Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
το τζακουζι γενικα δεν αξιζει γιατι ειναι πολυ βιαστικες οι κοπελες. καλυτερα απλο και πολυ τους ειναι.
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
παιδια θελω να κανω μια ερωτηση το σαββατο ειναι να παω αθηνα  :knockinb: ξερει κανεις καμια καλη περιπτωση σαν την Νατασσα την τσαρινα/Καντι/Αφρουλα
ευχαριστω προκαταβοληκα :huh:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παιδια θελω να κανω μια ερωτηση το σαββατο ειναι να παω αθηνα  :knockinb: ξερει κανεις καμια καλη περιπτωση σαν την Νατασσα την τσαρινα/Καντι/Αφρουλα
ευχαριστω προκαταβοληκα :huh:
αννα μαρια να πας αν την πετυχεις.....γκαραντι.....
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
εκανα μια τσαρκα καιγω ο αμαρτολος στα μπουρδελακια....τα γνωστα μαυρα χαλια...απογοητευμενος εφυγα,δεν κατεθεσα.
μονο στην Προμηθέως 11 (& Σαπφώς)  μου αρεσε η κοπελιτσα το ονομα της δεν μου τολεγε η τσατσα αλλα το βλεμα της κοπελιας ηταν βλεμα λιγουρας...


ΥΓ στο νεο που ανηξε παραδιπλα με την τζουλια η τσατσα μου ειπε 80ευρο τζακουζι μισης ωρας και μου κερναει wiskey.. :2funny:
α και η κοπελιτσα ειναι πιο ομορφη απο τις φοτο που εχουμε και πιο αδυνατη μαλιστα.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
το τζακουζι γενικα δεν αξιζει γιατι ειναι πολυ βιαστικες οι κοπελες. καλυτερα απλο και πολυ τους ειναι.

Πιο αναλυτικά για τζακούζι από την μικρή εμπειρία που έχω :

Εβελίνα (Εκκλησία) : παπάρια τζακούζι, δεν κάνει τίποτις και βιάζεται να ξεπετάξει τον πελάτη. Έφαγα φόλα γερή.
Χριστίνα (Η βυζαρού ρουμάνα) : άπλα χρόνου στο τζακούζι, με τρέλανε στην πίπα μέσα στο τζακούζι, κωλοτρίβεται και γενικά θεωρώ ότι περνάς καλά για πρόγραμμα με τζακούζι.
Έφη (Φρίξου 15): για μένα είναι ότι πρέπει να κάνεις τζακουζάκι με το Εφάκι μετά από μία ημέρα έντασης και δουλειάς. Δε βιάζεται, βέβαια γυμνό πιπέτο δεν παίζει μαζί της ούτε δαχτυλιάσματα. 
Νατάσα (Τσαρίνα κατά Jo): φοβερή και στο τζακούζι, χαμούρεμα φουλ, πιπέτο και ισπανικό στο νεράκι και το καυλόμετρο χτυπάει τίλτ σαν τα φλιπεράκια (που παίζαμε μικροί, όταν είχα και μαλλιά)

Αυτά τα ολίγα. Γαμείτε για να σωθείτε...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
μολις γυρισα απο στοχευμενη καταθεση στην Εμμα στην Κατεχακη η οποια επεστρεψε και γαμιεται σαν δυναμιτης χωρις υπερβολη!!...Παιδια τολμω να πω οτι τετοιο γαμησι δεν εχω κανει ουτε με την Ειρηνη...ιεροσυλια εεε?
Εχει αδυνατισει πολυ,εγω την προτιμουσα γεματουλα να πω την αληθεια,εχει ανοιξει και πολυ το μαλλι προς το ξανθο.Εμενα την αλλη φορα μου αφησε καλες εντυπωσεις αλλα δε συγκλονιστηκα κιολας.Ειχε ομως τρομερη ανοχη σε ο,τι της εκανα και γι'αυτο ξαναπηγα μιας και την σκεφτομουν τον τελευταιο καιρο και ηθελα να επαναλαβω να βρωμικα παιχνιδια μου μαζι της.
40ε για γυμνο με 69 απο μονη της η τσατσα...παρτα με τη μια :2funny:

Περιμενα 40 λεπτα στο δωματιο μιας και ο διπλα που ειχε μπει για απλο προγραμμα απ'οτι κρυφακουσα λογω μεσαιου δωματιου :rolleyes: ξαναπληρωσε στο καπακι για 2ο γυρο.

Σε μενα ξεκινησαμε με χαλαρη κουβεντα για τα νεα μας σε σταση χελιδονακια πανω στο κρεβατι σε σημειο επαφης που ο γυμνος πουτσος μου κοντευε να μπει απο μονος του μεσα :rolleyes:,και στη συνεχεια φουλ επιθεση απο μερους της με γλωσσοφιλα,σφιχτες αγκαλιες,δαχτυλα,εξαφανισμα του πουτσου στην πιπα,αρχιδογλειψιμο με μανια με γλειψιμο της κωλοτρυπιδας μου και χωσιμο της γλωσσας της οσο παει.Ουτε εγω δεν γλειφω με τετοια μανια κωλοτρυπιδες....Βεβαιως ειχα πασαλειφτει ξανα με body lotion ck και το κοριτσι τρελαθηκε :sunglasses: :sunglasses:

Τελοσπαντων ειμαι πραγματικα ενθουσιασμενος,ειναι ξεκουραστη και πεταει και το δηλωνει.Γαμηστε την πριν ξαχαρβαλωθει παλι,τα υπολοιπα καυτα στην κριτικη

Επισης πηγα για Μαντζαρου 1 μπας και δω αυτη τη μιλφ Καρμεν τη μουναρα που λετε αλλα ηταν κλειστο και μπηκα στο 10 οπου δουλευε η αλλη μουναρα μιλφ η ξανθια Βιολετα οπου σημερα δεν ειχε ουτε εξτενσιονς ουτε μαλακιες και ηταν σκετη καυλα με το φυσικο ξανθο απεριποιητο μαλλι της
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Πιο αναλυτικά για τζακούζι από την μικρή εμπειρία που έχω :

Εβελίνα (Εκκλησία) : παπάρια τζακούζι, δεν κάνει τίποτις και βιάζεται να ξεπετάξει τον πελάτη. Έφαγα φόλα γερή.
Χριστίνα (Η βυζαρού ρουμάνα) : άπλα χρόνου στο τζακούζι, με τρέλανε στην πίπα μέσα στο τζακούζι, κωλοτρίβεται και γενικά θεωρώ ότι περνάς καλά για πρόγραμμα με τζακούζι.
Έφη (Φρίξου 15): για μένα είναι ότι πρέπει να κάνεις τζακουζάκι με το Εφάκι μετά από μία ημέρα έντασης και δουλειάς. Δε βιάζεται, βέβαια γυμνό πιπέτο δεν παίζει μαζί της ούτε δαχτυλιάσματα. 
Νατάσα (Τσαρίνα κατά Jo): φοβερή και στο τζακούζι, χαμούρεμα φουλ, πιπέτο και ισπανικό στο νεράκι και το καυλόμετρο χτυπάει τίλτ σαν τα φλιπεράκια (που παίζαμε μικροί, όταν είχα και μαλλιά)

Αυτά τα ολίγα. Γαμείτε για να σωθείτε...


Φοβερό τζακούζι κάνει και η Αντριάννα Τουμπάνιεθ
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Καλημέρα. Πέρασα χθες από Κωλέτη. Ήταν η Χριστίνα (από κάποια πρώην σοβιετική δημοκρατία). Γλυκιά κοπέλα με κάπως μεγάλο κόλο για το κορμάκι της. Πιθανων να δοκιμαστεί στο μέλλον. Αφρούλα από δευτέρα-συμφωνα με την τσατσά
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
μολις γυρισα απο στοχευμενη καταθεση στην Εμμα στην Κατεχακη η οποια επεστρεψε και γαμιεται σαν δυναμιτης χωρις υπερβολη!!...Παιδια τολμω να πω οτι τετοιο γαμησι δεν εχω κανει ουτε με την Ειρηνη...ιεροσυλια εεε?
Εχει αδυνατισει πολυ,εγω την προτιμουσα γεματουλα να πω την αληθεια,

Επιβεβαιώνω απολύτως τα ανωτέρω και τα προσυπογράφω ευθαρσώς  :rockon:

Το κοριτσάκι γύρισε μετά από σχεδόν δίμηνη απουσία για διακοπές ξεκούραση και δίαιτα στην πατρίδα του.
Ζήτησε να επανέλθει στη Κατεχάκη γιατί το πείραμα με Φρίξου δεν πέτυχε και πολλοί πελάτες της δεν την ακολουθήσανε ή μαλλόν την χάσανε... :headbang: Προφανώς δεν είναι μέλη της σελίδας μας :2funny: :2funny: :2funny:

Φίλε Αλ... εϊμαι σίγουρος ότι πέρασες καλά, γιατί ο υπογράφων είχε προηγηθεί κατά μία περίπου ώρα, και την είχε ψοφήσει στο γλείψιμο για κανα εικοσάλεπτο :P :P :P και αυτή με άφηνε και το διασκέδαζε μέχρι που άρχισε να χτυπιέται στο κρεβάτι με σπασμούς :dancing: :dancing: :dancing:

Ακολούθησε cowgirl με αυτην να τρίβεται επάνω μου και να χύνει αδιάκοπα εν μέσω παθιάρικων γλωσσόφιλων.
Τα μισά κέφια να είχε μ εσένα μετά από μια ώρα... είμαι σίγουρος ότι σε απογείωσε :pipa2: :fuck1: :rockon:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
μολις γυρισα απο στοχευμενη καταθεση στην Εμμα στην Κατεχακη η οποια επεστρεψε και γαμιεται σαν δυναμιτης χωρις υπερβολη!!...Παιδια τολμω να πω οτι τετοιο γαμησι δεν εχω κανει ουτε με την Ειρηνη...ιεροσυλια εεε?
Εχει αδυνατισει πολυ,εγω την προτιμουσα γεματουλα να πω την αληθεια,εχει ανοιξει και πολυ το μαλλι προς το ξανθο.Εμενα την αλλη φορα μου αφησε καλες εντυπωσεις αλλα δε συγκλονιστηκα κιολας.Ειχε ομως τρομερη ανοχη σε ο,τι της εκανα και γι'αυτο ξαναπηγα μιας και την σκεφτομουν τον τελευταιο καιρο και ηθελα να επαναλαβω να βρωμικα παιχνιδια μου μαζι της.
40ε για γυμνο με 69 απο μονη της η τσατσα...παρτα με τη μια ¨

Επιβεβαιώνω απολύτως τα ανωτέρω και τα προσυπογράφω ευθαρσώς 

Το κοριτσάκι γύρισε μετά από σχεδόν δίμηνη απουσία για διακοπές ξεκούραση και δίαιτα στην πατρίδα του.
Ζήτησε να επανέλθει στη Κατεχάκη γιατί το πείραμα με Φρίξου δεν πέτυχε και πολλοί πελάτες της δεν την ακολουθήσανε ή μαλλόν την χάσανε...  Προφανώς δεν είναι μέλη της σελίδας μας 

Φίλε Αλ... εϊμαι σίγουρος ότι πέρασες καλά, γιατί ο υπογράφων είχε προηγηθεί κατά μία περίπου ώρα, και την είχε ψοφήσει στο γλείψιμο για κανα εικοσάλεπτο    και αυτή με άφηνε και το διασκέδαζε μέχρι που άρχισε να χτυπιέται στο κρεβάτι με σπασμούς   

  Γαμω το ποδι μου το σπασμενο και με φτειαξατε πρωι πρωι!!!Σιγα σιγα ρεεεεεεεε  μην την ψοφισετε μεχρι να βγω μια βολτα!!! χαχαχαχαχαχ
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καλημέρα. Πέρασα χθες από Κωλέτη. Ήταν η Χριστίνα (από κάποια πρώην σοβιετική δημοκρατία). Γλυκιά κοπέλα με κάπως μεγάλο κόλο για το κορμάκι της.
Την δοκιμασα εγω χθες. Οπως λες, γλυκεια κοπελα, αδυνατη με μικρο στηθος κι
ωραιο κωλαρακι! Δεν εκανε και τιποτα ιδιαιτερο, εκτος του οτι με αποκαλεσε καμια εικοσαρια φορες
"αγαπη μου" κι οχι "μωρο μου" οπως λενε ολες  :2funny: :2funny: :2funny:
Στο δωματιο βεβαια ηταν εξαιρετικα συνεργασιμη σ' οτι ηθελα.
Μου ειπε οτι ειναι ενα χρονο εδω και μιλαει καλα Ελληνικα, αλλα εγω δεν την ειχα ξαναδει.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16

Γεια σας συμπολεμιστές. Επιστροφή Παπαζιτς στο φόρουμ λοιπόν. Έχω χαθεί το τελευταίο διάστημα επειδή με έχει καλέσει η Μητέρα πατρίδα να την υπηρετήσω κι έτσι καταλαβαίνετε.. Υπηρετώ Αθήνα και έχω βρει την υγεια μου στις εξόδους. Με ένα πενηντάρι βγαίνω και κάνω και 3 πετυχημένες καταθέσεις καμιά φορά εκεί που στη φτωχωμάνα μας έκανα μιάμιση που λέει ο λόγος. Από τιμές τι λέει η Σαλόνικα επειδή δε πρόλαβα να διαβάσω πολλά πράματα και να πληροφορηθώ. Τα ίδια? Από υπηρεσίες και δυναμικό? Έχουμε νέες κοπέλες που να αξίζουν? Από τώρα σκέφτομαι το πόσο δυσκολο θα μου φανεί να ξαναπροσαρμοστώ στα δεδομένα της πόλης μας όταν τελιώσει η θητεία μου εκεί και η μπουρδελοζωή που κάνω. Από Αθηναίες ποιες θέλετε με μεταγραφή στην Σαλόνικα? Να πάω να τις πω 2 κουβέντες μπας και τις ψήσω αν είναι  :dancing:. Άντε καλά να περνάτε μάγκες :grouphug:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Τσάρκα πρωϊνή 10 με 10.30 Mαντζάρου και Φρίξου :

Μαντζάρου 1Α : milf Κάρμεν σε κόκκινο σύνολο, δυνατό κομμάτι και ωραία περιποίηση (ακολουθεί κριτική). Θα δουλεύει σερί μέχρι τις 02.00 τα ξημερώματα. Ξεκινάει από 30ευρώ. Al Pacino λάβε θέση...
Μαντζάρου 14: δεν μπήκα, υποθέτω Αμαλία.
Ξεκωλέττη : πιπίνι μελαχρινό και μελαμψό από Καζακστάν. Από 30 ευρώ το απλό.
Φρίξου 9 : Μάντυ
Φρίξου 15: Χριστίνα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Γεια σας συμπολεμιστές. Επιστροφή Παπαζιτς στο φόρουμ λοιπόν. Έχω χαθεί το τελευταίο διάστημα επειδή με έχει καλέσει η Μητέρα πατρίδα να την υπηρετήσω κι έτσι καταλαβαίνετε.. Υπηρετώ Αθήνα και έχω βρει την υγεια μου στις εξόδους. Με ένα πενηντάρι βγαίνω και κάνω και 3 πετυχημένες καταθέσεις καμιά φορά εκεί που στη φτωχωμάνα μας έκανα μιάμιση που λέει ο λόγος. Από τιμές τι λέει η Σαλόνικα επειδή δε πρόλαβα να διαβάσω πολλά πράματα και να πληροφορηθώ. Τα ίδια? Από υπηρεσίες και δυναμικό? Έχουμε νέες κοπέλες που να αξίζουν? Από τώρα σκέφτομαι το πόσο δυσκολο θα μου φανεί να ξαναπροσαρμοστώ στα δεδομένα της πόλης μας όταν τελιώσει η θητεία μου εκεί και η μπουρδελοζωή που κάνω. Από Αθηναίες ποιες θέλετε με μεταγραφή στην Σαλόνικα? Να πάω να τις πω 2 κουβέντες μπας και τις ψήσω αν είναι  :dancing:. Άντε καλά να περνάτε μάγκες :grouphug:
γεια σου ρε φανταρε....καλο υπολοιπο μαν
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ΥΓ στο νεο που ανηξε παραδιπλα με την τζουλια η τσατσα μου ειπε 80ευρο τζακουζι μισης ωρας και μου κερναει wiskey.. :2funny:
α και η κοπελιτσα ειναι πιο ομορφη απο τις φοτο που εχουμε και πιο αδυνατη μαλιστα.

χαχαχα , και μετα φευγοντας αν κανεις κανα παραπονο θα σου πει
¨εμ βεβαια μεθυστακα , εχεις και παραπονο ... βρομας  wiskey.. :2funny: :2funny: :2funny:

Ευχαριστο ακουγεται το 80ρι αλλα  Βαρδαρης και Τζακουζια ... δε ξερω κατα ποσο ταιριαζουν ...
Τελικα θα ζησει ο Βαρδαρης ? μαθαμε τιποτα ?  :think:


παιδια θελω να κανω μια ερωτηση το σαββατο ειναι να παω αθηνα  :knockinb: ξερει κανεις καμια καλη περιπτωση σαν την Νατασσα την τσαρινα/Καντι/Αφρουλα
ευχαριστω προκαταβοληκα :huh:

εεεεεπ σε τσακωσα , που πας ? χρωστας δυο κριτικες  :s&m_3:
αμα δε τις γραψεις μη ξεκινας , θα σε σταματησει στα Μαλγαρα η μπουρδελονομια   :police: :police: :police:

Απο Αθηνα δε ξερω αλλα εκει ειναι ποιο ευκολο να επιλεξεις , τουλαχιστον φωτογραφικα , και μετα ρωτας τους εκει πουτανομαχους
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.256
Κριτικές
44
Like
3.576
Πόντοι
7.195
Βόλτα Κυριακή βράδυ μετα της 8

Προμηθέως 5 ήταν μια νταρντάνα  χαμογελαστή ευδιάθετη και την εχω δει σε φωτογραγίες στο αλλο σαιτ. Δεν έχει δοκιμαστεί αν και δεν με τραβηξε να μπώ.
Προμηθέως 11 Βερόνικα σταθερή αξία
Προμηθέως 14 Ήταν μια ξανθιά που μιλφιζε ξανθιά ψηλή  με μικρό ωραίο βυζί και καθαρή μεσα αλλά δεν σου έδινε πολλα πατήματα για δακτυλα ...δεν έλεγε όχι αλλα δεν με την στάση της έπρεπε να έχεις δυο μέτρα χέρια για να βάλεις δάκτυλο ,αν και τα κατάφερα αλλα με πολύ ζόρι.Δέν είχε ακαποτα και προγράμματα μόνο μασάζ και κώλο στα 60 αν θυμάμαι καλά.Μπήκα με το απλό στα 30 και κακώς που δεν το παζάρεψα γιατι πιστεύω θα έπεφτε στα 25 αν και η τσατσά ήθελε να μου το πάει στα 40 με άνεση χρόνου (ξύσ'τα α@@Α σου ...)
Προμηθέως 19
ήταν κλειστό

Προμηθέως 25 η Είρήνη η μιλφ....δεν την ξέρω και δεν με τραβάει να μπώ

Σαπφώς 20μια κοντούλα με φοβερό κώλο και ωραίο πρόσωπο ασπρη μαυρομάλα αλλα φαινόταν πολυ προσποιητή. Αντριάννα
Σαπφώς 5 μια μικρή ουγγαρέζα ψηλή λεπτή με ωραίο κωλαράκι κατασπρη με μικρό βυζάκι πολύ ωράια.Καινούρια πρέπει να ειναι και αυτή
Σαπφώς 7 η Νικόλ η γνωστή
Σαπφώς 8 η Λάουρα η γνώστή με τα μεγάλα βυζία και αυτή πολυ προσποιητή
Ταντάλου & Σαπφώς η Λαουρα η ορίτζιναλ...δεν μου κάνει κλίκ να την δοκιμάσω
Ταντάλου 14 μια αλεξάντρα που έμοιαζε με τον ρονάλντο....αλλα απο κορμί φαινόταν καλή...δεν ξέρω μεσα τι λέει
Ταντάλου 8Α κλειστό

Ταντάλου 9 Μια νταρντανούλα ασπρη με μαυρα σπαστά μαλλιά δεν φαινόταν προσποιητή αλλα ηταν αγέλαστη και δεν μου έκανε κλικ....εκείνη την ωρα έπαιζε κατι σλαβικα  τραγούδια .Φαινόταν ενδιαφέρον αλλα οχι τίποτα τρομερό

Κράτησα την μικρή ουγγαρέζα απο τα δίδυμα και την Αντριάννα απο το σαπφούς 20 (αν την λένε και έτσι γιατί δεν με έπεισε η τσατσά με την απάντηση της )

Βόλτα στα στόυντιο της πόλης
26ης Οκτωβρίου 35Α Η Νάσια .Δεν ξαναπάω μαζί της, προτιμώ την Τίνα που είναι πολυ καλή μέσα και προσπαθεί...
26ης Οκτωβρίου 52 κλειστό
Ανδρέου Γεωργίου 16 Αννίτα η ιταλίδα ρε παιδιά έκανα το λάθος και μπήκα μια φορα μαζί της οταν δούλεψε ερημίτη για λίγο καιρό και ηταν όλο μα μου και μή....τώρα όταν την είδα ψάρωσα ψιλονταρντάνεψε και μου άρεσε πολυ σε εμφάνιση έτοιμος ήμουν .Ένας συναγωνιστής μάλιστα μου έλεγε πως είναι πολύ καλή μέσα....ψάρωσα όταν είδα το ωραίο φορεμα της και το κορμάκι της...

Ανδρέου Γεωργίου 24 η λεπτή Βίκυ απο τον βαρδάρη παλια καραβάνα και πολύ καλή μεσα .
Ανδρέου Γεωργίου 30 η Αλέξια,μου αρέσει πολυ αυτο το παιδί αλλα ειναι ψιλο ότι να'ναι...
Ανδρέου Γεωργίου 34 η Μαρία η γνωστή.
Ανδρέου Γεωργίου 4 Λίλη ...Ευχαριστώ αλλα δεν....
Ανδρέου Γεωργίου 50 κλειστό
Ι. Κωλέττη 17 Τάνια .Εχω πάει 2 φορές μαζι της 3η δεν θα υπάρξει γιατι όλα τα κάνει τυπικά......μου αρέσει σε εμφάνιση αλλα δεν.....
Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) κλειστό αν και τελευταία που είχα περάσει δούλευε μια γνωστή απο βαρδάρη η αφροδίτη .Παλια ηταν μουναρος ,αλλα τυπικη μέσα
Κοροβάγκου 5 κλειστο
Μαντζάρου 14 (πρώην 10)κλειστό αν και είχε φως και υπέθεσα πως θα ανοιγε μετα και θα δουλευε η Αμαλία η οποία ειναι καλούτσικη μεσα
Μαντζάρου 1Α μια ακομη ουγγαρέζα καλή μεσα μιλφίζει ισαμπέλ αν θυμάμαι καλά και πολυ καλο κορμί.δεν εκανε προγράμματα .
Νικηφόρου Ουρανού 1Β η Αντριάννα η γνωστη που έχει γίνει καλή σε σχεση με παλιά βγήκε γυμνή εξω...
Νικηφόρου Ουρανού 26 μια Ιωάννα αγνωστη...αδιάφορη
Πέτρου Ερημίτη 2 μια Ισαμπέλα βουλγαρα μικρή με ωραιο κορμακι...και οχι ασχημη φατσουλα μελαχρινή δέχεται και χύσιμο στο στήθος.
Φρίξου 13 Μιραμπέλα η γνωστή .Εχω την εντυπωση πως όσο πληρώνεις αυτο παίρνεις....
Φρίξου 14 κλειστό αν και τελευταια φορά που ειχε παει ηταν η Χριστίνα απο λαφαμ λίγο πριν  μπει η βραδινή βάρδια
Φρίξου 15 η Στεφι ιταλίδα καλη φαίνεται και φαίνεται πως θα περάσεις σχετικα καλά μαζι της.
Φρίξου 9 (Villa Erotica) η Μάντυ ....για μενα που την πήρα για πρωτη φορα βαρδάρη ηταν φοβερή .όταν πήγα ομως για δευτερη φορά μαζί της στη βίλα  ξενέρωσα .

Κατεχάκη η έμμα .καλή πίπα αλλα στα άλλα δεν έλεγε και πολλά.Προσωπική αποψη.Δέν θέλω να πως περισσότερα γιατι μερικες γυναίκες γουστραουν κάποιους αντρες περισσότερο και το αντίστροφο.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλημέρα. Πέρασα χθες από Κωλέτη. Ήταν η Χριστίνα (από κάποια πρώην σοβιετική δημοκρατία). Γλυκιά κοπέλα με κάπως μεγάλο κόλο για το κορμάκι της. Πιθανων να δοκιμαστεί στο μέλλον. Αφρούλα από δευτέρα-συμφωνα με την τσατσά
Γεια σου boy :)

Τσάρκα πρωϊνή 10 με 10.30 Mαντζάρου και Φρίξου :
Φρίξου 15: Χριστίνα

Λετε να ειναι η ιδια ?  :think:

Μαλλι βυζι ηλικια , πως την κοψατε ?  :think:



Την δοκιμασα εγω χθες. Οπως λες, γλυκεια κοπελα, αδυνατη με μικρο στηθος κι
ωραιο κωλαρακι! Δεν εκανε και τιποτα ιδιαιτερο, εκτος του οτι με αποκαλεσε καμια εικοσαρια φορες
"αγαπη μου" κι οχι "μωρο μου" οπως λενε ολες  :2funny: :2funny: :2funny:
Στο δωματιο βεβαια ηταν εξαιρετικα συνεργασιμη σ' οτι ηθελα.
Μου ειπε οτι ειναι ενα χρονο εδω και μιλαει καλα Ελληνικα, αλλα εγω δεν την ειχα ξαναδει.

Εμπρος .. Μολυβι > δελτιο > κριτικογραφειο  :cheesy:
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Είχα γαμήσει πριν από κανένα μήνα και βάλε  περίπου μία Οντρη Ουγγαρέζα στην Μαντζάρου 1Α . Αυτή ρε παίδες έκανε κάτι τσιμπούκια για σεμινάρια. Μιλάμε για πίπα με όσκαρ. Μόνο κεφάλι. Να μην τελειώνει ποτέ. Και σαν να μην έφτασε μόνο αυτό είχε και μία κωλοτρυπίδα σφιχτή που έμπαινα σιγά σιγά και γκάριζε και μου έλεγε σιγά μπες πιο σιγά έχω καιρό να το κάνω από εκεί… μιλάμε όνειρο ….όχι σαν τις Αντριάνες τεράστιες σαν 2ευρο.
Όποτε την σκέφτομαι καυλώνω
Αλλά τελευταία φορά που πέρασα από εκεί μου είπαν ότι σταμάτησε! Ξέρετε που μπορούμε να την βρούμε….
gl τα φώτα σου…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom