Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 170 άτομα (1 μέλη και 169 επισκέπτες)

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Συμπτωσεις ειναι οτι αυτα τα σκηνικα γινονται απεναντι απο το ξενοδοχειο που θελει να φυγουνε απο την περιοχη 

ετσι είναι φίλε.
Φτιάχνουν ξενοδοχεία δίπλα σε μπουρδέλα και μετά θέλουν να τα διώξουν γιατί τους ενοχλούν.
Φτιάχνουν σπίτια δίπλα σε αεροδρόμια και μετά θέλουν να τα διώξουν γιατί τους ενοχλούν.
Το κακό είναι ότι τα καταφέρνουν :(
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
8
Πόντοι
1.225
Μικρη  βολτα χτες

Ερως Αθηνα  Ελληνιδα ψηλη με τεραστιες φυσικες βυζαρες γνωριζουμε τιποτα
Ανδρ Γεωργιου 38 Αλισια
Γκοντιβα μια μπαρμπαρα καινουργια
Τριδυμα νο1 Καρλα  γυφτορουμανα κομοδινο
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Μικρη  βολτα χτες

Ερως Αθηνα  Ελληνιδα ψηλη με τεραστιες φυσικες βυζαρες γνωριζουμε τιποτα
Ανδρ Γεωργιου 38 Αλισια
Γκοντιβα μια μπαρμπαρα καινουργια
Τριδυμα νο1 Καρλα  γυφτορουμανα κομοδινο

Υπαρχουν κριτικες για την Αθηνα στο Λας Βεγκας  :vomit:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μικρη  βολτα χτες

Ερως Αθηνα  Ελληνιδα ψηλη με τεραστιες φυσικες βυζαρες γνωριζουμε τιποτα
Ανδρ Γεωργιου 38 Αλισια
Γκοντιβα μια μπαρμπαρα καινουργια
Τριδυμα νο1 Καρλα  γυφτορουμανα κομοδινο
Αθηνά συμφωνω με τον προλαλήσαντα, πολύ πολύ μέτρια όσο κι αν δείχνει πως δεν είναι, και ολίγον τρελοκομείο  :rolleyes:

Αλίσια 1-1 με την καλή να είναι στην τελευταία συνάντηση, έδωσες είδηση και όσως ξαναδοκιμάσω

Μπαρμαρα godiva, σαντομινικάνα μακριά, όσο κι αν φαίνεται εξωτερικά sex machine, κι οσο κι αν είναι η γυναίκα με τα προσόντα που γουστάρω, απαλή επεδερμίδα όπως και όλες οι συμπατριώτισες της αλλά πέραν τούτου ουδέν, μηδέν εις το πηλίκο και άκρως αντιερωτική  :-

Κι οσο για την κάρλα , γνωστό και μη εξαιρεταίο κομοδινάκι, πλην όμως πανέμορφο, όποιος έχει για πέταμα ένα 30αρι δεν είναι άσχημη επιλογή, για πέταμα όμως και τίποτα παραπάνω :-*
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους τους συναγωνιστες.Πριν κανα 2 εβδομαδες πετυχα μια Ναντια πιτσιρικα 20-23 την εκοψα, ομορφουλα,καστανοξανθη με διαφορα τατοο στο σωμα δουλευε βραδυ στο μιρελοσπιτο,ξερει κανεις αν δουλευει ακομα εκει η πηρε μεταγραφη καπου αλλου?Το μετανιωσα ο μαλακας που δε δοκιμασα γιατι φαινοταν πολυ καλη περιπτωση....
 

csl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα καμια  προταση για καμια με πολυ μεγαλο στηθος?
ευχαριστω.
 

csl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
2
Πόντοι
0
σε ευχαριστω παρα πολυ,για την προταση θα την επισκεφτω.
 

csl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
2
Πόντοι
0
ξερει μηπως  κανεις που ειναι αυτο το καιρο  η ρωσιδα η μεγαλη η θεια  με τα μεγαλο πεσμενο στηθος,τανια αν θυμαμαι καλα την λεγανε.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Υπεβαλα την κριτικη μου που σας ειχα υποσχεθει σχετικα με την Λαρα. δυστυχως θα εγραφα με πιο πολλες λεπτομερειες αλλα επειδη δεν προλαβα εκεινη την μερα και επειδη περασαν και καποιες μερες απο τοτε εγραψα αυτο που μου ειχε μεινει πιο πολυ.  :hi:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ναι διαβασα την κριτικη σου μιλαμε για τεραστιες αλλαγες σε καποια φαση νομιζα οτι εγραφες για αλλη κοπελα χαχα ρε τι τραβαμε και δεν το μαρτυραμε  :grin: και 70 παρακαλω δλδ εγω αν εδινα 40αρι μπορει να περνουσα και χειροτερα απο τι τοτε που δουλευε στο λαφαμ με 30  :)
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Υπεβαλα την κριτικη μου που σας ειχα υποσχεθει σχετικα με την Λαρα. δυστυχως θα εγραφα με πιο πολλες λεπτομερειες αλλα επειδη δεν προλαβα εκεινη την μερα και επειδη περασαν και καποιες μερες απο τοτε εγραψα αυτο που μου ειχε μεινει πιο πολυ.  :hi:
70€ για Λαρα!Είσαι απλας! :2funny:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
70€ για Λαρα!Είσαι απλας! :2funny:
Εγω θα πω μπραβο της που καταφερε το κομοδινο να το πουλαει πιο ακριβα!  ;) Εντελως διαφορετικη περιπτωση ηταν η καρμεν. Μουναρος τοτε στον βαρδαρη,μιλαμε απο τι ωραιοτερες που περασαν απο εκει την τελευταια δεκαετια αλλα ηταν μεγα κομοδινο! αγγαρεια εκανε εκει..ομως οταν ηρθε βιλλες (40) εκανε τεραστια αλλαγη,πολυ καλη μεσα.. αλλα με τον καιρο μεγαλωσε και χαλασε εμφανισιακα  :grin:
 

πρωκτορ001

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλη χρονια παιδια και παντα με υγεια!Ευχομαι να μπαινοβγαινουν στις....... :erection: μας,ομορφες,καθαρες,περιποιημενες και παντα στενες τρυπουλες      :cum:   :fuck1:  :knockinb:   :dancing: !Θα ηθελα μια βοηθεια.Ηθελα να μαθω αν η Μονικα ειναι στο Godiva.Και αν ναι,ποιες ωρες?Και η Ελενη η Ζακυνθινια   :kissass: απο Vegas ποτε με το καλο επιστρεφει?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
70€ για Λαρα!Είσαι απλας! :2funny:
Πανε οι εποχες 2006-7 που εδινα 200αρια στα ctour. Συνηθως 40αρια στο βικακυ η 30 στην αφρο δινω. Και μπορω να πω παω πολυ τακτικα απλα δεν γραφω γιατι μετα καποιοι θα με λενε προμοτορα και ας ειμαι παλιο μελος
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Πανε οι εποχες 2006-7 που εδινα 200αρια στα ctour. Συνηθως 40αρια στο βικακυ η 30 στην αφρο δινω. Και μπορω να πω παω πολυ τακτικα απλα δεν γραφω γιατι μετα καποιοι θα με λενε προμοτορα και ας ειμαι παλιο μελος
GYB καλύτερα Βίκυ κ Αφρό παρα 70 στη Λαρα!
 

markokavlos88

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλή χρονια στα μέλη και τους επισκέπτες του site. Νέο μέλος αλλά παλιώς επισκέπτης.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Νικόλ milf 45+ φριξου 14
Κρατά τα λεφτά σου για καμιά άλλη παλίκαρε.εχει βαρύνει πολύ. Βαριέται  και δεν έχει πολύ όρεξη γενικά. Δεν σου την συστήνω. Γέρασε. Κάποτε ήταν καλή. Όχι πλέον. πριν 5 χρόνια ναι.
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
καλησπερα πατριωτες καμια με βυζαρες φυικες εχετε να μου προτεινετε για σημερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom