Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.347
Κριτικές
1
Like
35.415
Πόντοι
6.256
Τι εγινε με τους αρνητες σημερα?τους ψεκασαν τα ματ?
Ειναι παρανομο να μην πιστευεις ότι λένε οι τηλεσταρ γιατροι μας?
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895

Γηροκομεία - νοσοκομεία, εδώ κι ένα χρόνο το λέει ο Ιωαννιδης :confused:

Καλα εκανες και το ανεβασες.Στην Βρετανια πεθαινουν οι γεροι σαν τις μυγες μετα τον εμβολιασμο.
Το εμβολιο σε μολυνει με Σαρσ-2 και σε κανει χρονιο φορεα.

:wink: :wink:

σημαντική η παρέμβασή σου, δεν μας βάζεις και τα στοιχεία που τεκμηριώνουν το παραπάνω ; έτσι για να μαθαίνουμε και μεις

Μπορεις να μπεις μονος σου στην στατιστικη υπηρεσια της Βρετανιας η της Ιταλιας και να τα δεις.

εγώ δεν είμαι ειδήμων και δεν ξέρω και που να ψάξω. εσύ που τα είδες λέει για τους γέρους που πεθαίνουν σαν τις μύγες αν είχαν εμβολιαστεί πριν ; και αν ναι πόσες μέρες πριν ;
και όταν λες πεθαίνουν σαν τις μύγες εννοείς από τον κορώνα ή μπορεί να είναι και άλλες αιτίες ; τροχαία πχ. ή κανά βιάγκρα, κλπ κλπ ;
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Καλη ψυχη σχετικε



Ούτε μια παράθεση δεν ξέρει να κάνει ο βλαξ και «μιλάει» για ιατρική κάνοντας άσχετα copy-paste. :uglystupid:


Αυτοι που επρεπε να καταλαβουν καταλαβαν.Εσυ που εισαι ηλιθιος δεν καταλαβες τιποτα .

:wink: :wink: :wink: :wink:
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895


Δεν ξέρω τι θέλεις να πεις με αυτή την παλιά είδηση.
Μπορώ όμως να σε πληροφορήσω την εξέλιξη. Δεν πέθανε κάνεις, και κανείς δεν νόσησε πολύ σοβαρά, αν δεν είχαν κάνει την πρώτη δόση θα είχαν φύγει όλοι.
Στην εξέταση ανοσίας ο «χειρότερος» βρέθηκε να έχει 4500.00 AU/ml δηλαδή 90 φορές παραπάνω από την ελάχιστη ανοσία, παρότι είχαν περάσει μόλις λίγες ημέρες από τον εμβολιασμό.
Για να σου δώσω να καταλάβεις, εγώ την Παρασκευή πριν κάνω δηλαδή την 2η δόση, είχα 24752 AU/ml κοντά 500 φορές πάνω από την ελάχιστη ανοσία.

Εισαι τοσο βλακας παπαγαλακι που ακυρωνεις οτι λες μονος σου.Εαν εσυ ειχες 90 φορες πανω απο το φυσιολογικο τα AU/ml σου
που βεβαια δεν ξερεις τι σημαινει τοτε και οι τροφημοι του ιδρυματος θα ειχαν αναλογα επιπεδα και δεν θα επρεπε να νοσησουν.
Χε,χε,χε

:wink:

μήπως κάτι έχεις μπερδέψει ή δεν διάβασες καθαρά σε αυτά που έγραψε ο πιλότος και τα γράφεις ανάποδα ;
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
It’s a gene therapy technology. That’s Moderna’s own definition. Let’s stick with what they say they are. The benefit is non-existent. A human being is going to be potentially exposed to unclassified, both short-term and long-term risks of altering their RNA and DNA from exposure to this gene therapy. This is important to understand, there is no clinical benefit except that in certain instances of CoV infection and/or COVID-19 exposure, there were a few. By that, I mean less than a few hundred out of nearly 40,000 in the clinical trial. A few hundred people had a few days less severe symptoms with the gene therapy when compared to the other control group. Even in that comparison, if you look at the methodology that’s in the published papers for the clinical trials, they play games with the data because what they’re doing is, they’re separating reactivity, meaning the way in which a person responds to being exposed to the gene therapy, they separate out adverse events from actual COVID symptoms.

The problem is that COVID symptoms include things like fever, body ache, muscle pain, muscle weakness and things like that. They got rid of a lot of what would have been considered to be COVID symptoms by calling them adverse events. If you pull that data out and you say, “Compare the population that got the gene therapy with the population that didn’t get the gene therapy.” The population that got the gene therapy had way more illness, including COVID-19 symptoms, than the population that didn’t get the gene therapy but because they classified an enormous number of things as adverse events, they technically wiggled themselves into what was this ridiculous 90% plus effectiveness. Effectiveness was not effective in blocking illness. It was effective in allegedly shortening the duration of symptoms.


Δεν θα κατσω να το μεταφρασω ολο..Αλλα λεει χοντρικα οτι αυτοι που εκαναν το εμβολιο ειχαν πολυ περισσοτεροι συμπτωματα κοβιντ απο αυτους που δεν εμβολιαστηκαν.Αλλα εντεχνως τα συμπτωματα τα βαφτισαν ανεπιθυμητες ενεργειες του εμβολιου για να καταδειξουν επιτυχια 90%.

Να συμπληρωσω.Τα συμπτωματα κοβιντ τα δημιουργησε το εμβολιο στους γερους.Εδω πρεπει να καταλαβετε κατα ΠΟΥ
αλλο κοβιντ 19 και αλλο Σαρς-κοβιντ-2.Κοβιντ 19 ειναι ενα συνολο συμπτωματων που μπορουν διαφοροι ιοι να προκαλεσουν.Ενω Σαρς -κοβιντ-2 ειναι ιος που μπορει και αυτος να δημιουρησει τα συμπτωματα κοβιντ.Οταν το ψαξετε και το καταλαβετε αυτο θα αντιληφθειτε το ψεμα και την προπαγανδα.Το 80% αυτων που παρουσιαζουν συμπτωματα κοβιντ ειναι τεστ αρνητικοι και το 80% των τεστ θετικων ειναι υγιεις.Για αυτο ανακαλυψαν τον ορο ασυμπτωματικος φορεας.Δηλαδη μπουρδες.

:wink:
 

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
Έχουμε κανα μαλάκα εδώ μέσα που έκανε το εμβόλιο;
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Δεν ήξερα ότι εδώ υπάρχει ακόμα ένας έρωτας μεγάλος.........από αύριο πάλι........
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Άσχετο με το θέμα,αλλά δεν γίνεται ρε πούστη να χάνεις παιδί επειδή έφαγε ένα γλυκό.

Όσοι πιστεύετε σε θρησκείες,πώς συνεχίζετε να πιστεύετε μετά από κάτι τέτοια;
Σκεφτεσαι και το καημενο το αλλο το παιδακι που κερασε γλυκα την ταξη του και τωρα θα εχει τυψεις οτι σκοτωσε την συμμαθητρια του για μια ζωη?
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Και κατι αλλο.Το εμβολιο χρησιμοποιει για φορεα τον αδενοιο.Δηλαδη σας μολυνει ολα τα κυτταρα με αδρανοποιημενο αδενοιο.Οποτε εχετε βαλει μεσα σας μια χρονια μολυνση και ενα κοματι RNA και δεν μπορειτε πλεον να τα ξεφορτωθειτε
ΠΟΤΕ.Η αδρανοποιηση του αδενοιου εγινε με αφαιρεση ενος κοματιου του γενετικου του κωδικα το οποιο πολυ ευκολα μπορει να
του ξαναδωθει τεχνητα οπως το RNA για τον κοβιντ η φυσικα απο καποιο αλλο ενεργο Αδενοιο
:wink:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.548
Πόντοι
3.656
Και κατι αλλο.Το εμβολιο χρησιμοποιει για φορεα τον αδενοιο.Δηλαδη σας μολυνει ολα τα κυτταρα με αδρανοποιημενο αδενοιο.Οποτε εχετε βαλει μεσα σας μια χρονια μολυνση και ενα κοματι RNA και δεν μπορειτε πλεον να τα ξεφορτωθειτε
ΠΟΤΕ.Η αδρανοποιηση του αδενοιου εγινε με αφαιρεση ενος κοματιου του γενετικου του κωδικα το οποιο πολυ ευκολα μπορει να
του ξαναδωθει τεχνητα οπως το RNA για τον κοβιντ η φυσικα απο καποιο αλλο ενεργο Αδενοιο
:wink:

πηγές έχεις, ή περιμένεις να πιστέψουμε τα παραπάνω; Και ποιος είναι ο αδενοιός; και εξήγησέ μας τι είναι το RNA, αφού δηλώνεις ότι γνωρίζεις;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.548
Πόντοι
3.656

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Σε ένα μήνα θα έχω κάνει το εμβόλιο και θα σας πω. Θα έχετε λοιπόν έγκυρη πληροφόρηση
Ως τι θα το κανεις απο τωρα?

έκλεισα τα 60 και είμαι μέσα στη σειρά που καλούνε
Α της αστραζενεκα δηλαδη.
Εισαι 60 ρε τυπε?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.548
Πόντοι
3.656
Σε ένα μήνα θα έχω κάνει το εμβόλιο και θα σας πω. Θα έχετε λοιπόν έγκυρη πληροφόρηση
Ως τι θα το κανεις απο τωρα?

έκλεισα τα 60 και είμαι μέσα στη σειρά που καλούνε
Α της αστραζενεκα δηλαδη.
Εισαι 60 ρε τυπε?

Ναι. Δεκέμβρης 1960
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.017
Like
13.058
Πόντοι
2.606
Σε ένα μήνα θα έχω κάνει το εμβόλιο και θα σας πω. Θα έχετε λοιπόν έγκυρη πληροφόρηση
Ως τι θα το κανεις απο τωρα?

έκλεισα τα 60 και είμαι μέσα στη σειρά που καλούνε
Α της αστραζενεκα δηλαδη.
Εισαι 60 ρε τυπε?
χασοδικη άμα πληρώσω αλλά δεν το κάνω και με τσακοσουνε με σένα υπεράσπιση πόσα χρόνια κάθειρξη θα φάω ; :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Σε ένα μήνα θα έχω κάνει το εμβόλιο και θα σας πω. Θα έχετε λοιπόν έγκυρη πληροφόρηση
Ως τι θα το κανεις απο τωρα?

έκλεισα τα 60 και είμαι μέσα στη σειρά που καλούνε
Α της αστραζενεκα δηλαδη.
Εισαι 60 ρε τυπε?
χασοδικη άμα πληρώσω αλλά δεν το κάνω και με τσακοσουνε με σένα υπεράσπιση πόσα χρόνια κάθειρξη θα φάω :grin:
Θα κανω ενα τηλεφωνο και θα σε αφησουνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom