Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 112 άτομα (1 μέλη και 111 επισκέπτες)

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Εξω τα μοντελα που κυκλοφορουν ειναι πιο ξενερωτα,οι Ελληνιδες ειναι πουτανες απο μονες τους,δε χρειαζεται να δουλεψουν σε σπιτακι για να χαρακτηριστουν ετσι,πουτανες στη ψυχη στο σωμα και δε ξερω εγω τι αλλο,τι θελεις να κανουμε???
Αυτη την μλκ ουτε πριν 30 χρονια δεν την λεγανε ρε τυπε.. δλδ εσυ που θα πας με πουτανες και μετα με γκομενες θεωρησε πουτανα στην ψυχη  :uglystupid: ενας ελευθερος αντρας θα παει με οσες γυναικες γουσταρη το ιδιο θα κανει και μια ελευθερη κοπελα.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Τι νεκρα ειναι αυτη ρε παλικαρια; Πηγε κανεις βολτα σημερα; Θελω να δω αυτη την Καρλα στο Φριξου 13Α και δεν εχουν τηλεφωνο, θα εκτιμηθει αν ξερει καποιος αν ειναι εκει σημερα

Επισης την Βαλερια απο βιλλες δεν την εχει παρει κανει; Ουτε αναφορα, ουτε κανεις εδω ανεφερε κατι
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Τι νεκρα ειναι αυτη ρε παλικαρια; Πηγε κανεις βολτα σημερα; Θελω να δω αυτη την Καρλα στο Φριξου 13Α και δεν εχουν τηλεφωνο, θα εκτιμηθει αν ξερει καποιος αν ειναι εκει σημερα

Επισης την Βαλερια απο βιλλες δεν την εχει παρει κανει; Ουτε αναφορα, ουτε κανεις εδω ανεφερε κατι
Δεν ξέρω αν μιλάμε για την ίδια κάρλα η αν υπάρχουνε παραπάνω απο μία, πάντως μια κάρλα πέτυχα την παρασκευή στη βραδινή βάρδια στο 2ο τρίδυμο στη θέση της εβελίνας που είναι σε άδεια.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Δεν ξέρω αν μιλάμε για την ίδια κάρλα η αν υπάρχουνε παραπάνω απο μία, πάντως μια κάρλα πέτυχα την παρασκευή στη βραδινή βάρδια στο 2ο τρίδυμο στη θέση της εβελίνας που είναι σε άδεια.
Αυτη που λες ειναι το κομοδινο! που δουλευει συνηθως στο τελευταιο στα τριδυμα.
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
καλημερα κανενα κοριτσακι gfe πρωινες ωρες η μεσημεριανες κατα προτιμηση πετιτ εχετε να προτεινετε φιλοι μου? :helpplea:
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Μην φερνετε Ελληνιδες στα σπιτακια,τις εχουμε βαρεθει ολες,ειναι ψωνια κι εχουνε υπεροπτικο στυλακι λογω χαμηλου IQ,το παιζουνε ιστορια λες και ειναι θεογκομενες,ειναι μαλακισμενες,προσωπικα οταν μου λενε οτι εχω να κανω με Ελληνιδα μεταβολη κι αντε γειααα!!!! Ελληνας ειμαι αγαπαω την πατριδα μου αλλα με τις Ελληνιδες δεν τα παω καλα,τωρα μαλιστα σκεφτομαι για κανα αλλοδαπο γκομενακι γιατι δε θα την παλεψω μονιμα εργενης..η κατασταση ειναι τραγικη....
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Μην φερνετε Ελληνιδες στα σπιτακια,τις εχουμε βαρεθει ολες,ειναι ψωνια κι εχουνε υπεροπτικο στυλακι λογω χαμηλου IQ,το παιζουνε ιστορια λες και ειναι θεογκομενες,ειναι μαλακισμενες,προσωπικα οταν μου λενε οτι εχω να κανω με Ελληνιδα μεταβολη κι αντε γειααα!!!! Ελληνας ειμαι αγαπαω την πατριδα μου αλλα με τις Ελληνιδες δεν τα παω καλα,τωρα μαλιστα σκεφτομαι για κανα αλλοδαπο γκομενακι γιατι δε θα την παλεψω μονιμα εργενης..η κατασταση ειναι τραγικη....
Ελεεινιδες!Δεν το έγραψες σωστά! :2funny: :2funny: :2funny:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Περασα μια βολτα σημερα απο κατω να δω την Καρλα που εψαχνα. Αν' αυτης στο Φριξου 13Α μια Τζουλια. Γνωριζει κανεις ποτε ειναι αυτη που λεγατε;

Επισης μια παρατηρηση, κατανοω οτι πολλοι απο σας κανετε τσαρκες με παρεες και το κανετε για χαβαλε. Υπαρχουν ομως αλλοι που μας ενδιαφερει η διακριτικοτητα, καθως μπορει η δουλεια μας να εχει να κανει με κοσμο και ειναι δυσκολο αν πετυχεις καποιο γνωστο εκει. Οποτε καλο θα ειναι τα πηγαδακια που στηνετε, να τα στηνετε καπου πιο μακρια απο την εισοδο των ιδρυματων για να μην εχουμε κι εμεις το προβλημα να μπουμε. Θα μου πεις αν δεις καποιον εκει η μιση ντροπη δικη σου και η μιση δικη του, αλλα αλλος μπορει να ειναι παντρεμενος κτλ, που οσο να πεις δεν ειναι ανετη η κατασταση για να κινηθει εκει
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Περασα μια βολτα σημερα απο κατω να δω την Καρλα που εψαχνα. Αν' αυτης στο Φριξου 13Α μια Τζουλια. Γνωριζει κανεις ποτε ειναι αυτη που λεγατε;

Επισης μια παρατηρηση, κατανοω οτι πολλοι απο σας κανετε τσαρκες με παρεες και το κανετε για χαβαλε. Υπαρχουν ομως αλλοι που μας ενδιαφερει η διακριτικοτητα, καθως μπορει η δουλεια μας να εχει να κανει με κοσμο και ειναι δυσκολο αν πετυχεις καποιο γνωστο εκει. Οποτε καλο θα ειναι τα πηγαδακια που στηνετε, να τα στηνετε καπου πιο μακρια απο την εισοδο των ιδρυματων για να μην εχουμε κι εμεις το προβλημα να μπουμε. Θα μου πεις αν δεις καποιον εκει η μιση ντροπη δικη σου και η μιση δικη του, αλλα αλλος μπορει να ειναι παντρεμενος κτλ, που οσο να πεις δεν ειναι ανετη η κατασταση για να κινηθει εκει
δεν αλλάζεις άθλημα λέω εγώ! :orchestra: Αν θες διακριτικότητα υπάρχουν τα city tour ,call girls ,πιάτσα και ελαιοτριβεία! :grin: Οι γνήσιοι Μπουρδελιαρηδες δεν ντρεπονται γι αυτό που είναι! :hi:
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
μάγκες η Έμμα συνεχίζει να δουλεύει κάπου? έμαθα οτι αρραβωνιάστηκε.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Μια Νικη ξανθια ελληνιδα πιτσιρικα που ειναι αυτο τον καιρο στο 3 απο τα τριδυμα, την εχει δοκιμασει κανεις;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
δεν αλλάζεις άθλημα λέω εγώ! :orchestra: Αν θες διακριτικότητα υπάρχουν τα city tour ,call girls ,πιάτσα και ελαιοτριβεία! :grin: Οι γνήσιοι Μπουρδελιαρηδες δεν ντρεπονται γι αυτό που είναι! :hi:
Σωστοοοοοοοςςς  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Περασα μια βολτα σημερα απο κατω να δω την Καρλα που εψαχνα. Αν' αυτης στο Φριξου 13Α μια Τζουλια. Γνωριζει κανεις ποτε ειναι αυτη που λεγατε;

Επισης μια παρατηρηση, κατανοω οτι πολλοι απο σας κανετε τσαρκες με παρεες και το κανετε για χαβαλε. Υπαρχουν ομως αλλοι που μας ενδιαφερει η διακριτικοτητα, καθως μπορει η δουλεια μας να εχει να κανει με κοσμο και ειναι δυσκολο αν πετυχεις καποιο γνωστο εκει. Οποτε καλο θα ειναι τα πηγαδακια που στηνετε, να τα στηνετε καπου πιο μακρια απο την εισοδο των ιδρυματων για να μην εχουμε κι εμεις το προβλημα να μπουμε. Θα μου πεις αν δεις καποιον εκει η μιση ντροπη δικη σου και η μιση δικη του, αλλα αλλος μπορει να ειναι παντρεμενος κτλ, που οσο να πεις δεν ειναι ανετη η κατασταση για να κινηθει εκει
εχεις δικιο καθομαστε απο εξω και οποιος μπαινει μεσα τον δειχνουμε με το δαχτυλο και φωναζουμε παντρεμενοοοοοοοοοος και γελαμε δυνατα!!επισης και να σε δουμε ρε φιλε γραφει στο μετωπο σου το nick σου;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
δεν αλλάζεις άθλημα λέω εγώ! :orchestra: Αν θες διακριτικότητα υπάρχουν τα city tour ,call girls ,πιάτσα και ελαιοτριβεία! :grin: Οι γνήσιοι Μπουρδελιαρηδες δεν ντρεπονται γι αυτό που είναι! :hi:
λες να ειναι αυτος στην που τελευταια μας συναντηση οπου πηγαιναμε ερχοντανε μετα απο εμας και μολις εβλεπε τον οχλο μεσα στο ντελο εφευε;βρε λεεεεεες;
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
εχεις δικιο καθομαστε απο εξω και οποιος μπαινει μεσα τον δειχνουμε με το δαχτυλο και φωναζουμε παντρεμενοοοοοοοοοος και γελαμε δυνατα!!επισης και να σε δουμε ρε φιλε γραφει στο μετωπο σου το nick σου;

Όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται φίλος. Ξέρουν από μόνοι τους ότι κάνουν μαλακία και φοβούνται και την σκιά τους (οι παντρεμένοι). Έχω ένα φίλο που έχει κατακερατώσει την δικιά του και όπου και να πάμε φοβάται τι θα ειπωθεί και αν πετύχει καμιά "πρώην" σε σημείο παρανοικό ώρες ώρες.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
ασε φιλε κομοδινο η νικη μην πας πεταμενα λεφτα






Μια Νικη ξανθια ελληνιδα πιτσιρικα που ειναι αυτο τον καιρο στο 3 απο τα τριδυμα, την εχει δοκιμασει κανεις;
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπον,εγω λεω να βγαλουμε κομοδινολογιο για την περιοχη του μυλου,σπιτακι-τανα-βαρδια κι αντε γεια..
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Κομοδινάρα και η Τανια η ντεμεκ  Ισπανίδα από φριξου 15
Μεγάλο παλτό. Μακριά παιδια
 

markokavlos88

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα.  Έχει κανείς άποψη για  Carolina  στο la femme η Βαλέρια στις βίλλες? Αξίζει καμιά από τις δύο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom