Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (3 μέλη και 48 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Χριστίνα μιλφ Ρουμάνα που έγραψε κριτική ο teochatz με προϋπηρεσία στην ανδρεου Γεωργίου ποια είναι? Ήξερα τη Χριστίνα την Αλβανίδα μιλφ, είναι η ίδια απλά άλλαξε εθνικότητα?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Λέω να πάω αυτό το καιρό να δοκιμάσω την Αφροδίτη τη μουναρα στο Las Vegas, η ξανά τη Τζάστιν τη μιλφαρα που έχασα τα ίχνη της
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Η Χριστίνα μιλφ Ρουμάνα που έγραψε κριτική ο teochatz με προϋπηρεσία στην ανδρεου Γεωργίου ποια είναι? Ήξερα τη Χριστίνα την Αλβανίδα μιλφ, είναι η ίδια απλά άλλαξε εθνικότητα?

Την Ανδρεου Γεωργίου τη πρόλαβα ίσα ίσα στα τελευταία της.Τοτε ήταν με άλλο όνομα,αν είναι όντως αυτή.Δεν τη θυμάμαι καλά για να σου πω την αλήθεια εμφανισιακά,μόνο το ότι έχει ασπρουλιαρικο δέρμα και ανώριμη συμπεριφορά για την ηλικία της,τα μόνα πράγματα που θυμάμαι από Ανδρεου Γεωργίου
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Λέω να πάω αυτό το καιρό να δοκιμάσω την Αφροδίτη τη μουναρα στο Las Vegas, η ξανά τη Τζάστιν τη μιλφαρα που έχασα τα ίχνη της

Την Αφροδίτη μη τη βλέπεις έτσι στο σαλόνι,μέσα στο δωμάτιο αφού τα βγάλει θα απογοητευτείς.Και γω νόμιζα έχει βυζαρες και μέσα αφού βγάλει το στηθόδεσμο,πιάνουν πατο εντελώς.Επισης είναι φόλα,σύμφωνα με τις περισσότερες κριτικές πάντα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Η Χριστίνα μιλφ Ρουμάνα που έγραψε κριτική ο teochatz με προϋπηρεσία στην ανδρεου Γεωργίου ποια είναι? Ήξερα τη Χριστίνα την Αλβανίδα μιλφ, είναι η ίδια απλά άλλαξε εθνικότητα?
καμια σχεση αλλη ειναι αυτη...και αν δε με απατά η μνημη μου,που συνηθως δε με απατα,αυτη η Ρουμανα Χριστινα πρεπει να ξεκινησε απο το πρασινο του Βαρδαρη
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
καμια σχεση αλλη ειναι αυτη...και αν δε με απατά η μνημη μου,που συνηθως δε με απατα,αυτη η Ρουμανα Χριστινα πρεπει να ξεκινησε απο το πρασινο του Βαρδαρη
:thumbsup: εγγύηση είσαι φίλος
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά, μία υπόδειξη για αύριο (πρωϊνή βάρδια).

Στανταράκια μου (για να καταλάβετε τι ψάχνω) είναι Βικτώρια (βίλες), Νατάσα (free house πλέον) και πρόσφατα και η Βανέσα (βίλες). Σπανιότερα πηγαίνω και στη θεία, αλλά δεν θέλω θεία αύριο. Καλή και η Μόνικα όπως και η Γαλήνη (βίλες) καθώς και η πιτσιρίκα με τα γλωσσόφιλα (δεν θυμάμαι πως τη λένε) στον Ν. Ουρανού 26 (ή 24;)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων (τιτάνιε Αλ, βοήθα και εσύ γίγαντα μου).
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Μινι τδσαρκα σημερα κατα τις δεκα παρα..πηγα μπας και προλαβω καμια ειρηνη η καμια μονικα κτλ.. μπηκα στο free house το αριστερο οπως τα βλεπουμε.το δεξι ηταν κλειστο.Ειχε μια ευγενεστατη τσατσα με μια μελαχροινη κοπελα που δεν μου αρεσε καθολου.ουτε το σωμα ουτε η μαπα.πως την λενε αυτη? Παω μετα στα δυο στην νικηφορου ουρανου..στο ενα ειχε μια επισης ευγενεστατη τσατσα μελαχροινη με ενα κολλητο τζιν(προφανως ειναι αυτη η καβλα που λετε ολοι).Νταξει δεν την λες και μουναρα! καλουτσικη ειναι,βγαζει μια καβλα ομως στον τροπο ομιλιας! Βγηκε απο το κουζινακι μια κοπελα ψηλη με τις βυζουμπες εξω απο τις τρυπες του νεγκλιζε(ωραια βυζια).ονομα ειπε βανεσσα!! Δεν με ενθουσιασε ιδιαιτερα το σωμα της και η μαπα της..αλλα οχι οτι δεν θα την καρφωνα!.εφυγα και μπηκα στο διπλα.Επισης ευγενεστατη ξανθια τσατσα(3/3 ολες ηταν σουπερ οι τσατσαδες.ευγενικες γλυκομιλητες και ωραια προσωπακια) και βγηκε η σαντρα.. Μουναρος η σαντρα για τα δικα μου γουστα.το μονο μειον οτι ειναι κοντη..αλλα εχει κορμαρα σφιχτη,κωλαρα,μικρο αλλα ωραιο βυζακι και φατσα σουπερ.αυτα.Α και καθως εφευγα με το αμαξι (δεν ειχε ιδιαιτερη κινηση στην περιοχη περπατουσε μια γκομενα στην νικηφορου με κατευθυνση την μινωταυρου.με μαυρα γυαλια.κοντη με τζινακι απλο,ισιο παπουτσι,μια μαλακια πανωφορι..σωμα απο τα ποδια δεν φαινοταν ιδιαιτεα καλο.. γενικως ετσι οπως ηταν ηταν ντεκαβλε..κοιταχτηκαμε,αλλαξε βλεμμα και συνεχισε.υποθετω οτι θα ειναι αυτη η Ντεα μαλλον που λετε(δεν την εχω δει ποτε).. Μεταμορφωνονται οι καριολες οταν μπαινουν στο μπουρδελακι μεσα μαλλον. και προς την εκκλησια μπροστα εστριψε ενα αυτοκινητο μεσα στην νικηφορου με μια περιεργη φατσα ο οδηγος(νταβας) και ενα αρχιμουνι ρωσικο φαινοταν στην θεση του συνοδηγου που επισης με κοιταξε επιμονα.πηγαινε να την ξεφορτωσει σε καποιο απο ολα.ηταν η ωρα της αλλαγης βαρδιας
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Παιδιά, μία υπόδειξη για αύριο (πρωϊνή βάρδια).

Στανταράκια μου (για να καταλάβετε τι ψάχνω) είναι Βικτώρια (βίλες), Νατάσα (free house πλέον) και πρόσφατα και η Βανέσα (βίλες). Σπανιότερα πηγαίνω και στη θεία, αλλά δεν θέλω θεία αύριο. Καλή και η Μόνικα όπως και η Γαλήνη (βίλες) καθώς και η πιτσιρίκα με τα γλωσσόφιλα (δεν θυμάμαι πως τη λένε) στον Ν. Ουρανού 26 (ή 24;)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων (τιτάνιε Αλ, βοήθα και εσύ γίγαντα μου).
Φιλος? αν θυμηθεις την πιτσιρικα με τα γλωσσοφιλα που λες στην Ν.Ο 24 η' 26 η' οποιος αλλος την ξερει..πειτε μου το ονομα.βραδυνη δουλευει αυτη που λες?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
αυτο το ρωσικο αρχιμουνι πιθανον να ειναι η Ελενα στο φρ.15
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Φιλος? αν θυμηθεις την πιτσιρικα με τα γλωσσοφιλα που λες στην Ν.Ο 24 η' 26 η' οποιος αλλος την ξερει..πειτε μου το ονομα.βραδυνη δουλευει αυτη που λες?

Δεν θυμάμαι αν ήταν πρωϊνή ή βραδυνή βάρδια (νομίζω βραδυνή), πάντως έχει γίνει αναφορά για αυτήν παλαιότερα στο forum. Είναι μία πιτσιρίκα που έφυγε για Γερμανία για 1-2 χρόνια και πρόσφατα ξαναγύρισε.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Δεν θυμάμαι αν ήταν πρωϊνή ή βραδυνή βάρδια (νομίζω βραδυνή), πάντως έχει γίνει αναφορά για αυτήν παλαιότερα στο forum. Είναι μία πιτσιρίκα που έφυγε για Γερμανία για 1-2 χρόνια και πρόσφατα ξαναγύρισε.
Μηπως λες την Αντριάνα;;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Παιδιά, μία υπόδειξη για αύριο (πρωϊνή βάρδια).

Στανταράκια μου (για να καταλάβετε τι ψάχνω) είναι Βικτώρια (βίλες), Νατάσα (free house πλέον) και πρόσφατα και η Βανέσα (βίλες). Σπανιότερα πηγαίνω και στη θεία, αλλά δεν θέλω θεία αύριο. Καλή και η Μόνικα όπως και η Γαλήνη (βίλες) καθώς και η πιτσιρίκα με τα γλωσσόφιλα (δεν θυμάμαι πως τη λένε) στον Ν. Ουρανού 26 (ή 24;)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων (τιτάνιε Αλ, βοήθα και εσύ γίγαντα μου).
αυριο ειναι Τεταρτη αρα θα πας κατευθειαν Κωλεττη για Αφροδιτη χωρις δευτερη σκεψη...και δωσ'της χαιρετισματα απο μενα  :grin: :grin:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
αυριο ειναι Τεταρτη αρα θα πας κατευθειαν Κωλεττη για Αφροδιτη χωρις δευτερη σκεψη...και δωσ'της χαιρετισματα απο μενα  :grin: :grin:

Ευχαριστώ τρισμέγιστε. Δώσε μου και μία ακόμα επιλογή για plan B σε παρακαλώ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
θα της δωσο εγω!!!  :tits:
πες της ότι την αγαπάω κιόλας.... Πραγματικά την αγαπάω αυτή τη γυναίκα  :smitten: :smitten:

Ευχαριστώ τρισμέγιστε. Δώσε μου και μία ακόμα επιλογή για plan B σε παρακαλώ.
πάρε μιλφ Σύλβια για οικονομικό ξεκωλιασμα αν την πετύχεις
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Παιδια για πιο σπιτι μιλατε στην νικ. Ουρανου για αντριαννα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom