Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 169 άτομα (1 μέλη και 168 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Bad Girls.....Αντζελα,ουκρανικο μοντελο  :pipa1: :pipa3: που στο γλυψιμο ρεει ο καταρακτης του νιαγαρα :dancing:

δηλαδή λεει να γινει η δοκιμη της;;; εχω διαβασει και αλλα καλα λογια για το συγκεκριμενο κοριτσι,αλλα προτιμησα τις πιο δοκιμασμένες λυσεις.
K καλά έκανες!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Bad Girls.....Αντζελα,ουκρανικο μοντελο  :pipa1: :pipa3: που στο γλυψιμο ρεει ο καταρακτης του νιαγαρα :dancing:

δηλαδή λεει να γινει η δοκιμη της;;; εχω διαβασει και αλλα καλα λογια για το συγκεκριμενο κοριτσι,αλλα προτιμησα τις πιο δοκιμασμένες λυσεις.
εγω την εχω στανταρακι...κοιτα απο προσωπο δε λεει και βυζι πλακα...απλα εχει πατααααααααραααααααα!!!και στο γλυφομουνι χτυπιεται σαν χταποδι οταν τελειωνει που το κανει σχετικα ευκολα...προχθες που πηγα εκανα και κατι που πρωτη φορα το κανω μαζι της....της εβαλα σχεδον ολα τα δαχτυλα μεσα και τρελαθηκε!!δεν τα κλαις τα λεφτα σου το μονο σιγουρο,απλα δεν θα σου μεινει και κατι το ιδιαιτερο!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
εγω την εχω στανταρακι...κοιτα απο προσωπο δε λεει και βυζι πλακα...απλα εχει πατααααααααραααααααα!!!και στο γλυφομουνι χτυπιεται σαν χταποδι οταν τελειωνει που το κανει σχετικα ευκολα...προχθες που πηγα εκανα και κατι που πρωτη φορα το κανω μαζι της....της εβαλα σχεδον ολα τα δαχτυλα μεσα και τρελαθηκε!!δεν τα κλαις τα λεφτα σου το μονο σιγουρο,απλα δεν θα σου μεινει και κατι το ιδιαιτερο!!

Εσυ εισαι αγαπουλης,τα εχουμε ξαναπει,μην επηρεαζεις κοσμο εδω μεσα  :idiot:
 

fasy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
60
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα!
Αποτυχημενη καταθεση χτες στην Ντεζυ, στο Villa Erotica.

Ας ξεκινησουμε απο τα θετικα, το εξης ενα: Λαχταριστο στηθος, φυσικο, βαρυ και 'γεματο', δε σακκουλιαζει. Και μεγαλυτερο απο οτι φαινεται στις φωτογραφιες που υπαρχουν. Οχι μεγεθος Γαληνης, φυσικα, αλλα πιο απολαυστικο, θα ελεγα.

Τα αρνητικα: Απο τη μεση και κατω οι φωτογραφιες εχουν photoshop-ηθει αγριως και το πραγματικο θεαμα δεν ειναι ελκυστικο.

Αυτο ομως δεν ειναι τιποτα μπροστα στη μποχα που μου ηρθε οταν γυρισε στα τεσσερα και βρεθηκα απο πισω της. Προσπαθησα να τελειωσω οσο πιο γρηγορα γινοταν και η κατουρλο-μουνο-τσικνα χειροτερεψε μολις βγηκα. Εκεινη πηγε κατευθειαν στη ντουζιερα και επλυνε το μουνι της σα να καταλαβε ποσο χαλια ηταν η κατασταση. Γαμω την τρελα μου, ημουν απο τους πρωτους στη βαρδια της, απλυτη απο την προηγουμενη μερα ηρθε? Κι αν εχει θεμα οσμων και μολυνσης γιατι μπαινει σε βαρδια? Ακομη κι εαν υπεστη πιεση για να μπει, ποιος την εμποδισε να ριξει ενα καλο πλυσιμο πριν περασει στο δωματιο?

Ολη η διαδικασια της μεχρι να πλυθει και να ντυθει κρατησε καποια λεπτα κι εγω στο μεταξυ σκουπιζομουν, ξανασκουπιζομουν, ανοιξα μωρομαντηλα, ξανασκουπιστηκα και χρονοτριβουσα μεχρι να φυγει ωστε να βγαλω απο την τσεπη το μπουκαλακι με το octenisept και να ψεκασω πολυ καλα ολη την περιοχη. Ελπιζω να μην κολλησα τιποτα...

(παντα κουβαλαω octenisept μαζι μου, ψεκαζω την γεννητικη περιοχη πριν παω στο μπουρδελο και αμεσως μετα. θεωρητικα δινει καποια προστασια απο τις πιθανες μπιχλες - το ποσταρισμα δεν περιεχει τοποθετηση προιοντος, σας το συστηνω ομως, με την ευκαιρια)
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Καλησπερα!
Αποτυχημενη καταθεση χτες στην Ντεζυ, στο Villa Erotica.

Ας ξεκινησουμε απο τα θετικα, το εξης ενα: Λαχταριστο στηθος, φυσικο, βαρυ και 'γεματο', δε σακκουλιαζει. Και μεγαλυτερο απο οτι φαινεται στις φωτογραφιες που υπαρχουν. Οχι μεγεθος Γαληνης, φυσικα, αλλα πιο απολαυστικο, θα ελεγα.

Τα αρνητικα: Απο τη μεση και κατω οι φωτογραφιες εχουν photoshop-ηθει αγριως και το πραγματικο θεαμα δεν ειναι ελκυστικο.

Αυτο ομως δεν ειναι τιποτα μπροστα στη μποχα που μου ηρθε οταν γυρισε στα τεσσερα και βρεθηκα απο πισω της. Προσπαθησα να τελειωσω οσο πιο γρηγορα γινοταν και η κατουρλο-μουνο-τσικνα χειροτερεψε μολις βγηκα. Εκεινη πηγε κατευθειαν στη ντουζιερα και επλυνε το μουνι της σα να καταλαβε ποσο χαλια ηταν η κατασταση. Γαμω την τρελα μου, ημουν απο τους πρωτους στη βαρδια της, απλυτη απο την προηγουμενη μερα ηρθε? Κι αν εχει θεμα οσμων και μολυνσης γιατι μπαινει σε βαρδια? Ακομη κι εαν υπεστη πιεση για να μπει, ποιος την εμποδισε να ριξει ενα καλο πλυσιμο πριν περασει στο δωματιο?

Ολη η διαδικασια της μεχρι να πλυθει και να ντυθει κρατησε καποια λεπτα κι εγω στο μεταξυ σκουπιζομουν, ξανασκουπιζομουν, ανοιξα μωρομαντηλα, ξανασκουπιστηκα και χρονοτριβουσα μεχρι να φυγει ωστε να βγαλω απο την τσεπη το μπουκαλακι με το octenisept και να ψεκασω πολυ καλα ολη την περιοχη. Ελπιζω να μην κολλησα τιποτα...

(παντα κουβαλαω octenisept μαζι μου, ψεκαζω την γεννητικη περιοχη πριν παω στο μπουρδελο και αμεσως μετα. θεωρητικα δινει καποια προστασια απο τις πιθανες μπιχλες - το ποσταρισμα δεν περιεχει τοποθετηση προιοντος, σας το συστηνω ομως, με την ευκαιρια)
:vomit: :vomit: :vomit:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
(παντα κουβαλαω octenisept μαζι μου, ψεκαζω την γεννητικη περιοχη πριν παω στο μπουρδελο και αμεσως μετα. θεωρητικα δινει καποια προστασια απο τις πιθανες μπιχλες - το ποσταρισμα δεν περιεχει τοποθετηση προιοντος, σας το συστηνω ομως, με την ευκαιρια)

:2funny: :2funny:
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
5
Like
1.082
Πόντοι
361
Προσοχή, κομοδινό - alert

Ανδρεου Γεωργιου 38. Λινα, ή Ρινα (βραδυνη) οπως προαναφερθηκε σε προηγουμενο Post. 10 sec αεροπιπα (μα με το ρολοι 10 sec !!!), αναγωγη, μουνι απατο πηγαδι που δεν καταλαβαινεις τιποτα, και κομοδίνο ... Μακριά μάγκες.

 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Εσυ εισαι αγαπουλης,τα εχουμε ξαναπει,μην επηρεαζεις κοσμο εδω μεσα  :idiot:
εσυ πας ομως και ζητας φιλακια και αγκαλιτσες σε κατι λαφαμ και ρεντ λαιτ και με σκοντο στην τιμη!!! 1-0
 

qwerty84

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα ! Μπορώ να βρω κάπου το αν σήμερα δουλεύει η Ιωάννα ή η Έλενα στο Βέγκας? Αν υπάρχει κάπου το πρόγραμμα ή αν γνωρίζει κάποιος? Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Γεια σου συντροφε αλανταλα  :rockon:  :grin:  πηγα το πρωι απο το μπλοκο και ηταν μονο δεκα ατομα  :2funny: τι εγινε ρε ολοι την κοπανησαν!  :grin:
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Γεια σου συντροφε αλανταλα  :rockon:  :grin:  πηγα το πρωι απο το μπλοκο και ηταν μονο δεκα ατομα  :2funny: τι εγινε ρε ολοι την κοπανησαν!  :grin:
Εγω πηγα κατα τις 11 30 και ειχε αρκετο κοσμο αλλα την εκανα και θα παω απογευμα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
εσυ πας ομως και ζητας φιλακια και αγκαλιτσες σε κατι λαφαμ και ρεντ λαιτ και με σκοντο στην τιμη!!! 1-0

Λογικα πραγματα ειναι αυτα που λες,αν και δεν ειναι ετσι οπως τα λες και το ξερεις,τουλαχιστον δεν παω εκει με γλυκα και κρασακια περιμενοντας να φαω και να πιω και να μη γαμησω (1-1)  :birdman:

Εγω πηγα κατα τις 11 30 και ειχε αρκετο κοσμο αλλα την εκανα και θα παω απογευμα

Εσυ εισαι με το μπουφαν του ΑΡΗ ???  :grin:
 

charlie winters

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2015
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ρε fasy αδερφε πως την γαμησες αυτην την ντεζυ ρε μαν.
Την ειδα κ ο πουτσος μ μαραθηκε.Μιλαμε για ιπποποταμο.
Βεβαια γουστα ειναι αυτα το σεβομαι αλλα αν γαματε τετοιες σαυρες του κομοντο αντι να μας φερνουν κανα εργαλειο θα  κατεβουν οι pimps στις αφρικανικες σαββανες κ θα μας κουβαλησουν νεροβουβαλους.
Τωρα που λες βρωμαγε μλκα αναγουλιασια διαβαζοντας.
:vomit:
Κατι αλλο τωρα μαγκες το μιλφ που ακουω καλα λογια ονοματι αφροδιτη πρωινες βαρδιες δουλευει, ειναι τοσο καλο? Απο εμφανιση σκατα αλλα απο κρεβατι κορυφη?
 

wow1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2015
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν το Σάββατο θα δουλεύει η έφη και τι ώρα;
ή έστω ένα τηλ από το σπίτι για να ρωτήσουμε;;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Ρε fasy αδερφε πως την γαμησες αυτην την ντεζυ ρε μαν.
Την ειδα κ ο πουτσος μ μαραθηκε.Μιλαμε για ιπποποταμο.
Βεβαια γουστα ειναι αυτα το σεβομαι αλλα αν γαματε τετοιες σαυρες του κομοντο αντι να μας φερνουν κανα εργαλειο θα  κατεβουν οι pimps στις αφρικανικες σαββανες κ θα μας κουβαλησουν νεροβουβαλους.
Τωρα που λες βρωμαγε μλκα αναγουλιασια διαβαζοντας.
:vomit:
Κατι αλλο τωρα μαγκες το μιλφ που ακουω καλα λογια ονοματι αφροδιτη πρωινες βαρδιες δουλευει, ειναι τοσο καλο? Απο εμφανιση σκατα αλλα απο κρεβατι κορυφη?
Η Αφρό είναι εγγύηση!Δευ-Τρι-Τετ.δουλεύει στη Κωλέττη πρωινες ώρες.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
Ουτε τοσο μεγαλη ειναι για να ειναι μιλφ ουτε εμφανιση σκατα

μπας και ειναι συνωνημια?
μονο το κορυφη στο κρεββατι πετυχες
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Λογικα πραγματα ειναι αυτα που λες,αν και δεν ειναι ετσι οπως τα λες και το ξερεις,τουλαχιστον δεν παω εκει με γλυκα και κρασακια περιμενοντας να φαω και να πιω και να μη γαμησω (1-1)  :birdman:

Εσυ εισαι με το μπουφαν του ΑΡΗ ???  :grin:
ασεεεε!ασεεε!! γιατι γραμμενα στην κριτικη σου ειναι...ο γεγραφε γεγραφε...δεν ξεγεγραφε...δεν τους πας γλυκα αλλα τους φτιαχνεις τα υδραυλικα ομως!!2-1!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Ρε fasy αδερφε πως την γαμησες αυτην την ντεζυ ρε μαν.
Την ειδα κ ο πουτσος μ μαραθηκε.Μιλαμε για ιπποποταμο.
Βεβαια γουστα ειναι αυτα το σεβομαι αλλα αν γαματε τετοιες σαυρες του κομοντο αντι να μας φερνουν κανα εργαλειο θα  κατεβουν οι pimps στις αφρικανικες σαββανες κ θα μας κουβαλησουν νεροβουβαλους.
Τωρα που λες βρωμαγε μλκα αναγουλιασια διαβαζοντας.
:vomit:
Κατι αλλο τωρα μαγκες το μιλφ που ακουω καλα λογια ονοματι αφροδιτη πρωινες βαρδιες δουλευει, ειναι τοσο καλο? Απο εμφανιση σκατα αλλα απο κρεβατι κορυφη?
καλη ειναι ...αμα ανοιξει και την πορτα καμια φορα να μπουμε....τζοκερ το παιζεις...λες! θα μπω δεν θα μπω!
οσο για την ντεζυ....στο χωριο της δεν ειχα νερο μαλλον!!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom