Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αφού απαντησα ηδη
δεν μας καλυψε η απαντηση σου.

το οτι ο μικρος παπας ειπε οτι εκανε λαθος δεν σημαινει οτι εκανε λαθος.

σκεψου οτι στις υπολοιπες εκκλησιες των ιωαννινων μπορει να κολησαν κορονοιο απο το κουταλακι 15 ανθρωποι και να πεθαναν 4

και χαρη στην ιδεα του μικρου παπα να γλυτωσαν την ζωη τους 2 ενοριτες του.

απιθανη υποθεση?


ειναι παρομοια με την βλακεια που κανανε περσι στην αρχη να κλεισουν τα σχολεια πρωτα , που μαθητες δεν κινδυνευαν και κρατησαν αλλη μια βδομαδα ανοικτες τις εκκλησιες που συχναζανε οι γεροι και οι γριες που κινδυνευαν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
δεν μας καλυψε η απαντηση σου.

το οτι ο μικρος παπας ειπε οτι εκανε λαθος δεν σημαινει οτι εκανε λαθος.

σκεψου οτι στις υπολοιπες εκκλησιες των ιωαννινων μπορει να κολησαν κορονοιο απο το κουταλακι 15 ανθρωποι και να πεθαναν 4

και χαρη στην ιδεα του μικρου παπα να γλυτωσαν την ζωη τους 2 ενοριτες του.

απιθανη υποθεση?
Τι εννοεις δεν σε καλυψε η απαντηση μου?
Ειπα εγω οτι συμφωνω με την τιμωρια του παπα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τι εννοεις δεν σε καλυψε η απαντηση μου?
Ειπα εγω οτι συμφωνω με την τιμωρια του παπα?
ειπες οτι ειναι εσωτερικη υποθεση της εκκλησιας

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ

ειναι θεμα δημοσιας υγειας και την γραμμη την δινει το κρατος με τους ειδικους.

σε θεματα δημοσιας υγειας προεχει η δημοσια υγεια και δεν πα να εισαι και παπας με την αραδα σου θα πας. δεν μπορει να απαγορευεις σε κλειστους χωρους να τρωει ο καθενας απο το δικο του κουταλι και στην εκκλησια που ειναι κλειστος χωρος να τους βαζεις το ιδιο κουταλι στο στομα ....και να τιμωρεις αυτον που σκεφτηκε εναλλακτικη αντι να τον επαινεσεις.

επρεπε το ΚΡΑΤΟΣ να επεμβει και να μην επιτρεπεται το ιδιο κουταλι σε περιοδο πανδημιας , οχι να αφηνει να γινονται τετοια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
ειπες οτι ειναι εσωτερικη υποθεση της εκκλησιας

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ

ειναι θεμα δημοσιας υγειας και την γραμμη την δινει το κρατος με τους ειδικους.

σε θεματα δημοσιας υγειας προεχει η δημοσια υγεια και δεν πα να εισαι και παπας με την αραδα σου θα πας. δεν μπορει να απαγορευεις σε κλειστους χωρους να τρωει ο καθενας απο το δικο του κουταλι και στην εκκλησια που ειναι κλειστος χωρος να τους βαζεις το ιδιο κουταλι στο στομα ....και να τιμωρεις αυτον που σκεφτηκε εναλλακτικη αντι να τον επαινεσεις.

επρεπε το ΚΡΑΤΟΣ να επεμβει και να μην επιτρεπεται το ιδιο κουταλι σε περιοδο πανδημιας , οχι να αφηνει να γινονται τετοια
Οκ τύπε, οταν θα αγανακτησετε το ιδιο και με τα παρτυ και τις συγκεντρωσεις, θα πιστεψω και το ανιδιοτελες της αγανακτησης σας για την εκκλησια.

Για την ωρα θα μου επιτρεψεις να πιστεψω οτι απλως βρισκετε καποιοι αλλοθι για να εκφρασετε την απεχθεια σας για τον θεσμο της εκκλησιας.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
τελικα οι παιδερες μας λένε οτι οι κιτρινοι βγαλαν την κορόνα?οταν τα έλεγε ο τραμπ τον λεγαν ψεκι τωρα επειδη το λένε αυτοι πρέπει να το πιστεψουμε,μαζι με τους εξωγηινους και το οτι ο νερντουλας ο γκεητς απο αγιος βγηκε πεφτουλας με φεραρικο να δουμε τι αλλο θα μας διαταξουν να πιστεψουμε γαμω τη παιδοφιλια τους γαμω
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Οκ, απλά μου φαίνεται ηλίθιο από τη μία να λες πλεμπα αυτούς που πάνε τώρα να γαμησουν(κι ας μην αναφέρεσαι όπως λες στα μέλη του φόρουμ, οκ καλή υπεκφυγή) κι από την άλλη να τους ρωτάς πληροφορίες.
Το να λες "να κι αν ενημερωθώ, να κι αν δεν ενημερωθώ" τη στιγμή που όντως ενημερώθηκες και ενημερώνεσαι ακόμα και σήμερα δε σε τιμά και προσβάλει τα άτομα που γράφουν.
Οκ μπορείς να μην είχες γαμησει τη Μπάρμπορα, τη γάμησες όμως ΚΑΙ με τη βοήθεια της πλεμπας, πάει αυτό γράφτηκε τώρα και δεν ξεγραφεται, είτε το γράφεις στα αρχίδια σου είτε όχι.
Ωραία και τι θες να πεις τότε? Ότι θα πρέπει καλά και ντε να πω κι ευχαριστώ? Θες να σου πω σε πόσες άλλες φώλες έχω πέσει από κριτικές? Έχω γυρίσει ποτέ να πω "αυτός σηκώνει πούτσες κριτικές?" ή μήπως εσένα δεν σου έχει τύχει ποτέ να φας φώλα από "καλή" κριτική?

Το σκεπτικό σου δεν έχει λογική, έχει εμμονή. Εγώ φιλαράκι δεν είμαι του "όλοι το ίδιο είμαστε". Όχι ρε μεγάλε, δεν είμαστε όλοι το ίδιο και γι' αυτό θα λαμβάνω υπόψιν μου, κατά την κρίση μου, αυτά που λένε κάποιοι παρά κάποιοι άλλοι. Και όχι δεν υπεκφεύγω τίποτα, υπάρχει η άπειρη πλέμπα και εδώ μέσα και... ξέρεις ποια είναι η διαφορά μας? Ότι εγώ τους τα λέω και στα μούτρα και τσακώνομαι και αρπάζομαι. Εσύ από την άλλη επιλέγεις πιο πολύ την διπλωματική οδό, οπότε μην μου μιλάς εμένα για υπεκφυγές :wink:

Eπαναλαμβάνω λοιπόν, θα γαμήσω στα μπουρδέλα όποτε θέλω εγώ, είτε έχω ενημέρωση είτε όχι... στα παπάρια μου πραγματικά! Α κι επίσης στα παπάρια μου αν διαβάζουν και ακολουθούν τις δικές μου :)

Δεν νομίζω να μπορούσα να είμαι πιο ξεκάθαρος :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οκ τύπε, οταν θα αγανακτησετε το ιδιο και με τα παρτυ και τις συγκεντρωσεις, θα πιστεψω και το ανιδιοτελες της αγανακτησης σας για την εκκλησια.

Για την ωρα θα μου επιτρεψεις να πιστεψω οτι απλως βρισκετε καποιοι αλλοθι για να εκφρασετε την απεχθεια σας για τον θεσμο της εκκλησιας.
το ιδιο αγανακτουμε γιατι και εκει δεν επεμβαινει το κρατος.

επιπλεον ομως ο χουλιγκαν που τρεχει μεσα στον πανεπιστημιο
δεν μιλα δημοσια
ουτε τον προσφωνουν πατερ
ουτε παιρνει μισθο για να επηρεαζει με τις ιδεες του τους υπολοιπους.
πραγματα που κανει ο αρχιερεας.

αμα πχ κλεψει ο χουλιγκαν ειναι κατακριτεο, αμα κλεψει ενας πολιτικος ή ενας αρχιερεας δεν ειναι απλα κατακριτεο ειναι σκανδαλο
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
ειπες οτι ειναι εσωτερικη υποθεση της εκκλησιας

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ

ειναι θεμα δημοσιας υγειας και την γραμμη την δινει το κρατος με τους ειδικους.

σε θεματα δημοσιας υγειας προεχει η δημοσια υγεια και δεν πα να εισαι και παπας με την αραδα σου θα πας. δεν μπορει να απαγορευεις σε κλειστους χωρους να τρωει ο καθενας απο το δικο του κουταλι και στην εκκλησια που ειναι κλειστος χωρος να τους βαζεις το ιδιο κουταλι στο στομα ....και να τιμωρεις αυτον που σκεφτηκε εναλλακτικη αντι να τον επαινεσεις.

επρεπε το ΚΡΑΤΟΣ να επεμβει και να μην επιτρεπεται το ιδιο κουταλι σε περιοδο πανδημιας , οχι να αφηνει να γινονται τετοια
Έλα αρχηγέ μου μην τη ψάχνεις, διάβασε λίγο καλύτερα τα ποστ που ανεβάζουν. Δεν τους φτάνει η αργία ή τιμωρία ή όπως θες πες το, αυτοί θέλουν την κεφαλή του επί πινάκι!

Βρες τον φασίστα! :wink:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
το ιδιο αγανακτουμε γιατι και εκει δεν επεμβαινει το κρατος.

επιπλεον ομως ο χουλιγκαν που τρεχει μεσα στον πανεπιστημιο
δεν μιλα δημοσια
ουτε τον προσφωνουν πατερ
ουτε παιρνει μισθο για να επηρεαζει με τις ιδεες του τους υπολοιπους.
πραγματα που κανει ο αρχιερεας.

αμα πχ κλεψει ο χουλιγκαν ειναι κατακριτεο, αμα κλεψει ενας πολιτικος ή ενας αρχιερεας δεν ειναι απλα κατακριτεο ειναι σκανδαλο
Αρα το προβλημα δεν ειναι η τηρηση ή μη των μετρων.

Ειναι το αν παιρνουν μισθο, αν τους λενε πατερ κλπ.
Αρα προδηλως το θεμα ειναι ο θεσμος αυτος καθεαυτος. Ευχαριστω για την επιβεβαιωση.
Εν παση δε περιπτωσει δεν εχω και κανεναν καημο για την εκκλησια, δεν με λες και θρησκευάμενο. Απο εκει και περα ομως με ενοχλει λιγακι η επιλεκτικη αγανακτηση και γι αυτο εκανα την παρεμβαση μου. Παμε παρακατω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αρα το προβλημα δεν ειναι η τηρηση ή μη των μετρων.

Ειναι το αν παιρνουν μισθο, αν τους λενε πατερ κλπ.
ειναι και τα 2

στους χουλιγκαν ειναι μονο το 1

αρα λογικα μεγαλυτερη αντιδραση οταν κανει πατατα καποιος απο αμβωνος (κυριολεκτικα)
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Παλι αυτη η ανοησια?
Απαντησα χθες εκτενως.
Να τελειωνουν οι ψεκασμενες σαχλαμαρες.
η συγκαλυψη πανω απο ολα

το φαρμακο για τον κορονοοιο σε κολλητους και πολιτικους
εμβολια στον λαο και αν ψοφησουν δεν χαθηκε και ο κοσμος

δημοκρατια εν ταφο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
η συγκαλυψη πανω απο ολα

το φαρμακο για τον κορονοοιο σε κολλητους και πολιτικους
εμβολια στον λαο και αν ψοφησουν δεν χαθηκε και ο κοσμος

δημοκρατια εν ταφο
πολλα τα λεφτα αρη
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.477
Κριτικές
8
Like
3.237
Πόντοι
786
για τα κουταλάκια: νομίζω, οι πιο πολιτισμένοι πατριάρχης βαρθολομαίος και ο αμερικάνος αρχιεπίσκοπος τα εισήγαγαν,
και εδώ έπρεπε να τα χρησιμοποιούν και μάλιστα σε κάθε περίπτωση,
ΑΛΛΑ στην ελλάδα, δυστυχώς, η παράδοση υπερτερεί της λογικής ,
φονιάδες οι παπάδες, αδύναμη η κυβέρνηση
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Ενταξει ρε τύπε να συμφωνησω σε ολα, αλλά καπου με ενοχλει επισης να ουρλιαζει ο αλλος απο αγανακτηση για τον παπα που εφαγε μια πειθαρχικη ποινη επειδη χρησιμοποιησε πλαστικα κουταλακια, αλλά οταν μαζευονται χιλιαδες κοσμος σε παρτυ και συγκεντρωσεις ειναι απλως Τρίτη.
Δηλαδη ο τυπος παραπανω που αγανακτησε, το εκανε επειδη "εμποδιστηκε" καποιος να τηρησει τα μετρα? Σοβαρα, για την τηρηση των μετρων αγανακτησε?
Ο ιδιος που βριζει απο το πρωι ως το βραδυ για τα μετρα που κρατουσαν το μαγαζι του κλειστο?
Ας μας πει, δεν γουσταρω την κυβερνηση και δεν γουσταρω την εκκλησια και θα ειμαι επιλεκτικά αγανακτισμενος. Να το κατανοησω.
οχι βεβαια...ειμαι αγανακτισμενος επειδη η πουστοκυβερνηση κοβει προστιμα ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ σε πιτσιρικια ,μεροκαματιαρηδες ,μαγαζατορες,μας εχουν ζαλισει τα αρχιδια με τις καθολικες παλαβομαρες τους ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΑΜΙΟΛΙΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΡΙΤΗ.......
ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΑΣ ΚΛΕΙΣΤΑ ΟΙ ΤΡΑΓΟΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΟΥΝ ΚΟΡΩΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ!
-ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΟΛΛΑΕΙ Ο ΚΟΡΩΝΑΣ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΡΕΙΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΓΛΥΨΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ.....
-ΘΥΜΙΖΩ ΠΩΣ 96 % ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΤΩΝ 70 ΜΕ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ ,ΔΗΛΑΔΗ ΚΥΡΙΩΣ ΠΕΛΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ,ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΑΓΩΓΙΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΠΕΛΑΤΕΣ....
.....
και για να μην εχουμε παρεξηγησεις ,ναι το προβλημα μου ειναι με τα τσακαλια της κυβερνησης για την αποκαρδιωτικη διαχειρηση της κρισης και τον ανωτερο κληρο με την σταση του στο ζητημα ,αλλα και γενικα(αυτο ειναι αλλη μεγαλη κουβεντα)......οσο για τον απλο κληρο ,τους ιερεις που καθημερινα αλληλεπιδρουν με τον κοσμο ,εχω εντελως αλλη αποψη....
-ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΣΕ ΥΠΑΙΘΡΙΑ ΠΑΡΤΙ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....ΦΤΑΙΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΞΗΓΗΜΕΝΟΙ...
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Οκ τύπε, οταν θα αγανακτησετε το ιδιο και με τα παρτυ και τις συγκεντρωσεις, θα πιστεψω και το ανιδιοτελες της αγανακτησης σας για την εκκλησια.

Για την ωρα θα μου επιτρεψεις να πιστεψω οτι απλως βρισκετε καποιοι αλλοθι για να εκφρασετε την απεχθεια σας για τον θεσμο της εκκλησιας.
...ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΟΙ ΤΡΑΓΟΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.....ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΠΛΟΣ ΛΑΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΙΣ ΔΙΔΑΧΕΣ ΤΟΥ....ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΤΡΑΓΙΑ ΑΕ...
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Και ενα τελευταιο γιατι ο τυπος αλεξ εντεχνα πεταξε την μπαλα στην εξεδρα......
ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΟΙ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟΙ ΘΑΜΩΝΕΣ ΤΩΝ ΕΚΚΛΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΧΡΥΣΟΝΤΥΜΜΕΝΟΙ ΤΡΑΓΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ,γουσταρουν να γλυφουν ομαδικα το ιδιο κουταλακι.......ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΛΙΚΟΙ ΜΕ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙΟ ΤΟΥΣ ΣΚΑΤΟΚΕΦΑΛΟ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΗΣΩ,ΑΣ ΚΡΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ!
ΟΜΩΣ ,
οταν τα στατιστικα δειχνουν οτι οι μεθ γεμιζουν συντριπτικα απο ηλικιωμενους και οι νεκροι σε ποσοστο 96% ειναι ανω των 70 ,ε αντε γαμησου ρε πουστοκυβερνηση που μας εχεις κλεισει 15 μηνες σαν τα ποντικια,ενω τα γεροντια συνταξαρα και ψωλαρμενισμα ....και ο 71 και κατι σουρουκλεμε ομοιοι εχουν γλωσσα και μιλανε για την νεολαια αποπανω......οταν οι γελοιοι δεν κανουν τον κοπο ουτε για εμβολιο να πανε ....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256
Σοκ προκαλούν οι δηλώσεις του υπουργού Ανάπτυξης Άδωνι Γεωργιάδη, ο υποστήριξε πως μία επιχείρηση μπορεί να απολύσει (!) έναν εργαζόμενο αν αυτός δεν θέλει να εμβολιαστεί.


καμαρωστε τσιρκο, αυτος που ελεγε η μασκα κανει κακο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Εν το μεταξύ είπε ο πρωθυπουργός οτι ίσως να τρώμε πόρτα απο εστιατόρια απο Σεπτέμβρη , το καλό βέβαια είναι οτι για να φάμε πόρτα σημαίνει οτι τα μαγαζιά δεν θα ξανακλείσουν. Αν είναι μόνο αυτό το πρόβλημα σιγά τα αυγά , έτσι και αλλιώς και παλιότερα σε εξωτερικούς χώρους την έβγαζαν πολλοί ειδικά σε καφετέριες , λόγω αντικαπνιστικού νόμου.

Επίσης συζητάνε λέει για επιπλεόν χαλάρωση μέτρων , αλλα για να σταματήσουν τις μάσκες σε εξωτερικό χώρο δεν το σκέφτονται καθόλου , αν και πολλοί ηδη δεν φοράνε , και αν πιάσουν καλά οι ζέστες πιστεύω να μην φοράει κανείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom