Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Τοτε οταν λεγαμε οτι ειμαστε καλα μας εγραφαν καποιοι σιγα το κατορθωμα , μην βλεπετε τις δυτικες χωρες που ειναι πολυσυχναστες και ο κοσμος ταξιδευει πιο πολυ ... δειτε τις ανατολικες που ειναι περιπου το ιδιο με μας.
Τωρα βεβαια που τα πανε χαλια και αυτες απλα φταιει ο καιρος τους :confused:

Τι να πεις ...
Μαλακιες για να κανουν κριτικη ειναι αυτα

Οι ανατολικοί εχουν σκατα σύστημα υγείας (θα ξερεις απο Μολδαβια) και δε ξέρουν απο μάσκα. Επισης ηταν ανοιχτοι για πιο πολυ καιρο

Ευτυχως δεν ειμαι μαγαζάτορας παντως να ειμαι κλειστός και να βλεπω διαδηλώσεις για Κουφοντίνες ήμαρτον
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Είδα ότι μερικά ΠΣεκοσκουπίδια με ψάχνουνε.

Είδα ότι με ψάχνουνε να τους τραμπουκίσω.

Είδα ότι με έχουνε πολύ μεγάλη ανάγκη (για να θυμηθούμε τον Πίτσι που έσκασε μύτη μετά από πολύ καιρό στο διπλανό σάη - Πάνος Μπος ρισπέκτ).

Είδα ότι έχουν μεγάλη ανάγκη τα χύσια μου στην μάπα τους -( Κυριακοκλώνοι, γεωκόροι, ντίκι ντάκγκες γουάτ ιζ εν έϊτζεντ και λοιποί πουστοκλώνοι).

ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ.

Δεν ασχολούμαι μαζί σας.

Γιατί είδα ότι αρχηγός των αρχι-πσεκααζμένων του bou.com έχει γίνει ο Λίλας.

Μα ρε μαλάκες καθυστερημένοι ο Λίλας;;;;;

Είναι ο αρχηγός σας;;;;;;

Μα ο Λίλας;;;;;;

ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΣΟΥΦΡΑ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΓΚΕΦΑΛΙΔΑ;;;;;;;;;;;;;;;


Που φαντασιώνεται ότι είναι ο Τούρινγκ ενώ είναι ένα ΤΣΟΛΙ ΚΑ ΜΙΣΟ;;;;;;;;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.866
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Τάσο η επιτυχία μας είναι σχετική. Η αλήθεια είναι ότι αν δεν είχαμε την επιτυχία της πρώτης καραντίνας θα ήμασταν σε πολύ χειρότερη θέση συνολικά. Δυστυχώς στατιστικά στο δεύτερο "γύρο" δεν τα πήγαμε και καλά. αν υπήρχε περισσότερη πολιτική θέληση και πιο έγκαιρη λήψη των μέτρων τον Νοέμβριο τότε θα μπορούσαμε να είμαστε όντως πετυχημένοι.

Βέβαια μία παράμετρος που παραβλέπεται στην κριτική για τα πρόσφατα λοκντάουν (που είναι τέτοια μόνο στην εξαγγελία όχι στην εφαρμογή) είναι η επίδραση της υψηλότερης μετοδοτικότητας της μετάλλαξης που έχει πλέον επικρατήσει.
Μπορεί να φταίνε οι μεταλλάξεις , μπορεί και οτι κουραστήκαμε να τηρούμε τα όποια μέτρα , αποδοτικά η μη αποδοτικά μέτρα , στην πρώτη καραντίνα υπήρχε και ο φόβος απο όλους που έκανε πιό εύκολη την τήρηση των μέτρων.

Αλλά όσο καλύτερα τα πάει κανείς στον πρώτο γύρο τόσο λιγότερη ανοσία θα έχει για τον δεύτερο , αυτό βέβαια με την λογική οτι το εμβόλιο θα αργούσε πολύ να έρθει.

Αρα όσο χειρότερα πάει κανείς αρχικά λογικά τόσο καλύτερα θα πάει στον δεύτερο γύρο , παράδειγμα η Ιταλία που νομίζω οτι έχουν εδω και κάποιο καιρό την εστίαση ανοιχτη ... αλλά δεν παίρνω και όρκο γιατί έχω καιρό να ακούσω τι γίνεται εκει.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.866
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Είδα ότι μερικά ΠΣεκοσκουπίδια με ψάχνουνε.

Είδα ότι με ψάχνουνε να τους τραμπουκίσω.

Είδα ότι με έχουνε πολύ μεγάλη ανάγκη (για να θυμηθούμε τον Πίτσι που έσκασε μύτη μετά από πολύ καιρό στο διπλανό σάη - Πάνος Μπος ρισπέκτ).

Είδα ότι έχουν μεγάλη ανάγκη τα χύσια μου στην μάπα τους -( Κυριακοκλώνοι, γεωκόροι, ντίκι ντάκγκες γουάτ ιζ εν έϊτζεντ και λοιποί πουστοκλώνοι).

ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ.

Δεν ασχολούμαι μαζί σας.

Γιατί είδα ότι αρχηγός των αρχι-πσεκααζμένων του bou.com έχει γίνει ο Λίλας.

Μα ρε μαλάκες καθυστερημένοι ο Λίλας;;;;;

Είναι ο αρχηγός σας;;;;;;

Μα ο Λίλας;;;;;;

ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΣΟΥΦΡΑ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΓΚΕΦΑΛΙΔΑ;;;;;;;;;;;;;;;


Που φαντασιώνεται ότι είναι ο Τούρινγκ ενώ είναι ένα ΤΣΟΛΙ ΚΑ ΜΙΣΟ;;;;;;;;
Ποιός τον όρισε αρχηγό ;

Γιατί να χρειαζόμαστε κάποιον αρχηγό ; Σε εκλογές θα κατέβουμε ; :think:

Επίσης ο ίδιος δεν επιβεβαίωσε οτι είναι ο Λιλάς (αλλά ούτε και το διέψευσε) απο ότι νομίζω.
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
https://toavriotisygeias.gr/2020/12/04/καθηγητής-γ-ιωαννίδης-10-000-θάνατοι-στην/ τωρα αν για ολες τις χώρες αυτος κοπανάει εκει και ενα 10ρικο αυτο ειναι αλλο θέμα.
Αυτός ο μαλάκας με περικεφαλαία,ο πολύς ‘καθηγητής’ J.Ιωαννίδης,που θέλει να μας κάνει σαν τα μούτρα του Τραμπ...

Ξέρει κάποιος τί ρόλο βαράει;
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Είδα ότι μερικά ΠΣεκοσκουπίδια με ψάχνουνε.

Είδα ότι με ψάχνουνε να τους τραμπουκίσω.

Είδα ότι με έχουνε πολύ μεγάλη ανάγκη (για να θυμηθούμε τον Πίτσι που έσκασε μύτη μετά από πολύ καιρό στο διπλανό σάη - Πάνος Μπος ρισπέκτ).

Είδα ότι έχουν μεγάλη ανάγκη τα χύσια μου στην μάπα τους -( Κυριακοκλώνοι, γεωκόροι, ντίκι ντάκγκες γουάτ ιζ εν έϊτζεντ και λοιποί πουστοκλώνοι).

ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ.

Δεν ασχολούμαι μαζί σας.

Γιατί είδα ότι αρχηγός των αρχι-πσεκααζμένων του bou.com έχει γίνει ο Λίλας.

Μα ρε μαλάκες καθυστερημένοι ο Λίλας;;;;;

Είναι ο αρχηγός σας;;;;;;

Μα ο Λίλας;;;;;;

ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΣΟΥΦΡΑ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΓΚΕΦΑΛΙΔΑ;;;;;;;;;;;;;;;


Που φαντασιώνεται ότι είναι ο Τούρινγκ ενώ είναι ένα ΤΣΟΛΙ ΚΑ ΜΙΣΟ;;;;;;;;
Η Λιλα το κουτσουρο το εχει στον κωλο της,εσυ ναυαγιο της ζωης το εχεις στο κεφαλι σου .Πηγαινε τωρα να παρεις τα χαπια σου.

:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Τρεντάρει πολύ η φωτογραφία από τον Ευαγγελισμό. Παραδόξως δεν την είδα εδώ μέσα. Έχει κανείς καραντινολάγνος την όρεξη να την αναλύσουμε λίγο;;;;Γιατί στα ΣΊΓΟΥΡΑ το spin αφήγημα ΔΕΝ ΙΣΧΎΕΙ.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556

αυτο πιανει και τους γιατρους του σαη? ενημερωστε ρε νιαμου και ανησυχαμε :confused::confused::confused:
 

k1k2k3k4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
3
Like
200
Πόντοι
1
:2funny:
αυτο πιανει και τους γιατρους του σαη? ενημερωστε ρε νιαμου και ανησυχαμε :confused::confused::confused:
Θα ερθουν τα χαρτια επιστρατευσης σε πμ
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556
:undecided::undecided:καποιο νιμου δεν μπορει να βρεθει να φτιαξει ενα κλωνο με φωτο προφιλ μπαλατσινος και να στειλει πμ στους γιατρους του σαη να ξεροχυσουμε?
:confused::confused:
 

k1k2k3k4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
3
Like
200
Πόντοι
1
:undecided::undecided:καποιο νιμου δεν μπορει να βρεθει να φτιαξει ενα κλωνο με φωτο προφιλ μπαλατσινος και να στειλει πμ στους γιατρους του σαη να ξεροχυσουμε?
:confused::confused:
Μπορει να ειναι ηδη μελος. Ψαξε στη σελιδα της Μπαλατσινου για θετικα σχολια :wink:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006

αυτο πιανει και τους γιατρους του σαη? ενημερωστε ρε νιαμου και ανησυχαμε :confused::confused::confused:

δυστυχως απο την επομενη εβδομαδα το σαη θα λειτουργει με προσωπικο ασφαλείας και δεν θα εχει εφημεριες....
παρακαλουνται ολοι να ανοιγουν ιατρικα θεματα μονο δευτέρα με παρασκευή και από 8:00 έως 14:00 και ζητουμε την κατανοηση σας για καθυστερηση στις απαντησεις, καθως οι ιατροι του σαιτ θα ειναι περιορισμενοι....

υγ : για περισσοτερες πληροφοριες απευθυνθειτε με πμ στην διοικηση (αντισθενης)
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.317
Κριτικές
1
Like
35.363
Πόντοι
6.256
Γερμανία,
Σκληρο λοκνταουν εως μετα το καθολικο πασχα 18 απριλίου.
Οπότε ξεχάστε το πασχα εδω, ο δούλος των ναζί θα ακολουθήσει πιστά τις οδηγίες χρησης
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
Γερμανία,
Σκληρο λοκνταουν εως μετα το καθολικο πασχα 18 απριλίου.
Οπότε ξεχάστε το πασχα εδω, ο δούλος των ναζί θα ακολουθήσει πιστά τις οδηγίες χρησης
τα παμε τυπε...μεσα μαιου και μετα...οπως περυσι...
οι επομενοι 2 μηνες ειναι κρισιμοι..
:confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.317
Κριτικές
1
Like
35.363
Πόντοι
6.256
Σκάι πριν λίγο

Κούτρας
Μηπως έγινε η επιστρατευση λίγο αργά?

Σκέρτσος
Η κυβέρνηση πραττει αναλογα με τις συγκυριες

Κούτρας
Τωρα είμαστε στο και πέντε

Σκέρτσος
Δε νομίζω

Κατα τ αλλα λεγαμε τσίρκο τον σύριζα

Δε θα πρεπε να ειχε προετοιμασει ιδιώτες να τους εκπαιδευσει και μακαρι να μην χρειάζονταν,

Βγαίνει τώρα ο κικίλιας με αυστηρο ύφος να μας πείσει οτι όλα έγιναν σωστα και στην ωρα τους.

Η πραγματικότητα ειναι ότι όποιος δεν έχει ιό και χρειαστει νοσοκομείο θα πρεπει να ναι πλουσιος,
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Δεν ανησυχούμε .Εμείς έχουμε πανέξυπνα μέτρα.
Καί θαυμάστε και κουρεμένοι.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.317
Κριτικές
1
Like
35.363
Πόντοι
6.256
τα παμε τυπε...μεσα μαιου και μετα...οπως περυσι...
οι επομενοι 2 μηνες ειναι κρισιμοι..
:confused:
Να το κάνουμε 3 μήνες?
Να προλάβουν με την ανεσή τους οι γύφτοι και τα λαθροσκουπιδια να ολοκληρώσουν χαλαρά το πλιάτσικο στα σπίτια εξοχικα της επαρχίας,

Ή πάλι κάνω λάθος
 

radiohead72

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
201
Like
157
Πόντοι
1
Γερμανία,
Σκληρο λοκνταουν εως μετα το καθολικο πασχα 18 απριλίου.
Οπότε ξεχάστε το πασχα εδω, ο δούλος των ναζί θα ακολουθήσει πιστά τις οδηγίες χρησης
Είναι φίλοι μας οι Γερμανοί :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom