Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Καλορίζικη γιατρέ μας, δεν μας είπες όμως γιατί δεν το έκαναν οι μισοί συνάδελφοί σου, μην μας πεις για το Αττικόν ή τον Ευαγγελισμό...


Έγραψα προχθές πως το ποσοστό που το έκαναν σύμφωνα μα τον ιατρικό σύλλογο είναι 60%.
Υποθέτω ό,τι το όριο που μπορεί να φτάσει είναι περί του 85%.
Οι ψεκασμένοι υπάρχουν σε όλους τους χώρους, το να έχεις μια μόρφωση έστω και ιατρική, δεν μπορεί να σε εμποδίσει από το να είσαι περίεργων απόψεων και εμμονών.
Για το υπόλοιπο 60-85% κρίνοντας από αυτούς που ξέρω και δεν το έκαναν ακόμα, (στην πλειοψηφία τους είναι νέοι γιατροί) έχουν την λογική «καλά άσε να το κάνουν άλλοι πρώτα».
Πάντως το εμβόλιο της Pfizer έχει αποδειχτεί ασφαλέστατο.
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Να αρχίσουν από τώρα οι προβλέψεις για τη μαλακία που θα κάνει. Γιατί αν δεν το έχεις συνειδητοποιήσει, ο αγαπημένος σου Κούλης


Στο σημείο αυτό υποθέτουμε ότι την μαλακία θα την κρίνουν οι οπαδοί του «κανένα» του αμόρφωτου καταληψία και του κηραλοιφή!! :2funny:
Εντάξει, συνεχίστε καραγκιοζάκια, με διασκεδάζετε… :grin:

Τη μαλακία να πάει για φαί με άλλους 50, μόνο κάτι γλίτσες δημοσιογράφοι που τα παίρνουν και κάτι σφουγγοκωλάριοι σα τα μούτρα σου θα αγνοήσουν.

Οι υπόλοιποι, που δε χρειάζεται να γλείψουμε κατουρημένες ποδιές για να ζήσουμε και μας κλείνουν στα σπίτια από τις 6, μια χαρά θα την κρίνουμε.

Δε σε διασκεδάζουμε. Σε γλεντάμε!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256
Ναι, βγαλαμε τους μισους υγειονομικους ψεκασμενους επειδη ετσι βολευει τον happy traveller,
Ρε ουστ ξεσκισμενο κομματόσκυλο,
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Δηλ. συμφωνεις με αυτο που εγινε στην Ικαρια; Το βρισκεις λογικο; Την μια μερα εξαγγελεις μετρα και την αμεσως επομενη εσυ ο ιδιος τα καταπατεις;
Γαμιεμαι να τηρω τα μετρα, ενα χρονο τωρα, σε ακουω και φοραω μασκα για να προστατευω τους αλλους και προσπαθω να κραταω αποστασεις, εχω κλειστο το μαγαζι μου, και ερχεσαι εσυ και δινεις παραδειγμα στους αλλους να μην τηρουν τα μετρα; Το βρισκεις λογικο; Η εγω τρελαθηκα;

Ήταν μια πρόσκληση του βουλευτού, την οποία δέχτηκε ο Πρωθυπουργός, πραγματοποιώντας το γεύμα σε υπαίθριο χώρο με χρήση μάσκας, την οποία και έβγαλαν μόνο κατά τη διάρκεια του γεύματος.


Αφού τον κάλεσαν,τί να κανει,να μην πάει;:2funny:

Εξάλλου,ήταν ένα 'πρόχειρο και σύντομο γεύμα' και σε ώρα που ο κορόνας κοιμάται

Ήμαρτον δηλαδή,το κάνατε θέμα

 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Καλορίζικη γιατρέ μας, δεν μας είπες όμως γιατί δεν το έκαναν οι μισοί συνάδελφοί σου, μην μας πεις για το Αττικόν ή τον Ευαγγελισμό...


Έγραψα προχθές πως το ποσοστό που το έκαναν σύμφωνα μα τον ιατρικό σύλλογο είναι 60%.
Υποθέτω ό,τι το όριο που μπορεί να φτάσει είναι περί του 85%.
Οι ψεκασμένοι υπάρχουν σε όλους τους χώρους, το να έχεις μια μόρφωση έστω και ιατρική, δεν μπορεί να σε εμποδίσει από το να είσαι περίεργων απόψεων και εμμονών.
Για το υπόλοιπο 60-85% κρίνοντας από αυτούς που ξέρω και δεν το έκαναν ακόμα, (στην πλειοψηφία τους είναι νέοι γιατροί) έχουν την λογική «καλά άσε να το κάνουν άλλοι πρώτα».
Πάντως το εμβόλιο της Pfizer έχει αποδειχτεί ασφαλέστατο.

Και εγώ είμαι της άποψης '' άσε να το κάνουν άλλοι πρώτα" και συμπληρώνω " που το έχουν περισσότερο ανάγκη " όπως οι ευπαθείς ομάδες και μετά βλέπουμε... δλδ ποτέ

Αυτό το ασφαλέστατο το αντιπαρέρχομαι...
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Δηλ. συμφωνεις με αυτο που εγινε στην Ικαρια; Το βρισκεις λογικο; Την μια μερα εξαγγελεις μετρα και την αμεσως επομενη εσυ ο ιδιος τα καταπατεις;
Γαμιεμαι να τηρω τα μετρα, ενα χρονο τωρα, σε ακουω και φοραω μασκα για να προστατευω τους αλλους και προσπαθω να κραταω αποστασεις, εχω κλειστο το μαγαζι μου, και ερχεσαι εσυ και δινεις παραδειγμα στους αλλους να μην τηρουν τα μετρα; Το βρισκεις λογικο; Η εγω τρελαθηκα;


Δεν με ενοχλεί καθόλου το τι έκανε.
Για μένα θα πρέπει να πάει το επόμενο σ/κ σε Γαύδο, Σφακιά και Παλαιοχώρα, να τραβάνε μέχρι και τις κωλότριχάς τους οι σύντροφοι από την τσαντίλα.
Επίσης εκτιμώ το γεγονός ότι ενώ μπορούσε να κρυφτεί στο εσωτερικό του σπιτιού δεν το έκανε, όπως εκτιμώ το γεγονός πως τα νησιά είναι τόσο μικρά που δεν τα έχει επισκεφτεί ποτέ εν ενέργεια ΠΘ γιατί δεν προσφέρονται για ψηφοθηρικούς λόγους.
Θεωρώ επίσης πως στις επόμενες εκλογές στο σπίτι του Στεφανάδη, πρέπει να μπει πινακίδας της Dominos… :grin:
Με το που μαθεύτηκε ό,τι ο Κυριάκος πάει Ικάρια και Φούρνους, ζαίοι και πσαικαζμαίνοι πόνεσαν πολύ, μιας και η περιοχή αυτή θεωρείτο μέχρι σήμερα κάστρο τους, στο οποίο κανείς δεν τολμούσε καν να πατήσει.
Στην δε Ικαρία, όπου προφανώς προσπάθησαν να κάνουν τεράστια κινητοποίηση, το μόνο που κατάφερναν ήταν να μαζέψουν 30 γραφικούς στον Άγιο Κήρυκο κι άλλους 30-40 στον Εύδηλο, στο λιμάνι του βόρειου μέρους, το οποίο είναι κυριολεκτικά απάτητο κόκκινο κάστρο (πατρίδα και καταφύγιο Ξηρών της 17 Ν κλπ).
Τι βρήκαν να πούνε; για το γεύμα εργασίας στο σπίτι του ιατρού και βουλευτή της ΝΔ Χ. Στεφανάδη, με τους επιτελείς του και τοπικούς φορείς, σε ένα τραπέζι των 7 ατόμων, και δύο των 4 ή των 5, και σε εξωτερικό χώρο.
Θεωρώ πως τέτοια αντιπολίτευση είναι της πλάκας…
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.077
Πόντοι
18.565
Δηλ. συμφωνεις με αυτο που εγινε στην Ικαρια; Το βρισκεις λογικο; Την μια μερα εξαγγελεις μετρα και την αμεσως επομενη εσυ ο ιδιος τα καταπατεις;
Γαμιεμαι να τηρω τα μετρα, ενα χρονο τωρα, σε ακουω και φοραω μασκα για να προστατευω τους αλλους και προσπαθω να κραταω αποστασεις, εχω κλειστο το μαγαζι μου, και ερχεσαι εσυ και δινεις παραδειγμα στους αλλους να μην τηρουν τα μετρα; Το βρισκεις λογικο; Η εγω τρελαθηκα;


Δεν με ενοχλεί καθόλου το τι έκανε.
Για μένα θα πρέπει να πάει το επόμενο σ/κ σε Γαύδο, Σφακιά και Παλαιοχώρα, να τραβάνε μέχρι και τις κωλότριχάς τους οι σύντροφοι από την τσαντίλα.
Επίσης εκτιμώ το γεγονός ότι ενώ μπορούσε να κρυφτεί στο εσωτερικό του σπιτιού δεν το έκανε, όπως εκτιμώ το γεγονός πως τα νησιά είναι τόσο μικρά που δεν τα έχει επισκεφτεί ποτέ εν ενέργεια ΠΘ γιατί δεν προσφέρονται για ψηφοθηρικούς λόγους.
Θεωρώ επίσης πως στις επόμενες εκλογές στο σπίτι του Στεφανάδη, πρέπει να μπει πινακίδας της Dominos… :grin:
Με το που μαθεύτηκε ό,τι ο Κυριάκος πάει Ικάρια και Φούρνους, ζαίοι και πσαικαζμαίνοι πόνεσαν πολύ, μιας και η περιοχή αυτή θεωρείτο μέχρι σήμερα κάστρο τους, στο οποίο κανείς δεν τολμούσε καν να πατήσει.
Στην δε Ικαρία, όπου προφανώς προσπάθησαν να κάνουν τεράστια κινητοποίηση, το μόνο που κατάφερναν ήταν να μαζέψουν 30 γραφικούς στον Άγιο Κήρυκο κι άλλους 30-40 στον Εύδηλο, στο λιμάνι του βόρειου μέρους, το οποίο είναι κυριολεκτικά απάτητο κόκκινο κάστρο (πατρίδα και καταφύγιο Ξηρών της 17 Ν κλπ).
Τι βρήκαν να πούνε; για το γεύμα εργασίας στο σπίτι του ιατρού και βουλευτή της ΝΔ Χ. Στεφανάδη, με τους επιτελείς του και τοπικούς φορείς, σε ένα τραπέζι των 7 ατόμων, και δύο των 4 ή των 5, και σε εξωτερικό χώρο.
Θεωρώ πως τέτοια αντιπολίτευση είναι της πλάκας…
Eλπιζω και οι πιτσιρικαδες να το δουν ετσι το πραγμα και να μην βρισκουν δικαιολογιες.για κορονοπαρτι. Απο εκει και περα εγω γιατι νιωθω μαλακας που τηρω τα μετρα και εχω αποκλειστει στην Αθηνα και δεν μπορω να παω να δω τα παιδια μου που δουλευουν επαρχια;
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.830
Πόντοι
456
Δηλ. συμφωνεις με αυτο που εγινε στην Ικαρια; Το βρισκεις λογικο; Την μια μερα εξαγγελεις μετρα και την αμεσως επομενη εσυ ο ιδιος τα καταπατεις;
Γαμιεμαι να τηρω τα μετρα, ενα χρονο τωρα, σε ακουω και φοραω μασκα για να προστατευω τους αλλους και προσπαθω να κραταω αποστασεις, εχω κλειστο το μαγαζι μου, και ερχεσαι εσυ και δινεις παραδειγμα στους αλλους να μην τηρουν τα μετρα; Το βρισκεις λογικο; Η εγω τρελαθηκα;


Δεν με ενοχλεί καθόλου το τι έκανε.
Για μένα θα πρέπει να πάει το επόμενο σ/κ σε Γαύδο, Σφακιά και Παλαιοχώρα, να τραβάνε μέχρι και τις κωλότριχάς τους οι σύντροφοι από την τσαντίλα.
Επίσης εκτιμώ το γεγονός ότι ενώ μπορούσε να κρυφτεί στο εσωτερικό του σπιτιού δεν το έκανε, όπως εκτιμώ το γεγονός πως τα νησιά είναι τόσο μικρά που δεν τα έχει επισκεφτεί ποτέ εν ενέργεια ΠΘ γιατί δεν προσφέρονται για ψηφοθηρικούς λόγους.
Θεωρώ επίσης πως στις επόμενες εκλογές στο σπίτι του Στεφανάδη, πρέπει να μπει πινακίδας της Dominos… :grin:
Με το που μαθεύτηκε ό,τι ο Κυριάκος πάει Ικάρια και Φούρνους, ζαίοι και πσαικαζμαίνοι πόνεσαν πολύ, μιας και η περιοχή αυτή θεωρείτο μέχρι σήμερα κάστρο τους, στο οποίο κανείς δεν τολμούσε καν να πατήσει.
Στην δε Ικαρία, όπου προφανώς προσπάθησαν να κάνουν τεράστια κινητοποίηση, το μόνο που κατάφερναν ήταν να μαζέψουν 30 γραφικούς στον Άγιο Κήρυκο κι άλλους 30-40 στον Εύδηλο, στο λιμάνι του βόρειου μέρους, το οποίο είναι κυριολεκτικά απάτητο κόκκινο κάστρο (πατρίδα και καταφύγιο Ξηρών της 17 Ν κλπ).
Τι βρήκαν να πούνε; για το γεύμα εργασίας στο σπίτι του ιατρού και βουλευτή της ΝΔ Χ. Στεφανάδη, με τους επιτελείς του και τοπικούς φορείς, σε ένα τραπέζι των 7 ατόμων, και δύο των 4 ή των 5, και σε εξωτερικό χώρο.
Θεωρώ πως τέτοια αντιπολίτευση είναι της πλάκας…
Σε ειχα για σοβαροτερο ανθρωπο.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Eλπιζω και οι πιτσιρικαδες να το δουν ετσι το πραγμα και να μην βρισκουν δικαιολογιες.για κορονοπαρτι. Απο εκει και περα εγω γιατι νιωθω μαλακας που τηρω τα μετρα και εχω αποκλειστει στην Αθηνα και δεν μπορω να παω να δω τα παιδια μου που δουλευουν επαρχια;


Σε αντιλαμβάνομαι απόλυτα.
Η δική μου ζωή έχει επηρεαστεί λίγο, μόνο το κομμάτι μεταξύ δουλειάς και ύπνου έχει έρθει ανάποδα. Είναι μια δύσκολη κατάσταση για όλους βέβαια, αλλά περισσότερο για ανθρώπους που έχει επηρεαστεί και το εισόδημά τους.
Οι πιτσιρικάδες δεν χρειάζονται δικαιολογίες, όπως και κάποιοι άλλοι εδώ που το γράφουν και μόνοι τους πως δεν τηρούν τα μέτρα.
Για το γεύμα Μητσοτάκη στην Ικαρία, έχουν δικαίωμα να διαμαρτύρονται μόνο όσοι έχουν εκφράσει αντίστοιχη δυσαρέσκεια σε ένα σωρό μαζώξεις και πορείες αριστερών παράσιτων.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Γώγος: «Είναι πιθανό να χρειαστούν περαιτέρω μέτρα, ακόμα και ολικό lockdown»

Πρέπει να εμβολιαστούμε γρήγορα όλοι, όσο μένουμε ανεμβολίαστοι οι πιθανότητες να έρθουν νέες μεταλλάξεις αυξάνονται»

[video]https://viralgreece.eu/gogos-einai-pithano-na-chreiastoun-peraitero-metra-akoma-kai-oliko-lockdown?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR3lKg8hLvqfA6tJB1EEmnAY9AUhksAG1LhoM0CNKeCYcXKtbPU7judUJqQ[/video]

εξακολουθει να πουλαει τρελα το καθικι
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
%CE%91%CF%80%CF%8C-%CE%BA%CE%B1%CF%86%CE%AD-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1-%CE%B8%CE%B1-%CF%84%CE%BF-%CE%B3%CF%85%CF%81%CE%AF%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CF%83%CE%B5-%CF%84%CF%83%CE%AC%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BC%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BA%CF%8C%CF%84%CE%B1.jpg
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Η αληθεια ειναι οτι οσο και να μην το παραδεχεται κανεις,οταν βλεπεις τον αρχηγο της χωρας σου μ αυτο το ανεμελο περπατημα



σε γεμιζει μια σιγουρια οτι ο ανθρωπος ειναι ο Μωυσης,τερμα!
 

Συνημμένα

  • A3472FC2-5C3B-47EE-B66D-A80EFE28D1AF.jpeg
    A3472FC2-5C3B-47EE-B66D-A80EFE28D1AF.jpeg
    278,6 KB · Εμφανίσεις: 23

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.713
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Κάποιοι το παίζουν κοσμογυρισμενος έλεγε κάποιος ειρωνας κοροιοδιπληκτοι
Λοιπόν ευχαριστώ τον Μητσοτάκη που πήρα τις επιατρεπτεες προκαταβολές κ αράζω σε water villas resort maldives :confused:
We love Μητσοτάκης
Αλλά κ αυτός βλέπω ο κυρ Κυριάκος κάνει τα παρτάκια του

Στην υγειά τον κοροιδων που με τα ψέματα θα μας χρεώσουν και άλλο όπως κ το 2010

Εγώ σε 25-30 χώρες έχω πάει από τον Μάρτιο κ μόνο στην Ελλάδα είναι τόσο αυστηρά

Ιρλανδία Λουξεμβούργο Βέλγιο Γερμανία Αυστρία Ανδόρα Ισπανία Βουλγαρία Ιταλία ελβετια Δομίνικο Ντουμπάι Μαλδίβες Κόστα Ρίκα Βουλγαρία Σκόπια Σερβία Λιχτενστάιν κ τόσο ξεφτιλα λοk ντάουν μόνο στην Ελλάδα Μυανμάρ ταυλανδη λάος
Είμαστε βόδια τέλος
Κ το αστείο ειναι ότι κάποιοι το υποστηρίζουν ενώ είναι φυλακισμένοι στα σπίτια τους
Έχω κάνει πάνω από είκοσι pcr test. σα μόνο τέσσερα το τελευταίο δεκαήμερο κ οι γιατροί γελάνε σσ γιατροί ξένοι

Μια απλή γρίπη κ τα ισχυρά κεφάλαια για να πλουτίσουν περισσότερο κ να χρεώσουν τα Κράτη κ εταιρίες το παρουσίασαν σαν τη κάκιστη πανδημία
.σας αφήνω να κάνω ταμπανακια μου και ελπίζω ο Μητσοτάκης να βάλει κ άλλοι επιστρεπτεα προκαταβολή για να πάω μαυρικιο

 

Συνημμένα

  • IMG_20210208_103422.jpg
    IMG_20210208_103422.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 17

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425


Σε αντιλαμβάνομαι απόλυτα.
Η δική μου ζωή έχει επηρεαστεί λίγο, μόνο το κομμάτι μεταξύ δουλειάς και ύπνου έχει έρθει ανάποδα. Είναι μια δύσκολη κατάσταση για όλους βέβαια, αλλά περισσότερο για ανθρώπους που έχει επηρεαστεί και το εισόδημά τους.
Οι πιτσιρικάδες δεν χρειάζονται δικαιολογίες, όπως και κάποιοι άλλοι εδώ που το γράφουν και μόνοι τους πως δεν τηρούν τα μέτρα.
Για το γεύμα Μητσοτάκη στην Ικαρία, έχουν δικαίωμα να διαμαρτύρονται μόνο όσοι έχουν εκφράσει αντίστοιχη δυσαρέσκεια σε ένα σωρό μαζώξεις και πορείες αριστερών παράσιτων.
[/quote]


Για γιατρός μάλλον δε μας τα λες και πολύ-καλά. Σου ταιριάζει καλύτερα η ειδικότητα παπατζής-πολιτικός. Αυτά που αναφέρεις είναι λίγο διαφορετικά. Ο ακατονόμαστος πήγε στην Ικαρία για να ξεσκάσει (γι αυτό κατηγορείται). Από την άλλη αυτοί που διαδηλώνουν για τα δικαιώματά τους δεν το κάνουν για διασκέδαση (εκτός κι αν θεωρείς το ξυλίκι από τα Ματ και την εισπνοή δακρυγόνων «ξέσκασμα»).
Τώρα θα σε δικαίωνα αν έλεγες ότι δεν δικαιούνται να μιλούν αυτοί που κάνουν κρυφά κορονοπάρτι (σε βίλλες, λέσχες, εστιατόρια κλπ). Αλλά αυτοί είναι σίγουρα ψηφοφόροι σας γι αυτό και δεν τους βάζεις στα γραπτά σου.
Αυτοί που τον ξέχεσαν λοιπόν είναι κάποιοι που δε μπορούν να πάνε μια επίσκεψη σε κάποιο συγγενή τους, που αναγκάζονται να είναι μιση-μέρα φυλακισμένοι και να βλέπουν τις παπαρίες που τους σερβίρουν τα πληρωμένα αδρά ΜΜΕ, οι νέοι που δεν μπορούν να χαμουρευτούν σε κανα παγκάκι και να πιουν ένα καφέ/μπυρα σε πλατεία. Και πολλοί άλλοι οι οποίοι ελπίζω να πληρώσουν τον ακατονόμαστο με το ίδιο νόμισμα όταν έρθει η ώρα.
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
Η αληθεια ειναι οτι οσο και να μην το παραδεχεται κανεις,οταν βλεπεις τον αρχηγο της χωρας σου μ αυτο το ανεμελο περπατημα



σε γεμιζει μια σιγουρια οτι ο ανθρωπος ειναι ο Μωυσης,τερμα!

Θέλει όμως και την κατάλληλη μουσική υπόκρουση :heavymetalbig:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
moses.jpg


Και μια 11η εντολη ΝΕΑ!!!

Ου αμφισβητησεις τον νεο μωυση για κανενα λογο

Εχει το αλαθητο

Π.χ. .....Πεταει ο γαιδαρος ;; μποινγκ 747 με 4 τουρμπινες ο γαιδαρος
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256
Η αληθεια ειναι οτι οσο και να μην το παραδεχεται κανεις,οταν βλεπεις τον αρχηγο της χωρας σου μ αυτο το ανεμελο περπατημα



σε γεμιζει μια σιγουρια οτι ο ανθρωπος ειναι ο Μωυσης,τερμα!
Ειναι χαλαρος και ανεμελος όπως όλοι οι έλληνες, τι άλλο θα ήταν.
Ξεχνάει ότι ειναι πρωθυπουργος .
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
ανεβηκε λεει 5λεπτα να πει ενα γεια αλλα τηρηθηκαν ολα τα μετρα......χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχα....ανοιξτε ρε λαμογια την εστιαση ,να περνανε οι πελατες να μας λενε ενα γεια.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom