Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Δεν χρειάζεται να τραβήξω κανένα screenshot γιατί αυτός δεν είναι κοπελίτσα να λέει άλλα πριν κι άλλα μετά. :grin:
σορρυ αλλα κανεις πουστια τωρα

εξυμνει τον σημιτη και εσυ κοτιαζεις? επανεφερε τον στο σωστο δρομο και κρατα τα screenshot του αλεξ για να τα εχουμε
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
σορρυ αλλα κανεις πουστια τωρα

εξυμνει τον σημιτη και εσυ κοτιαζεις? επανεφερε τον στο σωστο δρομο και κρατα τα screenshot του αλεξ για να τα εχουμε
Πουστιές (στην νιοστή γιατί πάντα υπερβάλλω!) κάνω στους πούστηδες! Ο alex (α) το έχει δηλώσει επανειλλημένως ότι έχει ψηφίσει Σημίτη και (β) δεν έχει γυρίσει να το αναιρέσει ή να το κράξει ποτέ.

Κατά τα άλλα ΟΚ, άνθρωποι είμαστε λάθη κάνουμε! Δεν θα του πάρουμε και το κεφάλι! :grin:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.157
Πόντοι
6.056
Ο σημιτης και η συμμορια του ηταν το μεγαλυτερο κακο που μας βρηκε....σιχαμενος απατεωνας ,δασκαλος της διαπλοκης....η 8τια του πηγε την χωρα ετη φωτος πισω....τι να πρωτοθυμηθει καποιος?ονειδος!

Μαστορα κλωσησε τα αυγα σου και ασε τα πολιτικα και τις "εκτιμησεις" σου
ασε μας ρε τζωνη μαλακα και συ

γαμησατε τα αγαμητα και μιλατε κιολας (εσυ ο 1 βασικα)

καλα που εισαι προστατευομενο ειδος και δεν τρως την καραμουζα που σου αξιζει
δεν λεει να μηνουμε χωρις σαπιοκο-χρυσαυβο-με συνδρομο νταουν ας γελαμε και λιγο
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
σορρυ αλλα κανεις πουστια τωρα

εξυμνει τον σημιτη και εσυ κοτιαζεις? επανεφερε τον στο σωστο δρομο και κρατα τα screenshot του αλεξ για να τα εχουμε
Πουστιές (στην νιοστή γιατί πάντα υπερβάλλω!) κάνω στους πούστηδες! Ο alex (α) το έχει δηλώσει επανειλλημένως ότι έχει ψηφίσει Σημίτη και (β) δεν έχει γυρίσει να το αναιρέσει ή να το κράξει ποτέ.

Κατά τα άλλα ΟΚ, άνθρωποι είμαστε λάθη κάνουμε! Δεν θα του πάρουμε και το κεφάλι! :grin:

Θειο τι να πεις και συ

Αυτοεξευτιλιζεστε τα γαλαζια κομματοσκυλα

 

godfather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
799
Πόντοι
301
Λογω της ημερας ανοιγουν σημερα τα λουλουδαδικα. Γιατι οχι και τα μπουρδελα; :fuck2:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
σορρυ αλλα κανεις πουστια τωρα

εξυμνει τον σημιτη και εσυ κοτιαζεις? επανεφερε τον στο σωστο δρομο και κρατα τα screenshot του αλεξ για να τα εχουμε
Πουστιές (στην νιοστή γιατί πάντα υπερβάλλω!) κάνω στους πούστηδες! Ο alex (α) το έχει δηλώσει επανειλλημένως ότι έχει ψηφίσει Σημίτη και (β) δεν έχει γυρίσει να το αναιρέσει ή να το κράξει ποτέ.

Κατά τα άλλα ΟΚ, άνθρωποι είμαστε λάθη κάνουμε! Δεν θα του πάρουμε και το κεφάλι! :grin:

Θειο τι να πεις και συ

Αυτοεξευτιλιζεστε τα γαλαζια κομματοσκυλα
Χοντρός, γέρος, που δεν έχει κάνει τίποτα στη ζωή του από τότε που διαλύθηκε το θασοκ, δεν δικαιούται να ομιλεί.
Σσσσσσσττττττττ!!! :grin:

 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ο σημιτης και η συμμορια του ηταν το μεγαλυτερο κακο που μας βρηκε....σιχαμενος απατεωνας ,δασκαλος της διαπλοκης....η 8τια του πηγε την χωρα ετη φωτος πισω....τι να πρωτοθυμηθει καποιος?ονειδος!

Μαστορα κλωσησε τα αυγα σου και ασε τα πολιτικα και τις "εκτιμησεις" σου
ασε μας ρε τζωνη μαλακα και συ

γαμησατε τα αγαμητα και μιλατε κιολας (εσυ ο 1 βασικα)

καλα που εισαι προστατευομενο ειδος και δεν τρως την καραμουζα που σου αξιζει
δεν λεει να μηνουμε χωρις σαπιοκο-χρυσαυβο-με συνδρομο νταουν ας γελαμε και λιγο

Στα αυγουλακια σου και συ
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606



Αντιμετωπίζοντας την αποτυχία του δεύτερου lockdown, με ένα τρίτο :jerking2:

 

Συνημμένα

  • KOULATHELATE.jpg
    KOULATHELATE.jpg
    39,6 KB · Εμφανίσεις: 23
  • lock3_2.jpg
    lock3_2.jpg
    84 KB · Εμφανίσεις: 20

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

Κουλη ηθελε ενα 25%

Με 50000 ψηφους λιγοτερους απο οτι πηρε ο μπουχεσας το 09 που αναγκαστηκε να την κοπανησει βραδυ
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.157
Πόντοι
6.056
Στα αυγουλακια σου και συ
iq 8χρονου

σου κανω καθρεφτακι....

Κανε και μαλλι της γριας για την μηδεια που ερχεται
ηρθε εδω απο χθες

μας γαμησε τα πρεκια χιονιζει απο χθες ολα ασπρα και κρυο να τρως τα παπαρια σου


βγηκα να παρω τις μαρλμποραρες μου και γυρισα σαν το γιετι με σταλακτιτες να κρεμονται απο τη μασκα κλπ κλπ
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.415
Πόντοι
6.256
[quote author=alex71 link=/forum/genika/ygeia/9290448-neos-korwnoios-covid-19-apo-ti-goyxan-kina?limitstart=56205#post-9820413
Ο Σημιτης ηταν μεγαλη τυχη για τη χωρα και το εκσυγχρονιστικο ΠΑΣΟΚ προσεφερε πολλα. Και προσφερει ακομη μεσω της ΝΔ
athinaios44 :confused::confused::confused::confused:

τι επαθε ο αλεξ? :confused::confused: [/quote]
Ναι, δεν ηταν καλα χθες, να τον παμε για πρωκτικό ράπιντ
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Έχω μπει στην 6η μέρα που είμαι σπίτι με τη κοπέλα μου που είναι με πυρετούς και αίσθηση κόπωσης αφού ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα.
Παρακαλάτε καραντινόκαβλοι να παρουσιάσω συμπτώματα. Παρακαλάτε να ανεβάσω κανένα δέκατο ή έστω να ξεροβήξω, γιατί θα σας πάω πίπα κώλο εδώ μέσα με τη κοροϊδία.
Ήδη μου είναι αχώνευτο πως οι τζίροι μου έχουν καταρρεύσει 80%, είναι κλειστά τα πάντα και μου χορηγούνται τα πληθωριστικά δανεικά του κράτους για έναν ιό ο οποίος εδώ και 6 μέρες δεν μου έχει δημιουργήσει το παραμικρό σύμπτωμα .
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Έχω μπει στην 6η μέρα που είμαι σπίτι με τη κοπέλα μου που είναι με πυρετούς και αίσθηση κόπωσης αφού ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα.
Παρακαλάτε καραντινόκαβλοι να παρουσιάσω συμπτώματα. Παρακαλάτε να ανεβάσω κανένα δέκατο ή έστω να ξεροβήξω, γιατί θα σας πάω πίπα κώλο εδώ μέσα με τη κοροϊδία.
Ήδη μου είναι αχώνευτο πως οι τζίροι μου έχουν καταρρεύσει 80%, είναι κλειστά τα πάντα και μου χορηγούνται τα πληθωριστικά δανεικά του κράτους για έναν ιό ο οποίος εδώ και 6 μέρες δεν μου έχει δημιουργήσει το παραμικρό σύμπτωμα .
Mάλλον εσύ παρακαλάς να έχεις συμπτώματα... ΟΚ, η μαλακία ως γνωστόν δεν πάει στα βουνά! :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.157
Πόντοι
6.056
Έχω μπει στην 6η μέρα που είμαι σπίτι με τη κοπέλα μου που είναι με πυρετούς και αίσθηση κόπωσης αφού ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα.
Παρακαλάτε καραντινόκαβλοι να παρουσιάσω συμπτώματα. Παρακαλάτε να ανεβάσω κανένα δέκατο ή έστω να ξεροβήξω, γιατί θα σας πάω πίπα κώλο εδώ μέσα με τη κοροϊδία.
Ήδη μου είναι αχώνευτο πως οι τζίροι μου έχουν καταρρεύσει 80%, είναι κλειστά τα πάντα και μου χορηγούνται τα πληθωριστικά δανεικά του κράτους για έναν ιό ο οποίος εδώ και 6 μέρες δεν μου έχει δημιουργήσει το παραμικρό σύμπτωμα .
τεστ δεν εκανε?
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ο Σημιτης ηταν μεγαλη τυχη για τη χωρα και το εκσυγχρονιστικο ΠΑΣΟΚ προσεφερε πολλα.


Ετσι μαζι με τον ΑΝΔΡΕΑ και τον ΓΙΩΡΓΟ

Απλα οι υπολοιποι ακολουθουν απο μεγαλη αποσταση

Ο αντρεας με την αλλαγη

Ο σημιτης με τα μεγαλα εργα

Και ο γιωργος με τις μεταρυθμισεις

Τιμη και δοξα στους ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ που αναμορφωσαν την ψωρωκωσταινα της δεξιας και την εφεραν μεσα στις 25 πρωτες χωρες του κοσμου

 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.157
Πόντοι
6.056
και γω πριν καμια 10ρια μερες ανεβασα κατι δεκατα και πονους σε οτι κλειδωση ειχα+συναχι
αλλα ειμουν απο προπονηση και γυρισα σπιτι μουσκεμα λεω τον ψιλοαρπαξα μετα επσε περασαν ολα και το γραψαρχιδιασα
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Έχω μπει στην 6η μέρα που είμαι σπίτι με τη κοπέλα μου που είναι με πυρετούς και αίσθηση κόπωσης αφού ήρθε σε επαφή με επιβεβαιωμένο κρούσμα.
Παρακαλάτε καραντινόκαβλοι να παρουσιάσω συμπτώματα. Παρακαλάτε να ανεβάσω κανένα δέκατο ή έστω να ξεροβήξω, γιατί θα σας πάω πίπα κώλο εδώ μέσα με τη κοροϊδία.
Ήδη μου είναι αχώνευτο πως οι τζίροι μου έχουν καταρρεύσει 80%, είναι κλειστά τα πάντα και μου χορηγούνται τα πληθωριστικά δανεικά του κράτους για έναν ιό ο οποίος εδώ και 6 μέρες δεν μου έχει δημιουργήσει το παραμικρό σύμπτωμα .

ρε Κυριάκο εγώ να πω περαστικά στη φίλη σου και σε σένα αν κολλήσεις ότι και να έχετε αρπάξει. Αν είναι από την άφαντη φετινή γρίπη να βγεις να το πεις στα κανάλια, θα έχεις μερικά λεπτά διασημότητας αν είναι κορονας μάλλον θα έπρεπε να παρακαλάς να μην πέσετε στις εξαιρέσεις.

τώρα ότι από την μεμονωμένη προσωπική εμπειρία σου θα προσπαθήσεις να βγάλεις συνολικό συμπέρασμα για κάτι που συμβαίνει σε εθνικό και διεθνές επίπεδο.... να μη σχολιάσω, υπάρχουν άλλοι εδώ μέσα που θα το κάνου με πιο γλαφυρό τρόπο :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom