Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Πότε ρε μεγάλε ανέφερες για την Alexandra;  Εκτός αν εννοείς πριν κάνα δύο χρόνια.
Τυπε εγώ δε την έχω αναφέρει αλλά την έχουν αναφέρει άλλοι τη Φολα είναι αν εσύ δε διαβάζεις δε σε φταίει κανενας
 

Giannisampel96

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
196
Like
115
Πόντοι
1
συανγωνιστες ο καθενας εχει την αποψη του. Εγω εχω βρεθει 3 φορες με την nikh1989. Μπορω να πω πως ειναι απο τις καλυτερες που υπαρχουν στον χωρο περα των bou... Προσωπικα σε μενα φερθηκε με πολυ καλο τροπο στο 3ωρο που ημασταν μαζι...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Οχι συναδελφε! (απανταω σε π.μ)
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Καλημερα συναδελφοι! Την νατασσα την ειχα παρει μια φορα πριν χρονια οταν δουλευε απεναντι απο τα κουλουρια.Καλη ηταν θυμαμαι στο απλο, αλλα δεν με ξανατραβηξε να παω μαζι της.Πανω κατω τα ιδια και με εβελινα που την πηρα πιο προσφατα αλλα και με αυτην δεν ηθελα να ξανα παω.Απλα η εβελινα παλιοτερα (τωρα εχει χαλασει λιγο)ειχε το ωραιοτερο φυσικο στηθος στην πολη μας!
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
ζητώ συγνώμη εαν υπάρχει κάτι πιο πίσω και δεν το είδα.

φινδgirls.gr/ladies/nikol-2

έχει κάποιος εμπειρία; η υπάρχει κάποια κριτική και δεν την βλέπω;

ευχαριστώ.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
ζητώ συγνώμη εαν υπάρχει κάτι πιο πίσω και δεν το είδα.

φινδgirls.gr/ladies/nikol-2

έχει κάποιος εμπειρία; η υπάρχει κάποια κριτική και δεν την βλέπω;

ευχαριστώ.
Αυτη αν δεν κάνω λάθος είναι τελείως καινουργια , οπότε για κριτικη ειδικά δυσκολα να υπάρχει , τωρα αν πρόλαβε και περασε κάποιος απο μας που γράφουμε εδω στο σαιτ δεν ξέρω.
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Η ιωαννα κανει παρτουζες, απλα κανει παρτουζες μονο με καλους πελατες οποιος ειναι μεσα μου στελνει στο gmail μου το Gmail του για να κανονισουμε να τημ φορτωσουμε
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Παλικάρια αύριο το πρωί βλέπω Λάρα, Σοφία κ αυτήν την Έλενα που λέτε,ποια θα προτείνατε για gfe καταστάσεις??Να δέχεται κ κάνα χαστούκι στον κώλο (όχι extreme)κτλ, είμαι μεταξύ των τριών
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Παλικάρια αύριο το πρωί βλέπω Λάρα, Σοφία κ αυτήν την Έλενα που λέτε,ποια θα προτείνατε για gfe καταστάσεις??Να δέχεται κ κάνα χαστούκι στον κώλο (όχι extreme)κτλ, είμαι μεταξύ των τριών

Λαρα με διαφορα απο μενα.
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Κ όμως Λάρα δεν έχω πάει!!!!Είμαι ευχαριστημένος με Σοφία αλλά ήθελα κ κάτι άλλο.Με ενδιαφέρει gfe κατάσταση κ η Σοφία στο δίνει....η Λάρα δίνει κάνα γλωσσοφιλο η κάνα χαστούκι κώλο κτλ η είναι μη κ μη? Διάβασα κ τον άλλο τον φίλο που έγραψε για Έλενα εδώ μέσα κ μπερδεύτηκα με τόσες πληροφορίες!!!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
μεταγραφη..λιλιανα στο φρι χαουζ διπλα σε ανια.
το φρι χαουζ πλεον εχει θεωρω αρκετο καλο ροστερ.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Λαρα με διαφορα απο μενα.
Η Λάρα πάντως δεν κάνει γλωσσόφιλα πάντα!  Έχει τύχει 3 φορές που πήγα τη μία φορά για κάποιον λόγο να μη μου κάνει!  Μην αρχίσετε μερικοί θα μύριζε το στόμα μου και τέτοια...
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.542
Πόντοι
2.460
Παλικάρια αύριο το πρωί βλέπω Λάρα, Σοφία κ αυτήν την Έλενα που λέτε,ποια θα προτείνατε για gfe καταστάσεις??Να δέχεται κ κάνα χαστούκι στον κώλο (όχι extreme)κτλ, είμαι μεταξύ των τριών
Εγώ θα έλεγα ότι η Λάρα είναι πιο κάτω από τις άλλες 2 και θα πρότεινα
την Έλενα, που είναι πολύ δεκτική σε φιλιά και δεν είναι σίγουρο ότι θα
μείνει καιρό. Σε σχέση με την εμφάνιση τώρα. είναι ανάλογα με το τι σε
τραβάει παραπάνω.
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
179
Like
176
Πόντοι
1
Εγώ θα έλεγα ότι η Λάρα είναι πιο κάτω από τις άλλες 2 και θα πρότεινα
την Έλενα, που είναι πολύ δεκτική σε φιλιά και δεν είναι σίγουρο ότι θα
μείνει καιρό. Σε σχέση με την εμφάνιση τώρα. είναι ανάλογα με το τι σε
τραβάει παραπάνω.

Γεια σας την Έλενα που θα την βρω;; Την είχα πάρει πριν καιρό...αλά δεν την βρησκω τώρα...

Ευχαριστώ πολύ χρόνο τον χρόνο σας
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Γεια σας την Έλενα που θα την βρω;; Την είχα πάρει πριν καιρό...αλά δεν την βρησκω τώρα...

Ευχαριστώ πολύ χρόνο τον χρόνο σας
Δες πιο πάνω το πόστ του younghunter , το λίνκ που γράφει αλλα με όλα τα γράμματα στα αγγλικά , απο εκεινο το σαιτ μπορεις να δεις που δουλευει η ελενα , σε περίπτωση που δεν βρεις το σάιτ σημερα δουλευει στο black angels (νικηφορου ουρανου 13) απο 10 το πρωι ως 8 το βράδυ , αλλα αμα βρεις το σάιτ που λεω θα μπορεις να δεις και το αυριανό πρόγραμμα αν δουλευει , συνηθως το αυριανό το βγάζουν γυρω στις 7 το απόγευμα.
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
179
Like
176
Πόντοι
1
@savvass σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση...
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Περασμα σημερα απο ελενα..δεν με εντυπωσιασε η εμφανιση θα ηθελα κανα 5 κιλα παραπανω αλλα η κοπελα μεσα τα αξιζε και με το παραπανω..πολυ καλη διαθεση πολυ καλη σε ολα!!τι να τι κανεις τι μουναρα αμα ειναι ξινη ..εκει κατεληξα αλλη μια φορα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom