Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346

Συνημμένα

  • Screenshot_20191127-213705_Viber.jpg
    Screenshot_20191127-213705_Viber.jpg
    344,4 KB · Εμφανίσεις: 59

Perfect2000

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Η ιωαννα κανει παρτουζες, απλα κανει παρτουζες μονο με καλους πελατες οποιος ειναι μεσα μου στελνει στο gmail μου το Gmail του για να κανονισουμε να τημ φορτωσουμε
τι gmail ψαχνεις ρε αδερφε τα pm γι αυτο το λογο ειναι
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Μόλις γύρισα από τον μύλο. Πήγα κατευθείαν στο Λας Βέγκας να βρω Ιωάννα η οποία δεν ήταν. Στην θέση της ήταν μια παλιά γνώριμη η Χριστίνα πετιτ... Πλέον με άλλο όνομα. Καινούργια κοπέλα λέει. Θα μας τρελάνουν? Στα άλλα δύο Μανταλένα και Μαρία Μολδαβή. Και οι δύο μου κάνουν κλικ αλλά και έχω περάσει παλιότερα μαζί τους αλλά έχω βαρεθεί και να της βλέπω κάθε φορά. Πέρασα από το στούντιο της αφρός, εκεί ήταν η πολύ αδύνατη που λεγόταν κάποτε Μπιάνκα. Και αυτή καινούργια κοπέλα και αυτή την έχω πάρει, μεγάλο παλτό η κοπέλα. Στο πιο δίπλα μια γκιλφ...το σκέφτηκα αλλά κάτι δεν μου άρεσε και την έκανα. Πέρασα από τρίδυμα σκεπτόμενος τα βυζιά της Εβελίνας, χρόνια έχω να πάω με αυτην. Κλειστό. Πήγα στα άλλα δύο δεν θυμάμαι ονόματα αλλά δεν έλεγαν τίποτα. η μια μάλιστα μου είπε ότι εχθές την είχα γαμισει. Μάλλον κυκλοφορεί σωσίας μου. Επόμενη και τελική στάση στο γκοντιβα. Στο γκοντιβα έχω ρίξει φοβερά γαμισια με   την αγαπημενη μου παλιά. Τώρα ήταν εκεί η Τζένη η οποία με θυμόταν από προχτές που περάσαμε ωραια,άσχετα ότι εγώ πρώτη φορά την βλεπω.σιγουρα παίζει σωσίας μου ο οποίος γαμαει καθε μέρα. Μαυρομαλλα με βυζάρες. Πέρασα μαζί της και έχω ανεβάσει κριτική. Η αλήθεια είναι ότι η κοπέλα και ωραία είναι και σου φτιάχνει την διάθεση και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει. Εγώ πραγματικά βαριόμουν μαζί της. Σε κάποια φάση κοίταξα τι ώρα είναι και έκανα ότι τελείωσα για να φύγω. Δεν με πολύ πίστεψε ...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Σε όλες ρώτησα αν κάνουν πρωκτικό και όλες μου είπαν όχι. Στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης δεν τον περνάει καμία από πίσω;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Σε όλες ρώτησα αν κάνουν πρωκτικό και όλες μου είπαν όχι. Στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης δεν τον περνάει καμία από πίσω;
Η Σοφία από τις βιλλες κάνει σίγουρα.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Μόλις γύρισα από τον μύλο. Πήγα κατευθείαν στο Λας Βέγκας να βρω Ιωάννα η οποία δεν ήταν. Στην θέση της ήταν μια παλιά γνώριμη η Χριστίνα πετιτ... Πλέον με άλλο όνομα. Καινούργια κοπέλα λέει. Θα μας τρελάνουν? Στα άλλα δύο Μανταλένα και Μαρία Μολδαβή. Και οι δύο μου κάνουν κλικ αλλά και έχω περάσει παλιότερα μαζί τους αλλά έχω βαρεθεί και να της βλέπω κάθε φορά. Πέρασα από το στούντιο της αφρός, εκεί ήταν η πολύ αδύνατη που λεγόταν κάποτε Μπιάνκα. Και αυτή καινούργια κοπέλα και αυτή την έχω πάρει, μεγάλο παλτό η κοπέλα. Στο πιο δίπλα μια γκιλφ...το σκέφτηκα αλλά κάτι δεν μου άρεσε και την έκανα. Πέρασα από τρίδυμα σκεπτόμενος τα βυζιά της Εβελίνας, χρόνια έχω να πάω με αυτην. Κλειστό. Πήγα στα άλλα δύο δεν θυμάμαι ονόματα αλλά δεν έλεγαν τίποτα. η μια μάλιστα μου είπε ότι εχθές την είχα γαμισει. Μάλλον κυκλοφορεί σωσίας μου. Επόμενη και τελική στάση στο γκοντιβα. Στο γκοντιβα έχω ρίξει φοβερά γαμισια με  την αγαπημενη μου παλιά. Τώρα ήταν εκεί η Τζένη η οποία με θυμόταν από προχτές που περάσαμε ωραια,άσχετα ότι εγώ πρώτη φορά την βλεπω.σιγουρα παίζει σωσίας μου ο οποίος γαμαει καθε μέρα. Μαυρομαλλα με βυζάρες. Πέρασα μαζί της και έχω ανεβάσει κριτική. Η αλήθεια είναι ότι η κοπέλα και ωραία είναι και σου φτιάχνει την διάθεση και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει. Εγώ πραγματικά βαριόμουν μαζί της. Σε κάποια φάση κοίταξα τι ώρα είναι και έκανα ότι τελείωσα για να φύγω. Δεν με πολύ πίστεψε ...
Στο godiva μηπως γαμουσες και συ τη Μαρια την ουκρανεζα που ολοι την ελεγαν παλτο αλλα ειχε βυζαρες υπεροχο πισινο και μουνοχειλα κατσε καλα?Εμενα παντως μου λειπει.Αξεχαστα γαμησια στον οικο τουτο.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Μόλις γύρισα από τον μύλο. Πήγα κατευθείαν στο Λας Βέγκας να βρω Ιωάννα η οποία δεν ήταν. Στην θέση της ήταν μια παλιά γνώριμη η Χριστίνα πετιτ... Πλέον με άλλο όνομα. Καινούργια κοπέλα λέει. Θα μας τρελάνουν? Στα άλλα δύο Μανταλένα και Μαρία Μολδαβή. Και οι δύο μου κάνουν κλικ αλλά και έχω περάσει παλιότερα μαζί τους αλλά έχω βαρεθεί και να της βλέπω κάθε φορά. Πέρασα από το στούντιο της αφρός, εκεί ήταν η πολύ αδύνατη που λεγόταν κάποτε Μπιάνκα. Και αυτή καινούργια κοπέλα και αυτή την έχω πάρει, μεγάλο παλτό η κοπέλα. Στο πιο δίπλα μια γκιλφ...το σκέφτηκα αλλά κάτι δεν μου άρεσε και την έκανα. Πέρασα από τρίδυμα σκεπτόμενος τα βυζιά της Εβελίνας, χρόνια έχω να πάω με αυτην. Κλειστό. Πήγα στα άλλα δύο δεν θυμάμαι ονόματα αλλά δεν έλεγαν τίποτα. η μια μάλιστα μου είπε ότι εχθές την είχα γαμισει. Μάλλον κυκλοφορεί σωσίας μου. Επόμενη και τελική στάση στο γκοντιβα. Στο γκοντιβα έχω ρίξει φοβερά γαμισια με  την αγαπημενη μου παλιά. Τώρα ήταν εκεί η Τζένη η οποία με θυμόταν από προχτές που περάσαμε ωραια,άσχετα ότι εγώ πρώτη φορά την βλεπω.σιγουρα παίζει σωσίας μου ο οποίος γαμαει καθε μέρα. Μαυρομαλλα με βυζάρες. Πέρασα μαζί της και έχω ανεβάσει κριτική. Η αλήθεια είναι ότι η κοπέλα και ωραία είναι και σου φτιάχνει την διάθεση και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει. Εγώ πραγματικά βαριόμουν μαζί της. Σε κάποια φάση κοίταξα τι ώρα είναι και έκανα ότι τελείωσα για να φύγω. Δεν με πολύ πίστεψε ...


Για την Τζένη λές ,και σε εμένα τα ίδια έλεγε"τι κάνεις? και που εισαι εσύ χαμένος κτλ" η αλήθεια είναι πως αν δεν έβλεπα τα βυζιά της δεν θα καταλαβαινα πως είχα περάσει μαζί της....
Τόσο αδιάφοο μου ηταν το σεξ μαζί της....ενω προσπάθησε....
Δεν ξέρω τελευταία εχω κολλήσει με την Ελενα τη ρουμάνα με τις ματαρες ,αλλα μάλλον θα καταλήξω στην άλλη Έλενα που θέλω εδω και καιρό να δοκιμάσω.....
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
παιδιά μια ερώτηση. στο venus Μινωταυρου 16 η Εμμανουέλα που δουλευει είναι η εμμανουέλα η "και καλά κύπρια" με τις βυζάρες που δούλευε παλιά και κάποια στιγμή έφυγε κρήτη?
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
αυτή είναι Ρωσίδα όταν περασα πριν ένα μήνα και δεν είχα δυνάμεις να πάρω και την Σαντρα μαζί για τρίο
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Σε όλες ρώτησα αν κάνουν πρωκτικό και όλες μου είπαν όχι. Στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης δεν τον περνάει καμία από πίσω;


Και η Εβελινα στα τριδυμα κανει...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Σε όλες ρώτησα αν κάνουν πρωκτικό και όλες μου είπαν όχι. Στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης δεν τον περνάει καμία από πίσω;

και η τσαρινα δινει κωλο αλλα δυστηχως εχουν χαθει τα ιχνη της. μου κανει εντυπωση παντως που οταν την ρωτησα αν δινει κωλο σαν προγραμμα ελεγε οχι αλλα οταν επεφτε το μαρουλι για τζακουζι μια χαρα τον εβαζε μονη της στο κωλοτρυπιδι της. τι να πω.........περιεργες φασεις.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Και η Εβελινα στα τριδυμα κανει...
πριν χρόνια είχαμε συμφωνήσει με Εβελίνα για Κόλο αλλά μόλις ξεκίνησα μου το ακυροσε και το απίστευτο....μου έδωσε πίσω τα χρήματα.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
και η τσαρινα δινει κωλο αλλα δυστηχως εχουν χαθει τα ιχνη της. μου κανει εντυπωση παντως που οταν την ρωτησα αν δινει κωλο σαν προγραμμα ελεγε οχι αλλα οταν επεφτε το μαρουλι για τζακουζι μια χαρα τον εβαζε μονη της στο κωλοτρυπιδι της. τι να πω.........περιεργες φασεις.
και την είχα ρωτήσει παλιότερα και μου είπε όχι.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
και την είχα ρωτήσει παλιότερα και μου είπε όχι.

ετσι ακριβως ειναι. εγω οποτε περναω μαζι της αμα παρω προγραμμα 100ε στο μενου περιλαμβανεται και ο κωλος. μου ελειψε το κωλι της, το βλεπω και στις ταινιες που εχει κανει που τον παιρνει γαμωτο.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
ετσι ακριβως ειναι. εγω οποτε περναω μαζι της αμα παρω προγραμμα 100ε στο μενου περιλαμβανεται και ο κωλος. μου ελειψε το κωλι της, το βλεπω και στις ταινιες που εχει κανει που τον παιρνει γαμωτο.
ποιες ταινιες αδερφε?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
πως βρισκουμε τσοντες της τσαρινας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom