Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
176117823_3631947263573569_5494469301447876656_n.jpg
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Θέλω γνώμη από κλο αν μπορεί να ανατραπεί το σενάριο ...που θέλει τουρίστες να κυκλοφορούν free στη χώρα μας χωρίς καν μάσκες και να υποχρεωθούμε να τους πιπώνουμε όπου διασταυρωνόμαστε στο δρόμο ως ένδειξη φιλοξενίας, την ώρα που για εμάς θα ισχυούν όλοι οι περιορισμοί ως έχουν ...

απο κάποιον κοντό του παγκοσμίου στερεώματος ασχέτως αν είναι καυλιάρης ξανθομούνης ή σχιστομάτης ξεκωλιάρης η μη που θα πατήσει ένα κουμπί :confused:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
επρεπε να εχουν ηδη εμβολιαστει σαν τους ευπαθεις...

τι κανει το κρατος? :cussing:
Εγω νομίζω οτι οι μπουρδελιάρηδες πρέπει να πάμε κατευθείαν για τέστ αντισωμάτων , τόσα χρόνια στα μπουρδέλα λογικά θα έχουμε μαζέψει μπόλικα αντισώματα για τα πάντα , ασε που νομίζω πως θα έπρεπε να γίνει και καμιά έρευνα για το ποσοστό των μπουρδελιάρηδων που είχαν συμπτώματα covid .. πιστεύω πως θα βγεί μικρό το ποσοστό ... το πρόβλημα είναι πως δεν είμαστε δηλωμένοι κάπου , δεν υπάρχει σωματείο μπουρδελιάρηδων , η μόνη ίσως απόδειξη να είναι το παρων σάιτ.

Αν και με τόσο καιρό κλειστα τα μπουρδέλα μπορεί να έχουμε χάσει τα όποια αντισώματα μπορεί να είχαμε :P

ΥΓ. Μεταξύ σοβαρου και αστείου τα παραπάνω , όχι τίποτα άλλο μην μας (ξανα)πουν και ψεκασμένους :confused:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356
Θα σε θυμόμαστε με κατάνυξη.

:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
Ειπαμε τα ψεκια δεν τα ξεχναω , επισης.

Της φαιζερ θα κανω τελικα , πηρα τωρα το χαρτι απο τον φιλο μου φαρμακοποιο και ειδα οτι η δευτερη δοση ειναι στις 26 Μαιου ... μια χαρα θα εχω και δωρεαν αλλη μια sim :cheesy:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Θέλω γνώμη από κλο αν μπορεί να ανατραπεί το σενάριο ...που θέλει τουρίστες να κυκλοφορούν free στη χώρα μας χωρίς καν μάσκες και να υποχρεωθούμε να τους πιπώνουμε όπου διασταυρωνόμαστε στο δρόμο ως ένδειξη φιλοξενίας, την ώρα που για εμάς θα ισχυούν όλοι οι περιορισμοί ως έχουν ...

απο κάποιον κοντό του παγκοσμίου στερεώματος ασχέτως αν είναι καυλιάρης ξανθομούνης ή σχιστομάτης ξεκωλιάρης η μη που θα πατήσει ένα κουμπί :confused:
Από την μια είναι ασέβεια προς τον Έλληνα πολίτη να είναι κλειδωμένος μέσα κ ας έχει ψεκαστει με κουλο-zeneca κ από την άλλη ποιος άρρωστος τουρίστας θα πάει σε μια χώρα με κλειστά μαγαζιά μπαρ ρεστοραντ

Θα πρέπει να είναι άρρωστος εγκεφαλικά ή τουριστοκαραντινοκαυλος
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Ειπαμε τα ψεκια δεν τα ξεχναω , επισης.

Της φαιζερ θα κανω τελικα , πηρα τωρα το χαρτι απο τον φιλο μου φαρμακοποιο και ειδα οτι η δευτερη δοση ειναι στις 26 Μαιου ... μια χαρα θα εχω και δωρεαν αλλη μια sim :cheesy:
Πρόσεχε μην έχεις δωρεάν ακόμα μια καραντίνα ενός μηνός κ τέρμα το καλοκαίρι

Ελπίζω το κουλαιζερ να μην έχει μέσα ψεκαστικη κουλοσκονη
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356
Από την μια είναι ασέβεια προς τον Έλληνα πολίτη να είναι κλειδωμένος μέσα κ ας έχει ψεκαστει με κουλο-zeneca κ από την άλλη ποιος άρρωστος τουρίστας θα πάει σε μια χώρα με κλειστά μαγαζιά μπαρ ρεστοραντ

Θα πρέπει να είναι άρρωστος εγκεφαλικά ή τουριστοκαραντινοκαυλος
Μα δεν θα ειναι ετσι ,θα ισχυει για τους τουριστες οτι και για εμας.

ΥΓ. αμαν ρε νισαφι ... στις 3 ανοιγει η εστιαση αλλα τωρα βρηκατε αλλο θεμα :grin:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Κάποια νέα παιδιά έχουν κάνει εδώ αυτό που έπρεπε να έχει κάνει ο ΕΟΔΥ και η κυβέρνηση αλλά δεν έκαναν.

Αξίζει να το μελετήσετε.

ο ΕΟΔΥ δεν δίνει ούτε το πόσα τέστ έγιναν ανα περιοχή , και δεν είναι οτι δεν τα δίνει σε εμάς , ούτε στους επιστήμονες τα δίνει , ούτε καν σε αυτούς που βγάζουν τα προγνωστικά μοντέλα. Άσε που στα ποσοστά θετικότητας πότε λαμβάνονται υπόψιν μόνο τα μοριακά , πότε όλα μαζι ... ανάλογα μάλλον το τί ποσοστά θέλουν να πιάσουν ; :confused: δεν ξέρω :dunno:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Πάει στις 23:00 το βράδυ η απαγόρευση κυκλοφοριας. Παλαιοημερολογίτης ο sars cov 2. Άλλαξε την ώρα με το Ιουλιανό ημερολόγιο.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Όχι κύριοι φ̶ο̶ν̶ι̶ά̶δ̶ε̶ς̶ ̶τ̶ω̶ν̶ ̶λ̶α̶ώ̶ν̶ Αμερικάνοι, μη μας γλεντάτε έτσι...


FB_IMG_1619092117680.jpg
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Μα δεν θα ειναι ετσι ,θα ισχυει για τους τουριστες οτι και για εμας.

ΥΓ. αμαν ρε νισαφι ... στις 3 ανοιγει η εστιαση αλλα τωρα βρηκατε αλλο θεμα :grin:
Κ θα κλείνει στις δέκα ηωρα τα μαγαζιά :confused: κ αν θέλω να μπεκροπιω τσίπουρα μέχρι το χάραμα;;;;νυσαφι με την κοροϊδία των ψεκοκαραντινοκαυλων

Ανοιχτά όλα τα τσιπουραδικα μπουζούκια για να ξεσκασουμε
Λευτεριά στο Πλωμάρι μπαμπατζιμ ηδωνικο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Πάει στις 23:00 το βράδυ η απαγόρευση κυκλοφοριας. Παλαιοημερολογίτης ο sars cov 2. Άλλαξε την ώρα με το Ιουλιανό ημερολόγιο.
Εγω περίμενα να πάει στις 12 , όπως το περσινό καλοκαίρι ... μάλλον θα κράτησε την χειμερινή ωρα ο covid :P αλλά τουλάχιστον κάτι είναι και το 11 ... σε σχέση με το 9 πολύ καλύτερα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356
Κ θα κλείνει στις δέκα ηωρα τα μαγαζιά :confused: κ αν θέλω να μπεκροπιω τσίπουρα μέχρι το χάραμα;;;;νυσαφι με την κοροϊδία των ψεκοκαραντινοκαυλων

Ανοιχτά όλα τα τσιπουραδικα μπουζούκια για να ξεσκασουμε
Λευτεριά στο Πλωμάρι μπαμπατζιμ ηδωνικο
Γιατι σε ποια ευρωπαικη χωρα ειναι ανοιχτα μεχρι το πρωι
η Ουκρανια λοκνταουν εχει τωρα ...
ριξτε κανα μπινελικι και στο Ζελενσκι ρε , μονοτερμα τον εχετε παρει το Κουλη :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Γιατι σε ποια ευρωπαικη χωρα ειναι ανοιχτα μεχρι το πρωι
η Ουκρανια λοκνταουν εχει τωρα ...
ριξτε κανα μπινελικι και στο Ζελενσκι ρε , μονοτερμα τον εχετε παρει το Κουλη :2funny:
Ισπανία Ιταλία Δανία Πορτογαλία Σουηδία Φινλανδία Σερβία Βουλγαρία Τουρκία Ολλανδία Λευκορωσία γεωργία Αρμενία Σκόπια Σερβία Ρουμανία Φινλανδία Ισλανδία Κροατία Βοσνία Σλοβακία Νορβηγία

Είναι ανοικτή η εστίαση αυτή τη στιγμή που μιλάμε
 
Τελευταία τροποποίηση:

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356
Ισπανία Ιταλία Δανία Πορτογαλία Σουηδία Φινλανδία Σερβία Βουλγαρία Τουρκία Ολλανδία Λευκορωσία γεωργία Αρμενία Σκόπια Σερβία Ρουμανία

Είναι ανοικτή η εστίαση αυτή τη στιγμή που μιλάμε
Μεχρι το πρωι λεμε ... η εστιαση ανοιγει και εδω σε δεκα μερες.
κανουμε υπομονη :grin:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορεί κάποιος να εμβολιαστεί ιδιωτικά τώρα αν θέλει σε οποιοδήποτε ιδιωτικό και να πληρώσει κιόλας, αντί να πρέπει να περιμένει ιούνιο ιούλιο.
Τι κομμουνιστική ηλιθιότητα είναι και αυτή τώρα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορεί κάποιος να εμβολιαστεί ιδιωτικά τώρα αν θέλει σε οποιοδήποτε ιδιωτικό και να πληρώσει κιόλας, αντί να πρέπει να περιμένει ιούνιο ιούλιο.
Τι κομμουνιστική ηλιθιότητα είναι και αυτή τώρα.
Συμφωνώ πχ εγώ δεν είμαι ευπαθής ομάδα αλλά λόγω επαγγελματικού ταξιδιού πρέπει να πάω σε κάποια χώρα που χρειάζεται ο εμβολιασμός,,,για ποιο λόγο να μην το κάνω έστω κ Σε ιδιωτικό νοσοκομείο πληρώνοντας αντίτιμο;
Συμφωνω
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356
εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορεί κάποιος να εμβολιαστεί ιδιωτικά τώρα αν θέλει σε οποιοδήποτε ιδιωτικό και να πληρώσει κιόλας, αντί να πρέπει να περιμένει ιούνιο ιούλιο.
Τι κομμουνιστική ηλιθιότητα είναι και αυτή τώρα.
Γιατι μετα φιλε θα ξεσηκωθει ολη η αριστερα για την καταπατηση των δικαιωματων του Ελληνα πολιτη ...
εννοειται οτι σε πολλα εχουμε μεινει η μονη κομμουνιστικη χωρα της ευρωπης.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Λοιπόν ψεκασμενοι καραντινακηδες βρήκα λύση για εκτόξευση τουρισμού της Ελλάδος

Πώς λέμε σεξοτουρισμο ή αγροτουρισμό έτσι στο ελλαντα θα έχουμε κλειστά εστιαση Μπουζούκια και όλα κ θα έρχονται οι καραντινοκαυλοι όλου του κόσμου να γουστάρουν κλεισουρα :confused:

Η μπορεί αυτοί να βγαίνουν ελεύθερα κ να βλέπουν τον Έλληνα φουκαρας μαντρωμενο μέσα στο σπίτι του όπως πχ πάμε στο ζωολογικό κήπο κ βλέπουμε τα ζώα φυλακισμενα:rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom