Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (4 μέλη και 48 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Επειδη πολλοι μπερδευονται και ρωτανε εδω και με ρωτανε και σε πμ για τη Μονικα,πρεπει να πουμε οτι οι Μονικες ειναι 4  :o :o

1)Η γνωστη μιλφ Μονικα η Ρωσσιδα η οποια εδω και χρονια εχει μονο θετικες κριτικες και πλεον δουλευει μονο πρωινα στο Free House Μινωταυρου 10.
αυτη ξεκινησε απο τα Τριδυμα και επισης δουλεψε για πολυ καιρο στου Ερημιτη 2 αλλα και στο Godiva,αλλα και καποια μικροτερα περασματα απο αλλα μαγαζια

2)η προμιλφ Μονικα που συστηνεται ως Μεξικανα παλιοτερα ελεγε και απο Περου αν θυμαμαι σωστα  :2funny:...Βεβαιως ειναι βαλκανικης καταγωγης και αυτη,μονιμα πρωινη στο Φριξου 13α ισως και στο 15 καποιες φορες.
Αυτη εμφανιστηκε και δουλευε πολυ καιρο παντα πρωινη στο Αν.Γεωργιου 21,ειναι μια ζουμερη γυναικα,τη μαυρισα ασχημα στην κριτικη μου ομως κανει βρωμικα κολπα οπως χυσιμο στη μαπα και στο στομα και σε καλες τιμες

3)Η αδυνατη ξανθια,νεαρη Μονικα απο τις Βιλλες που για αρκετα χρονια δουλευε ως Εμμανουελα σε διαφορα στουντιο αλλα και σε σπιτια του Βαρδαρη οπως το Σαπφους 20 που θυμαμαι σιγουρα,αλλα πρεπει να ξεκινησε απο τα σπιτια της Μαντζαρου. Μετα κατεληξε για αρκετο διαστημα στο Ανδρεου Γεωργιου 16 Ερως οπου τη γαμησα δυο φορες και η πρωτη απο τις 2 φορες ηταν ξεχωριστη εμπειρια,ριξαμε απιστευτο γαμησι και της εγραψα μια αποθεωτικη κριτικη.Η δευτερη φορα ηταν πιο μετρια και δε ξερω για ποιο λογο αλλα δε της εγραψα κριτικη.Παντως αν ειναι καυλωμενη και βρεις τα κουμπια της κανει τρελα γαμησια

4)Αναφερθηκε προσφατα αλλη μια Μονικα στο ασπρο σπιτι Μινωταυρου 12 στην πρωινη βαρδια.Δε την ειδα,δε την ξερω,δεν εχω αποψη

αρα δεν ειναι μια η Μονικα αλλα προφανως οταν αναφερεται το ονομα Μονικα κατα 90% εχει να κανει με τη γνωστη μιλφ Μονικα του Free house
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επειδη πολλοι μπερδευονται και ρωτανε εδω και με ρωτανε και σε πμ για τη Μονικα,πρεπει να πουμε οτι οι Μονικες ειναι 4  :o :o

1)Η γνωστη μιλφ Μονικα η Ρωσσιδα η οποια εδω και χρονια εχει μονο θετικες κριτικες και πλεον δουλευει μονο πρωινα στο Free House Μινωταυρου 10.
αυτη ξεκινησε απο τα Τριδυμα και επισης δουλεψε για πολυ καιρο στου Ερημιτη 2 αλλα και στο Godiva,αλλα και καποια μικροτερα περασματα απο αλλα μαγαζια

2)η προμιλφ Μονικα που συστηνεται ως Μεξικανα παλιοτερα ελεγε και απο Περου αν θυμαμαι σωστα  :2funny:...Βεβαιως ειναι βαλκανικης καταγωγης και αυτη,μονιμα πρωινη στο Φριξου 13α ισως και στο 15 καποιες φορες.
Αυτη εμφανιστηκε και δουλευε πολυ καιρο παντα πρωινη στο Αν.Γεωργιου 21,ειναι μια ζουμερη γυναικα,τη μαυρισα ασχημα στην κριτικη μου ομως κανει βρωμικα κολπα οπως χυσιμο στη μαπα και στο στομα και σε καλες τιμες

3)Η αδυνατη ξανθια,νεαρη Μονικα απο τις Βιλλες που για αρκετα χρονια δουλευε ως Εμμανουελα σε διαφορα στουντιο αλλα και σε σπιτια του Βαρδαρη οπως το Σαπφους 20 που θυμαμαι σιγουρα,αλλα πρεπει να ξεκινησε απο τα σπιτια της Μαντζαρου. Μετα κατεληξε για αρκετο διαστημα στο Ανδρεου Γεωργιου 16 Ερως οπου τη γαμησα δυο φορες και η πρωτη απο τις 2 φορες ηταν ξεχωριστη εμπειρια,ριξαμε απιστευτο γαμησι και της εγραψα μια αποθεωτικη κριτικη.Η δευτερη φορα ηταν πιο μετρια και δε ξερω για ποιο λογο αλλα δε της εγραψα κριτικη.Παντως αν ειναι καυλωμενη και βρεις τα κουμπια της κανει τρελα γαμησια

4)Αναφερθηκε προσφατα αλλη μια Μονικα στο ασπρο σπιτι Μινωταυρου 12 στην πρωινη βαρδια.Δε την ειδα,δε την ξερω,δεν εχω αποψη

αρα δεν ειναι μια η Μονικα αλλα προφανως οταν αναφερεται το ονομα Μονικα κατα 90% εχει να κανει με τη γνωστη μιλφ Μονικα του Free house

Άψογος με τις Μόνικες  :rockon: :rockon: :rockon:  λείπει και ένα post με τις Χριστίνες γιατί και με αυτές έχουμε χάσει κατά κάποιο τρόπο τον λογαριασμό  :grin: :grin: :grin:  , πολύ παλιά αν θυμάσαι είχαμε χάσει την μπάλα με τις Βανέσες :grin: :grin: :grin: 
 

nikos_nakhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
πρωτη αναφορα μετα απο 6 χρονια μπουρδελιαρης..! η κατασταση παραμενει απογοητευτικη, πλην εξαιρεσεων.

Φριξου 13         Η γνωστη σε ολους Μιρελα..
Φριξου 14Α        Σοφια, ετσι και τσι απο εμφανιση
Φριξου 14Β        Βιολετα (δουλευε παλια Νικ. Ουρανου 8)
Free House αρ.    Χριστινα ρουμανα (την ειχα παρει το καλοκαιρι, τα χει παρει τα κιλακια της)
Free Ηουse δε.    Νικη (η τσατσα πηγε να με δελεασει με γυμνο στα 30, αλλα καλυτερα χουφτα)
Νικ. Ουρανου 20   Γκαμπριελα (εμανισημο το μωρο)
Τριδυμα τελευταιο Αννα ξεδοντιαρα (την εχω παρει, ψοφια πραματα)

στα υπολοιπα δεν πηγα, φανταζομαι θα ειναι οι ιδιες.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Άψογος με τις Μόνικες  :rockon: :rockon: :rockon:  λείπει και ένα post με τις Χριστίνες γιατί και με αυτές έχουμε χάσει κατά κάποιο τρόπο τον λογαριασμό   :grin: :grin: :grin:  , πολύ παλιά αν θυμάσαι είχαμε χάσει την μπάλα με τις Βανέσες :grin: :grin: :grin: 
χαχα σωστος  ;)...και οι Τζουλιες ηταν πονεμενη ιστορια καποτε

Με μια γρηγορη σκεψη οι Χριστινες ειναι 6 αυτη τη στιγμη...και αναλυω  :grin: :grin:

1)Χριστινα πρωην Παολινα στο Νικ.Ουρανου 1α
2)Χριστινα Ρουμανα βυζαρου στο Μινωταυρου 3
3)Χριστινα μιλφ Αλβανιδα προς τα Λας Βεγκας πρεπει να ειναι αυτη
4)Χριστινα μινιον πιπινακι τελευταια φορα Τριδυμα αλλα αλλαζει σπιτια
5)Χριστινα μελαχρινη στο Λας Βεγκας και στο Venus
6)Χριστινα προμιλφ Ρουμανα στο Free house βραδυνη

Αψογος και με τις Χριστινες γεροντα?? :grin:  Τις 4 πρωτες τις εχω παρει κιολας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Πηγα πριν κανα 2ωρο βολτα κατω και εχω να πω τα εξης..Σχεδον ολα στη Ν.ουρανου προς τα κατω ηταν κλειστα :idiot: Στις βιλες στο Α'μια Σοφια προμιλφ και στο διπλα μια Κατερινα μελαχρινη καλουτσικη θα ελεγα και νομιζω διεκρινα σιδερακια στα δοντια..Οποτε Προσοχη στα Τσιμπουκια :pipa2: γιατι 'Κοβει' το κοριτσι.Το Αλλο ειναι πως πηγα να μπω στα Καινουργια τα Στουντιο 'Paradise'και ηταν μαζεμενοι στο Προαυλιο κατι ΡουμανοΓυφτοι Αντρες γυναικες παιδια και Ενας ειχε και καμερα και τραβουσε.Υπηρχε μια Βαβουρα και δεν μπηκα και μου κανανε και κατι Χειρονομιες και εφυγα..Ξαναπερναω μετα απο κανα 20λεπτο και Φορουσανε κατι Φουλ Face και κατι Οπλα μαλλον ΨΕΥΤΙΚΑ :idiot: :headbang: και βγαιναν Φωτογραφιες μεταξυ τους :headbang: Φυσικα και δεν μπηκα και την Κοπανησα Γαμιωντας :helpplea:....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ πραγματα σε Καινουργιο Χωρο που θελουν να πηγαινουμε και να Αφηνουμε τα Λεφτα μας!! :birdman:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Πηγα πριν κανα 2ωρο βολτα κατω και εχω να πω τα εξης..Σχεδον ολα στη Ν.ουρανου προς τα κατω ηταν κλειστα :idiot: Στις βιλες στο Α'μια Σοφια προμιλφ και στο διπλα μια Κατερινα μελαχρινη καλουτσικη θα ελεγα και νομιζω διεκρινα σιδερακια στα δοντια..Οποτε Προσοχη στα Τσιμπουκια :pipa2: γιατι 'Κοβει' το κοριτσι.Το Αλλο ειναι πως πηγα να μπω στα Καινουργια τα Στουντιο 'Paradise'και ηταν μαζεμενοι στο Προαυλιο κατι ΡουμανοΓυφτοι Αντρες γυναικες παιδια και Ενας ειχε και καμερα και τραβουσε.Υπηρχε μια Βαβουρα και δεν μπηκα και μου κανανε και κατι Χειρονομιες και εφυγα..Ξαναπερναω μετα απο κανα 20λεπτο και Φορουσανε κατι Φουλ Face και κατι Οπλα μαλλον ΨΕΥΤΙΚΑ :idiot: :headbang: και βγαιναν Φωτογραφιες μεταξυ τους :headbang: Φυσικα και δεν μπηκα και την Κοπανησα Γαμιωντας :helpplea:....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ πραγματα σε Καινουργιο Χωρο που θελουν να πηγαινουμε και να Αφηνουμε τα Λεφτα μας!! :birdman:
Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ  :2funny:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Πηγα πριν κανα 2ωρο βολτα κατω και εχω να πω τα εξης..Σχεδον ολα στη Ν.ουρανου προς τα κατω ηταν κλειστα :idiot: Στις βιλες στο Α'μια Σοφια προμιλφ και στο διπλα μια Κατερινα μελαχρινη καλουτσικη θα ελεγα και νομιζω διεκρινα σιδερακια στα δοντια..Οποτε Προσοχη στα Τσιμπουκια :pipa2: γιατι 'Κοβει' το κοριτσι.Το Αλλο ειναι πως πηγα να μπω στα Καινουργια τα Στουντιο 'Paradise'και ηταν μαζεμενοι στο Προαυλιο κατι ΡουμανοΓυφτοι Αντρες γυναικες παιδια και Ενας ειχε και καμερα και τραβουσε.Υπηρχε μια Βαβουρα και δεν μπηκα και μου κανανε και κατι Χειρονομιες και εφυγα..Ξαναπερναω μετα απο κανα 20λεπτο και Φορουσανε κατι Φουλ Face και κατι Οπλα μαλλον ΨΕΥΤΙΚΑ :idiot: :headbang: και βγαιναν Φωτογραφιες μεταξυ τους :headbang: Φυσικα και δεν μπηκα και την Κοπανησα Γαμιωντας :helpplea:....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ πραγματα σε Καινουργιο Χωρο που θελουν να πηγαινουμε και να Αφηνουμε τα Λεφτα μας!! :birdman:


Νομίζω είναι της ιδιας αλυσίδας ...Βιλών καθώς χθές το βράδυ που πέρασα στο ενα ηταν Η Τζέσυ μέσα και γνωστή τσατσα απο το ερότικα.....Πάντως σαν χώρος ειναι πολύ ωραίος.....απο εκει και πέρα το χάος




Free house 1.Χριστινα ρουμανα με το ωραίο κορμί...ισως την αδικώ αυτην και πρέπει να ρην δοκιμάσω κάποια φορά...Free house 2.Νίκη η ελληνίδα απο τα τρίδυμα..τσουβάλα που δεν λέει μέσα
-Ερημίτη 2.Μίρα μουνάρα με κορμι λαμπάδα
-Ερημίτη 3.Νικολ μιλφ
-Πέτρου ερημίτη 5 Η Τζάστιν η μιλφομουνάρα ...τυπικη μέσα...
-Νικ.Ουρανού 28. Σαντρα κωλάρα που δεν ακουω σουπερ πράγματα
-Νικ.Ουρανού 26.Καρινα ουκρανή ωραίο μουνί και vfm Ημουν ετοιμος να μπώ αλλα το απέφυγα....
-Νικ.Ουρανού 24. Ντέα με τατουάζ στο μπούτι και σοφιστικέ γυαλιά
-Νικ.Ουρανού 20.Δεν ανοιγαν.....
-Μινωταυραύρου 3.Χριστίνα ρουμανα η παλιά απο οσο ρώτησα γιατί δεν μπήκα μέσα
-Μινωταύρου 12. Δεν θυμάμαι ρε γμτ λες και επαθα black out...θα θυμηθω και θα το τροποποιήσω
-Μινωταύρου Venus Αφροδίτη με φαινομενικά μεγάλα βυζιά και αγελαδίσιο βλέμμα
-Φριξου 13α. -
-Φριξου 14α. Σοφία ουκρανή απο το γκόλντεν σταρς
-Φριξου 14β.Βιολετα ξανθιά  απογοητευση και βουρ για ποτό
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Μια βδομαδα ειναι βραδυ και την επομενη πρωι, την πηρα την Τριτη το βραδυ αρα την επομενη βδομαδα θα ειναι πρωινη.
το έγραψα τις προηγούμενες ημέρες ότι η Έλενα είναι εκτός Ελλάδας τώρα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Ξαναπηγα κατα τις 18.30 παλι ο Ανωμαλος :grin: εκει στο καινουργιο της Τζεσυ,οπου ελειπαν ολοι Αυτοι οι Μασκαραδες απο εξω..και μπηκα μεσα τελικα οπου μου ειπε η τσατσα οτι απο βδομαδα θα ερθουν καινουργιες κοπελες μαλλον Ουκρανεζες απο Αθηνα :idiot:.Τελικα παλι δε Γαμησα αφου Παντου οι Ιδιες και οι Ιδιες..Τις Βαρεθηκα :vomit: Μαλιστα 2 Συγκεκριμενες κοπελες που με Ξερουν απο πολυ Παλια μου Προτειναν με 30 ευρω Ολα τα Γουστα!! :erection: αλλα τις εχω ΣκυλοΒαρεθει να τις Γαμαω και Αποχωρησα Δευτερη φορα την Ιδια μερα την Ιδια Βαρδια..Αγαμητος!! :2funny: :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
το έγραψα τις προηγούμενες ημέρες ότι η Έλενα είναι εκτός Ελλάδας τώρα


Δεν γνωριζω γι'αυτες τις εξελιξεις. Την (Edit*) Δευτερα 13/3 που την πηρα ηταν κανονικα στην θεση της και η ιδια μου ειπε για το προγραμμα της.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Υπαρχει μια κριτικη του anal-lytis για την Κατερινα (βιλλες). Με εχει μπερδεψει ο φιλος...Η Κατερινα μιλαει σχετικα καλα ελληνικα, φυσικα μιλαει ουκρανικα (απο εκει ειναι) και ρωσικα, ρουμανικα οχι δεν ειναι ρουμανα, κορμι εχει καλο αλλα μοντελε δεν ειναι, και δεν ειναι τοσο νεουδι , δουλευει μηνες...τωρα τι να πω  :huh: :huh: :huh:
λετε να μπερδευτηκε με αλλη;;
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Υπαρχει μια κριτικη του anal-lytis για την Κατερινα (βιλλες). Με εχει μπερδεψει ο φιλος...Η Κατερινα μιλαει σχετικα καλα ελληνικα, φυσικα μιλαει ουκρανικα (απο εκει ειναι) και ρωσικα, ρουμανικα οχι δεν ειναι ρουμανα, κορμι εχει καλο αλλα μοντελε δεν ειναι, και δεν ειναι τοσο νεουδι , δουλευει μηνες...τωρα τι να πω  :huh: :huh: :huh:
λετε να μπερδευτηκε με αλλη;;
Πιστευω οτι αυτην την Κατερινα ελεγε γιατι δεν εχει και αλλη κοπελα με το ιδιο ονομα των βιλλων οπως και οτι ι συγκεκριμενη δουλευει στο villa erotica,οποτε γι αυτην ανεβασε κριτικη ο φιλος.Ισως θα μπερευτικε η θα νομιζε οτι ειναι Ρουμανα ενω ειναι Ουκρανη τουλαχιστον ετσι ειχε πει η τσατσα  οταν την ειδα και απο εμφανιση ειναι αρκετα καλη ομως δεν μπηκα για να την δοκιμασω.Εχει ωραιο σωματακι και αναλογιες.
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Είναι κανένας ΤΩΡΑ στη γειτονιά να κάνουμε μουχαμπέτι;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Η Κατερίνα είναι για Φυλής 20€ κ πολύ της είναι!
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Νέο αίμα στις Βίλες και επιστροφές. Δεν ενθουσιάζομαι.
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Εκτος απο μια Ρομπερτα δεν εχει καμια αλλη στο αλλο σαιτ.Η μοναδικη επιστροφη ειναι της Βικτωριας.
 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
Μόλις γύρισα από φλωριτα στο λουξ 1.ρουμανα αχλαδοκωλα γύρω στα 30 με μικρό βυζί.δεν ξέρω πως μου ρθε και ενώ έκανα μεταβολή κατευθείαν μόλις την είδα λέω δεν γαμιεται και μπήκα.με το που ήρθε στο δωμάτιο μία ξυνιλα ήταν φανερή στα μούτρα της και κατευθείαν αρχίσαμε τα μη το ένα μη το άλλο. Πλεον δεν έχω ούτε τις αντοχές ούτε την υπομονή και με συνοπτικές διαδικασίες την ξαποστειλα ενώ αυτή είχε το πιο στραβωμένο μούτρο της.με το που βγήκα την άκουσα να φωνάζει ούτε της έδωσα σημασία και η ξανθιά 60αρα τσατσά μου έδωσε προς τιμήν της κατευθείαν τα χρήματα πίσω με ευγενεστατη συμπεριφορά.η γκόμενα δεν  γουστάρει αυτό που κάνει και με ξενέρωσε.δεν ξέρω τι κριτικές έχει αλλά θα με ενδιέφερε πως πέρασαν άλλοι μαζί της

Μία από τα ίδια κάπου χρόνο πρίν ίσωςς μ παραπανω. Μπήκε στο δωμάτιο με την υπέρτατη ξινιλα. Πάω να ακουμπήσω στήθος ρογα κτλ και άρχισε τα όχι. Την ξαποστειλα και πήρα τα χρήματα πίσω. Δεν αξίζει τίποτα δυστυχώς. Κρίμα γιατί γουστάρω μικρόσωμες. Αν ποτέ αλλάξει βλέπουμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom