Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
dx_ezkaxkaa39qv.jpg

Πιστοποιητικό κοινωνικών φρονημάτων​

Έγγραφη βεβαίωση κρατικού φορέα μέσω της οποίας αποδεικνυόταν ότι ο «ύποπτος για τα πολιτικά του φρονήματα» πολίτης ήταν ασφαλής για το καθεστώς. Απαραίτητο το πιστοποιητικό αυτό για κάθε επαφή με το Δημόσιο: εγγραφή στο πανεπιστήμιο, απόκτηση διπλώματος οδήγησης, διορισμός κ.λπ.


Το φασισταριο δεν αλλαζει
Θυμισε μου λιγο, μηπως τα πιστοποιητικα αυτα τα εισηγαγε το Κέντρο και τα καταργησε η Δεξια?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Λοιπον, γαμημενοι ψυχασθενεις νεοφασιστες και λοιπα παρτσακλα παρατραγουδα....εδω και 15μηνες οι ποζεραδες ,που παριστανουν οτι κυβερνουν και με το μπλα μπλα μπλα μπλα ολη μερα στα πουστοκαναλα ,εχουν καταφερει να κανουν την γερασμενη ελληνικη συντηρητικη κοινωνια να βαραει προσοχες και να νομιζει οτι ζει σε ενα σοβαρο κρατος .....Ομως παλιοπουστες ΝΕΟΔΗΜΑΓΩΓΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΑΜΜΕΝΟ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΥΑΚΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ.......Εσκασε ειδηση οτι τραγος εθεσε σε αργια παπαδες επειδη κοινωνησαν πιστους με κουταλακια μιας χρησης.........ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΙΑΣΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΕΜΒΕΙ ΝΑ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΤΡΑΓΟ ......15 ΜΗΝΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΟ ΤΑΜ ΤΙΡΙΡΙ ΣΤΑ ΑΧΡΕΙΑΣΤΑ ΠΑΛΑΒΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΥΣ ΤΡΑΓΟΥΣ Α.Ε ΣΤΟ ΑΠΥΡΟΒΛΗΤΟ......ΝΤΡΟΠΗ ΠΑΛΙΟΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΕΣ
Μας βαζεις και την πηγη της πληροφορησης οτι τεθηκαν σε αργια παπαδες γι' αυτο το λογο?
Τετοια αγανακτηση πρεπει προφανως να πηγαζει απο βεβαιη πληροφορηση, την περιμενουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Προσωπικα,εαν το βουλωνε ο Κικιλιας και ο Κουλης θα κανα το εμβολιο την αλλη μερα,οσο ομως αυτοι το επαινουν δεν προκειται να το κανω.
Τοσο κομματοσκυλιακό κομπλεξ ε?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Αδερφέ από την αγαμητη πλεμπα θα ενημερωθείς ομως όταν πας να ρίξεις τον οβολό σου και τις ενημερώσεις που θα χουν ρίξει μέχρι τότε (φανταζομαι δλδ, για να σαι γραμμένος εδώ)
Λίγο σεβασμός στην κοινότητα.
Αδερφέ, επειδή μάλλον δεν ξέρεις τι γράφεις, να σου αξηγήσω λίγο:

1. Πιστεύεις ότι λαμβάνω υπόψιν μου τις κριτικές της πλέμπας? Όπως και σε όλα τα ποστ δίνω βάση μόνο σε ορισμένα, ανεξαρτήτου θέματος ή νήματος.

2. Ανεξαρτήτως από αυτή την πλέμπα, δεν αναφέρομαι μόνο στην πλέμπα του μπου αλλά και στην πλέμπα γενικώς που έχει κάνει εξόρμηση στα μπουρδέλα. Και μην μου πεις πως όοοοοοοοοολοι εκείνοι που τρέχουν εδώ και 2 ημέρες στα μπουρδέλα (λες και μοιράζουν τυρόπιτες τζάμπα!) είναι όλοι μέλη του μπου.

3. Το ειρωνικό σχολιάκι της παρένθεσης "φαντάζομαι δλδ, για να σαι γραμμένος εδώ", το προσπερνώ γελώντας και σου δείχνω απλά τις 75 κριτικές μου. Άρα λίγοι εδώ μπορούν να μου την πούνε περί οβολών κι ενημερώσεων, έτσι δεν είναι? :wink:

4. Τα μπουρδέλα τα έκοψα αρχή της πανδημίας (δηλαδή Φεβρουάριο του 2019) και ΘΑ τα αρχίσω ξανά όποτε νομίζω εγώ. Επιπλέον, δεν ζητάω από κανέναν εδώ μέσα απολύτως τίποτα, να κι αν ενημερωθώ να κι αν δεν ενημερωθώ.

Ο σεβασμός by the way δεν απαιτείται, κερδίζεται! :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Πως τον πετσοκοψες ετσι τον κακομοιρη...
Αυτός έχει χάσει 2 χιλιάρικα στοίχημα κι η κωλοτρυπίδα του βάραγε παλαμάκια!

Επιπλέον, δεν ξέρω αν το γνωρίζεις αλλά ο τύπος από χαυγίτης έγινε τσιριζαίος! Το έχεις ξανακούσει αυτό? :tooth:

Οπότε αυτά που λέει ο άεργος μαλάκας έχουν την ανάλογη στάθμιση... -100%! :tooth:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Αδερφέ, επειδή μάλλον δεν ξέρεις τι γράφεις, να σου αξηγήσω λίγο:

1. Πιστεύεις ότι λαμβάνω υπόψιν μου τις κριτικές της πλέμπας? Όπως και σε όλα τα ποστ δίνω βάση μόνο σε ορισμένα, ανεξαρτήτου θέματος ή νήματος.

2. Ανεξαρτήτως από αυτή την πλέμπα, δεν αναφέρομαι μόνο στην πλέμπα του μπου αλλά και στην πλέμπα γενικώς που έχει κάνει εξόρμηση στα μπουρδέλα. Και μην μου πεις πως όοοοοοοοοολοι εκείνοι που τρέχουν εδώ και 2 ημέρες στα μπουρδέλα (λες και μοιράζουν τυρόπιτες τζάμπα!) είναι όλοι μέλη του μπου.

3. Το ειρωνικό σχολιάκι της παρένθεσης "φαντάζομαι δλδ, για να σαι γραμμένος εδώ", το προσπερνώ γελώντας και σου δείχνω απλά τις 75 κριτικές μου. Άρα λίγοι εδώ μπορούν να μου την πούνε περί οβολών κι ενημερώσεων, έτσι δεν είναι? :wink:

4. Τα μπουρδέλα τα έκοψα αρχή της πανδημίας (δηλαδή Φεβρουάριο του 2019) και ΘΑ τα αρχίσω ξανά όποτε νομίζω εγώ. Επιπλέον, δεν ζητάω από κανέναν εδώ μέσα απολύτως τίποτα, να κι αν ενημερωθώ να κι αν δεν ενημερωθώ.

Ο σεβασμός by the way δεν απαιτείται, κερδίζεται! :)
"Δεν έχω ξαναπάει μαζί της, αλλά έχω δει πολλές κριτικές και σχόλια στο φόρουμ οπότε είπα "δεν μπορεί, τόσοι καβλάντηδες που την εξυμνούν δεν μπορεί να κάνουν λάθος!".

Δεν έψαξα και πολύ. Από την προτελευταια κριτική σου με τη Μπάρμπορα. Δεν ψάχνω άλλες, βαριέμαι και δεν υπάρχει λόγος.
Και ναι συμφωνώ σε αυτό που λες για το σεβασμό, και οι συναγωνιστές στα αντίστοιχα θρεντ τον έχουν κερδίσει προ πολλού.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
"Δεν έχω ξαναπάει μαζί της, αλλά έχω δει πολλές κριτικές και σχόλια στο φόρουμ οπότε είπα "δεν μπορεί, τόσοι καβλάντηδες που την εξυμνούν δεν μπορεί να κάνουν λάθος!".

Δεν έψαξα και πολύ. Από την προτελευταια κριτική σου με τη Μπάρμπορα.
Nαι, ωραία... και? Όπως σου είπα να κι αν ενημερωθώ να κι αν δεν ενημερωθώ. Με λίγα λόγια, το πολύ πολύ να μην είχα γαμήσει την Μπάρμπορα. So?


Δεν ψάχνω άλλες, βαριέμαι και δεν υπάρχει λόγος.
Δικαίωμά σου :)


Και ναι συμφωνώ σε αυτό που λες για το σεβασμό, και οι συναγωνιστές στα αντίστοιχα θρεντ τον έχουν κερδίσει προ πολλού.
... και μπράβο τους :)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.075
Πόντοι
18.565
Λοιπον, γαμημενοι ψυχασθενεις νεοφασιστες και λοιπα παρτσακλα παρατραγουδα....εδω και 15μηνες οι ποζεραδες ,που παριστανουν οτι κυβερνουν και με το μπλα μπλα μπλα μπλα ολη μερα στα πουστοκαναλα ,εχουν καταφερει να κανουν την γερασμενη ελληνικη συντηρητικη κοινωνια να βαραει προσοχες και να νομιζει οτι ζει σε ενα σοβαρο κρατος .....Ομως παλιοπουστες ΝΕΟΔΗΜΑΓΩΓΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΑΜΜΕΝΟ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΥΑΚΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ.......Εσκασε ειδηση οτι τραγος εθεσε σε αργια παπαδες επειδη κοινωνησαν πιστους με κουταλακια μιας χρησης.........ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΙΑΣΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΕΜΒΕΙ ΝΑ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΤΡΑΓΟ ......15 ΜΗΝΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΟ ΤΑΜ ΤΙΡΙΡΙ ΣΤΑ ΑΧΡΕΙΑΣΤΑ ΠΑΛΑΒΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΥΣ ΤΡΑΓΟΥΣ Α.Ε ΣΤΟ ΑΠΥΡΟΒΛΗΤΟ......ΝΤΡΟΠΗ ΠΑΛΙΟΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΕΣ
Ο Κλοζερ που αγαπήσαμε. :grin:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.491
Like
20.313
Πόντοι
6.056
Μας βαζεις και την πηγη της πληροφορησης οτι τεθηκαν σε αργια παπαδες γι' αυτο το λογο?
Τετοια αγανακτηση πρεπει προφανως να πηγαζει απο βεβαιη πληροφορηση, την περιμενουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τοσο κομματοσκυλιακό κομπλεξ ε?
:confused: :confused: :confused:Aριστα 10 η μινιστερ γουιν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
:confused: :confused: :confused:Aριστα 10 η μινιστερ γουιν
Τρεις παρατηρησεις.
1) Δεν προκειται για αργια, προκειται για προσωρινη αργια τριων μηνων
2) Ο ιδιος ο ιερεας που τιμωρηθηκε συμφωνει οτι καλως τιμωρηθηκε, αρα το να ειμαστε εμεις πιο εκνευρισμενοι απο τον ιδιο για το θεμα, ειναι μαλλον ακυρο.
3) Η επιβολη ποινής στον ιερεα για ενα τετοιο "πειθαρχικο" παραπτωμα ειναι κατι που ενοχλει κι εμενα, αλλά ειναι εσωτερικη υποθεση της εκκλησιας και δεν αντιλαμβανομαι γιατι καποιοι φωναζουν και κοκκινιζουν και φουσκωνουν οι φλεβες στο λαιμο τους απο την αγανακτηση
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.075
Πόντοι
18.565
Μπα, δεν τα πιστεύω, συνομωσιολογίες είναι. Ούτε φακέλοι υπήρχαν τότε, πήγαινες σε όποιο καφενείο ήθελες και διάβαζες όποια εφημερίδα να 'ναι χωρίς φόβο να χαρακτηριστείς. Κι αν μπήκε και λίγος γύψος, για το καλό του ασθενούς ήταν. Όπως και τώρα, η ατέρμονη απαγόρευση κυκλοφορίας και το κυνήγι των fake news γίνονται για υγειονομικούς λόγους, μην πάει ο νους μας σε ψεκασμένα σενάρια.

:tooth:
Ε1. Εθνικοφρων, ακροδεξιός.
Ε2 Εθνικοφρων, απλός δεξιός
Α. Κεντρώος.
Β. Αριστερός
Β2. Κομμουνιστής.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Nαι, ωραία... και? Όπως σου είπα να κι αν ενημερωθώ να κι αν δεν ενημερωθώ. Με λίγα λόγια, το πολύ πολύ να μην είχα γαμήσει την Μπάρμπορα. So?



Δικαίωμά σου :)



... και μπράβο τους :)
ρε νουμερο ψευτη χθες δεν ρωταγες αν ξερουμε την αθηνα την πειραιωτισα η την μπαρμπορα ??


στην ενημερωση ??

να σ ποσταρω τα μηνυματα ???



επειδη εσυ εχεις αλτσαχαιμερ και αννοια στην ηλικια σου

δε φταιμε εμεις

Παίδες, αν πετύχει κανείς την Αθηνά την Πειραιώτισσα στο Φωκαίας 24 (ενίοτε συστηνόταν κι ως Ελένη εκ Πειραιώς), let me know!

Thanks!


θα στα θυμισω εγω δε πειραζει μην ανησυχεις
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Αν, υποθέτω αν, έχει γίνει κάποιο λάθος στα εμβόλια, τα οποία παρεμπιπτόντως δεν έχουν έγκριση, έχουν έκτακτη έγκριση, και για αυτό αποποιούνται των ευθυνών τους οι εταιρίες, έχετε σκεφτεί που θα οδηγηθούμε;

Ο Θεός να βάλει το χέρι του.
Με λίγα λόγια. Δεν εμπιστεύεσαι την Επιστήμη, χάρη στην οποία ζούμε μαγικά σε σύγκριση με τους παππούδες μας, και τελειώνεις με τη φράση .... Ο Θεός να βάλει το χέρι του...., ο ίδιος θεός που δημιούργησε όλους τους Ιούς και τα μικρόβια, που χωρίς την πενικιλίνη και τα αντιβιωτικά πεθαίναμε σαν τις μύγες, να βάλει το χέρι του, κι ας μην το έβαλε στο ξέσπασμα του Κόβιντ, κι ας ήρθαν τα πρώτα κρούσματα από την θρησκευτική εκδρομή στο Σινά, κι ας εκτοξεύτηκαν στη Θεσσαλονίκη μετά τη Γιορτή του Αγίου Δημητρίου, κι ας πεθαίνουν οι Ιερείς τους σε 14πλάσια συχνότητα από τους άντρες της ίδιας ηλικίας. Η Ελλάδα είναι μια θεοκρατική κοινωνία, και δεν δικαιούται να είναι σε οποιαδήποτε Ευρωπαϊκή Ένωση πολιτισμένων Κρατών
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.491
Like
20.313
Πόντοι
6.056
Τρεις παρατηρησεις.
1) Δεν προκειται για αργια, προκειται για προσωρινη αργια τριων μηνων
2) Ο ιδιος ο ιερεας που τιμωρηθηκε συμφωνει οτι καλως τιμωρηθηκε, αρα το να ειμαστε εμεις πιο εκνευρισμενοι απο τον ιδιο για το θεμα, ειναι μαλλον ακυρο.
3) Η επιβολη ποινής στον ιερεα για ενα τετοιο "πειθαρχικο" παραπτωμα ειναι κατι που ενοχλει κι εμενα, αλλά ειναι εσωτερικη υποθεση της εκκλησιας και δεν αντιλαμβανομαι γιατι καποιοι φωναζουν και κοκκινιζουν και φουσκωνουν οι φλεβες στο λαιμο τους απο την αγανακτηση
1)Μαλιστα,η τιμωρια για οσους τηρουν τα μετρα ειναι η πασυη αργιας,σε αντιστοιχη περιπτωση που εργοδοτης επεβαλε οποιαδηποτε τιμωρια σε εργαζομενο για τηρηση των μετρων που επιβαλλει το κρατος για την διασφαλιση της δημοσιας υγειας θα λεγατε για ψεκασμενους και θα ζητουσατε να επεμβει το κρατος.
2)Ο κακομοιρος ο παπας φυσικα θα ελεγε οτι εκανε λαθος αφου δυσαρεστηθιηκε ο αρχιτραγος.
3)Ποια εσωτερικη υποθεση της εκκλησιας?Η μεταδοση του ϊου δηλαδη δεν χρηζει ανησυχιας μεσα στις εκκλησιες.Τα ¨κορωνοπαρτι" δηλαδη ειναι εσωτερικη υποθεση των φοιτητων-νεολαιων? :confused: :confused: :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
ρε νουμερο ψευτη χθες δεν ρωταγες αν ξερουμε την αθηνα την πειραιωτισα η την μπαρμπορα ??


στην ενημερωση ??

να σ ποσταρω τα μηνυματα ???



επειδη εσυ εχεις αλτσαχαιμερ και αννοια στην ηλικια σου

δε φταιμε εμεις




θα στα θυμισω εγω δε πειραζει μην ανησυχεις
Επαναλαμβάνω: να κι αν δεν ενημερωθώ να κι αν ενημερωθώ.

Τι δεν καταλαβαίνεις ρε μπετόστοκε αρχιμαλάκα? :)

Μαλάκα παίζει να είσαι πιο ηλίθιος κι από τα βλήτα! Πάρε καμιά καρτέλα να στανιάρεις ρε μαλάκα!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Μας βαζεις και την πηγη της πληροφορησης οτι τεθηκαν σε αργια παπαδες γι' αυτο το λογο?
Τετοια αγανακτηση πρεπει προφανως να πηγαζει απο βεβαιη πληροφορηση, την περιμενουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τοσο κομματοσκυλιακό κομπλεξ ε?
αυτό σου κάνει;
....

Ιωάννινα: «Έκανα λάθος» απαντά ιερέας που τέθηκε σε αργία επειδή χρησιμοποίησε πλαστικά κουτάλια στη Θεία Κοινωνία....​

πηγή https://www.in.gr/2021/06/08/greece...opoiise-plastika-koutalia-sti-theia-koinonia/
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Αφού απαντησα ηδη
ναι δεν το είχα δει. Το γεγονός παραμένει. Ιερέας τιμωρήθηκε επειδή θεώρησε σωστά πως γλείφοντας το ίδιο κουτάλι κινδυνεύουν να μολυνθούν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
1)Μαλιστα,η τιμωρια για οσους τηρουν τα μετρα ειναι η πασυη αργιας,σε αντιστοιχη περιπτωση που εργοδοτης επεβαλε οποιαδηποτε τιμωρια σε εργαζομενο για τηρηση των μετρων που επιβαλλει το κρατος για την διασφαλιση της δημοσιας υγειας θα λεγατε για ψεκασμενους και θα ζητουσατε να επεμβει το κρατος.
2)Ο κακομοιρος ο παπας φυσικα θα ελεγε οτι εκανε λαθος αφου δυσαρεστηθιηκε ο αρχιτραγος.
3)Ποια εσωτερικη υποθεση της εκκλησιας?Η μεταδοση του ϊου δηλαδη δεν χρηζει ανησυχιας μεσα στις εκκλησιες.Τα ¨κορωνοπαρτι" δηλαδη ειναι εσωτερικη υποθεση των φοιτητων-νεολαιων? :confused: :confused: :confused:
Ενταξει ρε τύπε να συμφωνησω σε ολα, αλλά καπου με ενοχλει επισης να ουρλιαζει ο αλλος απο αγανακτηση για τον παπα που εφαγε μια πειθαρχικη ποινη επειδη χρησιμοποιησε πλαστικα κουταλακια, αλλά οταν μαζευονται χιλιαδες κοσμος σε παρτυ και συγκεντρωσεις ειναι απλως Τρίτη.
Δηλαδη ο τυπος παραπανω που αγανακτησε, το εκανε επειδη "εμποδιστηκε" καποιος να τηρησει τα μετρα? Σοβαρα, για την τηρηση των μετρων αγανακτησε?
Ο ιδιος που βριζει απο το πρωι ως το βραδυ για τα μετρα που κρατουσαν το μαγαζι του κλειστο?
Ας μας πει, δεν γουσταρω την κυβερνηση και δεν γουσταρω την εκκλησια και θα ειμαι επιλεκτικά αγανακτισμενος. Να το κατανοησω.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Nαι, ωραία... και? Όπως σου είπα να κι αν ενημερωθώ να κι αν δεν ενημερωθώ. Με λίγα λόγια, το πολύ πολύ να μην είχα γαμήσει την Μπάρμπορα. So?
Οκ, απλά μου φαίνεται ηλίθιο από τη μία να λες πλεμπα αυτούς που πάνε τώρα να γαμησουν(κι ας μην αναφέρεσαι όπως λες στα μέλη του φόρουμ, οκ καλή υπεκφυγή) κι από την άλλη να τους ρωτάς πληροφορίες.
Το να λες "να κι αν ενημερωθώ, να κι αν δεν ενημερωθώ" τη στιγμή που όντως ενημερώθηκες και ενημερώνεσαι ακόμα και σήμερα δε σε τιμά και προσβάλει τα άτομα που γράφουν.
Οκ μπορείς να μην είχες γαμησει τη Μπάρμπορα, τη γάμησες όμως ΚΑΙ με τη βοήθεια της πλεμπας, πάει αυτό γράφτηκε τώρα και δεν ξεγραφεται, είτε το γράφεις στα αρχίδια σου είτε όχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom