Νέα

Να πυροβολούμε όσους μπουκάρουν σπίτι μας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

να πυροβολουμε?

  • ναι

    Ψήφοι: 202 80,5%
  • οχι

    Ψήφοι: 49 19,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    251

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
χαχαχα δεν μπορω μαν,εχω εθιστει στα μαλακισμενα νηματα -ειδικα αυτα που περιεχουν εθνικιστα παραληρηματα με ενοπλους πολιτοφυλακες γνησιους λαικους πατριωτες-πλεον τα γραφικα ποστ του γιασου δεν πιανουν μια μπροστα σε αυτα τα αριστουργηματα!!!!

Στην ψηφοφορια παντως εχετε μια καλη αναλογια ενας φιλοχρωματιστος
καθε 10 Ελληνες.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Καλά εσύ μην αντιδράσεις κάτσε να σε κλέψουν.


Μετά άντε να τους πείσεις ότι είσαι ναυτικός,κτλ,κτλ


Ενω εσυ με το βαρελακι κ τα πηδηματακια στους καναπεδες θα την γλυτωσεις.......

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ ΑΝΤΡΟΥΚΛΑ
εσυ συμβουλευεις καθηστε να σας γαμησουν .
Αν καθαρησε ο Αγ Παντελεημονας η οχι ασε τους κατοικους να το πουν
με 33% χρυση αυγη στις δημοτικες.
Και τα πακια 1000 μετρα μακρυα απο την πλατεια τωρα παιζουν παιδια και βγαινουν βολτες
τα γεροντια και αν θελει καποιος χρωματιστος ας περασει.
ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΟΠΑΝΑΤΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΙΤΕ.
Τα Τσιπροειδη αφηστε τα να χαιδευονται.
Ξέρεις υπάρχουν και αυτοί που λένε πως ο Αγ. Παντελεήμωνας δεν ήταν τίποτε άλλο παρά μια αντιγραφή αυτού που έγινε στου Ψυρρή και αλλού. Ότι δηλαδή υποβιβάστικε τόσο ώστε ο κάτοικοι του να ξεπουλήσουν τα σπίτια τους, τ οποία αγοράστηκαν από τράπεζες και από άλλους και πως σιγά σιγά απλά και σταθερά θα επανέλθει στα κανονικά του, αν σε καλύτερο επίπεδο, όπου η αξία του σπίτιου που αγόρασε κάποιος όταν ξεπουλούσαν οι κάτοικοι θα έχει 3πλασιαστεί.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
παιδια εγώ προσωπικά εάν έπιανα κανέναν φουκαρα αλλοδαπό να κλέβει τρόφιμα από τό κελάρι τού εξοχικου μου η καμμια κότα από τό κοτέτσι δέν θα πυροβολούσα....
οι περισσόρεροι γνωρίζετε τις απόψεις μου περι λαθρομεταναστών και μεταναστών και οτι είμαι υπέρ της αμεσης απέλασης με συνοπτικες διαδικασίες η εγκλεισμό σέ στρατόπεδο μεχρι την απέλαση.....
αλλά πεινασμένο σκυλι δέν πυροβολάω δέν το αντεχω....
φυσικά εάν επιανα κανεναν να κλέβει το αυτοκινητό μου η καμμια τηλεόραση η λαμπτοπ... διοτί.λεφτα δέν υπάρχουν σπιτι μου η αντικείμενα αξίας θα πυροβολούσα στά πόδια και άν ήμουν σίγουρος οτι είναι οπλισμένος στό κεφάλι η οτι απειλούμε....
είμαι υπέρ τής αδειας οπλοφορίας σέ όλους τους ελληνες πολίτες  πανω απο 30 ετών και φυσικά υπερ της αλλαγης του νόμου  δηλαδή να μην συλαμβάνετε όποιος πυροβολει τον κλέφτη στό σπίτι του.
 

Επισκέπτης
ναι 31 (91.2%)


Τουλάχιστον εδώ μέσα οι 9/10 σκέφτονται....



Οι άλλοι 3 ρε τι σκατά θα κάνατε; Θα καθόσαστε να σας κλέψουν;


Η μόνη πιθανή εξήγηση είναι ότι έχετε χοντρό κομπόδεμα...και όλη σας οι περιουσία είναι στις τράπεζες,οπότε και να σας κλέψουν...μικρό το κακό

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
παιδια εγώ προσωπικά εάν έπιανα κανέναν φουκαρα αλλοδαπό να κλέβει τρόφιμα από τό κελάρι τού εξοχικου μου η καμμια κότα από τό κοτέτσι δέν θα πυροβολούσα....
οι περισσόρεροι γνωρίζετε τις απόψεις μου περι λαθρομεταναστών και μεταναστών και οτι είμαι υπέρ της αμεσης απέλασης με συνοπτικες διαδικασίες η εγκλεισμό σέ στοτόπαιδο μεχρι την απέλαση.....
αλλά πεινασμένο σκυλι δέν πυροβολάω δέν το αντεχω....
φυσικά εάν επιανα κανεναν να κλέβει το αυτοκινητό μου η καμμια τηλεόραση η λαμπτοπ... διοτί.λεφτα δέν υπάρχουν σπιτι μου η αντικείμενα αξίας θα πυροβολούσα στά πόδια και άν ήμουν σίγουρος οτι είναι οπλισμένος στό κεφάλι η οτι απειλούμε....
είμαι υπέρ τής αδειας οπλοφορίας σέ όλους τους ελληνες πολίτες  πανω απο 30 ετών και φυσικά υπερ της αλλαγης του νόμου  δηλαδή να μην συλαμβάνετε όποιος πυροβολει τον κλέφτη στό σπίτι του.

μετα τα 30 σα να λεμε πηζει το μυαλο?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ναι 31 (91.2%)


Τουλάχιστον εδώ μέσα οι 9/10 σκέφτονται....



Οι άλλοι 3 ρε τι σκατά θα κάνατε; Θα καθόσαστε να σας κλέψουν;


Η μόνη πιθανή εξήγηση είναι ότι έχετε χοντρό κομπόδεμα...και όλη σας οι περιουσία είναι στις τράπεζες,οπότε και να σας κλέψουν...μικρό το κακό

Εγω ψηφισα οχι παντως.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Τωρα αν εχεις νομιμο να σας θυμισω παλι οτι αν ακουσεις το καλασνικοφ του επιδοξου ληστη να κακαριζει (θα σου φυγουν τα τσισα....) καλητερα να του το κανεις δωρο το δικο σου να σε θυμαται εκτως αν εισαι στα εκαμ η στα ουκ με προυπηρεσια σε καμποσες καταστασεις μαχης!!!!
χαχαχαχα γιατι βαζω στοιχημα οτι ειδικα αυτοι που το παιζουν αντρακλες ειναι αυτοι που κανουν κακα με το παραμικρο?  :2funny: :2funny:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ναι 31 (91.2%)


Τουλάχιστον εδώ μέσα οι 9/10 σκέφτονται....



Οι άλλοι 3 ρε τι σκατά θα κάνατε; Θα καθόσαστε να σας κλέψουν;


Η μόνη πιθανή εξήγηση είναι ότι έχετε χοντρό κομπόδεμα...και όλη σας οι περιουσία είναι στις τράπεζες,οπότε και να σας κλέψουν...μικρό το κακό
εχουμε μπραβους
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
2/10,πιστεύω ναι....



Μήπως στενοχωριέσαι που δεν είσαι ευκίνητη λόγω κιλών; ;)


Ναι το βρηκες...Δεν μπορω να χοροπηδαω ανετα στους καναπεδες μοιραζοντας κλωτσιες εδω κι εκει στην προσπαθεια μου να αποφυγω τις σφαιρες.......    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ναι 31 (91.2%)


Τουλάχιστον εδώ μέσα οι 9/10 σκέφτονται....



Οι άλλοι 3 ρε τι σκατά θα κάνατε; Θα καθόσαστε να σας κλέψουν;


Η μόνη πιθανή εξήγηση είναι ότι έχετε χοντρό κομπόδεμα...και όλη σας οι περιουσία είναι στις τράπεζες,οπότε και να σας κλέψουν...μικρό το κακό
Ναι ναι. Το μπου ουσιαστικά είναι ο ηλεκτρονικός τόπος συνάντησης της οικογένειας Ροκφέλερ. Απλά είναι τέλεια καμουφλαρισμένο
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Γάματα λέμε.
Το γκάνι δίπλα στην αγιαγραφή, πατρίς θρησκεία οικογένεια κιετσ'.
Ντου ιτ λάικ ντιουκς οφ χάζαρντ ναούμε..
ΡΕ τζησους τολκ του μι αλλ δε ταιμ...σε λεω!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
δύσκολα μπουκάρουν με τα καλάσνικόβ σε σπίτι. Αλλα γενικά είμαι υπέρ του να υπερασπιστείς την ζώη και την αξιοπρέπεια σου με κάθε τρόπο.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
μετα τα 30 σα να λεμε πηζει το μυαλο?
ελα ντε το συζηταω πανω από 25....
εσυ τι θακανες εάν έβλεπες κανενα ανθρωπο πουχει να φαει 5 μερες???
μουχουν περιγραψει οι  γονεις μου εικονες απο την πείνα στην κατοχή που σου βουταγαν το καρβελι απο τα χέρια
στό θεμα της πεινας ξυπναει το αισθηκτο της συντηρησης που ειναι στόν ανθρωπο απο την παλαιολιθικη εποχη.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom