Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 170 άτομα (2 μέλη και 168 επισκέπτες)

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Ναι η καρολινα...ωραιο κοριτσι  :grin: αν ειναι καλη μεσα θα αφησει εποχη στην πολη μας  :P

Βελτιώθηκε η Καρολίνα; Την πήρα στην αρχή όταν ήλθε και δύο αρνητικά είχε ήταν δυστακτική και η έντονη τσιγαρίλα. Αν άλλαξαν αυτά θα έχει ενδιαφέρον...
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
S1L1aP.gif

[size=40pt]
All- In[/size]
:rockon: :rockon: :rockon:

respect  :kneel:
:rockon: :rockon:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Μπουχο γαμησετα φιλαρακι.Χιλιες φορες να πηγαινα Βικυ και ας περιμενα.Πηγα για Αννα αλλα μολις ειχε ξαναμπει στο δωματιο και εξω περιμενε ενας συναγωνιστης να περασει,δεν με επερνε να χασομερησω γιατι περιμεναν και οι μπακαγιοκοι για τη συνεχεια και πηγα Λαρα επειδη με καυλωσε στο σαλοναρισμα.Κομοδινοκατασταση.Δε χρειαζεται να πω κατι παραπανω.Τη πατησαμε και δε θα ξαναγινει.Παμε για΄λλα.
Ο Αζα πηγε Καρολινα και εμεινε ευχαριστημενος
Καλα να παθεις.. τοσες μερες τι γραφω εδω μεσα  :uglystupid: τελικα εισαι τσελιγκας!  :grin:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Αγαπουλη σταματα,πήρα γυμνό με 60€ μετα απο διαπραγματεύσεις 15 λεπτων(ακατεβατες τιμές)το μενού είχε γλωσσοφιλα,δάχτυλα και δώρο cim,τα υπόλοιπα στην κριτική ποιο αργα
Νατος και ο αλλος  :grin: τι στο πουτσο.. ολοι οι αρειανοι απλες μας βγηκατε  :birdman:
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Ποιος έδιωξε τα κορίτσια απο την Αισώπου και την γέμισε με γαμοκινέζους να τον γαμήσω???
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Κατι ηθελα να γραψω για την τσαρκα αλλα το ξεχασα και το ειπα στον μπουχο αλλα το ξεχασε και αυτος απο τι βλεπω. :grin:
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
ρε γαμω την γκαντεμια μου δεν εχω φραγκα για να παω να γαμησω,θελω να πηγαινω καθε μερα στα σπιτακια και δε μπορω,τι μαρτυριο ειναι αυτο που τραβαω??? ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ πολιτικακιδες... :cussing:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Καλα αφου ανέφερες τα σπιτακια δεν χάνεις κ τίποτα!!
Μην τρελενεσε φιλος!! Και εμείς που εχουμε τι νομίζεις παμε?
Τέτοια πατσαβουρα που εχει στα σπίτια στο τέλος πρέπει να μας πληρώνουν για να πάμε!
Εδω φίλος θα έπρεπε να πληρώνουμε 10 ευρω στα παρταλια που μας πουλανε
Οπως στην Αθήνα!
Τωρα τελευταία προτιμώ να παιζω το πουλι μου παρα να δινω λεφτά στις πατσαβουρες και να μην εκτιμανε τα 30 ευρω που δίνουμε.
Πολλοι για να βγαλουνε αυτα τα λεφτά πρεπει να δουλεύουν κ διπλα μεροκαματα
Κ αυτες σε κοιτανε κ με μισο ματι που περνεις το απλο!
Ηθελα να το αναφερω εδω μιας και είμαστε επι του θέματος!
Πηγα σε ενα μασατζιδικο πριν μια βδομαδα στην περιοχη κλεανθους, πολλοι μπορεί να ξέρετε ποιο λεω! Η κοπέλα που περασα παλια καραβανα κ ψυχαρα παλια γνωριμη απο τον βαρδαρη κ λιγο απο μυλο μερια! Με ηξερε πολυ καλα κ καναμε μια μικρη κουβέντα για την κατασταση!
Οταν η κοπέλα μου λεει στην κουβέντα μας οτι σε αυτα τα μαγαζιά εχει το ευκολοτερο χρημα!!!!! Οταν σου λεει οτι εδω στο μασατζιδικο βγαζει τα μισα κ λιγότερα λεφτα εσυ τι καταλαβαίνεις ?? Απλα η συγκεκριμένη κοπελα διαλεξε να φύγει απο τα σπιτακια γιατί δεν της αρεσε το περιβάλλον κ το κλίμα των μαγαζιων αυτων! Ήθελε να βγαζει λιγότερα κ να εχει ποιο καλες συνθήκες κ σταθερους πελάτες!
Παρεμπιπτόντως εδωσα 60 ευρώ, διάρκεια πανω απο μιση ώρα σίγουρα κ το γαμιση που εκανα αλλο πραμα! Η κοπέλα τα εδωσε ολα εκτός πρωκτικό!
Αυτα παλικάρια τις καλημερες μου
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Γνωριζει κανεις αν δουλευει σημερα πρωινη η Εφη Φριξου 15;

Επισης τηλεφωνο απο διπλα στο 13Α για την Καρλα που λεγατε δε παιζει; να μαθουμε αν θα ειναι αποψε
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Ήθελε να βγαζει λιγότερα κ να εχει ποιο καλες συνθήκες κ σταθερους πελάτες!
Παρεμπιπτόντως εδωσα 60 ευρώ, διάρκεια πανω απο μιση ώρα σίγουρα κ το γαμιση που εκανα αλλο πραμα! Η κοπέλα τα εδωσε ολα εκτός πρωκτικό!
Αυτα παλικάρια τις καλημερες μου
  συμφωνω κι εγω φιλε μου αν παρεις καποιο καλυτερο προγραμματακι(ας πουμε γυμνο τσιμπουκι που ειναι στανταρ στο μασατζιδικο θα δωσεις τα 60 και θα εισαι για 15' μεσα!!
 

πρωκτορ001

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Καλα αφου ανέφερες τα σπιτακια δεν χάνεις κ τίποτα!!
Μην τρελενεσε φιλος!! Και εμείς που εχουμε τι νομίζεις παμε?
Τέτοια πατσαβουρα που εχει στα σπίτια στο τέλος πρέπει να μας πληρώνουν για να πάμε!
Εδω φίλος θα έπρεπε να πληρώνουμε 10 ευρω στα παρταλια που μας πουλανε
Οπως στην Αθήνα!
Τωρα τελευταία προτιμώ να παιζω το πουλι μου παρα να δινω λεφτά στις πατσαβουρες και να μην εκτιμανε τα 30 ευρω που δίνουμε.
Πολλοι για να βγαλουνε αυτα τα λεφτά πρεπει να δουλεύουν κ διπλα μεροκαματα
Κ αυτες σε κοιτανε κ με μισο ματι που περνεις το απλο!
Ηθελα να το αναφερω εδω μιας και είμαστε επι του θέματος!
Πηγα σε ενα μασατζιδικο πριν μια βδομαδα στην περιοχη κλεανθους, πολλοι μπορεί να ξέρετε ποιο λεω! Η κοπέλα που περασα παλια καραβανα κ ψυχαρα παλια γνωριμη απο τον βαρδαρη κ λιγο απο μυλο μερια! Με ηξερε πολυ καλα κ καναμε μια μικρη κουβέντα για την κατασταση!
Οταν η κοπέλα μου λεει στην κουβέντα μας οτι σε αυτα τα μαγαζιά εχει το ευκολοτερο χρημα!!!!! Οταν σου λεει οτι εδω στο μασατζιδικο βγαζει τα μισα κ λιγότερα λεφτα εσυ τι καταλαβαίνεις ?? Απλα η συγκεκριμένη κοπελα διαλεξε να φύγει απο τα σπιτακια γιατί δεν της αρεσε το περιβάλλον κ το κλίμα των μαγαζιων αυτων! Ήθελε να βγαζει λιγότερα κ να εχει ποιο καλες συνθήκες κ σταθερους πελάτες!
Παρεμπιπτόντως εδωσα 60 ευρώ, διάρκεια πανω απο μιση ώρα σίγουρα κ το γαμιση που εκανα αλλο πραμα! Η κοπέλα τα εδωσε ολα εκτός πρωκτικό!
Αυτα παλικάρια τις καλημερες μου

Εξω τα μοντελα που κυκλοφορουν ειναι πιο ξενερωτα,οι Ελληνιδες ειναι πουτανες απο μονες τους,δε χρειαζεται να δουλεψουν σε σπιτακι για να χαρακτηριστουν ετσι,πουτανες στη ψυχη στο σωμα και δε ξερω εγω τι αλλο,τι θελεις να κανουμε??? να το ριξουμε μια ζωη στη μαλακια??? καποια στιγμη θα εισαι καυλωμενος και θα θελησεις να τις το δωσεις,η μαλακια δεν κανει θαυματα,χρειαζεται να πας με μια γκομενα να ξεδωσεις και μετα ας παει στο διαολο,το θεμα ειναι να τηρουνται οι κανονες ασφαλειας και να μην πας με ρισκο για την υγεια σου,τα 30 ευρουδακια που θα δωσεις να πιασουν τοπο,μην ειναι ξεπετα,κομοδινοκατασταση αντε να περασει η ωρα να φυγουμε,οσες ξενερωνουν ας αλλαξουν επαγγελμα,απλα ειναι τα πραγματα..
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Καλα αφου ανέφερες τα σπιτακια δεν χάνεις κ τίποτα!!
Μην τρελενεσε φιλος!! Και εμείς που εχουμε τι νομίζεις παμε?
Τέτοια πατσαβουρα που εχει στα σπίτια στο τέλος πρέπει να μας πληρώνουν για να πάμε!
Εδω φίλος θα έπρεπε να πληρώνουμε 10 ευρω στα παρταλια που μας πουλανε
Οπως στην Αθήνα!
Τωρα τελευταία προτιμώ να παιζω το πουλι μου παρα να δινω λεφτά στις πατσαβουρες και να μην εκτιμανε τα 30 ευρω που δίνουμε.
Πολλοι για να βγαλουνε αυτα τα λεφτά πρεπει να δουλεύουν κ διπλα μεροκαματα
Κ αυτες σε κοιτανε κ με μισο ματι που περνεις το απλο!
Ηθελα να το αναφερω εδω μιας και είμαστε επι του θέματος!
Πηγα σε ενα μασατζιδικο πριν μια βδομαδα στην περιοχη κλεανθους, πολλοι μπορεί να ξέρετε ποιο λεω! Η κοπέλα που περασα παλια καραβανα κ ψυχαρα παλια γνωριμη απο τον βαρδαρη κ λιγο απο μυλο μερια! Με ηξερε πολυ καλα κ καναμε μια μικρη κουβέντα για την κατασταση!
Οταν η κοπέλα μου λεει στην κουβέντα μας οτι σε αυτα τα μαγαζιά εχει το ευκολοτερο χρημα!!!!! Οταν σου λεει οτι εδω στο μασατζιδικο βγαζει τα μισα κ λιγότερα λεφτα εσυ τι καταλαβαίνεις ?? Απλα η συγκεκριμένη κοπελα διαλεξε να φύγει απο τα σπιτακια γιατί δεν της αρεσε το περιβάλλον κ το κλίμα των μαγαζιων αυτων! Ήθελε να βγαζει λιγότερα κ να εχει ποιο καλες συνθήκες κ σταθερους πελάτες!
Παρεμπιπτόντως εδωσα 60 ευρώ, διάρκεια πανω απο μιση ώρα σίγουρα κ το γαμιση που εκανα αλλο πραμα! Η κοπέλα τα εδωσε ολα εκτός πρωκτικό!
Αυτα παλικάρια τις καλημερες μου

δωσε καμμια πληροφορια!!!!!! pm :pipa2: και για τον απλο λαο!!!!! :rockon: :rockon:
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Εξω τα μοντελα που κυκλοφορουν ειναι πιο ξενερωτα,οι Ελληνιδες ειναι πουτανες απο μονες τους,δε χρειαζεται να δουλεψουν σε σπιτακι για να χαρακτηριστουν ετσι,πουτανες στη ψυχη στο σωμα και δε ξερω εγω τι αλλο,τι θελεις να κανουμε??? να το ριξουμε μια ζωη στη μαλακια??? καποια στιγμη θα εισαι καυλωμενος και θα θελησεις να τις το δωσεις,η μαλακια δεν κανει θαυματα,χρειαζεται να πας με μια γκομενα να ξεδωσεις και μετα ας παει στο διαολο,το θεμα ειναι να τηρουνται οι κανονες ασφαλειας και να μην πας με ρισκο για την υγεια σου,τα 30 ευρουδακια που θα δωσεις να πιασουν τοπο,μην ειναι ξεπετα,κομοδινοκατασταση αντε να περασει η ωρα να φυγουμε,οσες ξενερωνουν ας αλλαξουν επαγγελμα,απλα ειναι τα πραγματα..

πεστα χρυσοστομε!!!!
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Γνωριζει κανεις αν δουλευει σημερα πρωινη η Εφη Φριξου 15;

Επισης τηλεφωνο απο διπλα στο 13Α για την Καρλα που λεγατε δε παιζει; να μαθουμε αν θα ειναι αποψε
Τωρα που ειδα αυτο το μνμ θυμηθηκα οτι ηθελα να γραψω για την εφη  :grin: Θα δουλεψει απο αυτη τι πεμπτη, πρωινα και μεχρι τις 4 το μεσημερι, ετσι με ειπε η τσατσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom