Νέα

Να σου βάζει κωλοδάχτυλο η γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eki10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 363K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσει το... δάχτυλο ?

  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 451 32,3%
  • Αν ξέρει πως να το κάνει η γκόμενα... ΝΑΙ!

    Ψήφοι: 680 48,7%
  • Μόνο δάχτυλο? Και κανένα δονητή αν έχει...

    Ψήφοι: 264 18,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.395

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
εγώ πιστεύω ότι με οποιοδήποτε τρόπο ερεθίσεις το ορθό και προστάτη ο άντρας καυλώνει και του αρέσει.
άσχετα ποιος και με τι
είναι αίσθηση, αντανακλαστικό

όπως όταν τρίψεις με οτιδήποτε τη ρώγα κάποιου ανθρώπου σκληραίνει
ή αν βάλεις δάχτυλο στο λάρυγγα κάποιου θα του έρθει αναγούλα

οπότε απλά δοκιμάστε το/απολαύστε το και μη βάζετε ταμπέλες
το σεξ είναι διασκέδαση

εγώ πάντως το έχω κάνει σε πολλούς άντρες και bi και str8 και σε όλους αρέσει
και ιδίως το γλειφοκώλι

υπάρχουν και μερικοί που δεν τους αρέσει, αυτοί που δεν θέλουν να το δοκιμάσουν  :grin:
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Γλειφοκωλι μου εκανε τακτικά μια πρώην μου, της αρεσε πολύ, και μένα μπορώ να πω.

Δάχτυλο όμως ειναι αλλη ιστορία, κατι δεν με ψηνει στην διείσδυση που εμπεριέχει.
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
για να είναι καποιος ομοφυλόφιλος πρεπει να του αρεσουν οι αντρες και ταυτόχρονα να τον πηδανε πρωκτικα αντρες.
οι ομοφυλοφιλοι βλέποντας ένα γυμνο αντρα ηδονίζονται γιατι τους ελκυουν όλα πανω στο αντρικο σωμα και ο μονος τροπος να ερθουν σε σεξουαλικη επαφη με ένα αντρα είναι η πρωκτικη.
τωρα αν ενας αντρας γουσταρει γυναικες και γουσταρει δαχτυλο στο πρωκτο του η οτιδήποτε άλλο εκτος από αντρικο μοριο αυτος δεν είναι γκει αλλα ενας στρειτ ανώμαλος η μαζοχιστης.
να λετε ομοφυλοφιλους αυτους που τους χωνει η γυναικα δαχτυλο η κανα πλαστικο είναι λαθος,ανωμαλους και μαζοχιστες είναι ο πιο σωστος ορος.
Δηλαδή ρε φίλος άλλο ο ομοφυλόφιλος και άλλο ο ανώμαλος, άρα ο πουστης είναι φυσιολογικός κατ'εσε. Όλοι οι συριζοπούστηδες στο νήμα μπήκαν για να μας πείσουν ότι είναι νορμάλ το παρά φύσιν από άντρα ενώ είναι ανωμαλία από γυναίκα...τρικυμία εν κρανιω
 
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
347
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Κάπου τα έχεις μπερδέψει τα πράγματα στο μυαλό σου.

Νέους, δεν το'πιασες.
Ρίξε εντατική μελέτη στο σάϊ καθώς και ματιά στο παρόν νήμα (τελευταίες 2-3 σελίδες) και θα καταλάβεις πότε τρολλάρουμε κάποιους που τα ζητάει ο κώλος τους και πότε μιλάμε σοβαρά.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
για να είναι καποιος ομοφυλόφιλος πρεπει να του αρεσουν οι αντρες και ταυτόχρονα να τον πηδανε πρωκτικα αντρες.
οι ομοφυλοφιλοι βλέποντας ένα γυμνο αντρα ηδονίζονται γιατι τους ελκυουν όλα πανω στο αντρικο σωμα και ο μονος τροπος να ερθουν σε σεξουαλικη επαφη με ένα αντρα είναι η πρωκτικη.
τωρα αν ενας αντρας γουσταρει γυναικες και γουσταρει δαχτυλο στο πρωκτο του η οτιδήποτε άλλο εκτος από αντρικο μοριο αυτος δεν είναι γκει αλλα ενας στρειτ ανώμαλος η μαζοχιστης.
να λετε ομοφυλοφιλους αυτους που τους χωνει η γυναικα δαχτυλο η κανα πλαστικο είναι λαθος,ανωμαλους και μαζοχιστες είναι ο πιο σωστος ορος.
Σε τρώει ο κώλος σου .........
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Βάζουν οι γυναίκες κωλοδακτυλο; πρέπει να είναι πολύ προχωρημενη
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Γλειφοκωλι μου εκανε τακτικά μια πρώην μου, της αρεσε πολύ, και μένα μπορώ να πω.

Δάχτυλο όμως ειναι αλλη ιστορία, κατι δεν με ψηνει στην διείσδυση που εμπεριέχει.

και για μένα... το γλειφοκώλι ...ακόμα καλύτερο και από την πίπα...
αλλά τρελαίνομαι ιδιαίτερα όταν είναι από τη δουλειά ο άλλος και ειδικά για τριχωτές κωλάρες, να απολαμβάνω τη βαρβατίλα του άντρα
αν είναι μετά από μπάνιο δεν μου κάνει ιδιαίτερη αίσθηση
και ιδίως για μεγαλόσωμους άντρες ή φουσκωτές κωλάρες

τώρα για το δάχτυλο... έχω βάλει σε πολλούς, εμένα αυτό με καύλωνε επίσης όταν το κάνω σε στρ8 bi άντρακλες και τύχαινε να ακουμπήσω κάτι... σκληρό... εεε καταλαβαίνετε... να μη γράψω και τρώει κανείς πρωινό... μόλις γινόταν αυτό, με 2-3 άντρακλες που μου άρεσαν, γινόμουν τούρμπο, ήθελα να χύσω επιτόπου

ενώ μία άλλη φορά που ερχόταν ένα παιδί πολύ όμορφο, που τον έβλεπα στο fb να μοιάζει σαν μοντέλο και να κυκλοφορεί με πολύ ωραίες γυναίκες κτλπ, και ενώ δεν με άφηνε ούτε την πούτσα να του αγγίζω κατά το μασάζ, ήθελε δάχτυλο στον κώλο...
και ενώ ξεκινούσα με ένα... μετά έφτανα και 4...
ειδικά μία μέρα ήταν κουρασμένος... και του έβαζα άνετα 4 δάχτυλα και τα έβγαζα, προσπαθούσα να βάλω σχεδόν όλη την παλάμη μου (καλά είμαι και αδυνατούλης εγώ, έχω λεπτά χέρια) και αυτός κοιμόταν...  :o

μέχρι που κατάλαβα ότι κάτι περίεργο συμβαίνει με το έντερο του, δεν ένιωθα φυσιολογική την αίσθηση... ήταν όλα κάπως σαν ένα κουβάρι κάποιος εδώ είπε κάτι για πρόπτωση, αηδίασα και δεν ήθελα να του το ξανακάνω, ευτυχώς δεν με έχει ξαναπάρει.

πάντως σας προτείνω σε όσους δεν το έχετε δοκιμάσει να το δοκιμάσετε μία φορά, λίγα δευτερόλεπτα και να δείτε αν σας κάνει κάποια αίσθηση ή όχι

τώρα... αν δεν πάει η γυναίκα να το κάνει από μόνη της... φαντάζομαι θα είναι λίγο κάπως για τον άντρα να της πει βάλε μου δάχτυλο...
μπορείτε πάντως να το δοκιμάσετε με καμία ανωμαλιάρα από αυτές που πληρώνετε
ή φυσικά από αγοράκια σαν κι εμένα  :effemine:  :grin: που έχουμε επίσης μαλακά και λεπτά χεράκια και μπορείτε να δοκιμάσετε οτιδήποτε νέο θέλετε

φιλιά σε όλους!
πάρτε και ένα κωλοδάχτυλο  :birdman:  :grin:
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.982
Κριτικές
33
Like
7.742
Πόντοι
3.886
Καμία τανα σε κάνα δερλο να το κανει;
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
ααα... φαντάζομαι κοιτάτε πρώτα τα χεράκια της άλλης ε...
μην έχει τίποτε μυρμηγκιές ή είναι σκασμένα (από το πλύσιμο των πιάτων  :grin: ) κτλπ

:-* :-* :-*

υγ. ο κυρ νασος ζει; είναι ακόμα εδώ στο site;  :rolleyes:
 

Alyakmon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
31
Like
10
Πόντοι
0
για να είναι καποιος ομοφυλόφιλος πρεπει να του αρεσουν οι αντρες και ταυτόχρονα να τον πηδανε πρωκτικα αντρες.
οι ομοφυλοφιλοι βλέποντας ένα γυμνο αντρα ηδονίζονται γιατι τους ελκυουν όλα πανω στο αντρικο σωμα και ο μονος τροπος να ερθουν σε σεξουαλικη επαφη με ένα αντρα είναι η πρωκτικη.
τωρα αν ενας αντρας γουσταρει γυναικες και γουσταρει δαχτυλο στο πρωκτο του η οτιδήποτε άλλο εκτος από αντρικο μοριο αυτος δεν είναι γκει αλλα ενας στρειτ ανώμαλος η μαζοχιστης.
να λετε ομοφυλοφιλους αυτους που τους χωνει η γυναικα δαχτυλο η κανα πλαστικο είναι λαθος,
ανωμαλους και μαζοχιστες είναι ο πιο σωστος ορος.

Πες μας κι άλλες χαριτομενιες, μιας και σε κάθε σου ποστ βγαζεις γουστα.
Εσυ ας πουμε που μας το παιζεις βαρβάτος και το βραδυ πας σε αφεντρες σε ποια κατηγορια ανηκεις;
Μη σε χασουμε… Να σε εχουμε και του χρονου σαν τιτλουχο ΜΑΛΑΚΑ.
Ένα ψηφο στην κασιαννη - κατά κοσμο jean-Claud- για το τροπαιο του ΜΑΛΑΚΑ 2019 ωστε να μη χασουμε τετοιο κελεπουρη...Να τοχουμε και του χρονου.
Ψηφίζουμε ακολουθοντας το παρακατω λινκ.

Lefteris38
 

Συνημμένα

  • Madam Jean Claud - strapon 1.jpg
    Madam Jean Claud - strapon 1.jpg
    438,7 KB · Εμφανίσεις: 230
  • Madam Jean Claud - δεσιματα βρισιες.jpg
    Madam Jean Claud - δεσιματα βρισιες.jpg
    301,7 KB · Εμφανίσεις: 213

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
το πιο ωραιο ειναι κατ΄εμε να σου γλυφει απο τα αρχιδια εως πανω απο την κωλοτρυπα ,σημερα το μεσημερι με εγλυψε το τσουλακι μου,εννοειτε παντα καθαριοτητα εκει!

Φουριοζος μπηκες περι :heavymetalbig:
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Σαν το γλειφοκώλι δεν έχει. Δαχτυλο δε θέλω
 

Panos999

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
17
Like
21
Πόντοι
0
Με την πρώην μου αγοράζαμε τα μεγαλύτερα αγγούρια. Έχωνε εκείνη το ένα άκρο στο μουνι της και εγώ το άλλο άκρο στον κωλο μου και γαμιομασταν ταυτόχρονα ενώ μαλακιζομασταν συγχρόνως.
Ομως περισσότερο ακόμα μου αρέσει πουτσα από τρανς κορίτσια να με γαμαει
 

dimitris69696969

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Με την πρώην μου αγοράζαμε τα μεγαλύτερα αγγούρια. Έχωνε εκείνη το ένα άκρο στο μουνι της και εγώ το άλλο άκρο στον κωλο μου και γαμιομασταν ταυτόχρονα ενώ μαλακιζομασταν συγχρόνως.
Ομως περισσότερο ακόμα μου αρέσει πουτσα από τρανς κορίτσια να με γαμαει

συμφωνω μαζι σου δοκιμασε και με διπλο dildo και στραπ ον
 

mikele7413

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2016
Μηνύματα
489
Κριτικές
2
Like
407
Πόντοι
21
Γλώσσα, δάχτυλα και μετά strap on και διπλό δονητή. Απίστευτη ηδονή
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
Έχω δοκιμάσει μέχρι την πρώτη κλείδωση. Η αίσθηση ήταν έτσι και έτσι, δεν με πολυψήνει να το ξαναδοκιμάσω. Αλλά όπως λέει και ένας φίλος μου, μέχρι την πρώτη κλείδωση δεν είναι δάχτυλο...
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.982
Κριτικές
33
Like
7.742
Πόντοι
3.886
Έχω δοκιμάσει μέχρι την πρώτη κλείδωση. Η αίσθηση ήταν έτσι και έτσι, δεν με πολυψήνει να το ξαναδοκιμάσω. Αλλά όπως λέει και ένας φίλος μου, μέχρι την πρώτη κλείδωση δεν είναι δάχτυλο...
Τι εννοεις φιλε μεχρι την 1η κλείδωση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom