Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 166 άτομα (1 μέλη και 165 επισκέπτες)

megaSponsoras

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
404
Like
2
Πόντοι
1
ρε παιδια την χριστινα αλβανιδα milf την εχει δοκιμασει καποιος :fuck2:?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
ρε παιδια την χριστινα αλβανιδα milf την εχει δοκιμασει καποιος :fuck2:?
Την ΒορειοΗπειρωτισσα εννοεις;Αν ναι..τοτε Παλια καραβανα απο Βαρδαρη μερια,την εχω παρει πανω απο 10-15 φορες παλιαοτερα που ηταν πολυ καλη και δεκτικη και σε αφηνε να της Γλειφεις τα Βυζια για πολυ ωρα..μετα σταματησε ενα αρκετο διαστημα και τελευταια που Επανηλθε πηγα μια φορα και Ξενερωσα,πολυ Μιγιαγκιχτη και Βιαστικη και ειχε πολυ Στυλακι...και της Εβαλα Χ!!
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Την ΒορειοΗπειρωτισσα εννοεις;Αν ναι..τοτε Παλια καραβανα απο Βαρδαρη μερια,την εχω παρει πανω απο 10-15 φορες παλιαοτερα που ηταν πολυ καλη και δεκτικη και σε αφηνε να της Γλειφεις τα Βυζια για πολυ ωρα..μετα σταματησε ενα αρκετο διαστημα και τελευταια που Επανηλθε πηγα μια φορα και Ξενερωσα,πολυ Μιγιαγκιχτη και Βιαστικη και ειχε πολυ Στυλακι...και της Εβαλα Χ!!
Ποτε δουλευε αυτη στο βαρδαρη και δεν την θυμαμαι  :think: εγω την ειχα πετυχει επαρχια (κατερινη)πριν απο 4-5 χρονια.
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
για την μαριαννα την ψηλη μελαγχρινη  που δουλευε παλια σαπφους 8 κυριως εχουμε κανα νεο ??ξαναεμφνιστηκε καπου η χαθηκε οριστικα  
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Ποτε δουλευε αυτη στο βαρδαρη και δεν την θυμαμαι  :think: εγω την ειχα πετυχει επαρχια (κατερινη)πριν απο 4-5 χρονια.
Στην Προμηθεως στο Μπλε δουλευε,και στο απεναντι που τωρα εχει γινει Κινεζικο μαγαζι..
 

megaSponsoras

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
404
Like
2
Πόντοι
1
Την ΒορειοΗπειρωτισσα εννοεις;Αν ναι..τοτε Παλια καραβανα απο Βαρδαρη μερια,την εχω παρει πανω απο 10-15 φορες παλιαοτερα που ηταν πολυ καλη και δεκτικη και σε αφηνε να της Γλειφεις τα Βυζια για πολυ ωρα..μετα σταματησε ενα αρκετο διαστημα και τελευταια που Επανηλθε πηγα μια φορα και Ξενερωσα,πολυ Μιγιαγκιχτη και Βιαστικη και ειχε πολυ Στυλακι...και της Εβαλα Χ!!

Ευχαριστω φιλος  :rockon:, λεω να το κανω, μου βγαζει κατι αυτη η γυναικα  :erection:
 

πρωκτορ001

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια.Η δεσποινις Μονικα ;) τι ωρες δουλευει τα πρωινα στο Godiva?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
για την μαριαννα την ψηλη μελαγχρινη  που δουλευε παλια σαπφους 8 κυριως εχουμε κανα νεο ??ξαναεμφνιστηκε καπου η χαθηκε οριστικα  
Εκανε οικογενεια ακουστηκε, αλλοι λενε οτι τα παρατησε μετα την ζημια που επαθε με το φριξου13α. Θα το επαιρνε αυτη οταν ανοιξε αλλα τις φαγανε τα λεφτα.
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Αν σταματήσουν να πηγαίνουν πελάτες θα αποσυρθεί!  :2funny:
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Εκανα μια μινι τσαρκα αλλα με προεκυψε κατι και εφυγα γρηγορα.Στα αξια αναφορας μια καινουργια στο ξυλινο,ξανθια (γυφτορουμανα)με φανηκε καλη καιισως δοκιμαστη εαν μεινει στην πολη και στο λας βεγκας γυρισε η πιτσιρικα ιωαννα.Ξεχασα και την εφη που ειναι κανονικα παλι τα πρωινα μεχρι τις 4
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Επίσκεψη χθες βράδυ στην Αλινα την Ρουμάνα στο Ν.Ουρανου 26.Έκανε τσιμπο βαθύ λαρυγγωτο κ καραμελωμα στις μπάλες,γλωσσοφιλα,δάχτυλα στη μουναρα της.Κ στο γαμησι είχε πολύ καλή διάθεση κ συμμετοχή με εναλλαγή στάσεων κ σφυροκόπημα ανελέητο!Ήταν μια επιτυχημένη κατάθεση στη βροχερή Θεσ/νικη!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Επίσκεψη χθες βράδυ στην Αλινα την Ρουμάνα στο Ν.Ουρανου 26.Έκανε τσιμπο βαθύ λαρυγγωτο κ καραμελωμα στις μπάλες,γλωσσοφιλα,δάχτυλα στη μουναρα της.Κ στο γαμησι είχε πολύ καλή διάθεση κ συμμετοχή με εναλλαγή στάσεων κ σφυροκόπημα ανελέητο!Ήταν μια επιτυχημένη κατάθεση στη βροχερή Θεσ/νικη!
Nα με Ακους... :kneel:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Επίσκεψη χθες βράδυ στην Αλινα την Ρουμάνα στο Ν.Ουρανου 26.Έκανε τσιμπο βαθύ λαρυγγωτο κ καραμελωμα στις μπάλες,γλωσσοφιλα,δάχτυλα στη μουναρα της.Κ στο γαμησι είχε πολύ καλή διάθεση κ συμμετοχή με εναλλαγή στάσεων κ σφυροκόπημα ανελέητο!Ήταν μια επιτυχημένη κατάθεση στη βροχερή Θεσ/νικη!
ο αστεριας τετοιο πραγμα;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
δεν την έχω πάρει! Πρέπει να ναι με τις μέρες τις και αυτή! Αν την βρεις σε καλή μέρα ,κάνει παππαδες μέσα! :boobies:
να γαμησουμε ειπαμε οχι να παιξουμε λοττο!!στανταρακια φορ εβερ!!
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Η Μαρίζα (βίλες group) έχει δοκιμαστεί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom