Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Τυπέ Νενα που τα ξέρεις όλα αυτά?

Το ρωσικό η το jonson είναι καλυτερα?
Τα ιδια ειναι ολα.Κανενα δοκιμασμενο.Δεν εχουν πιστοποιηση απο κανενα οργανισμο υγειας.Εχουν μονο αδεια χρησης λογω εκτακτου αναγκης και αφου πιεστηκαν και απειληθηκαν ιδιως η Ευρωπαικη επιτροπη υγειας απο Μερκελ και σια.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Οι αριστεροι θα σου απαντησουν οτι οι "απολιτίκ" ειναι η αγαπημενη ομαδα ανθρωπων για το καθεστως
Άλλος βλάκας κι εσύ. Και το βλάκας προκύπτει από το γεγονός ότι χρησιμοποιείς τον ηλίθιο χαρακτηρισμό "απολιτικ" όπως κάνουν όλοι οι χαμηλής νοημοσύνης προβατοποιημένοι κομματόσκυλοι για να νιώσουν καλύτερα.
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.960
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Ρε σεις ειναι δυνατον....οι γαμημενοι εχουν κλεισει την αγορα,εχουν εγκλωβισει τον κοσμο μεσα και εχουν αμολησει μπραβους με στολες να βαρανε ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ....καθημερινα μοιραζουν χαστουκια και ξυλο σε εκατονταδες περιπτωσεις και προστιμα,μιλαμε για ξεκαθαρη αλητεια.....απο τυχη η κοινωνια δεν εχει εκραγει και θα λεγα οχι τοσο τυχη αν τα βαλουμε κατω....αν ο πληθυσμος ηταν μ.ο νεοτερος σημερα θα χαμε εξεγερση,η τυχη (που δεν ειναι τυχη) εχει να κανει πως οι γεροι δεν μπορουν να βγουν στους δρομους και η χωρα ειναι γεματη ηλικιωμενους!
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.960
Like
11.198
Πόντοι
2.606
το ποσο απιθανοι και επικινδυνοι ειναι αυτοι που σημερα κυβερνουν μπορει να το διαπιστωσει ο καθενας, ασχετα τι πιστευει πωλητικα!!!!....ΑΝΟΙΞΤΕ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΣΥΣΤΗΜΙΚΑ ΜΜΕ..........ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΡΜΠΟΝ ,ΓΡΑΜΜΕΝΕΣ ΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΕΡΙ,ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΚΦΩΝΟΥΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ.....ΚΑΙ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΗΔΗ ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ......Για ποιο λογο μια κυβερνηση που αποτελει λυση για τον τοπο και οπως λετε πολλοι ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ, καταφευγει σε τοσο κραυγαλεα γκεμπελικη πρακτικη.........προσεχτε ρε μαλακες ,βαλτε το μυαλο σας να δουλεψει γιατι ισως απο μονη λυση οπως λετε τελικα ,καταληξουν Η ΤΕΛΙΚΗ ΛΥΣΗ για το πολιτευμα και την ελευθερια σε αυτη τη βαλκανικη μπανανια που ζουμε......στα αρχιδια μας ο κορωνας,που θα παει θα τον πηδηξουμε καποια στιγμη,παντα αυτο κανουμε οι ανθρωποι,η ελευθερια ρε ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΜΕΤΡΑΕΙ!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Ζούμε διπλάσια χρόνια; Τέτοιες μαλακίες πιστεύετε και οι Κουληδες και κάθε Μέρκελ συζητάνε να μας βάζουν να δουλεύουμε έως τα 72 όπου και θα συνταξιοδοτουμαστε

Αγαπητό μέλος. Πριν γράψεις ότι σου έρθει στο κεφάλι, κάνε μια έρευνα στο διαδίκτυο. Τσάμπα είναι και εύκολη, θα σε πληροφορήσω εγώ λοιπόν. Στις αρχές του προηγούμενου αιώνα, οι 40ρηδες θεωρούνταν ΓΕΡΟΙ. Επισυνάπτω άρθρο από εφημερίδα της εποχής. Τη νύχτα της 17ης Μαΐου του σωτηρίου έτους 1908, ο κύριος Αλέξανδρος Παπαρδελόπουλος του Γεωργίου, ετών 26, επάγγελμα έμπορος, αισθάνθηκε κάτι απροσδιόριστα φουντώματα που τον αφύπνισαν και τα οποία απέδωσε στην ποσότητα της παλαμίδας που έφαγε το βράδυ. Γέρος άνθρωπος, στα σαράντα του, χούφταλο δηλαδή, εβάδιζε αφηρημένος στην οδό Πινακωτών*, κι ένα λαντώ** που ερχόταν με φρηνήρη καλπασμό τον παρέσυρε και Θεός σχωρέσ' τον.
Έγραψαν τότε οι εφημερίδες «Ακρόπολις» του Βλ. Γαβριηλίδη και «Χρόνος» του Ι. Διάκου: «Άμαξα από ρυτήρος*** ελαύνουσα παρέσυρε τεσσαρακοντούτη γέροντα. Ο ατυχής γέρων, μεταφερόμενος εις το νοσοκομείον, εξέπνευσεν…» πηγή http://atheofobos2.blogspot.com/2015/02/35-40.html
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Ρε σεις ειναι δυνατον....οι γαμημενοι εχουν κλεισει την αγορα,εχουν εγκλωβισει τον κοσμο μεσα και εχουν αμολησει μπραβους με στολες να βαρανε ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ....καθημερινα μοιραζουν χαστουκια και ξυλο σε εκατονταδες περιπτωσεις και προστιμα,μιλαμε για ξεκαθαρη αλητεια.....απο τυχη η κοινωνια δεν εχει εκραγει και θα λεγα οχι τοσο τυχη αν τα βαλουμε κατω....αν ο πληθυσμος ηταν μ.ο νεοτερος σημερα θα χαμε εξεγερση,η τυχη (που δεν ειναι τυχη) εχει να κανει πως οι γεροι δεν μπορουν να βγουν στους δρομους και η χωρα ειναι γεματη ηλικιωμενους!
Οι γεροι οταν ηταν ο καιρος τους εκαναν πολλα και θυσιασαν πολλα για να μπορεις να λες και να κανεις μονο μαλακιες σημερα και να μην σε πειραζει κανενας
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
159577841_1589421704600454_5412282172904166175_o.jpg
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.960
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Οι γεροι οταν ηταν ο καιρος τους εκαναν πολλα και θυσιασαν πολλα για να μπορεις να λες και να κανεις μονο μαλακιες σημερα και να μην σε πειραζει κανενας
Μωρη ψωλου ΔΕΝ κατηγορω χυλιοχυμενε τους γερους που γερασαν...αντε γαμησου τουλαχιστον αν δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις.....ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΜΕ ΛΥΠΗ ΜΟΥ ΠΩΣ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ Η ΧΩΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Η ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΣΕ ΟΤΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΤΗΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑΣΜΕΝΗ!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Να λες την αλήθεια σε μερικούς ανθρώπους είναι το ίδιο σαν να κατευθύνεις της ακτίνες του φωτός στη φωλιά της κουκουβάγιας: το φως θα ενοχλήσει τα μάτια τους και θα βγάζουν τις κραυγές τους.

Δ. Ντιντερό

Να λες την αλήθεια σε μερικούς ανθρώπους είναι το ίδιο σαν να κατευθύνεις της ακτίνες του φωτός στη φωλιά της κουκουβάγιας: το φως θα ενοχλήσει τα μάτια τους και θα βγάζουν τις κραυγές τους.

Δ. Ντιντερό
Οι Εγκυκλοπεδιστές, σαν τον Ντιντερό, μέσω της γνώσης έφεραν τη Γαλλική Επανάσταση, και είδαμε μια άσπρη μέρα. Η ερώτησή μου παραμένει. Ποιες είναι οι Επιστημονικές Σπουδές σου και ΙΣΧΥΡΙΖΕΣΑΙ πως το εν λόγω εμβόλιο είναι επικίνδυνο, όταν έχουν εμβολιαστεί τόσες χιλιάδες άνθρωποι και οι παρενέργειες είναι ελάχιστες
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Αγαπητό μέλος. Πριν γράψεις ότι σου έρθει στο κεφάλι, κάνε μια έρευνα στο διαδίκτυο. Τσάμπα είναι και εύκολη, θα σε πληροφορήσω εγώ λοιπόν. Στις αρχές του προηγούμενου αιώνα, οι 40ρηδες θεωρούνταν ΓΕΡΟΙ. Επισυνάπτω άρθρο από εφημερίδα της εποχής. Τη νύχτα της 17ης Μαΐου του σωτηρίου έτους 1908, ο κύριος Αλέξανδρος Παπαρδελόπουλος του Γεωργίου, ετών 26, επάγγελμα έμπορος, αισθάνθηκε κάτι απροσδιόριστα φουντώματα που τον αφύπνισαν και τα οποία απέδωσε στην ποσότητα της παλαμίδας που έφαγε το βράδυ. Γέρος άνθρωπος, στα σαράντα του, χούφταλο δηλαδή, εβάδιζε αφηρημένος στην οδό Πινακωτών*, κι ένα λαντώ** που ερχόταν με φρηνήρη καλπασμό τον παρέσυρε και Θεός σχωρέσ' τον.
Έγραψαν τότε οι εφημερίδες «Ακρόπολις» του Βλ. Γαβριηλίδη και «Χρόνος» του Ι. Διάκου: «Άμαξα από ρυτήρος*** ελαύνουσα παρέσυρε τεσσαρακοντούτη γέροντα. Ο ατυχής γέρων, μεταφερόμενος εις το νοσοκομείον, εξέπνευσεν…» πηγή http://atheofobos2.blogspot.com/2015/02/35-40.html
Αγαπητό μέλος! Γράφω στην πουτσα μου τις μαλακίες που γράφεις ότι θα έπρεπε να πειστω και κοιτάω την ηλικία που έζησε ο πατέρας μου, συγγενείς μου και γειτονοι!

Τα 70 πλέον είναι ταβάνι! Ήρθε και ο κορονοιος όπου έγιναν κανονικότητα.
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Μωρη ψωλου ΔΕΝ κατηγορω χυλιοχυμενε τους γερους που γερασαν...αντε γαμησου τουλαχιστον αν δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις.....ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΜΕ ΛΥΠΗ ΜΟΥ ΠΩΣ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ Η ΧΩΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Η ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΣΕ ΟΤΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΤΗΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑΣΜΕΝΗ!
Τα γερασμενα μυαλα ειναι το προβλημα σαν το δικο σου που για ολα φταινε οι αλλοι και περιμενουν απο τους αλλους να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα.Ε ψωλου?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Ρε μπρο κώλε
Απάντησε και στο δικό μου ποστ από προχθές. Τι; Δεν ξέρεις;
τι θέλεις να σου απαντήσω; για τους θανάτους; δεν είμαι ούτε στατιστικολόγος, ούτε Γιατρός. Οικονομικά έχω σπουδάσει, αλλά η εμπιστοσύνη που έχω στην Επιστήμη είναι ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ. Μας διπλασίασε το χρόνο ζωής (στη Δύση), ζούμε πολύ άνετα, έχω πάει ταξίδια στο Εξωτερικό με Αεροπλάνο, ενώ ο πατέρας μου μας είχε πάει μέχρι τον Πόρο. Η ζωή όλων μας έχει γίνει μαγική χάρη σε αυτή, και υπάρχουν κάποια αχαρακτήριστα άτομα που την κατηγορούν, χρησιμοποιώντας μάλιστα τα επιτεύγματά της, όπως αυτό το μέσο που επικοινωνούμε. Πόση αχαριστία
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.960
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Τα γερασμενα μυαλα ειναι το προβλημα σαν το δικο σου που για ολα φταινε οι αλλοι και περιμενουν απο τους αλλους να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα.Ε ψωλου?
βαλε εσυ μαλακα στον κωλαθρακο σου δεντρα και γραφε μαλακα ασυναρτησιες ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΟΝΕΙΡΑ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΠΙΝΕΔΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ....εισαι τελικα εντελως βαρεμενος,πρεπει να ζεις με ισχυρα ψυχοφαρμακα......μονο λυπηση προκαλεις!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Αγαπητό μέλος! Γράφω στην πουτσα μου τις μαλακίες που γράφεις ότι θα έπρεπε να πειστω και κοιτάω την ηλικία που έζησε ο πατέρας μου, συγγενείς μου και γειτονοι!

Τα 70 πλέον είναι ταβάνι! Ήρθε και ο κορονοιος όπου έγιναν κανονικότητα.
ρωτάω λοιπόν. Σήμερα. ΣΗΜΕΡΑ, οι 40ρηδες θεωρούνται ΓΕΡΟΙ, όπως θεωρούνταν στις αρχές του προηγούμενου αιώνα, ναι ή όχι; η πούτσα σου δεν έχει καμία σχέση με την απάντηση που ζητάω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Άλλος βλάκας κι εσύ. Και το βλάκας προκύπτει από το γεγονός ότι χρησιμοποιείς τον ηλίθιο χαρακτηρισμό "απολιτικ" όπως κάνουν όλοι οι χαμηλής νοημοσύνης προβατοποιημένοι κομματόσκυλοι για να νιώσουν καλύτερα.
Bαλε στη θεση της λεξης "απολιτικ" όποια αλλη λεξη επιθυμεις
Το νοημα της παραθεσης μου δεν αλλαζει
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Οι Εγκυκλοπεδιστές, σαν τον Ντιντερό, μέσω της γνώσης έφεραν τη Γαλλική Επανάσταση, και είδαμε μια άσπρη μέρα. Η ερώτησή μου παραμένει. Ποιες είναι οι Επιστημονικές Σπουδές σου και ΙΣΧΥΡΙΖΕΣΑΙ πως το εν λόγω εμβόλιο είναι επικίνδυνο, όταν έχουν εμβολιαστεί τόσες χιλιάδες άνθρωποι και οι παρενέργειες είναι ελάχιστες
Εμβολιο η φαρμακο που δεν εχει δοκιμασθει επαρκως(το FDA ζητα 10 χρονια και διπλες κλινικες μελετες)δεν ειναι ασφαλες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Αγαπητό μέλος! Γράφω στην πουτσα μου τις μαλακίες που γράφεις ότι θα έπρεπε να πειστω και κοιτάω την ηλικία που έζησε ο πατέρας μου, συγγενείς μου και γειτονοι!

Τα 70 πλέον είναι ταβάνι! Ήρθε και ο κορονοιος όπου έγιναν κανονικότητα.
Ποιος γραφει μαλακιες τωρα? ο Μποκολος? Καλα
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
βαλε εσυ μαλακα στον κωλαθρακο σου δεντρα και γραφε μαλακα ασυναρτησιες ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΟΝΕΙΡΑ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΠΙΝΕΔΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ....εισαι τελικα εντελως βαρεμενος,πρεπει να ζεις με ισχυρα ψυχοφαρμακα......μονο λυπηση προκαλεις!
Αυτο ακριβως εννοουσα.Οτι η πολη πρεζα κανει κακο.Σε ευχαριστω που με εβγαλες απο την δυσκολια.Ψωλου
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.336
Κριτικές
1
Like
35.388
Πόντοι
6.256
Ρε εχετε τρελλαθει τελείως?
Δεν καταλαβαίνετε τίποτα, δεν βλέπετε ότι μονο η νδ μας έμεινε?

Σε τοσο κρισιμες στιγμές εμεις θα χουμε ακυβερνησία?

ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΛΙΓΟ



καλα ειδες
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Βγήκε λέει δημοσκόπηση σήμερα που δείχνει μείωση της αποδοχής των μέτρων από τον κόσμο. Εντωμεταξύ όσο φτάνουμε προς τον Μάϊο οι αντικειμενικές δημοσκοπήσεις του Κούλη θα δείχνουν όλο και μικρότερη αποδοχή των μέτρων ώσπου θα βγει τέλη Απριλίου και θα πει ότι ακολουθεί την πλειοψηφία και αίρει τα μέτρα.:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom