Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 165 άτομα (2 μέλη και 163 επισκέπτες)

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
την τανια την ρωσιδα  με το μεγαλο στηθοσ θα την βρεισ στο las vegas στο πρωτο.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
πραγματικα σημερα περασα απο εκει για τη monica για ενα αδειασμα  :cum: και ειδα την πορτα καμμενη...

μωρε δεν παμε καθολου καλα  :jerking: :jerking:
Ποια Μόνικα φιλε;την σιτεμενη  που βρωμάει η αναπνοή της;απορώ τι της βρίσκετε  ΠΛΈΟΝ αυτήν. Όσο πάμε σε αυτές δεν πρόκειται να έρθουν καινούριες. Της έδωσα 2 ευκαιρίες. Πλήρης αποτυχία. Όπως και η Νικόλ που ξαναείπα. Παλιά ήταν δυνατό χαρτί η Νικόλ. Ας αποσυρθεί όμως. Φτάνει. Την αγαπάμε. Αλλά δεν λέει πλέον για 30-40€ που ζητάει.το ίδιο και η μονικα
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Ποια Μόνικα φιλε;την σιτεμενη  που βρωμάει η αναπνοή της;απορώ τι της βρίσκετε  ΠΛΈΟΝ αυτήν. Όσο πάμε σε αυτές δεν πρόκειται να έρθουν καινούριες. Της έδωσα 2 ευκαιρίες. Πλήρης αποτυχία. Όπως και η Νικόλ που ξαναείπα. Παλιά ήταν δυνατό χαρτί η Νικόλ. Ας αποσυρθεί όμως. Φτάνει. Την αγαπάμε. Αλλά δεν λέει πλέον για 30-40€ που ζητάει.το ίδιο και η μονικα
Κokibikos κόβει η πουτανα το γαμησι?Αυτές όσο βαστανε κ έχουν άτομα που τις γαμανε εδώ θα ναι!
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Κokibikos κόβει η πουτανα το γαμησι?Αυτές όσο βαστανε κ έχουν άτομα που τις γαμανε εδώ θα ναι!
Σωστος φιλε.αλλα θα πρέπει να καταλάβουν και κάποιοι ότι αυτοί που γράφουν τόσο καλά λόγια για κάποιες για να παίρνουν τα δωράκια τους από αυτές, για να παρασύρουν άλλους,  δεν ισχύουν. Ας πηγαίνουν μόνο αυτοί οι 2-3 αφού περνάνε τόσο καλά μέσα στο δωματιο
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Σωστος φιλε.αλλα θα πρέπει να καταλάβουν και κάποιοι ότι αυτοί που γράφουν τόσο καλά λόγια για κάποιες για να παίρνουν τα δωράκια τους από αυτές, για να παρασύρουν άλλους,  δεν ισχύουν. Ας πηγαίνουν μόνο αυτοί οι 2-3 αφού περνάνε τόσο καλά μέσα στο δωματιο
Σσσσσσωραιος!
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Σωστος φιλε.αλλα θα πρέπει να καταλάβουν και κάποιοι ότι αυτοί που γράφουν τόσο καλά λόγια για κάποιες για να παίρνουν τα δωράκια τους από αυτές, για να παρασύρουν άλλους,  δεν ισχύουν. Ας πηγαίνουν μόνο αυτοί οι 2-3 αφού περνάνε τόσο καλά μέσα στο δωματιο
Ασε ησυχους τους προμοτορες τυπε, και αυτοι ανθρωποι ειναι να βγαλουν κανα χαρτζιλικι παλευουν. :grin:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
GYB καλύτερα Βίκυ κ Αφρό παρα 70 στη Λαρα!
Αφρο ομως τυπε δουλευει μονο δευ-τρι-τετ πρωι και βικυ ελειπε σε αδεια. Αυτα τα ολιγα. αα και επισης καθε φορα που παω λιγο καθυστερημενα στην βικυ εχει 3 φουλ δωματια και αλλους 2 να περιμενουν απεξω. δηλαδη αν πας 830 εκει θα γαμησεις στις 1030 καπου εκει. προτιμω η κοπελα να μην βιαζεται στο δωματιο ομως.
 

markokavlos88

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αφρο ομως τυπε δουλευει μονο δευ-τρι-τετ πρωι και βικυ ελειπε σε αδεια. Αυτα τα ολιγα. αα και επισης καθε φορα που παω λιγο καθυστερημενα στην βικυ εχει 3 φουλ δωματια και αλλους 2 να περιμενουν απεξω. δηλαδη αν πας 830 εκει θα γαμησεις στις 1030 καπου εκει. προτιμω η κοπελα να μην βιαζεται στο δωματιο ομως.
Δεν νομίζω οτι η Βίκυ βιάζεται στο δωμάτιο. Αυτό τουλάχιστον αντιλαμβάνομαι εγώ όσες φορές πήγα!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Αφρο ομως τυπε δουλευει μονο δευ-τρι-τετ πρωι και βικυ ελειπε σε αδεια. Αυτα τα ολιγα. αα και επισης καθε φορα που Παω λιγο καθυστερημενα στην βικυ εχει 3 φουλ δωματια και αλλους 2 να περιμενουν απεξω. δηλαδη αν πας 830 εκει θα γαμησεις στις 1030 καπου εκει. προτιμω η κοπελα να μην βιαζεται στο δωματιο ομως.
GYB αυτά που μου λες για Αφρό κ Βίκυ τα ξέρω.Εγώ πάντως δε θα δινα με τίποτα 70€ για Λαρα!Καλύτερα να πήγαινα Αθηνα!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
GYB αυτά που μου λες για Αφρό κ Βίκυ τα ξέρω.Εγώ πάντως δε θα δινα με τίποτα 70€ για Λαρα!Καλύτερα να πήγαινα Αθηνα!
Σεβαστη η αποψη σου, εγω παντως περασα καλα. Ασχετο αλλα σας παρακαλω αν παει κανεις σημερα απο βικυ γιατι ειδα γυρισε το πουλακι μου, μπορει να ενημερωσει αν θα δουλευει και αυριο? γιατι το εχω δει να συμβαινει αρκετα να μην βαζουν το προγραμμα της αλλα τελευταια στιγμη να δειχνει το σιτε οτι δουλευει.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.135
Κριτικές
166
Like
26.964
Πόντοι
34.538
Σεβαστη η αποψη σου, εγω παντως περασα καλα. Ασχετο αλλα σας παρακαλω αν παει κανεις σημερα απο βικυ γιατι ειδα γυρισε το πουλακι μου, μπορει να ενημερωσει αν θα δουλευει και αυριο? γιατι το εχω δει να συμβαινει αρκετα να μην βαζουν το προγραμμα της αλλα τελευταια στιγμη να δειχνει το σιτε οτι δουλευει.
Σε ποιο ειναι?Βραδυ?
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
γνωριζει κανεις αν σε καποιο μπου παιζει ακαποτο σεξ
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
δεν παιζει πουθενα φιλοσ.ασε που ειναι επικυνδυνο τον μπελα σου ψαχνεισ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom