Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα και καλη χρονια! Ημουν εχθες στην περιοχη για τα καθιερωμενα μπουζουκια.. και της πρωτες πρωινες ωρες του νεου ετους ειπα να περασω απο κανα δυο σπιτακια μηπως και περασω καπου,τελικα δεν.. αν και μ'αρεσε η πιτσιρικα λαρα, τελικα εφυγα.
Case D'Amore (Τρίδυμα).Δεν μπηκα εκει αλλα επειδης παρκαρα απ εξω ρωτησα ενα συναδελφο και με ειπε οτι στο δευτερο ηταν η εβελινα της αλλες δεν τις ηξερε,παντως το αυτοκινητο της γνωστης τσατσας που δουλευουν μαζι εκει ηταν.
Κοροβάγκου 7 (Bad Girls)Οπως ειπα και στην αρχη η εντυπωσιακη λαρα! που ουτε χρονια πολλα δεν μας ειπε,μαλλον με το ανεβασμα των τιμων καβαλησε κι αλλο το καλαμι!
Νικηφόρου Ουρανού 28.Εδω ειχαν την πιστιρικα και πετιτ ιζαμπελα,ηταν στο δωματιο και εφυγα.
Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου (Studio las Vegas).Στο πρωτο που ειναι απο την μερια που ειναι το παρκινγκ με τις νταλικες ηταν η χριστινα πιστρικα,πηγα και στο διπλα αλλα εκει συναντησα την χειροτερη τσατσα που εχουμε στην πολη. ανταλαξαμε κανα δυο βαριες κουβεντες κι εφυγα χωρις να δω πια εχει και δεν μπηκα ουτε στο διπλα.Εχει προβλημα αυτη η γυναικα παιδια,με βλεπει που παω προς τα εκει και περιμενει μπαινω μεσα λεω γεια σας και καλη χρονια..και με πεταει το εξης..ναι με γεια το κουρεμα, αιντε λεω εισαι σοβαρη τι ειναι αυτο που ειπες..τι ειπα λεει σου ευχηθηκα με γεια το κουρεμα..λεω ασε μερα που ειναι να μην το συνεχισω και φευγω και εκει που ανοιγω την πορτα με λεει εχεις προβλημα,νταξει εκει τα ακουσε τα γαλλικα της.Προς του ιδιοκτητες του μαγαζιου εαν δεν ειναι στο ονομα της τιποτα στειλτε την να παει απο εκει που ηρθε γιατι δεν σεβεται τιποτα.Εγω παντως απο δω και περα οπου θα την πετυχαινω θα φευγω χωρις να δω ποια κοπελα ειναι.
Φρίξου 13Α.Η τζουλη το μικρο γυφτορουμανακι!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Δεν γκρινιαξα ποτε ρε ΑΓΑΠΟΥΛΗ...
Τους ειπα για τα ματια μου τοσο αξιζει αυτο που πας να μου πλασαρεις αρα τοσα σου δινω,αμα θελεις παρτα,αμα δεν θελεις τα λεμε.
Και το 30αρι-40αρι πρεπει να γινει μια νορμαλ τιμη για την εποχη που ζουμε,μη λες μ@λ@κιες,στη δουλεια σου οπως και στη δικια μου οι τιμες πεσαν,εδω γιατι να μην πεσουν???
δεν τουυυυυυυυυυυυυς ενδιααααααααααφεεεεεεεερειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!και δεν μπορειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις να κανειιιιιιιιιιιιιιιιιις τιιιιιιιιιιιποτα για αυτοοοοοοοοοοοοο!
να στο φωναξω πιο δυνατα;μη βγει κανεις και το παιξει τσε κε βαρα!!μια τρυπα στο νερο θα κανετε...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
δεν τουυυυυυυυυυυυυς ενδιααααααααααφεεεεεεεερειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!και δεν μπορειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις να κανειιιιιιιιιιιιιιιιιις τιιιιιιιιιιιποτα για αυτοοοοοοοοοοοοο!
να στο φωναξω πιο δυνατα;μη βγει κανεις και το παιξει τσε κε βαρα!!μια τρυπα στο νερο θα κανετε...

Με το να καθεσαι και να δεχεσαι οτι τιμη σου λενε αυτοι απλα τους δινεις δυναμη για να ανεβασουν κι αλλο τις τιμες,κατσε και μην κανεις πολεμο σε καποιους που σε πολεμανε σε καθημερινη βαση!!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Με το να καθεσαι και να δεχεσαι οτι τιμη σου λενε αυτοι απλα τους δινεις δυναμη για να ανεβασουν κι αλλο τις τιμες,κατσε και μην κανεις πολεμο σε καποιους που σε πολεμανε σε καθημερινη βαση!!!
να ναι καλα τα μελομακαρονα ...
 

wow1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2015
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Tην Μιλανα την έχει παρει κανεις για να μας πει αν αξιζει;;;
http://www.*****.com/lady/4440

Aπο εμφανιση παντως σκιζει....
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
8
Πόντοι
1.225
Xρονια πολλα συναγωνιστες!

Αποτυχημενη καταθεση σημερα στην Γκαμπριελα στο Πετρου Ερημιτη 1 .Οι κριτικες που διαβαζω δεν αντιπροσωπευουν καμια σχεση με το τι συναντησα εγω. Απο την αρχη φαινοταν το πραγμα οταν εκραξε τους 2 συναγωνιστες που μπηκαν στο στουντιο πριν απο μενα αντι για χρονια πολλα αλλα μου αρεσε εμφανισιακα και μπηκα με το απλο των 30 . Συμετοχη παιρνει το απολυτο μηδεν .Μεσα στο δωματιο  ηταν σκετο κομοδινο με καμια διαθεση για συμμετοχη  . Στα 5 λεπτα μου λεει πρεπει να τελιωσεις και με απειλησε κιολας οτι θα φυγει το μαλακισμενο .Τελιωσα με μια χειρομαλακια .Μαυρο και στην τσατσα που οταν τελιωσα και βγηκ ηθελε να φυγω γρηγορα  γιατι περιμενε πελατης να μπει και ολα τα δωματια ηταν πιασμενα. Μακρια για να μην πεταξετε τα λεφτα σας !
 

wow1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2015
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Tην Μιλανα την έχει παρει κανεις για να μας πει αν αξιζει;;;

Την είδα στο γκρισ λαιντις  :headbang: και απο εμφανιση παντως σκιζει....
 

anjelo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Xρονια πολλα συναγωνιστες!

Αποτυχημενη καταθεση σημερα στην Γκαμπριελα στο Πετρου Ερημιτη 1 .Οι κριτικες που διαβαζω δεν αντιπροσωπευουν καμια σχεση με το τι συναντησα εγω. Απο την αρχη φαινοταν το πραγμα οταν εκραξε τους 2 συναγωνιστες που μπηκαν στο στουντιο πριν απο μενα αντι για χρονια πολλα αλλα μου αρεσε εμφανισιακα και μπηκα με το απλο των 30 . Συμετοχη παιρνει το απολυτο μηδεν .Μεσα στο δωματιο  ηταν σκετο κομοδινο με καμια διαθεση για συμμετοχη  . Στα 5 λεπτα μου λεει πρεπει να τελιωσεις και με απειλησε κιολας οτι θα φυγει το μαλακισμενο .Τελιωσα με μια χειρομαλακια .Μαυρο και στην τσατσα που οταν τελιωσα και βγηκ ηθελε να φυγω γρηγορα  γιατι περιμενε πελατης να μπει και ολα τα δωματια ηταν πιασμενα. Μακρια για να μην πεταξετε τα λεφτα σας !

δυστυχως θα συμφωνησω...
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
δεν τουυυυυυυυυυυυυς ενδιααααααααααφεεεεεεεερειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!και δεν μπορειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις να κανειιιιιιιιιιιιιιιιιις τιιιιιιιιιιιποτα για αυτοοοοοοοοοοοοο!
να στο φωναξω πιο δυνατα;μη βγει κανεις και το παιξει τσε κε βαρα!!μια τρυπα στο νερο θα κανετε...
:jerking: καλα νταξει..εσυ παλικαρι μου ζεις στο δικο σου κοσμο! κλεινουν μαγαζια ο κοσμος μενει χωρις δουλεια..ολα εχουν παρει την κατω βολτα,τιμες νοικια κτλ. και αυτοι που υπερασπιζεσαι δεν λενε να πειραξουν τις τιμες  :headbang: Εμεις φταιμε που παμε και δινουμε 40αρια για απλο/ξεπετα και φυσικα περισσοτερο εκεινοι που πανε ξοδευουν ενα σωρο λεφτα για προγραματα των 15-20 λεπτων και δεν τους νοιαζει βεβαια γιατι πιθανων να μην εχουν δουλεψει ποτε στην ζωη τους απλα ετυχε να εχουν φραγκατο μπαμπα  ;)
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
:jerking: καλα νταξει..εσυ παλικαρι μου ζεις στο δικο σου κοσμο! κλεινουν μαγαζια ο κοσμος μενει χωρις δουλεια..ολα εχουν παρει την κατω βολτα,τιμες νοικια κτλ. και αυτοι που υπερασπιζεσαι δεν λενε να πειραξουν τις τιμες  :headbang: Εμεις φταιμε που παμε και δινουμε 40αρια για απλο/ξεπετα και φυσικα περισσοτερο εκεινοι που πανε ξοδευουν ενα σωρο λεφτα για προγραματα των 15-20 λεπτων και δεν τους νοιαζει βεβαια γιατι πιθανων να μην εχουν δουλεψει ποτε στην ζωη τους απλα ετυχε να εχουν φραγκατο μπαμπα  ;)

θα συμφωνησω απολυτως με τον Vikings...
το 2016 την βλεπω μια δυσκολη χρονια για τα studio!!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
:jerking: καλα νταξει..εσυ παλικαρι μου ζεις στο δικο σου κοσμο! κλεινουν μαγαζια ο κοσμος μενει χωρις δουλεια..ολα εχουν παρει την κατω βολτα,τιμες νοικια κτλ. και αυτοι που υπερασπιζεσαι δεν λενε να πειραξουν τις τιμες  :headbang: Εμεις φταιμε που παμε και δινουμε 40αρια για απλο/ξεπετα και φυσικα περισσοτερο εκεινοι που πανε ξοδευουν ενα σωρο λεφτα για προγραματα των 15-20 λεπτων και δεν τους νοιαζει βεβαια γιατι πιθανων να μην εχουν δουλεψει ποτε στην ζωη τους απλα ετυχε να εχουν φραγκατο μπαμπα  ;)
ναι τσε!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Μερικοι κανετε λες και θα αγορασετε παντελονι, δεν σας αρεσει η γκομενα που σας πασαρουν με 40€, ψωνιστε απεναντι με 30€ σιγα το θεμα...ετσι και αλλιως ολες μετριες ειναι και αυτες στα 40 και αυτες στα 30.
...και οταν μιλατε για εξεργεσεις, αποχες κτλ και οτι με το 40αρι που ζητανε θα κλεισουν ολα, δεν θα παταει κανενας, και θα κανουν το σκατο τους παξιμαδι...εκει απλα  :2funny: :2funny:

...40€ προχτες το βραδυ στην Γαληνη, ο ενας πισω απο τον αλλον περναγε, να γαμησουν τον κοντοπουτανο με τα αγελαδινα βυζια, γιατι να το ριξει??? και γιατι να το παει 30€ με τον αλλον διπλα που ειναι μεσα στην μπιχλα...

το 40αρι θα πεσει μονο με ανταγωνισμο, απο την στιγμη που ΔΕΝ υπαρχει ανταγωνισμος παντα 40αρι θα ειναι.

και κατι τελευταιο, azazel, οταν πας στον φουρνο να παρεις ψωμι, του λες πχ...2,4 το ψωμι.??εγω δινω 2€ και αμα σου αρεσει.??? πας στο βενζινα για βενζινη και του λες ...1,2 δινω για βενζινη αν σου αρεσει και φευγεις.?? ή μηπως πας πυλη και λες 100€ δινω το μπουκαλι αν θες και φευγεις....

Ελευθερη αγορα ειναι ψωνιζεις απο οπου θελεις, και δεν δινεις λογαριασμο σε κανεναν ποσα χρηματα διαθετεις, δεν σου κανω επιθεση, απλα αυτο το αν θες το ακουω συχνα και μου γυρνανε τα μυαλα...

Εδω δεν εχουν πεσει τα ειδη 1η αναγκης, γαλα, ψωμι, καυσιμα και κοιταμε πως θα πεσουν οι τιμες στο μουνι....  :headbang:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Καλησπερα και καλη χρονια! Ημουν εχθες στην περιοχη για τα καθιερωμενα μπουζουκια.. και της πρωτες πρωινες ωρες του νεου ετους ειπα να περασω απο κανα δυο σπιτακια μηπως και περασω καπου,τελικα δεν.. αν και μ'αρεσε η πιτσιρικα λαρα, τελικα εφυγα.
Case D'Amore (Τρίδυμα).Δεν μπηκα εκει αλλα επειδης παρκαρα απ εξω ρωτησα ενα συναδελφο και με ειπε οτι στο δευτερο ηταν η εβελινα της αλλες δεν τις ηξερε,παντως το αυτοκινητο της γνωστης τσατσας που δουλευουν μαζι εκει ηταν.
Κοροβάγκου 7 (Bad Girls)Οπως ειπα και στην αρχη η εντυπωσιακη λαρα! που ουτε χρονια πολλα δεν μας ειπε,μαλλον με το ανεβασμα των τιμων καβαλησε κι αλλο το καλαμι!
Νικηφόρου Ουρανού 28.Εδω ειχαν την πιστιρικα και πετιτ ιζαμπελα,ηταν στο δωματιο και εφυγα.
Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου (Studio las Vegas).Στο πρωτο που ειναι απο την μερια που ειναι το παρκινγκ με τις νταλικες ηταν η χριστινα πιστρικα,πηγα και στο διπλα αλλα εκει συναντησα την χειροτερη τσατσα που εχουμε στην πολη. ανταλαξαμε κανα δυο βαριες κουβεντες κι εφυγα χωρις να δω πια εχει και δεν μπηκα ουτε στο διπλα.Εχει προβλημα αυτη η γυναικα παιδια,με βλεπει που παω προς τα εκει και περιμενει μπαινω μεσα λεω γεια σας και καλη χρονια..και με πεταει το εξης..ναι με γεια το κουρεμα, αιντε λεω εισαι σοβαρη τι ειναι αυτο που ειπες..τι ειπα λεει σου ευχηθηκα με γεια το κουρεμα..λεω ασε μερα που ειναι να μην το συνεχισω και φευγω και εκει που ανοιγω την πορτα με λεει εχεις προβλημα,νταξει εκει τα ακουσε τα γαλλικα της.Προς του ιδιοκτητες του μαγαζιου εαν δεν ειναι στο ονομα της τιποτα στειλτε την να παει απο εκει που ηρθε γιατι δεν σεβεται τιποτα.Εγω παντως απο δω και περα οπου θα την πετυχαινω θα φευγω χωρις να δω ποια κοπελα ειναι.
Φρίξου 13Α.Η τζουλη το μικρο γυφτορουμανακι!

Την μαυρομαλα την τσατσα την ψιλη λες.??? που εχει μια προφορα καπως.?? Πολυ γλωσσα εχει απο παλια, η στραβοχυμενη οντως...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
η γαληνη πηρε και μερικους εξτρα ποντους πελατειας απο τα βιντεκια που ειχαν διαρευσει


τελικα για την φιλη της δεν ξερει κανεις κατι :-
 

nickolaosthedck

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπερα στους συναγωνιστες της ομορφης σαλονικας!
Ρωτησε και ενας συναγωνιστης σελιδες πριν βεβαια για την Νικολ αλλα επειδη δεν ειδα καποια απαντηση να ρωτησω παλι. Τι κανει αυτη η ψυχη?!αυτη η καραμιλφαρα για ολα τα γουστα?
Θα ανεβω σε λιγο καιρο μια εκδρομη πανω και ειπα να θυμηθω τα παλια!
Ξερω οτι η Νικολ ειναι πλεον αρκετα μεγαλη και ισως εμφανισιακα χανει πια αρκετους ποντους αλλα αυτη η ζεστασια στο κρεβατι και τα γουστα δεν υπηρχαν πριν χρονια!
Θυμαμαι τα πατουσακια της τα ειχα καραλατρεψει και ελιωνεεε αυτη!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πέρασμα από τη θεία Μονικα το μεσημέρι. Όπως πάντα άψογη με πολύ διάθεση και όρεξη. Αύριο η αναφορά, θα την γράψει η ιδια ετσι για αλλαγή  :grin:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Καλησπερα στους συναγωνιστες της ομορφης σαλονικας!
Ρωτησε και ενας συναγωνιστης σελιδες πριν βεβαια για την Νικολ αλλα επειδη δεν ειδα καποια απαντηση να ρωτησω παλι. Τι κανει αυτη η ψυχη?!αυτη η καραμιλφαρα για ολα τα γουστα?
Θα ανεβω σε λιγο καιρο μια εκδρομη πανω και ειπα να θυμηθω τα παλια!
Ξερω οτι η Νικολ ειναι πλεον αρκετα μεγαλη και ισως εμφανισιακα χανει πια αρκετους ποντους αλλα αυτη η ζεστασια στο κρεβατι και τα γουστα δεν υπηρχαν πριν χρονια!
Θυμαμαι τα πατουσακια της τα ειχα καραλατρεψει και ελιωνεεε αυτη!
Δούλευε χθες βράδυ που πέρασα από φριξου.
 

nickolaosthedck

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Δούλευε χθες βράδυ που πέρασα από φριξου.

Ευχαριστω πολυ φιλε! Χαιρομαι που υπαρχει ακομα...
Αν και ειναι πολυς καιρος απο οταν ειχαμε βρεθει μου ρχετε να γραψω τις ομορφες στιγμες μεσα στο δωματιο σε καμια κριτικη! Δεν εχω ξαναδει γυναικα να καβλωνει ετσι ακομα και με το να ρουφας τα δαχτυλακια των ποδιων της και τα πατουσακια της!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Εχθες 18 σπιτάκια ανοιχτά! :grin: :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom