Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
S1L1aP.gif

[size=40pt]
All- In[/size]
:rockon: :rockon: :rockon:

Πρωινή βαρδια μαζί με Vikings :grin: Εσύ μαλακά μου πρέπει να διαλέξεις  την γκομενα ή τον Μπουξο??? Δεν μπορείς να τα χεις και τα δύο! :birdman: :grin:

Ανδρ.19: Κλαούντια. Ρουμανικό ξανθό προμιλφ με μικρά βυζακια και καλουτσικο μέσα,είναι και σφιχτομουνα! :grin:
Ανδρ.38: Βίκυ. Ή Ουκρανίδα χτενισε το μωρό το μμαλλάκι ,άφησ και μια φραντζουλα στο μέτωπο! Έτοιμος ήμουν για ! :cum:
Ανδρ.34: Μιλανα. Κοντουλα με μεγάλη περιφέρεια, καστανό μαλλάκι!  Ξεκινούσε με 30€! :grin:
Ανδρ.24: Αλινα. Μελαχροινό μιλφ με μέτρια φάτσα και καλουτσικα βυζακια, 30+ την εκοψα .Φάτσα πρώην κωλομπαρους έχει!
Villa prive: Αντζελλα. Ουκρανικό μωρό με ίχνος βυζιου,αλλά έχει μια ΚΩΛΑΡΑ! :fuck2:
Bad girls: Αλίσια. Το ουκρανικό άλογο με κκόκκινο σετ εσωρούχων ,φανταστική παρουσία αλλά σε μένα δεν το είπε καλά το ποίημα! :s&m_1:
Red diamond: Βαλερία. Ρωσίδα μιλφ με λεπτό σώμα και ένα κωλαρακι ποίημα! :kissass:
Νικ.8: Ζωή. Ή βουλγαρα μιλφ με το καφέ καρρέ μαλλί με μπότες , :lheel: Μας λέει εγώ δουλεύω!
- Γιατί ειπαμε ότι δουλευει άλλη? :uglystupid:
Φρίξου 13: Σύλβια. Ή μιλφ ρωσίδα με τις πεσμένες! :tits:
Φρίξου 13α: Μόνικα. Ρουμάνα μελαχροινή με αφρατη άσπρο ΚΩΛΑΡΑ!
Φρίξου 15: Τάνια. Το βρακακι τουλιπας αυτό που φοράει θέλω να της το βγάλω μια μέρα στο σαλόνι! :grin:
Φρίξου 14: Ντιάνα. Ταυλανδεζικο μιλφ με σιλικονατα βυζακια που τα έκρυβε μέχρι να ρθει κοντά μας! :grin:
Τρίδυμο Νο1: Βαλεντίνα. Μαυρομαλα προς καρρέ μαλλάκι,τσαχπινικο μωρό που έχει βάλει και μερικά κιλακια και λες βρε λες? :dancing:
Τρίδυμο Νο3: Νίκη. Ή ξανθιά ελληνίδα με τα περιττά κιλακια και τις ! :tits:
Νικ.26: Σαμπρίνα. Το γυφτορουμανικο μιλφ με μαύρο μακρύ μαλλί και ταττου πάνω στα βυζακια της. Μου βγάζει κάτι το εκφυλο ααλλά δεν! :grin:
Νικ.28: Ιζαμπέλα. Το Μινιόν ρουμανικό πιπινακι! :grin:
Πέτρου Ερημίτη 2: Αντριάννα. Από την Ρουμανία με μαύρο μαλλί σκουλαρίκι δίπλα στο στόμα ,χοντρομπουτου και καλουτσικα βυζακια λόγω Τσουβαλιασης! :grin: Έλεγε και ή τρελοτσατσα το ζουμπουρλακι μου έχω! :2funny: :2funny:
Las vegas: Τάνια. Ρωσίδα τζιλφ με βυζαρες ως το πάτωμα!
Las vegas: Μπαρμπαρα, το μοντέλο της Ουγγαρίας ! :kissass2:
Las vegas: Χριστίνα. Αλβανίδα μιλφαρα με ωωραία πιασιματα και ωραία! :boobies:
Godiva: Μόνικα. Μας το έπαιζε και ρωσίδα ,φάτσα κωλομπαρους δεκαετίας 60 ,αλλά έχει καλό σώμα για την ηλικία της! :grin:

Και σε λίγο τα Καλύτερα... :rockon: :rockon: :rockon:

 

iosifpaa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!  Είμαι φοιτητής στη Θεσσαλονίκη και "δυστυχώς" ακόμη παρθένος! Θέλω η πρώτη μου να είναι κάποια έμπειρη!  Μπορείτε να μου προτείνετε καποια νεαρη, καλή για ξεπαρθενιασμα;
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
S1L1aP.gif


Βραδυνή βαρδια μαζί με Jimiadis έφερε την πίτα από τον φούρνο φτιαγμένη από τα χερακια του! :grin: είσαι θεουλης άμα θέλεις.. :kneel: :kneel: :kneel:
Alladalla ρε τον alendelon πηγές Βίκυ μαλακά μου? Να σε φάει ή αναμουνη! :grin:
Azazel τι μαλακά είσαι??? :grin:
Vikings τον ανεστημένο πως τον ειδατε? :2funny: :2funny: :birdman: Με πήγε ο Μαλέας μέχρι το 26ης 35Α και ήταν κλειστο. Αχ ! Θα σε γαμησω... :grin:
Travestolagnos δώσε την ρακί μαλακά μου! :grin:
Και ο Μίνι έκπληξη ....
Stefan00 Ε! Είσαι ωραίος! :rockon: Άφησες μαλακά μου την Ταϋλάνδη και τα κωλομπαρα, για να σε τσαρκαρει  το γνωστό ΠΑΟΚ ι! :grin:
Κέρδισαν και το φλουρί τα 2 αρειανακια άζα και stefan! :kneel:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μαγκες Δεν έχω λόγια εσείς είστε [size=30pt]ΘΡΗΣΚΕΙΑ[/size]!!! :rockon:

Ανδρ.19: Ελένη. Ουκρανικό προμιλφ με καρρέ μαύρο μαλλακι που μόλις μας είδε επερνε πόζες στον τοίχο! :grin: Πιο πολύ την κωλαρα της μας εδειχνε .
Ανδρ.38: Ρίνα. Ρουμανικό νεανικο κοριτσάκι με σκούρο μακρύ μαλλάκι ! Ήταν τυφλά ναουμε ,την ξεκινούσαν με 40€! :o ρε ότι καινούργιο φερνετε 40€ το πάτε? Πάτε καλά.. :tickedoff:
Ανδρ.34: Καρολίνα. Ξανθό νεανικό κοριτσάκι με αφρατο κωλαρακι! Ρε άζα Φακίρης εγινες? Καλή! Πολύ καλη.. :2funny:
Villa prive: Χριστίνα star. Ή Ρουμάνα με την χοντροκωλαρα της και τα ωραία γυαλακια!
Ανδρ.32: Κάρλα. Ή παλιά που δούλευε αρκετά στο venus angels! Παχυνε αρκετά το μωρό! :grin:
Ανδρ.24: Μιρέλλα. Φούρναρη το μωρό σε περίμενε και δεν μπήκες! :grin: :kissass2:
Ανδρ.16: Αθήνα. Το νταρντανομωρο μας περίμενε στην πόρτα με τις  :tits: από έξω! Μας είπε hi ή αθηνουλα είμαι! :cheesy:
Καθώς περπατούσαμε ή καντίνα μπροστά στην πύλη Αξιού είχε για επιγραφή " Armani παντσετα " :2funny: :2funny: :2funny: Εγώ αυτό που ξέρω συνδυασμός βασιλόπιτας και παντσετας μου έφεραν
ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΕΥΧΥΛΙΑ! :smitten: :shit:... :2funny:

Κεφαλληνίας 8: Νεφέλη. Ή ξανθιά μιλφαρα με την κωλαρα της φορούσε και μαύρο στρινγκακι! :erection:
Bad girls: Λαρα. :kissass2: άλλαξε πολύ το μωρακι! :grin:
Red diamond: Μισέλ. Χαριτωμένο κοντοπουτανο με μαύρο μαλλακι και μικρά! :boobies:
Μυρίζει κάπως αυτό το στούντιο στην είσοδο και λέει ο Aza ρε Μπουξο χεστηκες? :2funny: :2funny:
Νικ.8: Μερτσυ. Φορούσε και ένα διχτυωτο μέχρι την μέση! Την ρωτάει ο stefan από που είσαι?
Του λέει από την Ουγγαρία είμαι μωρό μου! :2funny:
Φρίξου 13: Αμέλια. Το 7 κιλό μουνακι! :grin: Με λέγαν ρε μλκ πως το γαμησες αυτό? Είσαι ήρωας! :2funny:
Φρίξου 13α: Τζούλια. Το κωλαροπουτανο μου με μαύρο μαλλί πλέον! Έλεγε ο aza ρε σεις ποια είναι αυτή? :grin:
Φρίξου 15: Τάνια. :kissass2:.. :grin:
Φρίξου 14: Νικόλ. Για μιλφοτζιλφοκαταστασεις! Ξανθιά με ! :tits:
Τρίδυμο Νο2: Κάρλα. Το μωρό έβαλε το μαλλάκι στην τρεσα! Του άρεσε του stefan πολυ! Κάνα lady-boy σου θύμισε? :2funny: :2funny:
Τρίδυμο Νο3: Νίκη.  :tits:... :grin: είδαμε και έναν συναγωνιστή που έμοιαζε τον τρελό Προπονητή ΚΛΟΠ!
Godiva: Μπάρμπαρα. Μαυρομαλα με  :tits: περιττά κιλακια ,ωραίο πρόσωπο για ελληνίδα την εκοψα μέχρι 30χρ. Θα στο πω το μυστικό σύντομα! :wanker: Φορούσε και ένα διχτυωτο μαύρο ολόσωμο! :grin:
Red light: Βίκυ. Σε πρόγραμμα 1 ώρας! :grin:
Villa erotika: Άννα. Και αυτή σε πρόγραμμα ! :grin: Εδώ με το  που περπατούσαμε το σαλόνι για να βγούμε δονηστηκε όλο το κτίριο Ναουμε! :rockon:
Μινώταυρου 14: Μόνικα. Πρώην Εμμανουέλα  λεπτό ξανθό κοριτσάκι λίγο στα Χαμεννα ήταν!
Ο λάγνος εδώ με το που βγαίνουμε φώναζε Μπουξε οι παλεττες ρε! :kneel:
Las vegas: Χριστίνα. Το Μινιόν ρουμανικό κοριτσάκι με κόκκινο μπουκλε μαλλάκι πλεον !
Las vegas: Kαρινα. Ή Ντουβλη με μαύρο ίσιο μακρύ μαλλί και αυτή κάτι διχτυωτο φορούσε που στην ΚΩΛΑΡΑ της είχε ενα τεράστιο άνοιγμα! :grin:
Πέτρου Ερημίτη 2: Έλενα. Ρουμανικό μιλφ με πράσινες ματαρες! Φορούσε πορτοκαλί σετ εσωρούχων που κάλυπτε την κοιλιά! :grin:
Πέτρου Ερημίτη 1: Σαμπρίνα. Την λέει ο Άζα πιεστικό κάνει ή κοπέλα? Και παμε να φύγουμε ,έτσι όπως φευγαμε μενω τελευταίος και με λέει ή τσατσά " εσύ τζουτζουκω μου Μπες "... :2funny: :2funny:
Νικ.26: Αλινα. Έτσι όπως την περιμέναμε στο γεμάτο σαλόνι μπήκε ένας αλβανός και μόλις μας είδε την έκανε ,τον είχα σταμπαρει  από πριν όπου μας έβρισκε την έκανε! Λάθος μέρα διάλεξε να τσαρκαρει ο Μαλέας! :orchestra: Μόλις βγήκε το Αλινακι με τα  :boobies: και ξεκινησαμε να την κάνουμε ομαδικώς ένα παρατεταμένο χιχιχιχιχιχι ακούστηκε μαζί με την τσατσά! :grin:
Νικ.28: Έμμα. :tits: ...ωραία παρουσια με αρχοντικό σαλοναρισμα! :grin:

Α! 2 πρωινά που ξέχασα!
Red light:Φραντζέσκα. Από Δανία μαυρομαλα μιλφ με ψιλοπεσμενες βυζαρες ! Καλό ,αλλά λέει τίποτα μέσα? :grin:
Vila erotika: Αφροδίτη. Το μωρό παχυνε πολύ έτσι όπως το εκοψα και το θυμάμαι κομοδινο ήταν μεσα! :s&m_1:
Αν και μου αρέσει πολύ... :boobies:
Υ.γ. Φτάσαμε στην [size=30pt]12η[/size] :kneel: :kneel:
Μάγκες όλοι μαζί Τα σαρωσαμε Όλα και θα είστε πάντα μέσα μου! :hi:

Μετά Τιμής ο Διοργανωτής! :grin:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Μελέ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[size=70pt]
RESTART![/size]
 

πρωκτορ001

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλη χρονια σε ολους και με υγεια!Ρε παιδια η Μονικα ειναι ακομα Godiva?Αν ναι,ποιες ωρες?Και η Ελενη η Ζακυνθινια  :kissass: απο Vegas,ποτε επιστρεφει στο ποστο της,ξερει κανεις?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
S1L1aP.gif


Βραδυνή βαρδια μαζί με Jimiadis έφερε την πίτα από τον φούρνο φτιαγμένη από τα χερακια του! :grin: είσαι θεουλης άμα θέλεις.. :kneel: :kneel: :kneel:
Alladalla ρε τον alendelon πηγές Βίκυ μαλακά μου? Να σε φάει ή αναμουνη! :grin:
Azazel τι μαλακά είσαι??? :grin:
Vikings τον ανεστημένο πως τον ειδατε? :2funny: :2funny: :birdman: Με πήγε ο Μαλέας μέχρι το 26ης 35Α και ήταν κλειστο. Αχ ! Θα σε γαμησω... :grin:
Travestolagnos δώσε την ρακί μαλακά μου! :grin:
Και ο Μίνι έκπληξη ....
Stefan00 Ε! Είσαι ωραίος! :rockon: Άφησες μαλακά μου την Ταϋλάνδη και τα κωλομπαρα, για να σε τσαρκαρει  το γνωστό ΠΑΟΚ ι! :grin:
Κέρδισαν και το φλουρί τα 2 αρειανακια άζα και stefan! :kneel:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μαγκες Δεν έχω λόγια εσείς είστε [size=30pt]ΘΡΗΣΚΕΙΑ[/size]!!! :rockon:

Ανδρ.19: Ελένη. Ουκρανικό προμιλφ με καρρέ μαύρο μαλλακι που μόλις μας είδε επερνε πόζες στον τοίχο! :grin: Πιο πολύ την κωλαρα της μας εδειχνε .
Ανδρ.38: Ρίνα. Ρουμανικό νεανικο κοριτσάκι με σκούρο μακρύ μαλλάκι ! Ήταν τυφλά ναουμε ,την ξεκινούσαν με 40€! :o ρε ότι καινούργιο φερνετε 40€ το πάτε? Πάτε καλά.. :tickedoff:
Ανδρ.34: Καρολίνα. Ξανθό νεανικό κοριτσάκι με αφρατο κωλαρακι! Ρε άζα Φακίρης εγινες? Καλή! Πολύ καλη.. :2funny:
Villa prive: Χριστίνα star. Ή Ρουμάνα με την χοντροκωλαρα της και τα ωραία γυαλακια!
Ανδρ.32: Κάρλα. Ή παλιά που δούλευε αρκετά στο venus angels! Παχυνε αρκετά το μωρό! :grin:
Ανδρ.24: Μιρέλλα. Φούρναρη το μωρό σε περίμενε και δεν μπήκες! :grin: :kissass2:
Ανδρ.16: Αθήνα. Το νταρντανομωρο μας περίμενε στην πόρτα με τις  :tits: από έξω! Μας είπε hi ή αθηνουλα είμαι! :cheesy:
Καθώς περπατούσαμε ή καντίνα μπροστά στην πύλη Αξιού είχε για επιγραφή " Armani παντσετα " :2funny: :2funny: :2funny: Εγώ αυτό που ξέρω συνδυασμός βασιλόπιτας και παντσετας μου έφεραν
ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΕΥΧΥΛΙΑ! :smitten: :shit:... :2funny:

Κεφαλληνίας 8: Νεφέλη. Ή ξανθιά μιλφαρα με την κωλαρα της φορούσε και μαύρο στρινγκακι! :erection:
Bad girls: Λαρα. :kissass2: άλλαξε πολύ το μωρακι! :grin:
Red diamond: Μισέλ. Χαριτωμένο κοντοπουτανο με μαύρο μαλλακι και μικρά! :boobies:
Μυρίζει κάπως αυτό το στούντιο στην είσοδο και λέει ο Aza ρε Μπουξο χεστηκες? :2funny: :2funny:
Νικ.8: Μερτσυ. Φορούσε και ένα διχτυωτο μέχρι την μέση! Την ρωτάει ο stefan από που είσαι?
Του λέει από την Ουγγαρία είμαι μωρό μου! :2funny:
Φρίξου 13: Αμέλια. Το 7 κιλό μουνακι! :grin: Με λέγαν ρε μλκ πως το γαμησες αυτό? Είσαι ήρωας! :2funny:
Φρίξου 13α: Τζούλια. Το κωλαροπουτανο μου με μαύρο μαλλί πλέον! Έλεγε ο aza ρε σεις ποια είναι αυτή? :grin:
Φρίξου 15: Τάνια. :kissass2:.. :grin:
Φρίξου 14: Νικόλ. Για μιλφοτζιλφοκαταστασεις! Ξανθιά με ! :tits:
Τρίδυμο Νο2: Κάρλα. Το μωρό έβαλε το μαλλάκι στην τρεσα! Του άρεσε του stefan πολυ! Κάνα lady-boy σου θύμισε? :2funny: :2funny:
Τρίδυμο Νο3: Νίκη.  :tits:... :grin: είδαμε και έναν συναγωνιστή που έμοιαζε τον τρελό Προπονητή ΚΛΟΠ!
Godiva: Μπάρμπαρα. Μαυρομαλα με  :tits: περιττά κιλακια ,ωραίο πρόσωπο για ελληνίδα την εκοψα μέχρι 30χρ. Θα στο πω το μυστικό σύντομα! :wanker: Φορούσε και ένα διχτυωτο μαύρο ολόσωμο! :grin:
Red light: Βίκυ. Σε πρόγραμμα 1 ώρας! :grin:
Villa erotika: Άννα. Και αυτή σε πρόγραμμα ! :grin: Εδώ με το  που περπατούσαμε το σαλόνι για να βγούμε δονηστηκε όλο το κτίριο Ναουμε! :rockon:
Μινώταυρου 14: Μόνικα. Πρώην Εμμανουέλα  λεπτό ξανθό κοριτσάκι λίγο στα Χαμεννα ήταν!
Ο λάγνος εδώ με το που βγαίνουμε φώναζε Μπουξε οι παλεττες ρε! :kneel:
Las vegas: Χριστίνα. Το Μινιόν ρουμανικό κοριτσάκι με κόκκινο μπουκλε μαλλάκι πλεον !
Las vegas: Kαρινα. Ή Ντουβλη με μαύρο ίσιο μακρύ μαλλί και αυτή κάτι διχτυωτο φορούσε που στην ΚΩΛΑΡΑ της είχε ενα τεράστιο άνοιγμα! :grin:
Πέτρου Ερημίτη 2: Έλενα. Ρουμανικό μιλφ με πράσινες ματαρες! Φορούσε πορτοκαλί σετ εσωρούχων που κάλυπτε την κοιλιά! :grin:
Πέτρου Ερημίτη 1: Σαμπρίνα. Την λέει ο Άζα πιεστικό κάνει ή κοπέλα? Και παμε να φύγουμε ,έτσι όπως φευγαμε μενω τελευταίος και με λέει ή τσατσά " εσύ τζουτζουκω μου Μπες "... :2funny: :2funny:
Νικ.26: Αλινα. Έτσι όπως την περιμέναμε στο γεμάτο σαλόνι μπήκε ένας αλβανός και μόλις μας είδε την έκανε ,τον είχα σταμπαρει  από πριν όπου μας έβρισκε την έκανε! Λάθος μέρα διάλεξε να τσαρκαρει ο Μαλέας! :orchestra: Μόλις βγήκε το Αλινακι με τα  :boobies: και ξεκινησαμε να την κάνουμε ομαδικώς ένα παρατεταμένο χιχιχιχιχιχι ακούστηκε μαζί με την τσατσά! :grin:
Νικ.28: Έμμα. :tits: ...ωραία παρουσια με αρχοντικό σαλοναρισμα! :grin:

Α! 2 πρωινά που ξέχασα!
Red light:Φραντζέσκα. Από Δανία μαυρομαλα μιλφ με ψιλοπεσμενες βυζαρες ! Καλό ,αλλά λέει τίποτα μέσα? :grin:
Vila erotika: Αφροδίτη. Το μωρό παχυνε πολύ έτσι όπως το εκοψα και το θυμάμαι κομοδινο ήταν μεσα! :s&m_1:
Αν και μου αρέσει πολύ... :boobies:
Υ.γ. Φτάσαμε στην [size=30pt]12η[/size] :kneel: :kneel:
Μάγκες όλοι μαζί Τα σαρωσαμε Όλα και θα είστε πάντα μέσα μου! :hi:

Μετά Τιμής ο Διοργανωτής! :grin:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Μελέ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[size=70pt]
RESTART![/size]
στο 2ο κοψιμο να και το φλουρι!!!
 

Συνημμένα

  • 12499271_10207878180053104_1754866913_o.jpg
    12499271_10207878180053104_1754866913_o.jpg
    298,9 KB · Εμφανίσεις: 20
  • 12506496_10207878206893775_558503568_n.jpg
    12506496_10207878206893775_558503568_n.jpg
    74,6 KB · Εμφανίσεις: 20

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι με πονεσαν τα ποδια  :S Δεν βγαινουν δυο τσαρκες σε ολα τα μαγαζια με τα ποδια  :uglystupid: μλκ κανουμε, αλλη φορα δεν εχει.Μ'αρεσει που γραφει και αναφορες ο μπουχος, τι περιμενεις ρε μλκ... ουτε ενα καλο λογο δεν θα ακουσεις εδω περα.Κατα τα αλλα καλα περασαμε,ευχαριστουμε και τον φουρναρη που εφερε την πιτα! :grin: μαπα τα περισσοτερα κοριτσια, μονο δυο τρεις αξιζαν και αυτες η μια ηταν καινουργια (στο λαφαμ) ξεχασα το ονομα τωρα  :grin: βεβαια δεν ξερουμε αν αξιζει μεσα.. εντυπωση με εκανε μια κοπελιτσα στο α.γ38 μαστουρωμενη εντελως, τι στο πουτσο της δινουνε για να κανουν αυτη τι δουλεια ρε παιδια  :( ψιλο ξενερωσα με την φαση.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι με πονεσαν τα ποδια  :S Δεν βγαινουν δυο τσαρκες σε ολα τα μαγαζια με τα ποδια  :uglystupid: μλκ κανουμε, αλλη φορα δεν εχει.Μ'αρεσει που γραφει και αναφορες ο μπουχος, τι περιμενεις ρε μλκ... ουτε ενα καλο λογο δεν θα ακουσεις εδω περα.Κατα τα αλλα καλα περασαμε,ευχαριστουμε και τον φουρναρη που εφερε την πιτα! :grin: μαπα τα περισσοτερα κοριτσια, μονο δυο τρεις αξιζαν και αυτες η μια ηταν καινουργια (στο λαφαμ) ξεχασα το ονομα τωρα  :grin: βεβαια δεν ξερουμε αν αξιζει μεσα.. εντυπωση με εκανε μια κοπελιτσα στο α.γ38 μαστουρωμενη εντελως, τι στο πουτσο της δινουνε για να κανουν αυτη τι δουλεια ρε παιδια  :( ψιλο ξενερωσα με την φαση.
στο λαφαμ η καρολινα απο το αλλο σαιτ!!δεν χρειαζεται να ακουσει καλο λογο φτανει που ειμαστε παρεα εμεις...για παρτι μας γραφουμε!!ρε μπουξοοοοο γινανε 12 ρε συυυυυυυυ!!
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
στο λαφαμ η καρολινα απο το αλλο σαιτ!!δεν χρειαζεται να ακουσει καλο λογο φτανει που ειμαστε παρεα εμεις...για παρτι μας γραφουμε!!ρε μπουξοοοοο γινανε 12 ρε συυυυυυυυ!!
Ναι η καρολινα...ωραιο κοριτσι  :grin: αν ειναι καλη μεσα θα αφησει εποχη στην πολη μας  :P
 

Alen_Torx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα όλη. Καλή χρονιά με υγεία πάνω απ όλα, και καλά μουνιά στις ψωλάρες μας.
Παρακολουθώ αρκετό καιρό το φόρουμ, αλλά ως τεμπέλαρος που είμαι στο γράψιμο,δεν γινόμουν ούτε μέλος. Με αφορμή το νέο έτος και την επιτυχημένη χθεσινή κατάθεση, και από οτι είδα υπάρχουν ερωτήσεις για Καρολίνα , είπα να συνεισφέρω και εγώ στο πορνορεπορταζ τις πορνοφτωχομάνας Σαλονικάς μας. Μετά από κάτι ουισκάκια και παρόλο την κούραση, κατέβηκα στα αμαρτολά σοκάκια της ηδονής να επισκεφτώ τα ιδρύματα. Θα τα έγραφα αλλά με πρόλαβε ο τεράστιος πορνορεπόρτερ mpouxos. Ευτυχώς δηλαδή, γιατί δεν θυμόμουν και πολλά  :idiot:. Ο  δρόμος με έβγαλε στο La Femme και όταν αντίκρυσα την Καρολίνα, έπαθα ένα ντουβρουτζά. Ασυναίσθητα γυρνάω να φύγω αλλά τα πόδια δεν ακολούθησαν την εντολή του πάνω κεφαλιού αλλά του κάτω  :erection:. Την σκάω ένα  χαμόγελο και μου το ανταποδίδει, εδω είμαστε λεω. Περναώ με 50αρι για γλύψιμο σκεπτόμενος οτι αν βγει κομοδίνο να φάμε το ωραίο νεανικο μουνάκι της. Για να μην μακρυγορώ αφού θα ακολουθήσει κριτική, το πιπινακί ήταν όλα τα λεφτά, πολύ συμμετοχή , λίγα πεταχτά φιλάκια στο στόμα, πολύ άνεση χρόνου,πήρε πρωτοβουλίες, πεντακάθαρη και μοσχομυριστή, δεν μιλάει ελληνικά αλλά τα καταλαβαινει πλήρως τι λες. Το μόνο μείον οτι έβαλε ενα παλιολάδι στο μουνάκι της και η αίσθηση ήταν 'γλιστερή'. Πολύ αξιαγάπητο μοράκι, και πέρασα τέλεια . Το 2016 μας μπήκε καλά . Λεπτομέρειες αργότερα. Καλά να περνάτε !
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
2 Σχολια: Ο αρχηγος της ενημερωσης (MPOUXOS) βγηκε μπροστα  :kneel: SALUTE , και μπραβο στα αριανακια αντε μηπως δουμε καμια ασπρη μερα
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Μπουχο γαμησετα φιλαρακι.Χιλιες φορες να πηγαινα Βικυ και ας περιμενα.Πηγα για Αννα αλλα μολις ειχε ξαναμπει στο δωματιο και εξω περιμενε ενας συναγωνιστης να περασει,δεν με επερνε να χασομερησω γιατι περιμεναν και οι μπακαγιοκοι για τη συνεχεια και πηγα Λαρα επειδη με καυλωσε στο σαλοναρισμα.Κομοδινοκατασταση.Δε χρειαζεται να πω κατι παραπανω.Τη πατησαμε και δε θα ξαναγινει.Παμε για΄λλα.
Ο Αζα πηγε Καρολινα και εμεινε ευχαριστημενος
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Μπουχο γαμησετα φιλαρακι.Χιλιες φορες να πηγαινα Βικυ και ας περιμενα.Πηγα για Αννα αλλα μολις ειχε ξαναμπει στο δωματιο και εξω περιμενε ενας συναγωνιστης να περασει,δεν με επερνε να χασομερησω γιατι περιμεναν και οι μπακαγιοκοι για τη συνεχεια και πηγα Λαρα επειδη με καυλωσε στο σαλοναρισμα.Κομοδινοκατασταση.Δε χρειαζεται να πω κατι παραπανω.Τη πατησαμε και δε θα ξαναγινει.Παμε για΄λλα.
Ο Αζα πηγε Καρολινα και εμεινε ευχαριστημενος
ο αζαααααα ευχαριστημενος;ο αζααααααααααααααααα ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΟΟΟΟΣ;πρεπει να την πηρε με μονο με 10 ευρω υστερα απο ολονυκτια διαπραγματευση και χυσιμο παντου +φιλια +αγκαλιτσες +ακαποτο +δαχτυλιασμα +τον πηγε σπιτι κανοντας μια σταση για πατσα πιο πριν +τον εβαλε στο κρεββατι και τον σκεπασε!!δεν εξηγειται αλλιως!!
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Παντως ρε παιδια η κατασταση ειναι εντελως τραγικη.Χάλι μαυρο
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
ο αζαααααα ευχαριστημενος;ο αζααααααααααααααααα ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΟΟΟΟΣ;πρεπει να την πηρε με μονο με 10 ευρω υστερα απο ολονυκτια διαπραγματευση και χυσιμο παντου +φιλια +αγκαλιτσες +ακαποτο +δαχτυλιασμα +τον πηγε σπιτι κανοντας μια σταση για πατσα πιο πριν +τον εβαλε στο κρεββατι και τον σκεπασε!!δεν εξηγειται αλλιως!!
Και ομως εμενα μονο καλα λογια μου ειπε.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
ο αζαααααα ευχαριστημενος;ο αζααααααααααααααααα ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΟΟΟΟΣ;πρεπει να την πηρε με μονο με 10 ευρω υστερα απο ολονυκτια διαπραγματευση και χυσιμο παντου +φιλια +αγκαλιτσες +ακαποτο +δαχτυλιασμα +τον πηγε σπιτι κανοντας μια σταση για πατσα πιο πριν +τον εβαλε στο κρεββατι και τον σκεπασε!!δεν εξηγειται αλλιως!!

Αγαπουλη σταματα,πήρα γυμνό με 60€ μετα απο διαπραγματεύσεις 15 λεπτων(ακατεβατες τιμές)το μενού είχε γλωσσοφιλα,δάχτυλα και δώρο cim,τα υπόλοιπα στην κριτική ποιο αργα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Αγαπουλη σταματα,πήρα γυμνό με 60€ μετα απο διαπραγματεύσεις 15 λεπτων(ακατεβατες τιμές)το μενού είχε γλωσσοφιλα,δάχτυλα και δώρο cim,τα υπόλοιπα στην κριτική ποιο αργα
βαλε κατι ακομα!!!σου ειπε και παραμυθακι;εμεινε μεχρι να κοιμηθεις και εσβησε και το φως;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom