Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.807
Πόντοι
5.506
Πάμε να κάνουμε λίγα μαθηματικά.
Υπάρχει τρύπα από το lockdown περί τα 40 δις.
Μια ΜΕΘ ποσό κοστίζει? 300 χιλιάδες? Άντε πως κάνει μισό μύριο.
Με ένα μυριο έχεις 2 ΜΕΘ με 10 μυρια έχεις 20.Με ένα δις από τα 40 που χάνονται ή σκορπίζονται σε ΜΜΕ και επιδόματα πόσες ΜΕΘ θα είχαμε;
2000 ΜΕΘ κύριοι. Με ένα!!!!
Ξέρω θα τα πείτε ψσεκασμένα μαθηματικά οι καραντινόκαυλοι.
Στα τσακίδια σας λέω εγώ


Τυπε μαθηματικα εκανες στη λαδακειο σχολη;;
Στη τελευταία πρόταση το ποστ μου έχει προνοήσει για την απάντηση σε τέτοιου είδους ερωτήσεις.:wink:


Ωραια, εσυ πες οτι τα 40 δις του αεπ που χαθηκαν ηταν στο χρηματοκιβωτιο μαζι με τα 37 του αλεκση.
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Μπαρόκα
Κάτσε μέσα μην τυχόν είσαι ασυμπτωματικός και κολλήσεις κανένα παππού και τον τρέχουμε στις ΜΕΘ...
Έτσι δεν είπε ο ΠΟΥ;
Απο τον περασμένο Μάρτιο έχει και χαλάκι στη σχισμή της κεντρικής πόρτας για να μην μεταφέρεται ο μολυσμένος αέρας:confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.807
Πόντοι
5.506
Μπαρόκα
Κάτσε μέσα μην τυχόν είσαι ασυμπτωματικός και κολλήσεις κανένα παππού και τον τρέχουμε στις ΜΕΘ...
Έτσι δεν είπε ο ΠΟΥ;


Γεροντοκορε, σιγα μην κατσω μεσα. Ολη μερα εξω ειμαι. Απλα ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ, αποφευγω συνωστισμους, χειραψιες, αγκαλιες, φιλια και κραταω αποσταση οταν συνομιλω με κοσμο. Α, πλενω και τα χερακια μου τακτικα, καλα καλα.

Αν τωρα πετυχω πουθενα το σκουλαμεντο απο κανεναν ψεκασμενο που τρεχει σαν την τρελη και σα να μη τρεχει τιποτα, τι να κανουμε, δεν ανηκω σε ευπαθη ομαδα, λογικα θα την πηδηξω.
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Πάμε να κάνουμε λίγα μαθηματικά.
Υπάρχει τρύπα από το lockdown περί τα 40 δις.
Μια ΜΕΘ ποσό κοστίζει? 300 χιλιάδες? Άντε πως κάνει μισό μύριο.
Με ένα μυριο έχεις 2 ΜΕΘ με 10 μυρια έχεις 20.Με ένα δις από τα 40 που χάνονται ή σκορπίζονται σε ΜΜΕ και επιδόματα πόσες ΜΕΘ θα είχαμε;
2000 ΜΕΘ κύριοι. Με ένα!!!!
Ξέρω θα τα πείτε ψσεκασμένα μαθηματικά οι καραντινόκαυλοι.
Στα τσακίδια σας λέω εγώ


Τυπε μαθηματικα εκανες στη λαδακειο σχολη;;
Στη τελευταία πρόταση το ποστ μου έχει προνοήσει για την απάντηση σε τέτοιου είδους ερωτήσεις.:wink:


Ωραια, εσυ πες οτι τα 40 δις του αεπ που χαθηκαν ηταν στο χρηματοκιβωτιο μαζι με τα 37 του αλεκση.
Εδώ κάποια στοιχεία για το 20 που η δημοσιονομική τρύπα ήταν 21-22δις. Η κάτω βόλτα βέβαια συνεχίζεται και θα ξεπεράσει κατά πολύ τα 40δις. Λόγω παγκόσμιας ύφεσης ούτως ή άλλως θα υπήρχε πτώση αλλά με πίνακες που έχουν μπει προ ημερών εδώ είμαστε από τους πρωταθλητές στην ύφεση σε ποσοστιαίες μονάδες. Και όλες οι πολιτικές της κυβέρνησης είναι ακόμα προς τη κατεύθυνση του να τα κάνει ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ.

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.807
Πόντοι
5.506
Μπαρόκα
Κάτσε μέσα μην τυχόν είσαι ασυμπτωματικός και κολλήσεις κανένα παππού και τον τρέχουμε στις ΜΕΘ...
Έτσι δεν είπε ο ΠΟΥ;
Απο τον περασμένο Μάρτιο έχει και χαλάκι στη σχισμή της κεντρικής πόρτας για να μην μεταφέρεται ο μολυσμένος αέρας:confused:


Αυτοκολλητο αεροστοπ, δεν ειμαστε τιποτα πρωτογονοι. :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.807
Πόντοι
5.506
Πάμε να κάνουμε λίγα μαθηματικά.
Υπάρχει τρύπα από το lockdown περί τα 40 δις.
Μια ΜΕΘ ποσό κοστίζει? 300 χιλιάδες? Άντε πως κάνει μισό μύριο.
Με ένα μυριο έχεις 2 ΜΕΘ με 10 μυρια έχεις 20.Με ένα δις από τα 40 που χάνονται ή σκορπίζονται σε ΜΜΕ και επιδόματα πόσες ΜΕΘ θα είχαμε;
2000 ΜΕΘ κύριοι. Με ένα!!!!
Ξέρω θα τα πείτε ψσεκασμένα μαθηματικά οι καραντινόκαυλοι.
Στα τσακίδια σας λέω εγώ


Τυπε μαθηματικα εκανες στη λαδακειο σχολη;;
Στη τελευταία πρόταση το ποστ μου έχει προνοήσει για την απάντηση σε τέτοιου είδους ερωτήσεις.:wink:


Ωραια, εσυ πες οτι τα 40 δις του αεπ που χαθηκαν ηταν στο χρηματοκιβωτιο μαζι με τα 37 του αλεκση.
Εδώ κάποια στοιχεία για το 20 που η δημοσιονομική τρύπα ήταν 21-22δις. Η κάτω βόλτα βέβαια συνεχίζεται και θα ξεπεράσει κατά πολύ τα 40δις. Λόγω παγκόσμιας ύφεσης ούτως ή άλλως θα υπήρχε πτώση αλλά με πίνακες που έχουν μπει προ ημερών εδώ είμαστε από τους πρωταθλητές στην ύφεση σε ποσοστιαίες μονάδες. Και όλες οι πολιτικές της κυβέρνησης είναι ακόμα προς τη κατεύθυνση του να τα κάνει ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ.



Βρε εγω μαζι σου ειμαι, μπορει να χαθουν και 100ρια δις.

Τα 40 που λες ειναι καπου κρυμμενα στο συρταρι ή μηπως, λεω εγω, δεν ηρθαν ποτε στην οικονομια.

Εποσης, πληροφορια, το ΑΕΠ δεν ειναι ταμειο του κρατους.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.807
Πόντοι
5.506
Πάμε να κάνουμε λίγα μαθηματικά.
Υπάρχει τρύπα από το lockdown περί τα 40 δις.
Μια ΜΕΘ ποσό κοστίζει? 300 χιλιάδες? Άντε πως κάνει μισό μύριο.
Με ένα μυριο έχεις 2 ΜΕΘ με 10 μυρια έχεις 20.Με ένα δις από τα 40 που χάνονται ή σκορπίζονται σε ΜΜΕ και επιδόματα πόσες ΜΕΘ θα είχαμε;
2000 ΜΕΘ κύριοι. Με ένα!!!!
Ξέρω θα τα πείτε ψσεκασμένα μαθηματικά οι καραντινόκαυλοι.
Στα τσακίδια σας λέω εγώ


Τυπε μαθηματικα εκανες στη λαδακειο σχολη;;
Στη τελευταία πρόταση το ποστ μου έχει προνοήσει για την απάντηση σε τέτοιου είδους ερωτήσεις.:wink:


Ωραια, εσυ πες οτι τα 40 δις του αεπ που χαθηκαν ηταν στο χρηματοκιβωτιο μαζι με τα 37 του αλεκση.
Εδώ κάποια στοιχεία για το 20 που η δημοσιονομική τρύπα ήταν 21-22δις. Η κάτω βόλτα βέβαια συνεχίζεται και θα ξεπεράσει κατά πολύ τα 40δις. Λόγω παγκόσμιας ύφεσης ούτως ή άλλως θα υπήρχε πτώση αλλά με πίνακες που έχουν μπει προ ημερών εδώ είμαστε από τους πρωταθλητές στην ύφεση σε ποσοστιαίες μονάδες. Και όλες οι πολιτικές της κυβέρνησης είναι ακόμα προς τη κατεύθυνση του να τα κάνει ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ.



Βρε εγω μαζι σου ειμαι, μπορει να χαθουν και 100ρια δις.

Τα 40 που λες ειναι καπου κρυμμενα στο συρταρι ή μηπως, λεω εγω, δεν ηρθαν ποτε στην οικονομια.

Εποσης, πληροφορια, το ΑΕΠ δεν ειναι ταμειο του κρατους.

Επισης, 2η πληροφορια, η ελλειψη μεθ δεν ειναι ΤΟ ΜΟΝΟ προβλημα. Η Γερμανια που εχει κανονικο συστημα υγειας εχει τις περισσοτερες μεθ και παλι κοντεψε να φρακαρει καποιες στιγμες.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Μπαρόκα
Κάτσε μέσα μην τυχόν είσαι ασυμπτωματικός και κολλήσεις κανένα παππού και τον τρέχουμε στις ΜΕΘ...
Έτσι δεν είπε ο ΠΟΥ;


Γεροντοκορε, σιγα μην κατσω μεσα. Ολη μερα εξω ειμαι. Απλα ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ, αποφευγω συνωστισμους, χειραψιες, αγκαλιες, φιλια και κραταω αποσταση οταν συνομιλω με κοσμο. Α, πλενω και τα χερακια μου τακτικα, καλα καλα.

Αν τωρα πετυχω πουθενα το σκουλαμεντο απο κανεναν ψεκασμενο που τρεχει σαν την τρελη και σα να μη τρεχει τιποτα, τι να κανουμε, δεν ανηκω σε ευπαθη ομαδα, λογικα θα την πηδηξω.

Μπαροκα μαζι με τα χερακια να πλενεις καλα καλα και το 4.5 cm μικρογαριδακη
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Μαύρα μεσάνυχτα από οικονομικά τα κομματόσκυλα.
Δίνεις περί το ένα δις στις ΜΕΘ για να μην φτάσεις να έχεις τεράστια ελλείμματα πολλών δις παραπάνω απ´οτι έχεις τώρα και να μην γίνουν ανεπανόρθωτες ζημιές στην οικονομία με ότι αυτό συνεπάγεται και στον πλυθησμό ..Αλλά τι να λέμε όταν κάποιος τα τούβλα των χρημάτων τα αποκτάει όταν δημοπρατεί έναν δρόμο ο Δήμος και μέσω τοπικής νομαρχιακής το παίρνει ο δικός τους που στη συνέχεια αντί για 8 εκ πάχος άσφαλτο, στρώνει 2εκ και την υπόλοιπη τη πουλάει στη μαύρη.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.807
Πόντοι
5.506
Μαύρα μεσάνυχτα από οικονομικά τα κομματόσκυλα.
Δίνεις περί το ένα δις στις ΜΕΘ για να μην φτάσεις να έχεις τεράστια ελλείμματα ..Αλλά τι να λέμε όταν κάποιος τα τούβλα των χρημάτων τα αποκτάει όταν δημοπρατεί έναν δρόμο ο Δήμος και μέσω τοπικής νομαρχιακής το παίρνει ο δικός τους που στη συνέχεια αντί για 8 εκ πάχος άσφαλτο, στρώνει 2εκ και την υπόλοιπη τη πουλάει στη μαύρη.


Και γιατι να μη δωσεις 5 δις να φτιαξεις πιο πολλες; Λεφτα υπαρχουν. Παιρνεις και με ενα δισακι πλειμομπιλακια νοσοκομους και να τες, ετοιμες ολοκαινουριες μεθουλες πληρως επανδρωμενες.

Ρε πως δεν το σκεφτηκαμε;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.901
Κριτικές
16
Like
14.732
Πόντοι
6.515
Πάμε να κάνουμε λίγα μαθηματικά.
Υπάρχει τρύπα από το lockdown περί τα 40 δις.
Μια ΜΕΘ ποσό κοστίζει? 300 χιλιάδες? Άντε πως κάνει μισό μύριο.
Με ένα μυριο έχεις 2 ΜΕΘ με 10 μυρια έχεις 20.Με ένα δις από τα 40 που χάνονται ή σκορπίζονται σε ΜΜΕ και επιδόματα πόσες ΜΕΘ θα είχαμε;
2000 ΜΕΘ κύριοι. Με ένα!!!!
Ξέρω θα τα πείτε ψσεκασμένα μαθηματικά οι καραντινόκαυλοι.
Στα τσακίδια σας λέω εγώ

τυπε δεν ειναι ο εξοπλισμος το θεμα αλλα το προσωπικο γιατροι, και κυριως εξειδικευμενοι νοσηλευτες.

εχουν μεταναστευσει χιλιαδες γιατροι στην ευρωπη για καλυτερες αμοιβες
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.901
Κριτικές
16
Like
14.732
Πόντοι
6.515
σε δημοσια υπηρεσια (ασφαλιστικο ταμειο) βρεθηκα σημερα κατοπιν ραντεβου

οι μισες στο κινητο η στο τηλεφωνο με φιλες τους, καποια διεκοπτε για να εξυπηρετησει, κοσμος χωρις ραντεβου εφευγε αναθεματιζοντας :(

θεωρω οι δημοσιοι θα πρεπει να στησουν χρυσο ανδριαντα αφιερωμενο στον κωρονιο και στον κουλη :confused:
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Μαύρα μεσάνυχτα από οικονομικά τα κομματόσκυλα.
Δίνεις περί το ένα δις στις ΜΕΘ για να μην φτάσεις να έχεις τεράστια ελλείμματα ..Αλλά τι να λέμε όταν κάποιος τα τούβλα των χρημάτων τα αποκτάει όταν δημοπρατεί έναν δρόμο ο Δήμος και μέσω τοπικής νομαρχιακής το παίρνει ο δικός τους που στη συνέχεια αντί για 8 εκ πάχος άσφαλτο, στρώνει 2εκ και την υπόλοιπη τη πουλάει στη μαύρη.


Και γιατι να μη δωσεις 5 δις να φτιαξεις πιο πολλες; Λεφτα υπαρχουν. Παιρνεις και με ενα δισακι πλειμομπιλακια νοσοκομους και να τες, ετοιμες ολοκαινουριες μεθουλες πληρως επανδρωμενες.

Ρε πως δεν το σκεφτηκαμε;
Σκεφτήκατε όμως να δώσετε δις σε επιδόματα ε?
Εδώ στο Μπου έχουμε και δυο δράμια μυαλό ..
Αυτά πες τα στους εργάτες σου στα δημόσια έργα.
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Πάμε να κάνουμε λίγα μαθηματικά.
Υπάρχει τρύπα από το lockdown περί τα 40 δις.
Μια ΜΕΘ ποσό κοστίζει? 300 χιλιάδες? Άντε πως κάνει μισό μύριο.
Με ένα μυριο έχεις 2 ΜΕΘ με 10 μυρια έχεις 20.Με ένα δις από τα 40 που χάνονται ή σκορπίζονται σε ΜΜΕ και επιδόματα πόσες ΜΕΘ θα είχαμε;
2000 ΜΕΘ κύριοι. Με ένα!!!!
Ξέρω θα τα πείτε ψσεκασμένα μαθηματικά οι καραντινόκαυλοι.
Στα τσακίδια σας λέω εγώ

τυπε δεν ειναι ο εξοπλισμος το θεμα αλλα το προσωπικο γιατροι, και κυριως εξειδικευμενοι νοσηλευτες.

εχουν μεταναστευσει χιλιαδες γιατροι στην ευρωπη για καλυτερες αμοιβες
Και οι Ουκρανοί που τους βρήκαν;
 

Συνημμένα

  • 717D2AC7-B483-4624-97B4-FBC2A5B54AB7.jpeg
    717D2AC7-B483-4624-97B4-FBC2A5B54AB7.jpeg
    184,1 KB · Εμφανίσεις: 33

anatoliz

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
182
Like
143
Πόντοι
1
Πάμε να κάνουμε λίγα μαθηματικά.
Υπάρχει τρύπα από το lockdown περί τα 40 δις.
Μια ΜΕΘ ποσό κοστίζει? 300 χιλιάδες? Άντε πως κάνει μισό μύριο.
Με ένα μυριο έχεις 2 ΜΕΘ με 10 μυρια έχεις 20.Με ένα δις από τα 40 που χάνονται ή σκορπίζονται σε ΜΜΕ και επιδόματα πόσες ΜΕΘ θα είχαμε;
2000 ΜΕΘ κύριοι. Με ένα!!!!
Ξέρω θα τα πείτε ψσεκασμένα μαθηματικά οι καραντινόκαυλοι.
Στα τσακίδια σας λέω εγώ

τυπε δεν ειναι ο εξοπλισμος το θεμα αλλα το προσωπικο γιατροι, και κυριως εξειδικευμενοι νοσηλευτες.

εχουν μεταναστευσει χιλιαδες γιατροι στην ευρωπη για καλυτερες αμοιβες

Και να συμπληρώσω ότι αυτοί που έφυγαν ήταν προφανώς οι καλύτεροι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Και οι Κινέζοι
 

Συνημμένα

  • 919CC1C4-3C0F-4ED6-A7A7-8B5253472096.jpeg
    919CC1C4-3C0F-4ED6-A7A7-8B5253472096.jpeg
    136,2 KB · Εμφανίσεις: 26
  • 5887CAC3-6084-4B95-AB2C-8F0497B3851B.jpeg
    5887CAC3-6084-4B95-AB2C-8F0497B3851B.jpeg
    571,6 KB · Εμφανίσεις: 30

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.807
Πόντοι
5.506
Μαύρα μεσάνυχτα από οικονομικά τα κομματόσκυλα.
Δίνεις περί το ένα δις στις ΜΕΘ για να μην φτάσεις να έχεις τεράστια ελλείμματα ..Αλλά τι να λέμε όταν κάποιος τα τούβλα των χρημάτων τα αποκτάει όταν δημοπρατεί έναν δρόμο ο Δήμος και μέσω τοπικής νομαρχιακής το παίρνει ο δικός τους που στη συνέχεια αντί για 8 εκ πάχος άσφαλτο, στρώνει 2εκ και την υπόλοιπη τη πουλάει στη μαύρη.


Και γιατι να μη δωσεις 5 δις να φτιαξεις πιο πολλες; Λεφτα υπαρχουν. Παιρνεις και με ενα δισακι πλειμομπιλακια νοσοκομους και να τες, ετοιμες ολοκαινουριες μεθουλες πληρως επανδρωμενες.

Ρε πως δεν το σκεφτηκαμε;
Σκεφτήκατε όμως να δώσετε δις σε επιδόματα ε?
Εδώ στο Μπου έχουμε και δυο δράμια μυαλό ..
Αυτά πες τα στους εργάτες σου στα δημόσια έργα.


Μαλακια τυπε, κακως δωσαμε επιδοματα, να κι αν δε δουλευουν, να κι αν ψοφησουν της πεινας.
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Μου θυμίζεις ένα αυτιστικό πριν χρόνια που ο πατέρας του τον είχε για να κουβαλάει καφέδες. Όταν του λέγαμε να σταματήσει και στο περίπτερο να φέρει μια εφημερίδα τότε ή την εφημερίδα θα έφερνε ή τον καφέ. Ποτέ και τα δύο.
Από το πρωί εξηγώ πως θα μπορούσε μια σοβαρή κυβέρνηση να σώσει τα πάντα. Δεν το λέω σε εσένα βέβαια.
Για εσένα είμαστε success story με τα πάντα κατεστραμμένα :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.807
Πόντοι
5.506
Ακου να δεις τι συμβαινει τυπε στην Ελλαδα γιατι δε σε κοβω να ζεις εδω τα τελευταια 40 χρονια.
Ημασταν που λες μια παιδικη χαρα για 40 χρονια, το ονειρο του καθε τεμπελχανα ηταν μια θεση στο δημοσιο για να πληρωνεται ψωλαροντας. Οικονομια ψευτικη, παοδεια σκατα, ψευτομαγκια και ζωαρα ονειρεμενη με δανεικα και διακοποδανεια στο φουλ. Μεχρι που αυτος που πληρωνε για να γινεις κανονικο κρατος βαρεθηκε να τα πεταει στον κουβα και τα ζηταει πισω. Φυσικα κανεις δε θελει να χασει την ψευτικη ζωαρα και να πληρωσει κι απο πανω. Φυσικα ολα τα δημοσια αγαθα παρεμειναν για τον πουτσο αφου ο ψωλοβροντης ειναι ακομα στη θεση του. Το ιδιο και η παιδεια, το ιδιο και χειροτερα η οικονομια.

Παρ ολα αυτα, με το σκουλαμεντο εσυ περιμενεις αυτοι οι ιδιοι που περιεγραψα πιο πανω να κουνησουν την κωλαθρα τους. Περιμενε. Και κατσε και συγκρινε μας με κανονικους πολιτες, κανονικους γιατρους και νοσοκομεια, κανονικη οικονομια και κανονικη νοοτροπια. Ακομα και κανονικες κυβερνησεις αν θελεις μη σου χαλασω το χατηρι.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ακου μπαροκα τι συμβαινει στην ελλαδα

Μεχρι το 81 η ελλαδα ηταν η ψωρωκωσταινα της ευρωπης

Μετα ηρθε το πασοκ και εκτοςτου διαστηματος του δρακουμελ η χωρα προχωρησε αναπτυχθηκε οι κατοικοι της προοδευσαν και ευημερησαν
Απο ψωρωκωσταινα εγινε χωρα μεσα στις 30 πλουσιοτερες χωρες με μεγαλα εργα με ολυμπιακους αγωνες με αναπτυξη 5%

Δυστυχως επειδη τα καλα κρατανε λιγο το 2004 ο ελληνικος λαος επηρεασμενος απο την συκοφαντια και την παραπληροφορηση εβγαλε παλι την επαρατο δεξια η οποια μαζι με την νεοδεξια του τσυριζα εκτος απο τα δυο χρονια του μεγαλου γιωργου παπανδρεου που προσπαθησε να σωσει την χωρα απο την χρεοκοπια που την εριξε η επαρατος δεξια που ειπαμε λιγο παραπανω και με την βοηθεια της νεοδεξιας του τσυριζα μεταμορφωσαν την χωρα παλι σε ψωρωκωσταινα ζητουλα της σφηγκοφωλιας της εε

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom