Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

matakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
145
Πόντοι
1
Ελα μωρέ είναι τόσο ξεφτιλισμενοι που γράψανε μέχρι κι ότι εφόσον ήταν 2 τραπέζια μπορούσε να χει 8+8 ατομα

Δηλαδή αμα βάλω εγώ 10 τραπεζια στο μπαλκόνι μου μπορώ να καλέσω 80 άτομα..

Μιλαμε για γελοιους ούτε για φτύσιμο δεν είναι πλέον οι λουγκρες
τι να σου κανει το φτυσιμο?

εδω θελει χτυπιδια οπου τους βλεπεις τους αχρηστους

γαμω τη μανα τους ειπα?γαμω τη μανα τους

Αν είσαι θετικός στον ιό το φτύσιμο δεν είναι παίξε γέλασε :2funny:
προλαβαν και εμβολιαστικαν τα μουνια ρε...
το προβλεψαν οτι ερχεται ροχαλα με φλεμα

:2funny::2funny:
 

matakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
145
Πόντοι
1
Δηλώνω βαθύτατα απογοητευμένος κι εγώ από την παρουσία του Κούλη στην Ικαρία. :huh:

Τι χάλια ήταν αυτά, κοτζάμ πρωθυπουργός σε ένα μπαλκονάκι με κεραμοσκεπή και μωσαϊκό… τςςς λαϊκοκατάσταση σαν κοινός θνητός, αφήνοντας κι άλλο χώρο στην ηγεμονική κυριαρχία της αριστεράς. :confused:

Κοίτα δίπλα σου ρε Κούλη να δεις πως ζουν οι κομμουνιστές και πως διαχειρίζονται τις φρικαλέες καταστάσεις. :huh:

Αν ήταν ο σύντροφος Άλεξ στην θέση του, θα είχε ειδοποιήσει μια χήρα εφοπλίστρια να έχει στείλει από την προηγουμένη το κότερο, και μετά το σόου με τους κατοίκους θα άραζε εκεί μόνος του να φάει, να πιει, να καπνίσει την πουράκλα του και να βγάλει στο ήλιο το δασύτριχο στήθος του να το χαϊδεύουν οι Αλκυονίδες μέρες…

Λοιπόν Κούλη στο λέω, αν συνεχίσεις έτσι λαϊκάντζα, θα ψάξω να ψηφίσω κάποιον γνήσιο δεξιό να μπορεί να χτυπήσει στα ίσια τα κομμουνόσκυλα…:grin:

Τύπε κάνει κόμμα ο Τράγκας :rockon:
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Mας συγκινισες παναθεμα σε ρε τρελακια....να ξες καπου καποιος τωρα σκεφτεται πολυ σοβαρα να ριξει ψηφο στους ξεφτιλες, μονο και μονο χαρη στο ποστ σου...να γραψεις και αρλεκιν!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Mας συγκινισες παναθεμα σε ρε τρελακια....να ξες καπου καποιος τωρα σκεφτεται πολυ σοβαρα να ριξει ψηφο στους ξεφτιλες, μονο και μονο χαρη στο ποστ σου...να γραψεις και αρλεκιν!
το δικο μου λες φανταζομαι ...:grin:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256
Εγώ στον ιό πιστεύω είναι μια γρίπη που σκοτώνει κάποιους αδύνατους
Πιστεύω ίσως στο εμβόλιο αφού γιατρός δεν είμαι

Αλλά να υπάρχουν άνθρωποι που να υποστηρίζουν την καραντίνα κ Τα αποτελεσματα Που επιφέρει ,δεν χωράει ο νους μου πως υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι :confused:

,Κ αν έχουν τόσοι ευαισθησία για αυτούς που πεθαίνουν από τον ιό ας το πράξουν κ με τα αφρικανακια που πεθαίνουν από την πείνα με τον απλό τρόπο να προσφέρουν το μισό μισθό τους στους γιατρούς χωρίς σύνορα

Αλλά ασφαλώς δεν είναι ευαισθητοποιημένοι αλλά κονατοσκυλα :(
Ωραία, αν τα ανοίξουν τότε και πεθάνει ο πατέρας σου ή η μάνα σου από κορωνοϊό σημαίνει ότι... οκ... συμβαίνουν αυτά.

Σωστά?
Και αν εκεί που περπαταει ο πατέρας σου κ η μάνα σου πέσει μια κεραμυδα;;; Τι σημαίνει να καταργήσουμε της οροφές κεραμυδοσκεπες στην Ελλάδα;
Δεν μου απάντησες... δεν ξέρω γιατί αλλά κανείς δεν μου έχει απαντήσει σε αυτή την ερώτηση... μιλάμε για κανείς!!! Ούτε εσύ?

Επαναλαμβάνω:

Αν τα ανοίξουν τότε και πεθάνει ο πατέρας σου ή η μάνα σου από κορωνοϊό?

Αναμένω να δω αν κάνεις την διαφορά.
Κάποτε ο μεγαλύτερος εφοπλιστής σε αεραδικα μου είπε μια κουβέντα που δεν θα τη ξεχάσω ποτέ

Ποτέ μα ποτέ στη ζωή σου μην κάνεις τις κινήσεις σου βάζει των υποθετικών ερωτήσεων αλλά βάζει της στατιστικής κ του ενστίκτου σου
Κ το ένστικτο μου λέει ότι έγραψα πιο πάνω
Ιός υπάρχει που σκοτώνει κάποιους αδύναμους
Γιατρός δεν είμαι για να γνωρίζω για το εμβόλιο
Αλλά η καραντίνα είναι παιχνίδι οικονομικών αγορών για να χρεώσουν κράτη και εταιρίες κ να τις αγοράσουν πιο φτηνά
Ήδη στη σαντορίνη το πωλητήριο πάει σύννεφο,
Και είμαι σίγουρος ότι οι κινέζοι θ αρπάξουν τα φιλέτα σε όλη την ευρώπη.
Κανεις.δεν αναφέρει ότι η κινα θα γίνει πρωτη οικ δύναμη πρόωρα.
Και ολα αυτά επειδή έφαγαν νυχτερίδες μερικοι κινέζοι.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256
Απο το 15 τον μαγειρευαν τον κοροιδοιο

Ο Μπιλ Γκέιτς είχε προβλέψει την εξάπλωση μίας πανδημίας, πέντε χρόνια πριν αυτή ξεσπάσει, κατά τη διάρκεια της ομιλίας του στο Ted Talk. Τότε, ο ιδρυτής της Microsoft είχε εκτιμήσει ότι ένας ιός θα μπορούσε να προσβάλει τον άνθρωπο και μάλιστα με άμεσο και εύκολο τρόπο, όσο εκείνος θα βρίσκεται στο αεροπλάνο ή σε ένα κατάστημα, προειδοποιώντας παράλληλα για το γεγονός ότι ο πλανήτης δεν ήταν έτοιμος να αντιμετωπίσει μία θανατηφόρα πανδημία.


Η μεγαλη απατη του κοροιδοιου μετα τους διδυμους πυργους του 01 και την φτιαχτη κριση του 09

Σιγά την πρόβλεψη. Το λέτε και το ξαναλέτε. Όλη η επιστημονική κοινότητα το έλεγε. Πανδημίες υπήρχαν και θα υπάρχουν πάντα.
Για εκατό χρόνια γιατι δεν υπήρξε πανδημία?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Για εκατό χρόνια γιατι δεν υπήρξε πανδημία?
δεν ειχαν 5g και υγροποιημενα τσιπς :dancing:

ρε γαμηστε τα αυτα τωρα πως θα ξεμπλεξουμε με τις αναρχιδες μαριονετες ειναι το θεμα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256
Για εκατό χρόνια γιατι δεν υπήρξε πανδημία?
δεν ειχαν 5g και υγροποιημενα τσιπς :dancing:

ρε γαμηστε τα αυτα τωρα πως θα ξεμπλεξουμε με τις αναρχιδες μαριονετες ειναι το θεμα
Σιγά σιγά φίλε θα ξεμπλέξουμε,
Έχουμε να διαχειριστούμε και τον χαικάλη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Mας συγκινισες παναθεμα σε ρε τρελακια....να ξες καπου καποιος τωρα σκεφτεται πολυ σοβαρα να ριξει ψηφο στους ξεφτιλες, μονο και μονο χαρη στο ποστ σου...να γραψεις και αρλεκιν!
το δικο μου λες φανταζομαι ...:grin:
λυπαμαι αλλα οχι...τον λεκλε σημαδευα αλλα με τις παραθεσεις στο σαη εχουμε γινει μπουρδελο!
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Δηλώνω βαθύτατα απογοητευμένος κι εγώ από την παρουσία του Κούλη στην Ικαρία. :huh:

Τι χάλια ήταν αυτά, κοτζάμ πρωθυπουργός σε ένα μπαλκονάκι με κεραμοσκεπή και μωσαϊκό… τςςς λαϊκοκατάσταση σαν κοινός θνητός, αφήνοντας κι άλλο χώρο στην ηγεμονική κυριαρχία της αριστεράς. :confused:

Κοίτα δίπλα σου ρε Κούλη να δεις πως ζουν οι κομμουνιστές και πως διαχειρίζονται τις φρικαλέες καταστάσεις. :huh:

Αν ήταν ο σύντροφος Άλεξ στην θέση του, θα είχε ειδοποιήσει μια χήρα εφοπλίστρια να έχει στείλει από την προηγουμένη το κότερο, και μετά το σόου με τους κατοίκους θα άραζε εκεί μόνος του να φάει, να πιει, να καπνίσει την πουράκλα του και να βγάλει στο ήλιο το δασύτριχο στήθος του να το χαϊδεύουν οι Αλκυονίδες μέρες…

Λοιπόν Κούλη στο λέω, αν συνεχίσεις έτσι λαϊκάντζα, θα ψάξω να ψηφίσω κάποιον γνήσιο δεξιό να μπορεί να χτυπήσει στα ίσια τα κομμουνόσκυλα…:grin:
Mας συγκινησες παναθεμα σε ρε τρελακια....να ξες καπου καποιος τωρα σκεφτεται πολυ σοβαρα να ριξει ψηφο στους ξεφτιλες, μονο και μονο χαρη στο ποστ σου...να γραψεις και αρλεκιν!
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
ΟΦ ΤΟΠΙΚ......Αν εχετε δει καμια καλη ευκαιρια σαντορινη,στειλτε μνμ....κριμα να παει σε κινεζους...
υγ...πρακτορας διπλος λοιπον ο γουρλοματης....επισημα φραου ,αλλα μουλωχτα φουμαντσου...τι γινετε ρε?
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.491
Like
20.313
Πόντοι
6.056
Εγώ στον ιό πιστεύω είναι μια γρίπη που σκοτώνει κάποιους αδύνατους
Πιστεύω ίσως στο εμβόλιο αφού γιατρός δεν είμαι

Αλλά να υπάρχουν άνθρωποι που να υποστηρίζουν την καραντίνα κ Τα αποτελεσματα Που επιφέρει ,δεν χωράει ο νους μου πως υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι :confused:

,Κ αν έχουν τόσοι ευαισθησία για αυτούς που πεθαίνουν από τον ιό ας το πράξουν κ με τα αφρικανακια που πεθαίνουν από την πείνα με τον απλό τρόπο να προσφέρουν το μισό μισθό τους στους γιατρούς χωρίς σύνορα

Αλλά ασφαλώς δεν είναι ευαισθητοποιημένοι αλλά κονατοσκυλα :(
Ωραία, αν τα ανοίξουν τότε και πεθάνει ο πατέρας σου ή η μάνα σου από κορωνοϊό σημαίνει ότι... οκ... συμβαίνουν αυτά.

Σωστά?

Γιατί ρε μεγάλε θα πεθάνουν αν θα προσέχουν και φυλαγονται παντού και πάντα; Εσύ αφήνεις τους γονείς σου να τριγυρνανε όπου θέλουν ή δεν τους συμβουλεύεις να προσέχουν και να μην έχουν οποιαδήποτε επαφή, ούτε και με σένα ας πούμε.
Δλδ πρέπει να γαμηθει ο κόσμος όλος για να σώσουμε τους ευπαθείς;;;;;; Εγώ ξέρω ευπαθείς που δεν τους έχω δει από πέρυσι το Μάρτιο, έχουν εξαφανιστεί τελείως, αυτό είναι ατομική ευθύνη και μπράβο τους, αυτοί δεν έπαθαν ούτε πρόκειται να πάθουν τίποτα. Αντίθετα ήξερα και ευπαθείς που ήταν στην γύρα πιο πολύ από τους πιτσιρικαδες και τώρα μερικοί βλέπουν τα ραδίκια ανάποδα... δυστυχώς.

Δηλαδή γιατί θα γαμησουμε σε όλα τα επίπεδα το 90% του πληθυσμού που κινδυνεύει απειροελάχιστα, για να σώσουμε κάποιους ανεύθυνους ευπαθείς οι οποίοι εξακολουθούν και ρισκάρουν έξω;
Tυπε εδω βγηκε ο μπουμπουκος και ειπε επιτρεψαμε να γινει λειτουργια την 26η Οκτωβρη για να μην δυσαρεστηθει ο κοσμος(ψηφοφοροι),επετρεψε σε ευπαθεις κυριως ομαδες να κολλησουν για να μην πληγει η εικονα του και μετα βγαινουν και λενε στον κοσμο επιτακτικο κλεισιμο των μικρομαγαζων και ουρες μεσα και εξω στα σουπερ.Κατα τα αλλα εχουν βγει για διακοπες ολα τα στελεχη και το παιζουν ταξιδι για επαγγελματικους λογους.Οταν ριξει χιονι το σκ να τρεξουμε και στο Πηλιο να δουμε αν εμβολιαστηκε κανενας :confused: :confused: :confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.647
Like
27.896
Πόντοι
5.506
Εγώ στον ιό πιστεύω είναι μια γρίπη που σκοτώνει κάποιους αδύνατους
Πιστεύω ίσως στο εμβόλιο αφού γιατρός δεν είμαι

Αλλά να υπάρχουν άνθρωποι που να υποστηρίζουν την καραντίνα κ Τα αποτελεσματα Που επιφέρει ,δεν χωράει ο νους μου πως υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι :confused:

,Κ αν έχουν τόσοι ευαισθησία για αυτούς που πεθαίνουν από τον ιό ας το πράξουν κ με τα αφρικανακια που πεθαίνουν από την πείνα με τον απλό τρόπο να προσφέρουν το μισό μισθό τους στους γιατρούς χωρίς σύνορα

Αλλά ασφαλώς δεν είναι ευαισθητοποιημένοι αλλά κονατοσκυλα :(
Ωραία, αν τα ανοίξουν τότε και πεθάνει ο πατέρας σου ή η μάνα σου από κορωνοϊό σημαίνει ότι... οκ... συμβαίνουν αυτά.

Σωστά?

Γιατί ρε μεγάλε θα πεθάνουν αν θα προσέχουν και φυλαγονται παντού και πάντα; Εσύ αφήνεις τους γονείς σου να τριγυρνανε όπου θέλουν ή δεν τους συμβουλεύεις να προσέχουν και να μην έχουν οποιαδήποτε επαφή, ούτε και με σένα ας πούμε.
Δλδ πρέπει να γαμηθει ο κόσμος όλος για να σώσουμε τους ευπαθείς;;;;;; Εγώ ξέρω ευπαθείς που δεν τους έχω δει από πέρυσι το Μάρτιο, έχουν εξαφανιστεί τελείως, αυτό είναι ατομική ευθύνη και μπράβο τους, αυτοί δεν έπαθαν ούτε πρόκειται να πάθουν τίποτα. Αντίθετα ήξερα και ευπαθείς που ήταν στην γύρα πιο πολύ από τους πιτσιρικαδες και τώρα μερικοί βλέπουν τα ραδίκια ανάποδα... δυστυχώς.

Δηλαδή γιατί θα γαμησουμε σε όλα τα επίπεδα το 90% του πληθυσμού που κινδυνεύει απειροελάχιστα, για να σώσουμε κάποιους ανεύθυνους ευπαθείς οι οποίοι εξακολουθούν και ρισκάρουν έξω;
Tυπε εδω βγηκε ο μπουμπουκος και ειπε επιτρεψαμε να γινει λειτουργια την 26η Οκτωβρη για να μην δυσαρεστηθει ο κοσμος(ψηφοφοροι),επετρεψε σε ευπαθεις κυριως ομαδες να κολλησουν για να μην πληγει η εικονα του και μετα βγαινουν και λενε στον κοσμο επιτακτικο κλεισιμο των μικρομαγαζων και ουρες μεσα και εξω στα σουπερ.Κατα τα αλλα εχουν βγει για διακοπες ολα τα στελεχη και το παιζουν ταξιδι για επαγγελματικους λογους.Οταν ριξει χιονι το σκ να τρεξουμε και στο Πηλιο να δουμε αν εμβολιαστηκε κανενας :confused: :confused: :confused:


 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Ικαρία δεν έχω πάει κ έχω ακούσει είναι υπέροχα
Σκέφτομαι το καλοκαίρι να πάω Σάμο Ικαρία
Φυσικά ενημέρωση από το Μητσοτάκης travel
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.491
Like
20.313
Πόντοι
6.056
Εγώ στον ιό πιστεύω είναι μια γρίπη που σκοτώνει κάποιους αδύνατους
Πιστεύω ίσως στο εμβόλιο αφού γιατρός δεν είμαι

Αλλά να υπάρχουν άνθρωποι που να υποστηρίζουν την καραντίνα κ Τα αποτελεσματα Που επιφέρει ,δεν χωράει ο νους μου πως υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι :confused:

,Κ αν έχουν τόσοι ευαισθησία για αυτούς που πεθαίνουν από τον ιό ας το πράξουν κ με τα αφρικανακια που πεθαίνουν από την πείνα με τον απλό τρόπο να προσφέρουν το μισό μισθό τους στους γιατρούς χωρίς σύνορα

Αλλά ασφαλώς δεν είναι ευαισθητοποιημένοι αλλά κονατοσκυλα :(
Ωραία, αν τα ανοίξουν τότε και πεθάνει ο πατέρας σου ή η μάνα σου από κορωνοϊό σημαίνει ότι... οκ... συμβαίνουν αυτά.

Σωστά?

Γιατί ρε μεγάλε θα πεθάνουν αν θα προσέχουν και φυλαγονται παντού και πάντα; Εσύ αφήνεις τους γονείς σου να τριγυρνανε όπου θέλουν ή δεν τους συμβουλεύεις να προσέχουν και να μην έχουν οποιαδήποτε επαφή, ούτε και με σένα ας πούμε.
Δλδ πρέπει να γαμηθει ο κόσμος όλος για να σώσουμε τους ευπαθείς;;;;;; Εγώ ξέρω ευπαθείς που δεν τους έχω δει από πέρυσι το Μάρτιο, έχουν εξαφανιστεί τελείως, αυτό είναι ατομική ευθύνη και μπράβο τους, αυτοί δεν έπαθαν ούτε πρόκειται να πάθουν τίποτα. Αντίθετα ήξερα και ευπαθείς που ήταν στην γύρα πιο πολύ από τους πιτσιρικαδες και τώρα μερικοί βλέπουν τα ραδίκια ανάποδα... δυστυχώς.

Δηλαδή γιατί θα γαμησουμε σε όλα τα επίπεδα το 90% του πληθυσμού που κινδυνεύει απειροελάχιστα, για να σώσουμε κάποιους ανεύθυνους ευπαθείς οι οποίοι εξακολουθούν και ρισκάρουν έξω;
Tυπε εδω βγηκε ο μπουμπουκος και ειπε επιτρεψαμε να γινει λειτουργια την 26η Οκτωβρη για να μην δυσαρεστηθει ο κοσμος(ψηφοφοροι),επετρεψε σε ευπαθεις κυριως ομαδες να κολλησουν για να μην πληγει η εικονα του και μετα βγαινουν και λενε στον κοσμο επιτακτικο κλεισιμο των μικρομαγαζων και ουρες μεσα και εξω στα σουπερ.Κατα τα αλλα εχουν βγει για διακοπες ολα τα στελεχη και το παιζουν ταξιδι για επαγγελματικους λογους.Οταν ριξει χιονι το σκ να τρεξουμε και στο Πηλιο να δουμε αν εμβολιαστηκε κανενας :confused: :confused: :confused:
δεν το εμφανιζει :angry: :confused: :confused: :confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.647
Like
27.896
Πόντοι
5.506
 

Συνημμένα

  • 148189202_10219050507349541_214185715421878230_n.jpg
    148189202_10219050507349541_214185715421878230_n.jpg
    52,3 KB · Εμφανίσεις: 19

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.075
Πόντοι
18.565
Δηλώνω βαθύτατα απογοητευμένος κι εγώ από την παρουσία του Κούλη στην Ικαρία. :huh:

Τι χάλια ήταν αυτά, κοτζάμ πρωθυπουργός σε ένα μπαλκονάκι με κεραμοσκεπή και μωσαϊκό… τςςς λαϊκοκατάσταση σαν κοινός θνητός, αφήνοντας κι άλλο χώρο στην ηγεμονική κυριαρχία της αριστεράς. :confused:

Κοίτα δίπλα σου ρε Κούλη να δεις πως ζουν οι κομμουνιστές και πως διαχειρίζονται τις φρικαλέες καταστάσεις. :huh:

Αν ήταν ο σύντροφος Άλεξ στην θέση του, θα είχε ειδοποιήσει μια χήρα εφοπλίστρια να έχει στείλει από την προηγουμένη το κότερο, και μετά το σόου με τους κατοίκους θα άραζε εκεί μόνος του να φάει, να πιει, να καπνίσει την πουράκλα του και να βγάλει στο ήλιο το δασύτριχο στήθος του να το χαϊδεύουν οι Αλκυονίδες μέρες…

Λοιπόν Κούλη στο λέω, αν συνεχίσεις έτσι λαϊκάντζα, θα ψάξω να ψηφίσω κάποιον γνήσιο δεξιό να μπορεί να χτυπήσει στα ίσια τα κομμουνόσκυλα…:grin:
Δεν μπορεις να καταλαβεις, οτι μετα απο αυτο που εγινε στην Ικαρια, ο καθενας ¨νομιμοποιειται" να κανει το ιδιο. Η, Οχι; Οποτε, ακυρωνονται οι προσπαθειες οι δικες μου, που σαν μαλακας στην κυριολεξια, κανω αυτα που μου λεει η πολιτεια.
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.020
Like
10.163
Πόντοι
2.606

Θείο, δεν έχω πάει Καιμακ Τσαλάν...:( :confused::(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom