωπος είπε όπως είναι δικαίωμα κάποιου να κάνει το εμβόλιο,έτσι είναι και δικαίωμα κάποιου να μην το κάνει.έγω π.χ. έχω κάνει το εμβόλιο εδώ και μήνες,ούτε θα υποτιμώ ούτε θα βρίζω κάποιον που δεν θέλει να το κάνει.ούτε ψεκασμένος είναι,ούτε κατώτερης κατηγορίας πολίτης.εσύ πιστεύεις ότι ο άλεξ και οι λοιποί αν ήταν άλλη κυβέρνηση θα υποστήριζαν με τόση θέρμη τα εμβόλια;θαείχαν γενικώς την ίδια στάση;εγώ δεν το πιστεύω..όπως αντίστοιχα και οι συριζαίοι όταν ήταν κυβέρνηση..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
ο άνθρωπος είπε όπως είναι δικαίωμα κάποιου να κάνει το εμβόλιο,έτσι είναι και δικαίωμα κάποιου να μην το κάνει.έγω π.χ. έχω κάνει το εμβόλιο εδώ και μήνες,ούτε θα υποτιμώ ούτε θα βρίζω κάποιον που δεν θέλει να το κάνει.ούτε ψεκασμένος είναι,ούτε κατώτερης κατηγορίας πολίτης.εσύ πιστεύεις ότι ο άλεξ και οι λοιποί αν ήταν άλλη κυβέρνηση θα υποστήριζαν με τόση θέρμη τα εμβόλια;θαείχαν γενικώς την ίδια στάση;εγώ δεν το πιστεύω..όπως αντίστοιχα και οι συριζαίοι όταν ήταν κυβέρνηση..
οτι πιο σωστό εχω διαβάσει μεχρι τώρα εδω μέσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom