Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (4 μέλη και 52 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Μερικοι κανετε λες και θα αγορασετε παντελονι, δεν σας αρεσει η γκομενα που σας πασαρουν με 40€, ψωνιστε απεναντι με 30€ σιγα το θεμα...ετσι και αλλιως ολες μετριες ειναι και αυτες στα 40 και αυτες στα 30.
...και οταν μιλατε για εξεργεσεις, αποχες κτλ και οτι με το 40αρι που ζητανε θα κλεισουν ολα, δεν θα παταει κανενας, και θα κανουν το σκατο τους παξιμαδι...εκει απλα  :2funny: :2funny:

...40€ προχτες το βραδυ στην Γαληνη, ο ενας πισω απο τον αλλον περναγε, να γαμησουν τον κοντοπουτανο με τα αγελαδινα βυζια, γιατι να το ριξει??? και γιατι να το παει 30€ με τον αλλον διπλα που ειναι μεσα στην μπιχλα...

το 40αρι θα πεσει μονο με ανταγωνισμο, απο την στιγμη που ΔΕΝ υπαρχει ανταγωνισμος παντα 40αρι θα ειναι.

και κατι τελευταιο, azazel, οταν πας στον φουρνο να παρεις ψωμι, του λες πχ...2,4 το ψωμι.??εγω δινω 2€ και αμα σου αρεσει.??? πας στο βενζινα για βενζινη και του λες ...1,2 δινω για βενζινη αν σου αρεσει και φευγεις.?? ή μηπως πας πυλη και λες 100€ δινω το μπουκαλι αν θες και φευγεις....

Ελευθερη αγορα ειναι ψωνιζεις απο οπου θελεις, και δεν δινεις λογαριασμο σε κανεναν ποσα χρηματα διαθετεις, δεν σου κανω επιθεση, απλα αυτο το αν θες το ακουω συχνα και μου γυρνανε τα μυαλα...

Εδω δεν εχουν πεσει τα ειδη 1η αναγκης, γαλα, ψωμι, καυσιμα και κοιταμε πως θα πεσουν οι τιμες στο μουνι....  :headbang:

Απλα κανω αποχη και κραταω τα λεφτακια μου για Εφορια,χαρατσια,ΔΕΗ και κανενα ταξιδακι Ταυλανδη,Ολλανδια,Σερβια,Αθηνα  ;)
Το θεμα με το ψωμι και τη Βενζινη ειναι οτι τα εχεις αμεση αναγκη,ενω το μουνι οχι και τοσο,μπορεις να βρεις και στο μπαρακι με κοστος 5-8ε αλλα θα σε σκασει μεχρι να σου το δωσει,ενω στην Ολλανδια πχ θα το παρεις ΑΝΕΤΑ  :cheesy:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
:jerking: καλα νταξει..εσυ παλικαρι μου ζεις στο δικο σου κοσμο! κλεινουν μαγαζια ο κοσμος μενει χωρις δουλεια..ολα εχουν παρει την κατω βολτα,τιμες νοικια κτλ. και αυτοι που υπερασπιζεσαι δεν λενε να πειραξουν τις τιμες  :headbang: Εμεις φταιμε που παμε και δινουμε 40αρια για απλο/ξεπετα και φυσικα περισσοτερο εκεινοι που πανε ξοδευουν ενα σωρο λεφτα για προγραματα των 15-20 λεπτων και δεν τους νοιαζει βεβαια γιατι πιθανων να μην εχουν δουλεψει ποτε στην ζωη τους απλα ετυχε να εχουν φραγκατο μπαμπα  ;)
Δηλαδη ρε Viking σωνε και καλα οποιος σκαει το 40αρι η το 80αρι πχ δεν εχει δουλεψει η εχει φραγκατο μπαμπα ακομα και τωρα ειναι καποιοι που η δουλεια τους παει σχετικα καλα και εχουν φραγκα και εκτος αυτου κανενας δεν αναγκαζει κανεναν να δωσει το 40αρι συμφωνω μαζι σου βεβαια οτι η Θεσσαλονικη ειναι ακριβη σ αυτο το θεμα αλλα τη να κανουμε αυτα εχουμε αυτα περνουμε
 

csl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλη χρονια να εχουμε,η γαληνη με το μεγαλο στηθος σε πιο δουλευει?
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Δηλαδη ρε Viking σωνε και καλα οποιος σκαει το 40αρι η το 80αρι πχ δεν εχει δουλεψει η εχει φραγκατο μπαμπα ακομα και τωρα ειναι καποιοι που η δουλεια τους παει σχετικα καλα και εχουν φραγκα και εκτος αυτου κανενας δεν αναγκαζει κανεναν να δωσει το 40αρι συμφωνω μαζι σου βεβαια οτι η Θεσσαλονικη ειναι ακριβη σ αυτο το θεμα αλλα τη να κανουμε αυτα εχουμε αυτα περνουμε
Ναι τετοιοι ειναι που πανε συχνα και αφηνουν περισσοτερα απο οσα αξιζει η κοπελα.
Δεν εχουν μαθει να βγαζουν λεφτα στην ζωη τους γιατι τα εχουν βρει ολα ετοιμα  ;) και ετσι τα σκορπανε χωρις να του νοιαζει εαν ειναι υπερβολικα πολλα για 10-20 λεπτα με μια ιεροδουλη.

 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Καλησπερα και καλη χρονια να εχουμε,η γαληνη με το μεγαλο στηθος σε πιο δουλευει?
Στις βιλλες, αλλα σε ποιο ακριβως δεν ξερω...μαλλον σε αυτο με το ανσασερ! που ειναι διπλα απο το στριπτιτζαδικο.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Και σταματιστε μερικοι να λετε ψεματα,απλα και μονο για να υποστιριξετε το δικο σας.Δεν μπορει οταν πηγαινετε εσεις στις βιλλες να γινεται το αδιαχωρητο (οπως λετε)και οταν παμε εμεις να μην υπαρχει κανενας στην ιδια κοπελα και προσεξτε εμεις παμε δυο,τρεις και οχι ενας που μετα μπορει να γραφει εδω περα οτι θελει. ;) Εκτος και αν εννοειτε αδιαχωρητο να βρισκονται κανα δυο στο δωματιο και αλλοι δυο εξω :2funny: αν ειναι ετσι μαλλον δεν ζησατε εποχες βαρδαριου οπου περιμεναμε καμια δεκαπενταρια μπακαγιοκοι στο σαλονι και με τα δωματια γεματα  :P
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
σε αυτο με το ασανσερ δουλευει η γαληνη σημερα διπλα στο καλιγουλα. στην πρωινη βαρδια μεχρι τισ οκτω.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Και σταματιστε μερικοι να λετε ψεματα,απλα και μονο για να υποστιριξετε το δικο σας.Δεν μπορει οταν πηγαινετε εσεις στις βιλλες να γινεται το αδιαχωρητο (οπως λετε)και οταν παμε εμεις να μην υπαρχει κανενας στην ιδια κοπελα και προσεξτε εμεις παμε δυο,τρεις και οχι ενας που μετα μπορει να γραφει εδω περα οτι θελει. ;) Εκτος και αν εννοειτε αδιαχωρητο να βρισκονται κανα δυο στο δωματιο και αλλοι δυο εξω :2funny: αν ειναι ετσι μαλλον δεν ζησατε εποχες βαρδαριου οπου περιμεναμε καμια δεκαπενταρια μπακαγιοκοι στο σαλονι και με τα δωματια γεματα  :P
Φιλος μην επιμενεις και λες τα δικα σου πχ με την Γαληνη ποσοι εχουν περασει καλα και το λενε εγω ομως οχι γ αυτο και δε παω δεν βγηκα ομως ποτε να τους διαψευσω γιατι οπως σου πα ειναι θεμα κοπελας και χημειας με τη Λαρα απο την αλλη δεν πηγαινα δε πηγαινα το πηρα αποφαση εκανα το κασκαντεριλικη και μου βγηκε σε καλο οπως και τις αλλες 2 φορες που ξαναπηγα και μαλλων σκεφτομε να παω και σημερα και για να μη λες ειμαι ανεργος αρκετο καιρο αλλα παω και στις Βιλλες που και που τη σημαινει αυτο οτι ειμαι πλουσιος η ξοδευω τα λεφτα του μπαμπα ο οποιος δε ζει πλεον και οτι δεν εχω δουλεψει ποτε και δε ξερω πως βγαινουν τα φραγκα μη λεμε οτι θελουμε τωρα αν εσυ με μερικες δεν εχεις περασει καλα δε σημαινει οτι δε θα περασουν κ αλλοι και δε λεω ψεματα οπως θες να πιστευεις εσυ.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Μερικοι κανετε λες και θα αγορασετε παντελονι, δεν σας αρεσει η γκομενα που σας πασαρουν με 40€, ψωνιστε απεναντι με 30€ σιγα το θεμα...ετσι και αλλιως ολες μετριες ειναι και αυτες στα 40 και αυτες στα 30.
...και οταν μιλατε για εξεργεσεις, αποχες κτλ και οτι με το 40αρι που ζητανε θα κλεισουν ολα, δεν θα παταει κανενας, και θα κανουν το σκατο τους παξιμαδι...εκει απλα  :2funny: :2funny:

...40€ προχτες το βραδυ στην Γαληνη, ο ενας πισω απο τον αλλον περναγε, να γαμησουν τον κοντοπουτανο με τα αγελαδινα βυζια, γιατι να το ριξει??? και γιατι να το παει 30€ με τον αλλον διπλα που ειναι μεσα στην μπιχλα...

το 40αρι θα πεσει μονο με ανταγωνισμο, απο την στιγμη που ΔΕΝ υπαρχει ανταγωνισμος παντα 40αρι θα ειναι.

και κατι τελευταιο, azazel, οταν πας στον φουρνο να παρεις ψωμι, του λες πχ...2,4 το ψωμι.??εγω δινω 2€ και αμα σου αρεσει.??? πας στο βενζινα για βενζινη και του λες ...1,2 δινω για βενζινη αν σου αρεσει και φευγεις.?? ή μηπως πας πυλη και λες 100€ δινω το μπουκαλι αν θες και φευγεις....

Ελευθερη αγορα ειναι ψωνιζεις απο οπου θελεις, και δεν δινεις λογαριασμο σε κανεναν ποσα χρηματα διαθετεις, δεν σου κανω επιθεση, απλα αυτο το αν θες το ακουω συχνα και μου γυρνανε τα μυαλα...

Εδω δεν εχουν πεσει τα ειδη 1η αναγκης, γαλα, ψωμι, καυσιμα και κοιταμε πως θα πεσουν οι τιμες στο μουνι....  :headbang:

:kneel: :kneel: τα είπες όλα
και πολύ απλά, αν πέσουν οι τιμές οι όποιες καλές πουτάνες θα φύγουν από τη Θεσσαλονίκη και θα πάνε αλλού (ίσως και σε άλλες χώρες) που θα τα βγάζουν αυτά τα χρήματα και θα αντικατασταθούν από άλλες κατώτερης ποιότητας
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
326
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Καλη χρονια σε ολους.

2 αποριες
Μια Αθηνα στο Ερως βραδυνη, με πιασηματα, δινει κωλο μου ειπε η τσατσα.

Την εχει παρει κανεις?

Και η Μισελ στο Red District Light, καλη ειναι ??

ευχαριστω.
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
παιδια χρονια πολλα σε ολους

Ξερετε αν δουλευει ακομα και που η μιλφ η Ευα η Βουλγαρα ;
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
καλη χρονια. η αθηνα ειναι εληνιδα εκανε ενα περασμα απο βεροια στο venusκαι τωρα ειναι στο ερωσ. πολυ μετρια πραγματα. ασε που αν βγαλει τα βυζια τησ φτανουν στον αφαλο. γεια την μισελ δεν ξερω φιλε τιποτα.
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
326
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Μολις γυρισα απο την ελενα, (πετρου ερημιτη).

οπως ειπε και ο αλ πατσινο στην περιγραφη του το μουνι της ειναι τοσο ανοιχτο που δεν καταλαβαινεις τιποτα.

και αν φανταστειτε οτι εβαλα δικο μου λεπτο προφυλακτικο. τοσο ανοιγμα μολις δευτερη φορα μου τυχαινει. οπως καταλαβαινετε δεν μπορεσα να τελειωσω μεσα της.

στα του αγωνα σχετικα καλη συμμετοχη με μια μικρη γκρινια....Δεν Συνισταται!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Μολις γυρισα απο την ελενα, (πετρου ερημιτη).

οπως ειπε και ο αλ πατσινο στην περιγραφη του το μουνι της ειναι τοσο ανοιχτο που δεν καταλαβαινεις τιποτα.

και αν φανταστειτε οτι εβαλα δικο μου λεπτο προφυλακτικο. τοσο ανοιγμα μολις δευτερη φορα μου τυχαινει. οπως καταλαβαινετε δεν μπορεσα να τελειωσω μεσα της.

στα του αγωνα σχετικα καλη συμμετοχη με μια μικρη γκρινια....Δεν Συνισταται!
Το ξεμουνιασατε το κορίτσι! :2funny: :2funny: :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
:kneel: :kneel: τα είπες όλα
και πολύ απλά, αν πέσουν οι τιμές οι όποιες καλές πουτάνες θα φύγουν από τη Θεσσαλονίκη και θα πάνε αλλού (ίσως και σε άλλες χώρες) που θα τα βγάζουν αυτά τα χρήματα και θα αντικατασταθούν από άλλες κατώτερης ποιότητας
Σκέψου κιόλας και πως κάποιες καλές από την Αθήνα δεν έρχονται εδώ γιατί εκεί παίρνουν 50€ και τα 40€ τους φαίνονται λίγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom