Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96

Που είναι οι κουλοτρόληδες που υποστήριζαν ότι τους έλεγαν τα όργανα - γιατροί του συστήματος. Και δεν μιλάω για όλους τους γιατρούς του κόσμου.
Ένα ένα καταριπτονται και γκρεμίζεται το αφήγημα του συστήματος
Τώρα θα βγει ο μπαρόκας και θα γράψει :
ΔΗΑΔΟΣΤΑΙ ΔΗΑΔΟΣΤΑΙ
:alivedick::alivedick::alivedick:

Είχε ανέβει μελέτη εδώ στο forum σχετική με την οποία ο Leclerc δεν συμφωνούσε. Και αν έχω καταλάβει καλά αυτή τη μελέτη επικαλείται και ο ΠΟΥ.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Φήμες από Θεσσαλονίκη λένε πως το lockdown στο δήμο Ευόσμου έγινε για να μη γίνουνε διαδηλώσεις για το κέντρο λαθρομεταναστών που ετοιμάζουν.:confused:
Μπορεί να μας πει κάποιος τι παίζει εκεί;

Ε δεν φαντάζομαι να τους πειράζει,30% πήρε ο τσίριζα εκεί
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Απλοϊκό το παρακάτω παράδειγμα αλλά δεν μπορώ να μιλήσω διαφορετικά για τους ανεπίδεκτους μαθήσεως.

Αν πάς σε μια γκόμενα που τη γουστάρεις και της δηλώσεις : θέλω να σε ξεσκίσω από όλες σου τις τρύπες και να σε χύσω στα γυαλιά σου πόρνη!!!!
Πιστεύεται ότι θα έχετε επιτυχία;;;
Δεν είναι απείρως καλύτερη μια σταδιακή προσέγγιση;;;

Το ίδιο ακριβώς και στην κοινωνία. Δεν δηλώνει καμία κυβέρνηση (δημοκρατική) ανοιχτά τις προθέσεις της. Τις χωρίζει σε φάσεις και εφαρμόζοντάς τες τις δικαιολογεί. Ο μόνος τρόπος για να καταλάβει η πλέμπα την παγίδα είναι να συγκρίνει το πριν και το μετά. Δεν μπορεί όμως γιατί είναι ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΈΝΗ να ζεί σε αυτό που ονομάζεται ΑΙΏΝΙΟ ΠΑΡΌΝ.

Το γεγονός ότι το διαβάζετε για πρώτη φορά δεν σημαίνει ότι δεν ισχύει.
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
75
Like
33
Πόντοι
0
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί εμβολιάστηκαν πρώτα οι ηλικιωμένοι.
Οι 35άρηδες- 55άρηδες πρώτα να εμβολιαστούν που κινούνται και είναι δυνητικοί φορείς του ιού και τον μεταδθδουν
Ακατανόητα πράγματα
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.901
Κριτικές
16
Like
14.732
Πόντοι
6.515
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί εμβολιάστηκαν πρώτα οι ηλικιωμένοι.
Οι 35άρηδες- 55άρηδες πρώτα να εμβολιαστούν που κινούνται και είναι δυνητικοί φορείς του ιού και τον μεταδθδουν
Ακατανόητα πράγματα

Γιατί οι ηλικιωμένοι είναι καλυτεροι ψηφοφόροι του συστηματος
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
ουτε καν...μαλλον μονο για τα πιτσιρικια μιλας που δεν εχουν τιποτα να χασουν περα απο την φραπα στη καφετερια

δεν υπαρχει τοσο βλακας που να ειναι στα αρχιδια του αυτο το πραγμα

εχει ξεσκισει ψυχουλες ο κουλης γαμω το αιμα του

Ποιες ψυχουλες ξεσκισαν;Αυτες π τον εξελεξαν πρωθυπουργο;Αυτοι π περυσι τετοιο καιρο,περιπου,λεγανε οτι ο Κουλης ητανε ο μονος πρωθυπουργος π νοιαστηκε για το λαο του μετα τον Καποδιστρια;

Προσωπικα στον ψωλο μου!Ειμαι καθε μερα γυμναστηριο,τρεξιμο,ποδηλατο,περπατημα κ καφεδαρα ή Red Bull στο χερι απολαμβανωντας τον μεσογειακο ηλιο π μαστιζει τη χωρα μας,περιμενω πως κ πως τον Μαϊο ν αρχισω μπανακια κ ευχομαι ο πουστης ο Ελληναρας να τ καρφωθει ενα καυλι ΝΑ....... με το συμπαθειο,μηπως κ ξυπνισει νοιαζομενος λιγο περισσοτερο για τον διπλανο του,για ατομα π βαλλονται,για ατομα π διεκδικουν,για ατομα π αγωνιζονται για ενα καλυτερο αυριο των παιδιων χωρις οι ιδιοι να χουν παιδια,μηπως αγαπησει λιγο πιο πολυ το περιβαλλον,μηπως γινει λιγο πιο πολυ ανιδιοτελης.

Εως τοτε....εμενα στον ψωλο μου
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
ουτε καν...μαλλον μονο για τα πιτσιρικια μιλας που δεν εχουν τιποτα να χασουν περα απο την φραπα στη καφετερια

δεν υπαρχει τοσο βλακας που να ειναι στα αρχιδια του αυτο το πραγμα

εχει ξεσκισει ψυχουλες ο κουλης γαμω το αιμα του

Ποιες ψυχουλες ξεσκισαν;Αυτες π τον εξελεξαν πρωθυπουργο;Αυτοι π περυσι τετοιο καιρο,περιπου,λεγανε οτι ο Κουλης ητανε ο μονος πρωθυπουργος π νοιαστηκε για το λαο του μετα τον Καποδιστρια;

Προσωπικα στον ψωλο μου!Ειμαι καθε μερα γυμναστηριο,τρεξιμο,ποδηλατο,περπατημα κ καφεδαρα ή Red Bull στο χερι απολαμβανωντας τον μεσογειακο ηλιο π μαστιζει τη χωρα μας,περιμενω πως κ πως τον Μαϊο ν αρχισω μπανακια κ ευχομαι ο πουστης ο Ελληναρας να τ καρφωθει ενα καυλι ΝΑ....... με το συμπαθειο,μηπως κ ξυπνισει νοιαζομενος λιγο περισσοτερο για τον διπλανο του,για ατομα π βαλλονται,για ατομα π διεκδικουν,για ατομα π αγωνιζονται για ενα καλυτερο αυριο των παιδιων χωρις οι ιδιοι να χουν παιδια,μηπως αγαπησει λιγο πιο πολυ το περιβαλλον,μηπως γινει λιγο πιο πολυ ανιδιοτελης.

Εως τοτε....εμενα στον ψωλο μου
Πλέον αυτά τα ζητήματα που θέτεις έχουν μπει σε νέο «portfolio». Αν κρατάς αποστάσεις, φοράς μασκούλα, βαρέσεις.. εμπόλι και έχεις το πιστοποιητικό τότε είσαι κοινωνικά ευαίσθητος και νοιάζεσαι για τον διπλανό σου. Όλα τα άλλα που λες είναι τρίχες..
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
ουτε καν...μαλλον μονο για τα πιτσιρικια μιλας που δεν εχουν τιποτα να χασουν περα απο την φραπα στη καφετερια

δεν υπαρχει τοσο βλακας που να ειναι στα αρχιδια του αυτο το πραγμα

εχει ξεσκισει ψυχουλες ο κουλης γαμω το αιμα του

Ποιες ψυχουλες ξεσκισαν;Αυτες π τον εξελεξαν πρωθυπουργο;Αυτοι π περυσι τετοιο καιρο,περιπου,λεγανε οτι ο Κουλης ητανε ο μονος πρωθυπουργος π νοιαστηκε για το λαο του μετα τον Καποδιστρια;

Προσωπικα στον ψωλο μου!Ειμαι καθε μερα γυμναστηριο,τρεξιμο,ποδηλατο,περπατημα κ καφεδαρα ή Red Bull στο χερι απολαμβανωντας τον μεσογειακο ηλιο π μαστιζει τη χωρα μας,περιμενω πως κ πως τον Μαϊο ν αρχισω μπανακια κ ευχομαι ο πουστης ο Ελληναρας να τ καρφωθει ενα καυλι ΝΑ....... με το συμπαθειο,μηπως κ ξυπνισει νοιαζομενος λιγο περισσοτερο για τον διπλανο του,για ατομα π βαλλονται,για ατομα π διεκδικουν,για ατομα π αγωνιζονται για ενα καλυτερο αυριο των παιδιων χωρις οι ιδιοι να χουν παιδια,μηπως αγαπησει λιγο πιο πολυ το περιβαλλον,μηπως γινει λιγο πιο πολυ ανιδιοτελης.

Εως τοτε....εμενα στον ψωλο μου
δεν διαφωνω...
αν και λιγο ουτοπικο το σεναριο ο ελληναρας μετα απο αυτο να γινει καλυτερος

γυμναστηριο που βρισκουμε? :think:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
ουτε καν...μαλλον μονο για τα πιτσιρικια μιλας που δεν εχουν τιποτα να χασουν περα απο την φραπα στη καφετερια

δεν υπαρχει τοσο βλακας που να ειναι στα αρχιδια του αυτο το πραγμα

εχει ξεσκισει ψυχουλες ο κουλης γαμω το αιμα του

Ποιες ψυχουλες ξεσκισαν;Αυτες π τον εξελεξαν πρωθυπουργο;Αυτοι π περυσι τετοιο καιρο,περιπου,λεγανε οτι ο Κουλης ητανε ο μονος πρωθυπουργος π νοιαστηκε για το λαο του μετα τον Καποδιστρια;

Προσωπικα στον ψωλο μου!Ειμαι καθε μερα γυμναστηριο,τρεξιμο,ποδηλατο,περπατημα κ καφεδαρα ή Red Bull στο χερι απολαμβανωντας τον μεσογειακο ηλιο π μαστιζει τη χωρα μας,περιμενω πως κ πως τον Μαϊο ν αρχισω μπανακια κ ευχομαι ο πουστης ο Ελληναρας να τ καρφωθει ενα καυλι ΝΑ....... με το συμπαθειο,μηπως κ ξυπνισει νοιαζομενος λιγο περισσοτερο για τον διπλανο του,για ατομα π βαλλονται,για ατομα π διεκδικουν,για ατομα π αγωνιζονται για ενα καλυτερο αυριο των παιδιων χωρις οι ιδιοι να χουν παιδια,μηπως αγαπησει λιγο πιο πολυ το περιβαλλον,μηπως γινει λιγο πιο πολυ ανιδιοτελης.

Εως τοτε....εμενα στον ψωλο μου
δεν διαφωνω...
αν και λιγο ουτοπικο το σεναριο ο ελληναρας μετα απο αυτο να γινει καλυτερος

γυμναστηριο που βρισκουμε? :think:

Το 2012,όταν ο Σαμαράς είχε πει όποιος μαγαζατορας δεν έχει οφειλές μπορεί να κλείσει το κωλομαγαζο του και θα πάρει ταμείο ανεργίας, το είχα κλείσει και με τα λίγα χρήματα του επιδόματος είχα φτιάξει σπίτι ένα homemade gym με power rack, πάγκους κλπ.Δεκα χρόνια μετά ήταν απ'τις πιο σοφές μου επενδύσεις
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Φήμες από Θεσσαλονίκη λένε πως το lockdown στο δήμο Ευόσμου έγινε για να μη γίνουνε διαδηλώσεις για το κέντρο λαθρομεταναστών που ετοιμάζουν.:confused:
Μπορεί να μας πει κάποιος τι παίζει εκεί;

Δεν ξέρω τί παίζει με το κέντρο που λές , είμαι σε διπλανό δήμο εγω , αλλά παρόλαυτά έγιναν κάποιες διαδηλώσεις απο οτι είδα στο youtube ... τωρα για το λοκντάουν ηταν ; για το κέντρο που λες θα σε γελάσω.

Λέει μέσα στο βίντεο τελικά οτι οι διαμαρτυρίες έγιναν για το λοκντάουν και για την πιθανότητα δημιουργίας του hotspot.

 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Ενα γαμω το σπιτι τους και σημερα,μην παει χαμενη η μερα!
 

niko3540

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
120
Like
59
Πόντοι
1
Αρχισαν ηδη οι συζητησεις για παραταση. Τουλαχιστον λενε αυτη τη φορα θα ανοιξουν πρωτα τα μαγαζια κι οχι τα σχολεια. Τονιζω το λενε γιατι μια σταθεροτητα δεν την εχουν.
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Λοιπον,δεν ξερω αν τους εχετε πετυχει καπου ,αλλα εχω εντοπισει 3η κατηγορια απο μουλους....τα χουμε χυμα τα χουμε και τσουβαλατα τωρα....στην αρχη πιστευα οτι ειναι σποραδικα περιστατικα τρελακηδων αλλα το ακουω ολο και πιο συχνα....σημερα δεν κρατηθηκα και μαρσαρα λεκτικα κατι χουντογερους....το λοιπον,εχουμε τα μαλακια τους καραντινοκαυλους,οκ.....εχουμε και τους ψεκαντανς τζιπιαρηδες του σωρρος ,πλακωσανε και τα υβριδια τωρα......λοκνταουν μεχρι να αλλαξουν οι πολοι λενε τα νιαμου,αλλα οχι εμβολιο γιατι θα μας ελεγχουν......οσο απιστευτο και αν διαβαζεται τοσο απιστευτα ακουγεται και το λενε...λεγανε κατι ευπαθεις πουστογεροι το πρωι ,σιγα μην κανω το εμβολιο και ο αλλος σιγονταρε....ναι λοκ νταουν μεχρι να πεσουν τα κρουσματα....θα κολλησουμε ολοι.....ΤΙ ΦΑΣΗ ΡΕ ΣΕΙΣ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Για μια εβδομαδα κατ' αρχην θα εχουμε παραταση, με μονη αλλαγη το click away.
Μετα βλεπουμε.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Για μια εβδομαδα κατ' αρχην θα εχουμε παραταση, με μονη αλλαγη το click away.
Μετα βλεπουμε.
Ρε συ ξάδερφε τι θα γίνει?
Πότε έχετε σκοπό να ανοίξετε τα μπουρδελακια μας??:grin:
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Η παρακάτω φωτογραφία είναι από νοσοκομείο στην ουκρανία.
Οι πορτοκαλί σκηνές που στήθηκαν έχουν νέες ΜΕΘ αλλά είναι άδειες.
Είναι απλά εφεδρεία και ίσως να μην χρειαστούν ποτε. Όλα βέβαια συνεχίζουν να είναι ανοιχτά.
Τρόποι υπάρχουν για να σωθούν τα πάντα. Θέληση δεν υπάρχει και άντε να μας πείσετε μετά καραντινόκαυλοι πως δεν ισχύουν αυτά που λέει ο dik
 

Συνημμένα

  • 0C12F0BF-B18D-4A16-9C11-2F182238C113.jpeg
    0C12F0BF-B18D-4A16-9C11-2F182238C113.jpeg
    184,1 KB · Εμφανίσεις: 24

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.020
Like
10.163
Πόντοι
2.606
Για μια εβδομαδα κατ' αρχην θα εχουμε παραταση, με μονη αλλαγη το click away.
Μετα βλεπουμε.

καταλαβα....την χασαποταβερνα την τσικνοπεμπτη να την ξεχασω μαλλον..:confused:

Τάκη και τον χαρταετό στην Πειραική δύσκολο το βλέπω...:confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.491
Like
20.313
Πόντοι
6.056
Καπου πηρε το αυτι μου στην τβ να λενε πως ο μπουμπουκος δηλωσε για την εστιαση "Καλο Μαϊο" :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom