Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Στις επικρίσεις για συνωστισμό στο γεύμα του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη στο σπίτι του Χριστόδουλου Στεφανάδη στην Ικαρία, απάντησε ο υπουργός Εσωτερικών, Μάκης Βορίδης μιλώντας στην τηλεόραση του ΣΚΑΪ.

Ο κ. Βορίδης τόνισε πως όταν εμφανίζεται ακόμη και κάποιος υπουργός σε έναν χώρο προξενείται μεγάλο ενδιαφέρον.

«Όταν εμφανίζεται πολιτικός, μάλιστα του διαμετρήματος και της εμβέλειας του συγκεκριμένου πρωθυπουργού, του Κυριάκου Μητσοτάκη, ο οποίος -τι να κάνουμε τώρα, και τον σέβεται και τον αγαπά ο ελληνικός λαός, θα υπάρχουνε αναπόφευκτα ό, τι μέτρα και να πάρεις, κάποιες εκδηλώσεις αγάπης και σεβασμού προς το πρόσωπό του. Με όλα τα μέτρα», τόνισε ο κ. Βορίδης.


ωραιος ο τσεκουρομαν
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Προσωπικός μου φίλος,ερασιτέχνης δρομέας με μεγάλο αγωνιστικό υπόβαθρο,πρόεδρος συλλόγου μαραθωνοδρόμων,εχθές ως πρόεδρος έλαβε πρόστιμο 5000€ !!!

ναι πολύ σωστά διαβάσατε,ως πρόεδρος έλαβε 5000€ για οργάνωση συνάθροισης επειδή πήγανε πεζοπορία στα κατσάβραχα.

Το παιχνίδι αλλάζει από δω και πέρα,μιας π ο τύπος είναι αργθογράφος σε διάσημο δρομικό ιστότοπο και είμαστε πολλοι που θα μας βρούνε μπροστά τους.

Η χούντα στα σπίτια σας μοιάσματα τύπου χλεχλε και Μπαροκ...Αντε σκουπιδια επιτελους
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96


Νομπελίστας ο από πάνω. Τα έχει πάρει με τα lockdown. Εγώ προσωπικά να ξέρετε βλέπω 30 ώρες ΣΚΑΙ την εβδομάδα και λατρεύω Κούλη οπότε το νομπελίστα τον γράφω.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Προσωπικός μου φίλος,ερασιτέχνης δρομέας με μεγάλο αγωνιστικό υπόβαθρο,πρόεδρος συλλόγου μαραθωνοδρόμων,εχθές ως πρόεδρος έλαβε πρόστιμο 5000€ !!!

ναι πολύ σωστά διαβάσατε,ως πρόεδρος έλαβε 5000€ για οργάνωση συνάθροισης επειδή πήγανε πεζοπορία στα κατσάβραχα.

Το παιχνίδι αλλάζει από δω και πέρα,μιας π ο τύπος είναι αργθογράφος σε διάσημο δρομικό ιστότοπο και είμαστε πολλοι που θα μας βρούνε μπροστά τους.

Η χούντα στα σπίτια σας μοιάσματα τύπου χλεχλε και Μπαροκ...Αντε σκουπιδια επιτελους
ουτε χουντα...μπουρδελο

απλα αναριχδοι αχυρανθρωποι μας γαμανε τα μυαλα μια ετσι μια αλλιως ουτε ξερουν τι τους γινεται ουτε ξερουν τι κανουν δεν ξερουν τιποτα αλλο απο το "κλειστους μεσα και βλεπουμε" "εχει ο θεος" "θα ερθει η ανοιξη" κλπ κλπ

πιο αχρηστοι απο βιβλιο σε θεοτυφλο :2funny:

γαμω το μουνι που τους ξερασε μεσα στα σκουπιδια τα μπασταρδια
ξεκουμπιστειτε αποτυχημενα κωλοζωα σιχαθηκαμε τις ασχημοφατσες σας
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
ηρεμα τα γραφω αυτα :grouphug:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Στις επικρίσεις για συνωστισμό στο γεύμα του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη στο σπίτι του Χριστόδουλου Στεφανάδη στην Ικαρία, απάντησε ο υπουργός Εσωτερικών, Μάκης Βορίδης μιλώντας στην τηλεόραση του ΣΚΑΪ.

Ο κ. Βορίδης τόνισε πως όταν εμφανίζεται ακόμη και κάποιος υπουργός σε έναν χώρο προξενείται μεγάλο ενδιαφέρον.

«Όταν εμφανίζεται πολιτικός, μάλιστα του διαμετρήματος και της εμβέλειας του συγκεκριμένου πρωθυπουργού, του Κυριάκου Μητσοτάκη, ο οποίος -τι να κάνουμε τώρα, και τον σέβεται και τον αγαπά ο ελληνικός λαός, θα υπάρχουνε αναπόφευκτα ό, τι μέτρα και να πάρεις, κάποιες εκδηλώσεις αγάπης και σεβασμού προς το πρόσωπό του. Με όλα τα μέτρα», τόνισε ο κ. Βορίδης.


ωραιος ο τσεκουρομαν
Δεν είπε μόνο αυτό. Είσαι μονταζιεράς κι εσύ τελικά. Τσιριζας 100%, εύγε σου!

Είπε λοιπόν επίσης:

1. Το ταξίδι δεν ήταν για διασκέδαση, ήταν για δουλειά
2. Τα άτομα δεν ήταν 30, ήταν καμιά 15αριά, όλα εμβολιασμένα ή rapid test
3. Κάθισε 10 λεπτά
4. Aπό τα 15 πες άτομα τα μισά ήταν του κούλη (άρα όλα εμβολιασμένα ή ελεγμένα με test)
5. Ο χώρος ήταν ανοιχτός (στο μπαλκόνι) και όχι κλειστός.
6. Φορούσαν όλοι μάσκες.

Άρα, τα παραπάνω που λες εσύ ως τσιριζαίος, δεν δικαιούσαι να τα λες για αυτό το λόγο...


... και για αυτό....


... και για αυτό:


Και ιδού όλο το video, και όχι ραμμένο :grin:

 

Συνημμένα

  • polakis-trapezi-lockdown.jpg
    polakis-trapezi-lockdown.jpg
    56,4 KB · Εμφανίσεις: 18
  • πορεια.jpg
    πορεια.jpg
    44,7 KB · Εμφανίσεις: 24
  • εφετειο.jpg
    εφετειο.jpg
    108,3 KB · Εμφανίσεις: 20

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Εγώ στον ιό πιστεύω είναι μια γρίπη που σκοτώνει κάποιους αδύνατους
Πιστεύω ίσως στο εμβόλιο αφού γιατρός δεν είμαι

Αλλά να υπάρχουν άνθρωποι που να υποστηρίζουν την καραντίνα κ Τα αποτελεσματα Που επιφέρει ,δεν χωράει ο νους μου πως υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι :confused:

,Κ αν έχουν τόσοι ευαισθησία για αυτούς που πεθαίνουν από τον ιό ας το πράξουν κ με τα αφρικανακια που πεθαίνουν από την πείνα με τον απλό τρόπο να προσφέρουν το μισό μισθό τους στους γιατρούς χωρίς σύνορα

Αλλά ασφαλώς δεν είναι ευαισθητοποιημένοι αλλά κονατοσκυλα :(
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Μπαρμπαπήδουλας

με το σκεπτικο σου ολοι οσοι διαμαρτυρηθηκαν με τα χθεσινα στην ικαρια ειναι ολοι συριζαιοι

καθως επεισης ολοι οσοι αγανακτουν με τα μετρα που παιρνουν οι λημοξιολογοι με τσοντα σποντα την κυβερνηση ως " κυβερνωντες" ειναι ολοι συριζαιοι

βαλτα κατω και μετρα ποσο της % ψηφοφοροι της νδ συμφωνουν με τα οποια πεπραγμενα της κυβερνησης και ποιοι οχι

ο κοσμακης να ξερεις στα κοινωνικα μεσα συνεπαγεται με αδρα ψηφαλακια που ψηφισαν τους τωρινους η δεν τους ψηφισαν καθολου

και εφοσον διατυμπανιζεις τον τελευταιο καιρο ως "εμεις" και οι "τσριζαιοι" να ξερεις οτι οι "τσυριζαιοι " "στιν πιατσα" εχουν παραπανω ποσοστα απο αυτα των εθνικων εκλογων
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.491
Like
20.313
Πόντοι
6.056
Προσωπικός μου φίλος,ερασιτέχνης δρομέας με μεγάλο αγωνιστικό υπόβαθρο,πρόεδρος συλλόγου μαραθωνοδρόμων,εχθές ως πρόεδρος έλαβε πρόστιμο 5000€ !!!

ναι πολύ σωστά διαβάσατε,ως πρόεδρος έλαβε 5000€ για οργάνωση συνάθροισης επειδή πήγανε πεζοπορία στα κατσάβραχα.

Το παιχνίδι αλλάζει από δω και πέρα,μιας π ο τύπος είναι αργθογράφος σε διάσημο δρομικό ιστότοπο και είμαστε πολλοι που θα μας βρούνε μπροστά τους.

Η χούντα στα σπίτια σας μοιάσματα τύπου χλεχλε και Μπαροκ...Αντε σκουπιδια επιτελους
ουτε χουντα...μπουρδελο

απλα αναριχδοι αχυρανθρωποι μας γαμανε τα μυαλα μια ετσι μια αλλιως ουτε ξερουν τι τους γινεται ουτε ξερουν τι κανουν δεν ξερουν τιποτα αλλο απο το "κλειστους μεσα και βλεπουμε" "εχει ο θεος" "θα ερθει η ανοιξη" κλπ κλπ

πιο αχρηστοι απο βιβλιο σε θεοτυφλο :2funny:

γαμω το μουνι που τους ξερασε μεσα στα σκουπιδια τα μπασταρδια
ξεκουμπιστειτε αποτυχημενα κωλοζωα σιχαθηκαμε τις ασχημοφατσες σας
Tεραστιος τσιφ τυπε,εχει καταπατησει οτι μετρο εχει επιβαλλει και τρεχουν τα γαβ γαβ απο πισω να τα μπαλωσουν,σε λιγο θα τους πει ο ηλιος βγαινει απο την δυση και θα εφευρουν τροπους να το κανουν αποδεκτο :rockon: Εχει οργωσει ολη τη χωρα να ψωλαρει και τρεχουν τα κατοικιδια να μας πουν οτι προκειται για δουλεια.Ας παει και με τα μποφορ σε απομακρυσμενα νησια οταν κινδυνευει κανενας ανθρωπος και σηκωνεται το ελικοπτερο,να δει πως τον σωζουν και να παιξει κορωνα γραμματα το γυρναω σπιτι.Θυμιζει κατι κακομαθημενα που τρεχει ο μπαμπας,ο θειος να καλυψουν τις παπαριες και φυσικα αυτο μονο χειροτερα κανει τα πραγματα. :confused: :confused: :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Εγώ στον ιό πιστεύω είναι μια γρίπη που σκοτώνει κάποιους αδύνατους
Πιστεύω ίσως στο εμβόλιο αφού γιατρός δεν είμαι

Αλλά να υπάρχουν άνθρωποι που να υποστηρίζουν την καραντίνα κ Τα αποτελεσματα Που επιφέρει ,δεν χωράει ο νους μου πως υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι :confused:

,Κ αν έχουν τόσοι ευαισθησία για αυτούς που πεθαίνουν από τον ιό ας το πράξουν κ με τα αφρικανακια που πεθαίνουν από την πείνα με τον απλό τρόπο να προσφέρουν το μισό μισθό τους στους γιατρούς χωρίς σύνορα

Αλλά ασφαλώς δεν είναι ευαισθητοποιημένοι αλλά κονατοσκυλα :(
Ωραία, αν τα ανοίξουν τότε και πεθάνει ο πατέρας σου ή η μάνα σου από κορωνοϊό σημαίνει ότι... οκ... συμβαίνουν αυτά.

Σωστά?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
,Κ αν έχουν τόσοι ευαισθησία για αυτούς που πεθαίνουν από τον ιό ας το πράξουν κ με τα αφρικανακια που πεθαίνουν από την πείνα με τον απλό τρόπο να προσφέρουν το μισό μισθό τους στους γιατρούς χωρίς σύνορα

Αλλά ασφαλώς δεν είναι ευαισθητοποιημένοι αλλά κονατοσκυλα :(
με αυτες τις συγκρισεις τυπε χανεις το δικιο σου

εδω νεκρωσε το συμπαν για ενα φονικο ιο που σκοτωνει υπεραιωνοβιους με τα δυο ποδια στο μνημα

τα παιδακια της αφρικης ειναι αλλο ευαγγελιο
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Απο το 15 τον μαγειρευαν τον κοροιδοιο

Ο Μπιλ Γκέιτς είχε προβλέψει την εξάπλωση μίας πανδημίας, πέντε χρόνια πριν αυτή ξεσπάσει, κατά τη διάρκεια της ομιλίας του στο Ted Talk. Τότε, ο ιδρυτής της Microsoft είχε εκτιμήσει ότι ένας ιός θα μπορούσε να προσβάλει τον άνθρωπο και μάλιστα με άμεσο και εύκολο τρόπο, όσο εκείνος θα βρίσκεται στο αεροπλάνο ή σε ένα κατάστημα, προειδοποιώντας παράλληλα για το γεγονός ότι ο πλανήτης δεν ήταν έτοιμος να αντιμετωπίσει μία θανατηφόρα πανδημία.


Η μεγαλη απατη του κοροιδοιου μετα τους διδυμους πυργους του 01 και την φτιαχτη κριση του 09

 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Φυλλαξε ο θεος και ειχε λιακαδουλα στην Ικαρια ωστε πεταξε κ την ρογα οξω.

Μ την εστειλε προσωπικα :

 

Συνημμένα

  • 774986AA-53A5-4C3C-8CBB-72931D397503.jpeg
    774986AA-53A5-4C3C-8CBB-72931D397503.jpeg
    317,3 KB · Εμφανίσεις: 21

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Φυλλαξε ο θεος και ειχε λιακαδουλα στην Ικαρια ωστε πεταξε κ την ρογα οξω.

Μ την εστειλε προσωπικα :

Για το δασυτριχο στηθος δεν ανεφερες κατι μαστορα

Λιωνουν οι κουλιτσες απο κατω
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Περιμένω ακόμη σχολιασμό από τον σκιώδη υπουργό υγείας,εντεταλμένο στο bourdela.com,και (απ)εγνωσμένο παπαριολόγο-ιατρολόγο,

να σχολιάσει την είδηση της μερικής αναστολής του προγράμματος εμβολιασμού στην Ν.Αφρική......




Μήπως και αυτή η είδηση είναι σκουπίδι...?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Εγώ στον ιό πιστεύω είναι μια γρίπη που σκοτώνει κάποιους αδύνατους
Πιστεύω ίσως στο εμβόλιο αφού γιατρός δεν είμαι

Αλλά να υπάρχουν άνθρωποι που να υποστηρίζουν την καραντίνα κ Τα αποτελεσματα Που επιφέρει ,δεν χωράει ο νους μου πως υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι :confused:

,Κ αν έχουν τόσοι ευαισθησία για αυτούς που πεθαίνουν από τον ιό ας το πράξουν κ με τα αφρικανακια που πεθαίνουν από την πείνα με τον απλό τρόπο να προσφέρουν το μισό μισθό τους στους γιατρούς χωρίς σύνορα

Αλλά ασφαλώς δεν είναι ευαισθητοποιημένοι αλλά κονατοσκυλα :(
Ωραία, αν τα ανοίξουν τότε και πεθάνει ο πατέρας σου ή η μάνα σου από κορωνοϊό σημαίνει ότι... οκ... συμβαίνουν αυτά.

Σωστά?
Και αν εκεί που περπαταει ο πατέρας σου κ η μάνα σου πέσει μια κεραμυδα;;; Τι σημαίνει να καταργήσουμε της οροφές κεραμυδοσκεπες στην Ελλάδα;
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Αν υπήρχε ανεξάρτητη δικαιοσύνη και ήμασταν ένα κανονικό κράτος,


ο βουλευτής Ικαρίας θα έτρωγε το 3χίλιαρο ή 5χίλιαρο και ο Κούλης το τριακοσάρικό του.Και θα έβρισκαν και όλους όσους ήταν μαζί τους στο παρτάκι,για να πέσουν πρόστιμα....


Έτσι δημιουργούνται σχέσεις εμπιστοσύνης μεταξύ κράτους και πολίτη.

Με τέτοιες συμπεριφορές αλαζονικές να μην περιμένουν αποτελέσματα από τα μέτρα που επιβάλουν,πολύ απλά λόγω μαζικής ανυπακοής....

Και κλάμα η κυρία μετά.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: dik

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
751
Πόντοι
366
Ελα μωρέ είναι τόσο ξεφτιλισμενοι που γράψανε μέχρι κι ότι εφόσον ήταν 2 τραπέζια μπορούσε να χει 8+8 ατομα

Δηλαδή αμα βάλω εγώ 10 τραπεζια στο μπαλκόνι μου μπορώ να καλέσω 80 άτομα..

Μιλαμε για γελοιους ούτε για φτύσιμο δεν είναι πλέον οι λουγκρες, ξύλο όπου τους βρείτε

Ενα πουστη δημοσιογράφο ψάχνω να κάνει live ρεπορτάζ σε πλατεια να του βάλω το μικρόφωνο στη κωλοτρυπιδα του γαμημενου
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Εγώ στον ιό πιστεύω είναι μια γρίπη που σκοτώνει κάποιους αδύνατους
Πιστεύω ίσως στο εμβόλιο αφού γιατρός δεν είμαι

Αλλά να υπάρχουν άνθρωποι που να υποστηρίζουν την καραντίνα κ Τα αποτελεσματα Που επιφέρει ,δεν χωράει ο νους μου πως υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι :confused:

,Κ αν έχουν τόσοι ευαισθησία για αυτούς που πεθαίνουν από τον ιό ας το πράξουν κ με τα αφρικανακια που πεθαίνουν από την πείνα με τον απλό τρόπο να προσφέρουν το μισό μισθό τους στους γιατρούς χωρίς σύνορα

Αλλά ασφαλώς δεν είναι ευαισθητοποιημένοι αλλά κονατοσκυλα :(
Ωραία, αν τα ανοίξουν τότε και πεθάνει ο πατέρας σου ή η μάνα σου από κορωνοϊό σημαίνει ότι... οκ... συμβαίνουν αυτά.

Σωστά?
Και αν εκεί που περπαταει ο πατέρας σου κ η μάνα σου πέσει μια κεραμυδα;;; Τι σημαίνει να καταργήσουμε της οροφές κεραμυδοσκεπες στην Ελλάδα;
Δεν μου απάντησες... δεν ξέρω γιατί αλλά κανείς δεν μου έχει απαντήσει σε αυτή την ερώτηση... μιλάμε για κανείς!!! Ούτε εσύ?

Επαναλαμβάνω:

Αν τα ανοίξουν τότε και πεθάνει ο πατέρας σου ή η μάνα σου από κορωνοϊό?

Αναμένω να δω αν κάνεις την διαφορά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom