Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
για αυτο που ανεβασα τις προαλλες για το αν ενδιαφερεται κανεις να παρουμε την ιωαννα παρτουζα σας λεω να μου στειλετε στο  gmail μου και το δικο σας gmail γιατι εδω δεν ξερω γιατι μου εχουν απαγορευσει τα προσωπικα μηνυματα και δεν μπορω να στειλω προσωπικο μηνυμα σε καποιον ενω ειχα μιλησει με εναν συναγωνιστη που ενδιαφεροταν να την παρουμε παρτουζα ενω ειμουν μεσα και εγω απλα δεν μπορουσα να του στειλω μηνυμα μου εχει γινει απαγορευτικο και δεν μπορουσα να του στειλω μηνυμα για να συννενοηθω μαζι του ωστε ποια μερα και ωρα να το κανονισουμε για αυτο ζηταω απο οποιον ενδιαφερεται να παρουμε παρτουζα την ιωαννα να μου στειλει to gmail του ωστε να κανονισουμε με την ησυχια μας ποτε θα γινει το τριο
 

Duster

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
Παίδες τι γίνεται,ανεβασα κριτική πριν πέντε μέρες και ακόμα δεν εγκρίθηκε
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
για αυτο που ανεβασα τις προαλλες για το αν ενδιαφερεται κανεις να παρουμε την ιωαννα παρτουζα σας λεω να μου στειλετε στο  gmail μου και το δικο σας gmail γιατι εδω δεν ξερω γιατι μου εχουν απαγορευσει τα προσωπικα μηνυματα και δεν μπορω να στειλω προσωπικο μηνυμα σε καποιον ενω ειχα μιλησει με εναν συναγωνιστη που ενδιαφεροταν να την παρουμε παρτουζα ενω ειμουν μεσα και εγω απλα δεν μπορουσα να του στειλω μηνυμα μου εχει γινει απαγορευτικο και δεν μπορουσα να του στειλω μηνυμα για να συννενοηθω μαζι του ωστε ποια μερα και ωρα να το κανονισουμε για αυτο ζηταω απο οποιον ενδιαφερεται να παρουμε παρτουζα την ιωαννα να μου στειλει to gmail του ωστε να κανονισουμε με την ησυχια μας ποτε θα γινει το τριο
Αδερφέ πρέπει να ξεπεράσεις τα 10 μηνύματα στο φόρουμ για να στέλνεις και προσωπικά :)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Παρακαλω αν κανενας παει στα σπιτακια σημερα ας μας πει αν η τσαρινα δουλευει. Επισης Duster πρεπει να εγκριθει απο τον αντισθενη αν δεν κανω λαθος.
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Παρακαλω αν κανενας παει στα σπιτακια σημερα ας μας πει αν η τσαρινα δουλευει. Επισης Duster πρεπει να εγκριθει απο τον αντισθενη αν δεν κανω λαθος.
Ναι η τσαρίνα είναι στην θέση της, το αυτοκινητάκι της είναι εκεί.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! Πηγα μονο για ρινα (μινωταυρου 14) αλλα ειχε καποιον στο δωματιο και αργησε πολυ..το εριξαν στην κουβεντα και απο κατι λιγα που ακουσα μεχρι να φυγω,μαλλον τα μιλαει καλα τα αλβανικα  :grin: Οποτε μιλαμε για αλβανιδα που μεγαλωσε εδω.Εφυγα και πηγα σοφια μιας και δεν ειχα χρονο για να γυρισω σε αλλα σπιτακια.Η σοφια παρα πολυ καλη οπως παντα.
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Παληκάρια εγώ που δεν ξέρω ποια είναι η τσαρίνα πως κ που την βρίσκω??!!!στο άλλο σάιτ ποιο είναι το όνομα της για να βλέπω πότε δουλεύει?
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Παληκάρια εγώ που δεν ξέρω ποια είναι η τσαρίνα πως κ που την βρίσκω??!!!στο άλλο σάιτ ποιο είναι το όνομα της για να βλέπω πότε δουλεύει?
  πρωί στο free  house στο αριστερό σπιτάκι είναι δύο κολλητά.
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
τωρα γυρισε τσαρινα και εφυγε ιωαννα
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
η λαρα σε ποιο σπιτακι δουλευει?
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
η γαληνη κανει παρτουζα ξερουμε?
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ, έχει κάποιο όνομα στο ***** για να βλέπω πρόγραμμα γιατί από ότι διαβάζω εδώ μια είναι μια δεν είναι
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Ευχαριστώ πολύ, έχει κάποιο όνομα στο ******* για να βλέπω πρόγραμμα γιατί από ότι διαβάζω εδώ μια είναι μια δεν είναι
Δεν υπάρχει στο άλλο σαίτ , περίπου τα μισά σπιτάκια είναι στο άλλο σάιτ και τα μισά δεν είναι ... κάπως έτσι ... δεν το έχω ψάξει και ακριβώς. Όπως έλεγα και σε προηγουμενο πόστ μακάρι να μπουνε όλα κάποια στιγμή.
 

Perfect2000

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν δουλεύουν αλινα ρεβεκα στου ερημητη σήμερα βράδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom