Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οι μπουρδελιαριδες ειναι διαχυτη και μυστικη και μυστικιστικη ομαδα μεσα στους αλλους, ειναι παντου και δεν φαινονται.

οι ανω των 60 μπουρδελιαριδες ηδη εμβολιαζονται.

οι υγειονομικοι, οι ευπαθεις, οι εκπαιδευτικοι κλπ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Απ ότι κατάλαβα 14 Μαΐου θα φτιάξουν όλα, θα εξαφανιστεί και ο ιός
Κατάλαβα καλα?
ναι ερχεται ο αη βασιλης και στην ελλαδα και μαλλον δεν θα φυγει μετα το καλοκαιρι οπως περσι, θα εχουμε ανοσια και μετα. εχω παρει την σαμπανια για τον εορτασμο.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.713
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
μαλλον δεν εχουν αρκετα τεστ ακομη για τους 5-10 εκατομμυρια ελληνες που θα θελουν να μετακινηθουν για αυτο το κανουν.
ενω ο ξενος θα κανει εξω το τεστ του και θα αφησει λεφτα οταν θα ερθει.

ο ελληνας και να μην τα αφησει τωρα τα λεφτα του εδω , θα τα αφησει αργοτερα μαζομενα, ενω τον τουριστα θα μας τον φανε οι ανταγωνιστες.

τελος δεν ειναι πρωτη φορα που ειτε "νομιμα" ειτε ντε φακτο το κρατος δινει περισσοτερα δικαιωματα και λιγοτερες υποχρεωσεις στους ξενους.

που ειναι οι ελληνες να διαμαρτυρηθουν που εμπαιναν στο πανεπιστημιο οι μουσουλμανοι λογω ποσοστοσης με 5 μοναδες παρακατω στις πανελλαδικες?
που ειναι οι ελληνες να διαμαρτυρηθουν και να ψηφισουν αλλη κυβερνηση οταν δεχεται λαθρομεταναστες με την ανεργια στα υψη και να ριχνουν τα μεροκαματα με μαυρη εργασια?

και εκει τα θεματα ειναι πιο σημαντικα γιατι απο τις σπουδες τους και την δουλεια τους θα ζουν ετσι μια ζωη, ενω το ταξιδι στο πασχα ειναι κατι που κανει για διασκεδαση, κατι δευτερευον που μπορει να αναβαλει για το καλοκαιρι.
Ελπίζω να είναι τρολλινγκ όλο αυτό δλδ να μπορεί ο ξένος να μετακινηθεί ε άλλο νομό κ εγώ να μαραζώνω σπίτι μου!!!!!

Άμα είναι να κάμω τεστ pcr κάθε εβδομάδα κ να πηγαίνω δεξιά κ αριστερα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ελπίζω να είναι τρολλινγκ όλο αυτό δλδ να μπορεί ο ξένος να μετακινηθεί ε άλλο νομό κ εγώ να μαραζώνω σπίτι μου!!!!!

Άμα είναι να κάμω τεστ pcr κάθε εβδομάδα κ να πηγαίνω δεξιά κ αριστερα
ειναι μεταξυ σοβαρου κι αστειου, μπορει και να ειναι αληθεια.

φανταζεσαι να πουν με σελφ τεστ πηγαινετε οπου θελετε και να πλακωσουν στα φαρμακεια 10 εκ παραγγελιες ενω εχουν προμηθειες 3 εκ?

θελουμε κι αλλο μπαχαλο και συνωστισμο?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Μπόκολε μπορείς να μου κάνεις μια χάρη επιδή ο ντικ μου κάνει μουτράκια και δεν μου απαντάει ;
έχω μια αφελή απορία να του μεταφέρεις :
αν ισχύει αυτό που υπονοεί ότι δείχνει το βίντεο και μας δουλεύουν τι λόγο είχαν οι παρευρισκέμενοι (ενήμεροι της συνωμοσίας υποθέτω) να το καταγράψουν σε ένα βίντεο που λόγο επώνυμου θα το έβλεπαν εκατομμύρια άνθρωποι ;
Δεν μπορώ να γνωρίζω, αλλά οι θεωρίες συνομωσίας έχουν όλες, ΜΑ ΟΛΕΣ, αυτό το αδύνατο σημείο. Οι τύποι που ισχυρίζονται ότι τις κατάλαβαν, κι εμείς οι άλλοι είμαστε ηλίθιοι, βγάζουν συμπεράσματα στηριγμένοι αποκλειστικά στη φαντασία τους. Δεν μπορώ να καταλάβω πως έγινε η προσελήνωση; ΑΡΑ δεν έγινε ποτέ, είναι γυρισμένη σε στούντιο. Και γιατί δεν τους κάρφωσαν οι Ρώσοι και οι Κινέζοι που τους παρακολουθούσαν; Γιατί τους εξαγόρασαν με κάποιο τρόπο. Μα ήταν απόλυτα εχθροί, παραλίγο να ξεκίναγε νέος Παγκόσμιος Πόλεμος, πως εξαγοράστηκαν, ενώ ήταν έτοιμοι να στείλουν πυρηνικά ο ένας στον άλλο; τα λεφτά αγοράζουν τα πάντα κλπ κλπ κλπ, βρίσκουν φανταστικές αιτιολογίες σε οτιδήποτε. Ναι, αν ρώταγες τη γνώμη μου ο μηχανισμός που θέλει να στήσει κάτι Παγκόσμιο θα έφτιαχνε ένα βίντεο, στο οποίοι οι κορυφαίοι των κορυφαίων Κινηματογραφιστές θα έλεγχαν ξανά και ξανά κάθε λεπτομέρεια, και δεν θα το έβγαζαν έτσι έξω
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

μαπετ.jpg

Μπαρμπα ο πρωτος που ειπε οτι ηταν μια απλη γριππη ηταν ο λιγδιαρης η ποντικομαμη του κουλη

Ο νέος κοροναϊός "2019 - nCoV", που ξεκίνησε τη δράση του από το Wuhan της Κίνας, έχει μικρότερη μεταδοτικότητα και θνησιμότητα, ενώ αρχικά είχε εκτιμηθεί πως δεν μεταδίδεται από άνθρωπο σε άνθρωπο

Τα παραπάνω αναφέρει στο Iatronet ο Σωτήρης Τσιόδρας, καθηγητής Παθολογίας - Λοιμώξεων της Ιατρικής Σχολής του ΕΚΠΑ και επιστημονικός συνεργάτης του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ).

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εκανες εμβολιο μαστορα?
Οχι μαστορα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356
Ελπίζω να είναι τρολλινγκ όλο αυτό δλδ να μπορεί ο ξένος να μετακινηθεί ε άλλο νομό κ εγώ να μαραζώνω σπίτι μου!!!!!

Άμα είναι να κάμω τεστ pcr κάθε εβδομάδα κ να πηγαίνω δεξιά κ αριστερα
"Τέλος ο υπουργός Υγείας ερωτηθείς για το άνοιγμα του τουρισμού και για το εάν οι τουρίστες θα μπορούν να μετακινούνται σε διαφορετικές περιφερειακές ενότητες της χώρας, τόνισε ότι είναι ένα πιλοτικό πρόγραμμα και ότι οι επισκέπτες δεν θα μπορούν να μετακινούνται μέσα στη χώρα, δηλαδή θα ισχύει ότι ισχύει και για τους κατοίκους της Ελλάδας."

Ετοιμασου να τρυπηθεις και ασε την γκρινια ... :P
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.713
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
"Τέλος ο υπουργός Υγείας ερωτηθείς για το άνοιγμα του τουρισμού και για το εάν οι τουρίστες θα μπορούν να μετακινούνται σε διαφορετικές περιφερειακές ενότητες της χώρας, τόνισε ότι είναι ένα πιλοτικό πρόγραμμα και ότι οι επισκέπτες δεν θα μπορούν να μετακινούνται μέσα στη χώρα, δηλαδή θα ισχύει ότι ισχύει και για τους κατοίκους της Ελλάδας."

Ετοιμασου να τρυπηθεις και ασε την γκρινια ... :P
Ωχ!! Πρέπει να ψεκαστο με κουλαιζερ ή κουληzeneca?? :confused:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Σε αφισα σημερα το πρωι στο ικα

Το εμβολιο δεν ειναι επιλογη ειναι αναγκη

Ουτε ο γκαιμπελς τετοια προπαγανδα
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

Moderna: Περιμένει έσοδα 18,4 δισ. δολ. από το εμβόλιο της Covid​

Aναμένεται να παραχθούν τουλάχιστον 700 εκατ. δόσεις​



Τρεξτε προβατα ενα ενα
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Κάποια νέα παιδιά έχουν κάνει εδώ αυτό που έπρεπε να έχει κάνει ο ΕΟΔΥ και η κυβέρνηση αλλά δεν έκαναν.

Αξίζει να το μελετήσετε.

 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
κανε ρε να γυρνας σενιος

εμεις που θα κανουμε του αγιου πουτσου ανημερα τι να πουμε...


WhatsApp Image 2021-04-16 at 10.43.27 AM.jpeg

WhatsApp Image 2021-04-16 at 11.12.50 AM.jpeg




περασμενο σ/κ σε χωρα του μπλοκ, νυν εε εμβολιαζοταν οποιος ηθελε με αστρα ζενεκα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
WhatsApp Image 2021-04-16 at 10.43.27 AM.jpeg

WhatsApp Image 2021-04-16 at 11.12.50 AM.jpeg




περασμενο σ/κ σε χωρα του μπλοκ, νυν εε εμβολιαζοταν οποιος ηθελε με αστρα ζενεκα
αυτα ειναι...

εδω το κανουν στα μπαρμπαδια να ξεμπερδευουν και δεν πανε να το κανουν γιατι εχει μεσα τσιπς

ολα σκατα τα κανει τελικα ο κουλης :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ave.

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
Τωρ
αυτα ειναι...

εδω το κανουν στα μπαρμπαδια να ξεμπερδευουν και δεν πανε να το κανουν γιατι εχει μεσα τσιπς

ολα σκατα τα κανει τελικα ο κουλης :2funny:
Τώρα καλεί άνω των 30 να το κάνουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom